(066) 140 20 29

(097) 630 54 72

Оформление виз
с 100% гарантией качества!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

Навчання та мовні курси в Канаді

 

Навчання в Канаді зробить з вас справжнього фахівця в своїй області. Ви освоїте англійську або французьку мову, придбаєте багато професійних навичок і корисних зв'язків. Також у вас буде можливість помандрувати по країні і завести друзів з усього світу. У Канаді багато українців, тому проблем із порозумінням і адаптацією не виникне.

 

Канадські вузи вважаються дуже престижними. Тут навчаються технічних і гуманітарних наук. Також тут багато мовних шкіл. В одній з них можна вивчити англійську або французьку мову. Багато українців вважають за краще саме Канаду, бо тут високий рівень життя і сприятливе ставлення до іммігрантів.

 

мовні курси Global Village Vancouver

 

Особливості освіти в Канаді

 

Вчитися в Канаді відносно недорого, тут не суворі вимоги до вступу. Освітній сектор ретельно контролюється державою і відповідає суворим міжнародним нормам. Канадський диплом котирується в більшості країн світу. За престижністю він не поступається британському або американському. При цьому вартість освіти істотно дешевше, ніж в США і Великобританії.

 

Навчання в країні проходить англійською та французькою мовами. Середня вартість на рік становить 10–18 000 канадських доларів на бакалавраті і 8–35 000 канадських доларів на магістратурі та докторантурі. За своєю специфікою освітня система Канади дуже схожа на британську і відрізняється високим рівнем підготовки професійних кадрів.

 

Провчившись півроку, студенти мають можливість працевлаштуватися в Канаді. Це дозволяє не тільки покрити частину витрат на навчання, а й придбати цінні практичні навички. Після закінчення навчання випускник може знайти високооплачувану роботу за фахом, яку він освоїв.

 

Середня освіта в Канаді

 

Середня освіта в Канаді є безкоштовною та обов'язковою для всіх громадян. У школу дитину віддають в 5–6 років. Вона закінчує заклад в 15–16 років. При бажанні навчання можна продовжити ще на 2–3 роки. Це необов'язковий етап — він потрібен лише тим, хто планує ретельно підготуватися перед вступом до вузу. Іноземці, на відміну від канадців, за навчання в місцевій школі повинні платити. Вартість навчання варіюється від 10 до 15 000 канадських доларів на рік. Навчання в приватних школах обійдеться дорожче. Незважаючи на це, приватні школи-пансіони серед іноземців більш популярні. Це пов'язано з тим, що в пансіоні повністю піклуються про фізичні потреби учнів.

 

Деякі канадські школи пропонують послугу International Baccalaureate, яка дозволяє по завершенні навчання в школі без іспитів вступити у багато вузів світу. Щоб вступити в приватну школу, учень надає табель успішності за попередні роки, а також здає тести SSAT або CAT, TOEFL або IELTS. Також для надходження всі документи перекладаються на англійську мову. Іноді обов'язковою вимогою є усна співбесіда з представником адміністрації школи.

 

Згідно із законом іноземні учні, учні в школі Канади, повинні мати місцевого опікуна і стабільне місце проживання під час всього періоду навчання. Часто практикують опікунство місцевої сім'ї, в будинку якої буде жити дитина.

 

За українськими мірками канадська шкільна програма дивна. У країні немає єдиного підходу до того, якою має бути програма. Кожен регіон на місцевому рівні встановлює свої правила навчання для середньої школи. При цьому враховуються історичні особливості, потреба у фахівцях, культурні відмінності.

 

На півдні і сході Канади навчання проводиться на французькій мові, при цьому в інших регіонах предмети викладають англійською. У канадських школах учнів можна віддавати на навчання за гендерною ознакою. Наприклад, є школи, де вчаться і хлопчики, і дівчатка. У той же час є заклади, які призначені тільки для хлопчиків або тільки для дівчаток.

 

У кожній школі є класи, призначені для вивчення англійської або французької мови. Вже через кілька років навчання в такому класі дитина починає вільно говорити місцевою мовою. Через рік-два він переймає специфічний акцент і повністю інтегрується в суспільство.

