(067) 369 62 18

(050) 556 04 75

(097) 630 54 72

Оформление виз
с 100% гарантией качества!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

Оформлення бізнес-візи до Саудівської Аравії

 

Бізнес-віза в Саудівську Аравію відкриває можливості для налагодження економічних зв'язків з нафтовими і газовими саудівськими компаніями, а також підприємствами інших сфер діяльності. Королівство Саудівська Аравія залишається однією з найбільш закритих країн світу. Тут не чекають туристів. Для звичайної людини шанси потрапити в цю країну мінімальні. Зате ймовірність видачі візи значно зростає, якщо Ви бізнесмен, дипломат або віруючий, який планує відвідати релігійні святині Мекки і Медіни.

 

бізнес-віза в Саудівську Аравію

 

Як отримати бізнес-візу в Саудівську Аравію: нюанси

 

Отримати будь-яку саудівську візу — дуже складне завдання. Без запрошення з саудівської сторони візу гарантовано не дадуть. По суті, якщо є запрошення — це майже готова віза в кишені. Його висилають заявнику на електронну пошту. Займається видачею запрошень Міністерство закордонних справ Королівства Саудівської Аравії. Крім того, самостійно прийти в посольство Саудівської Аравії в Україні та подати документи неможливо — такого варіанту навіть не передбачено.

 

Найбільшим попитом користуються ділові та робочі візи. Це і зрозуміло, адже саудівські компанії займаються видобутком і продажем нафти і газу. Якщо Ви дипломований фахівець нафтогазової галузі — Вам будуть раді. Якщо Ви великий дилер нафти або газу — Вам також будуть раді.

 

У в'їзді в Саудівську Аравію може бути відмовлено громадянам, у яких в закордонному паспорті є відмітки про відвідування Ізраїлю. Офіційно така заборона вже знята, але на практиці саудівський консул приймає рішення в індивідуальному порядку, і часто не на користь заявника.

 

Скільки коштує бізнес-віза Саудівської Аравії

 

 • 180 $ — консульський збір на одноразову візу.
 • 390 $ — консульський збір на мультивізу.
 • 1800 грн — сервісний збір візового агентства.

 

Додатково оплачується завірення документів в Торгово-промисловій палаті, Міністерстві закордонних справ, Міністерстві юстиції, легалізація в посольстві Саудівської Аравії. У разі відмови консульський збір не повертається.

 

Бізнес-віза в Саудівську Аравію: документи

 

 • Закордонний паспорт, копія першої сторінки. Він повинен діяти ще як мінімум 6 місяців після закінчення поїздки.
 • Паспорт громадянина України.
 • Ксерокопії минулих віз в Саудівську Аравію - якщо є.
 • 4 кольорові фотокартки формату 40х60 мм, на білому тлі.
 • Страховий медичний поліс (оформляється тільки консульством, не самостійно)
 • Анкета з особистими даними. Заповнюється англійською або російською мовою. Текст пишеться друкованими літерами, категорично не допускаються виправлення. Всі без винятків поля анкети мають бути заповнені. У пункті «віросповідання» потрібно написати ту релігію, до якої зараховує себе заявник.
 • Лист від роботодавця на ім'я консула, підтверджене в Торгово-промисловій палаті України.
 • Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію компанії з нотаріальним посвідченням.
 • Запрошення від саудівської сторони - компанії або організації.
 • Жінки надають ксерокопію свідоцтва про шлюб або документи, що підтверджують родинні зв'язки з супроводжуючим чоловіком. Самотні жінки мають нульові шанси на отримання саудівської візи.
 • Лист від запрошуючої саудівської сторони на ім'я консула, завірений в Торгово-промисловій палаті Саудівської Аравії.
 • Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію запрошуючої саудівської компанії.

 

Окремі документи повинна надати запрошуюча саудівська сторона. На їх отримання і оформлення йде найбільше часу, тому про них потрібно подбати в першу чергу. Їх потрібно запитувати якомога раніше. Консульська установа може вимагати додаткові документи для з'ясування обставин, а також без попередження збільшити термін розгляду заявки.

 

віза до Саудівської Аравії

 

Хоча документи на візу в Саудівську Аравію в самому посольстві розглядаються швидко, весь процес займає