 

мовні курси ILAC

 

Вища освіта в Канаді

 

Вища освіта в Канаді платна для всіх: громадян Канади і іноземних студентів. Вартість навчання за один рік в коледжі обійдеться в суму від 11 000 до 17 000 $ в рік, в університеті — від 17 000 до 25 000 $ в рік.

 

Різновиди програм

 

Особливість канадської освіти в тому, що країна робить упор на розвиток в студентах практичних навичок. У країні дуже популярний професійний диплом, хоча він і не припускає присвоєння якогось наукового ступеня. Випускники з такими дипломами займають високооплачувані посади в регіональних промислових центрах, міжнародних компаніях. Також в Канаді випускають першокласних медиків і фахівців у сфері туризму.

 

 • Підготовчі курси. Їх тривалість залежить від рівня володіння мовою. В середньому вони тривають 8 тижнів для високого рівня, 20 для середнього і 36 для низького. По завершенні курсів можна поступити на бакалавра або магістра за наявності бакалаврського диплома відповідної спеціальності.
 • Бакалаврат. Навчання на бакалавра в Канаді триває 4 роки. Отримати диплом бакалавра можна за такою схемою: два роки навчання в коледжі з переходом на другий курс університету і ще три роки навчання. Така практика істотно знижує витрати на навчання. Дипломи з прикладних спеціальностей цінуються вище магістерських, адже останні знадобляться тільки тим, хто планує зайнятися наукою.
 • Магістратура. Цей ступінь присутній тільки в університетах. Курс розрахований на 2–3 семестри. По завершенні випускник отримує можливість займатися викладацькою і науковою діяльністю. У магістратуру можна поступити, маючи диплом бакалавра іншої країни за схожою спеціальності, але для цього потрібно заробити достатню кількість кредитів.
 • МВА. Така програма надається університетами. Тривалість навчання — 2–3 семестри. Щоб вступити на курс, потрібно мати диплом бакалавра або магістра з економічної спеціальності. Також підійде диплом бакалавра і два роки роботи на управлінській посаді. При подачі документів потрібно здати тест Graduate Management Admission. Він являє собою комбінований тест з англійської, математики та логіки. Також необхідно здати тест TOEFL.
 • Післядипломна освіта. Підходить для власників дипломів вузів, які хочуть змінити спеціалізацію або поліпшити свої знання з певної спрямованості. Курс розрахований на 2–3 семестри.

 

Вступні вимоги

 

Кожен вуз пред'являє свої вимоги до вступників. Головна умова для навчання в Канаді — добре володіння іноземною мовою, яке виявляється тестом. Для англомовних курсів це TOEFL, IELTS або CAE, для франкомовних — DALF. Якщо проблем зі знанням мови немає, в канадський вуз можна поступити відразу ж після закінчення школи. На особливо популярних програмах вимоги до знання мови, як правило, жорсткіше. У Канаді немає обмежень на зарахування іноземців, як це є, наприклад, в Італії.

 

Список мовних курсів в Канаді

 

ILAC

 

Ціна, канадських доларів/тиждень

Від 510

Місто

Торонто, Ванкувер

Тип мовного курсу

Англійська

Інтенсивність, занять на тиждень

20

Тривалість навчання, тижнів

2-4

Проживання, харчування

Приймаюча сім'я, повний пансіон.

Можливий вік, років

14-17

Подробиці

Міжнародна школа розташована в дорогому районі Торонто (Онтаріо). Поруч знаходиться станція метро, найбільша бібліотека Канади і Центр лінгвістичної освіти. Філія у Ванкувері знаходиться в діловому районі недалеко від набережної. Класи оснащені за останнім словом, є мовні лабораторії. Проводяться культурно-розважальні заходи. Двічі на тиждень організовуються екскурсії.

 

Global Village Vancouver

 

Ціна, канадських доларів/тиждень

Від 1 075

Місто

Ванкувер

Тип мовного курсу

Англійська

Інтенсивність, занять на тиждень

15

Тривалість навчання, тижнів

2-4

Проживання, харчування

Приймаюча сім'я, повний пансіон.

Можливий вік, років

12-17

Подробиці

Одна з найбільших мовних шкіл, акредитована для здачі IELTS та Cambridge Exams. Розташовується в престижному районі Ванкувера. Щодня проводяться розважальні заходи, на вихідних організовуються виїзди в цікаві місця. Тут проходять іспити Cambridge FCE / CAE і видають відповідні сертифікати.

 

Dawson College Summer

 

Ціна, канадських доларів/тиждень

Від 1 075

Місто

Монреаль

Тип мовного курсу

Англійська, французька

Інтенсивність, занять на тиждень

20

Тривалість навчання, тижнів

1-6

Проживання, харчування

Приймаюча сім'я, повний пансіон.

Можливий вік, років

13-17

Подробиці

Школа розташована в центрі міста, навколо знаходиться багато парків, поблизу торгово-розважальний комплекс. Щотижня проводяться екскурсії, регулярно організовується дозвілля. У школі можна одночасно вчити дві мови.

 

мовні курси Dawson College Summer

 

Чи безкоштовне навчання в Канаді

 

Існує думка, що навчання в Канаді безкоштовне. Але це лише вигадка. Насправді вища освіта в Канаді платна, і в цьому немає винятків. Мінімальна сума, яку вимагають канадські вузи, становить 22 тисячі канадських доларів на рік. Знижки на навчання в Канадських вузах дають вкрай рідко. Університет може дати стипендію тільки тим, хто вчиться на науково-дослідних спеціальностях.

 

На навчання в канадському коледжі доведеться викласти від 11 до 17 тисяч канадських доларів на рік. Крім цієї суми іноземець повинен заплатити за проживання, їжу, переліт, страховку і підручники. Пільги дають за заслуги в навчанні, за портфоліо або в якості окремих операцій для залучення нових студентів. Стипендію від фонду отримують студенти, які вивчають фізику, хімію, психологію, біологію та деякі інші науки.

 

У деяких університетах діє умова, що якщо іноземний студент отримує стипендію, то по завершенні навчання він повинен повернутися на батьківщину. Крім того, такі програми не дають можливості працювати під час навчання. Освіта в Канаді дуже продумана. У вузах ви не зустрінете спеціальностей, які не потрібні суспільству. Вузи, які надають низьку якість навчання, просто закривають. Країна випускає для себе фахівців високого класу, і ця схема працює.

 

Відсутність стипендій - ця стратегія, яка спрямована на те, щоб студенти самостійно добували собі гроші. Зате після закінчення навчання випускники можуть працевлаштуватися за програмою Post Graduation Work Permit, яка дозволяє працювати в країні тривалістю від 1 до 3 років.

 

Як знизити витрати на навчання в Канаді

 

 • Вибирайте ВНЗ в провінціях, в яких нижче вартість життя і менші розцінки на навчання. Серед таких провінцій — Вінніпег, Манітоба, Альберта, Саскачеван. У Вінніпезі навчання обійдеться в 11 000 канадських доларів, що істотно нижче, ніж в провінції Онтаріо.
 • Щоб отримати знижки на навчання, потрібно добре вчитися. Ці знижки невеликі — в межах 1–3 000 канадських доларів, але це краще ніж нічого.
 • Наукові спеціальності коштують дешевше технічних.
 • Під час навчання можна працювати. Це покриє частину витрат на харчування, підручники та кишенькові витрати. Іноземці після досягнення повноліття можуть працювати в Канаді до 20 годин в тиждень під час навчання і 40 годин — під час канікул. Середня зарплата в годину становить 10 канадських доларів.
 • Після навчання теж можна працювати за програмою Post Graduation Work Permit. Для цього не потрібно відкривати окрему робочу візу.
 • Якщо потягнути оплату навчання в університеті неможливо, можна вступити до коледжу — навчання в ньому обійдеться набагато дешевше. Також в коледжі менший термін навчання — від 1 до 4 років. Таким чином, можна ще заощадити на тривалості навчання.
 • Отримати диплом бакалавра можна в Україні, а в Канаді по ньому влаштуватися вже за програмою Post Graduate Program. Остання створена спеціально для таких цілей, щоб талановиті іноземці працевлаштувалися в Канаді.
 • Варто вибирати технічні спеціальності — вони затребувані в Канаді найбільше. Це прекрасний шанс отримати посвідку на проживання після закінчення навчання.
 • Вивчайте англійську в Україні. Це заощадить час і гроші на вивчення в Канаді і допоможе зосередитися на отриманні вищої освіти.

 

Навчання в Канаді планується заздалегідь — як мінімум за рік до початку запланованого вступу. За цей час фахівці допоможуть вам продумати схему вступу і подальше перебування в Канаді. Крім того, ви зможете назбирати потрібну суму, яка є обов'язковою для видачі канадської студентської візи.

 

Компанія Helpvisa індивідуально підбере навчальні заклади. Ми врахуємо вашу ситуацію, вік, цілі і бажання. На підставі цього ми зробимо підбірку шкіл або вузів. Наші фахівці пояснять всі незрозумілі моменти, дадуть рекомендації, допоможуть в оформленні документів на поїздку.

 

Так ви зможете звільнити багато часу і зосередитися на вступі. Зокрема, ми оформимо страховку, підберемо житло, забронюємо квитки на літак, завіримо всі документи і зробимо їх переклад. На сайті представлені не всі курси і школи — насправді їх набагато більше. Розібратися у всьому їх різноманітті може тільки фахівець. Щоб отримати компетентну допомогу, телефонуйте за телефонами: +38 (097) 630 54 72, +38 (093) 554 28 20.

 

мовні курси в канаді

 

автор Helpvisa

(066) 140 20 29
(097) 630 54 72
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Европа
Азия
Южная и Северная Америка
Африка
Океания

Навчання та мовні курси в Канаді

 

Навчання в Канаді зробить з вас справжнього фахівця в своїй області. Ви освоїте англійську або французьку мову, придбаєте багато професійних навичок і корисних зв'язків. Також у вас буде можливість помандрувати по країні і завести друзів з усього світу. У Канаді багато українців, тому проблем із порозумінням і адаптацією не виникне.

 

Канадські вузи вважаються дуже престижними. Тут навчаються технічних і гуманітарних наук. Також тут багато мовних шкіл. В одній з них можна вивчити англійську або французьку мову. Багато українців вважають за краще саме Канаду, бо тут високий рівень життя і сприятливе ставлення до іммігрантів.

 

мовні курси Global Village Vancouver

 

Особливості освіти в Канаді

 

Вчитися в Канаді відносно недорого, тут не суворі вимоги до вступу. Освітній сектор ретельно контролюється державою і відповідає суворим міжнародним нормам. Канадський диплом котирується в більшості країн світу. За престижністю він не поступається британському або американському. При цьому вартість освіти істотно дешевше, ніж в США і Великобританії.

 

Навчання в країні проходить англійською та французькою мовами. Середня вартість на рік становить 10–18 000 канадських доларів на бакалавраті і 8–35 000 канадських доларів на магістратурі та докторантурі. За своєю специфікою освітня система Канади дуже схожа на британську і відрізняється високим рівнем підготовки професійних кадрів.

 

Провчившись півроку, студенти мають можливість працевлаштуватися в Канаді. Це дозволяє не тільки покрити частину витрат на навчання, а й придбати цінні практичні навички. Після закінчення навчання випускник може знайти високооплачувану роботу за фахом, яку він освоїв.

 

Середня освіта в Канаді

 

Середня освіта в Канаді є безкоштовною та обов'язковою для всіх громадян. У школу дитину віддають в 5–6 років. Вона закінчує заклад в 15–16 років. При бажанні навчання можна продовжити ще на 2–3 роки. Це необов'язковий етап — він потрібен лише тим, хто планує ретельно підготуватися перед вступом до вузу. Іноземці, на відміну від канадців, за навчання в місцевій школі повинні платити. Вартість навчання варіюється від 10 до 15 000 канадських доларів на рік. Навчання в приватних школах обійдеться дорожче. Незважаючи на це, приватні школи-пансіони серед іноземців більш популярні. Це пов'язано з тим, що в пансіоні повністю піклуються про фізичні потреби учнів.

 

Деякі канадські школи пропонують послугу International Baccalaureate, яка дозволяє по завершенні навчання в школі без іспитів вступити у багато вузів світу. Щоб вступити в приватну школу, учень надає табель успішності за попередні роки, а також здає тести SSAT або CAT, TOEFL або IELTS. Також для надходження всі документи перекладаються на англійську мову. Іноді обов'язковою вимогою є усна співбесіда з представником адміністрації школи.

 

Згідно із законом іноземні учні, учні в школі Канади, повинні мати місцевого опікуна і стабільне місце проживання під час всього періоду навчання. Часто практикують опікунство місцевої сім'ї, в будинку якої буде жити дитина.

 

За українськими мірками канадська шкільна програма дивна. У країні немає єдиного підходу до того, якою має бути програма. Кожен регіон на місцевому рівні встановлює свої правила навчання для середньої школи. При цьому враховуються історичні особливості, потреба у фахівцях, культурні відмінності.

 

На півдні і сході Канади навчання проводиться на французькій мові, при цьому в інших регіонах предмети викладають англійською. У канадських школах учнів можна віддавати на навчання за гендерною ознакою. Наприклад, є школи, де вчаться і хлопчики, і дівчатка. У той же час є заклади, які призначені тільки для хлопчиків або тільки для дівчаток.

 

У кожній школі є класи, призначені для вивчення англійської або французької мови. Вже через кілька років навчання в такому класі дитина починає вільно говорити місцевою мовою. Через рік-два він переймає специфічний акцент і повністю інтегрується в суспільство.

 

мовні курси ILAC

 

Вища освіта в Канаді

 

Вища освіта в Канаді платна для всіх: громадян Канади і іноземних студентів. Вартість навчання за один рік в коледжі обійдеться в суму від 11 000 до 17 000 $ в рік, в університеті — від 17 000 до 25 000 $ в рік.

 

Різновиди програм

 

Особливість канадської освіти в тому, що країна робить упор на розвиток в студентах практичних навичок. У країні дуже популярний професійний диплом, хоча він і не припускає присвоєння якогось наукового ступеня. Випускники з такими дипломами займають високооплачувані посади в регіональних промислових центрах, міжнародних компаніях. Також в Канаді випускають першокласних медиків і фахівців у сфері туризму.

 

 

Вступні вимоги

 

Кожен вуз пред'являє свої вимоги до вступників. Головна умова для навчання в Канаді — добре володіння іноземною мовою, яке виявляється тестом. Для англомовних курсів це TOEFL, IELTS або CAE, для франкомовних — DALF. Якщо проблем зі знанням мови немає, в канадський вуз можна поступити відразу ж після закінчення школи. На особливо популярних програмах вимоги до знання мови, як правило, жорсткіше. У Канаді немає обмежень на зарахування іноземців, як це є, наприклад, в Італії.

 

Список мовних курсів в Канаді

 

ILAC

 

Ціна, канадських доларів/тиждень

Від 510

Місто

Торонто, Ванкувер

Тип мовного курсу

Англійська

Інтенсивність, занять на тиждень

20

Тривалість навчання, тижнів

2-4

Проживання, харчування

Приймаюча сім'я, повний пансіон.

Можливий вік, років

14-17

Подробиці

Міжнародна школа розташована в дорогому районі Торонто (Онтаріо). Поруч знаходиться станція метро, найбільша бібліотека Канади і Центр лінгвістичної освіти. Філія у Ванкувері знаходиться в діловому районі недалеко від набережної. Класи оснащені за останнім словом, є мовні лабораторії. Проводяться культурно-розважальні заходи. Двічі на тиждень організовуються екскурсії.

 

Global Village Vancouver

 

Ціна, канадських доларів/тиждень

Від 1 075

Місто

Ванкувер

Тип мовного курсу

Англійська

Інтенсивність, занять на тиждень

15

Тривалість навчання, тижнів

2-4

Проживання, харчування

Приймаюча сім'я, повний пансіон.

Можливий вік, років

12-17

Подробиці

Одна з найбільших мовних шкіл, акредитована для здачі IELTS та Cambridge Exams. Розташовується в престижному районі Ванкувера. Щодня проводяться розважальні заходи, на вихідних організовуються виїзди в цікаві місця. Тут проходять іспити Cambridge FCE / CAE і видають відповідні сертифікати.

 

Dawson College Summer

 

Ціна, канадських доларів/тиждень

Від 1 075

Місто

Монреаль

Тип мовного курсу

Англійська, французька

Інтенсивність, занять на тиждень

20

Тривалість навчання, тижнів

1-6

Проживання, харчування

Приймаюча сім'я, повний пансіон.

Можливий вік, років

13-17

Подробиці

Школа розташована в центрі міста, навколо знаходиться багато парків, поблизу торгово-розважальний комплекс. Щотижня проводяться екскурсії, регулярно організовується дозвілля. У школі можна одночасно вчити дві мови.

 

мовні курси Dawson College Summer

 

Чи безкоштовне навчання в Канаді

 

Існує думка, що навчання в Канаді безкоштовне. Але це лише вигадка. Насправді вища освіта в Канаді платна, і в цьому немає винятків. Мінімальна сума, яку вимагають канадські вузи, становить 22 тисячі канадських доларів на рік. Знижки на навчання в Канадських вузах дають вкрай рідко. Університет може дати стипендію тільки тим, хто вчиться на науково-дослідних спеціальностях.

 

На навчання в канадському коледжі доведеться викласти від 11 до 17 тисяч канадських доларів на рік. Крім цієї суми іноземець повинен заплатити за проживання, їжу, переліт, страховку і підручники. Пільги дають за заслуги в навчанні, за портфоліо або в якості окремих операцій для залучення нових студентів. Стипендію від фонду отримують студенти, які вивчають фізику, хімію, психологію, біологію та деякі інші науки.

 

У деяких університетах діє умова, що якщо іноземний студент отримує стипендію, то по завершенні навчання він повинен повернутися на батьківщину. Крім того, такі програми не дають можливості працювати під час навчання. Освіта в Канаді дуже продумана. У вузах ви не зустрінете спеціальностей, які не потрібні суспільству. Вузи, які надають низьку якість навчання, просто закривають. Країна випускає для себе фахівців високого класу, і ця схема працює.

 

Відсутність стипендій - ця стратегія, яка спрямована на те, щоб студенти самостійно добували собі гроші. Зате після закінчення навчання випускники можуть працевлаштуватися за програмою Post Graduation Work Permit, яка дозволяє працювати в країні тривалістю від 1 до 3 років.

 

Як знизити витрати на навчання в Канаді

 

 

Навчання в Канаді планується заздалегідь — як мінімум за рік до початку запланованого вступу. За цей час фахівці допоможуть вам продумати схему вступу і подальше перебування в Канаді. Крім того, ви зможете назбирати потрібну суму, яка є обов'язковою для видачі канадської студентської візи.

 

Компанія Helpvisa індивідуально підбере навчальні заклади. Ми врахуємо вашу ситуацію, вік, цілі і бажання. На підставі цього ми зробимо підбірку шкіл або вузів. Наші фахівці пояснять всі незрозумілі моменти, дадуть рекомендації, допоможуть в оформленні документів на поїздку.

 

Так ви зможете звільнити багато часу і зосередитися на вступі. Зокрема, ми оформимо страховку, підберемо житло, забронюємо квитки на літак, завіримо всі документи і зробимо їх переклад. На сайті представлені не всі курси і школи — насправді їх набагато більше. Розібратися у всьому їх різноманітті може тільки фахівець. Щоб отримати компетентну допомогу, телефонуйте за телефонами: +38 (097) 630 54 72, +38 (093) 554 28 20.

 

мовні курси в канаді

 

автор Helpvisa

www.38i.ru
Закрыть форму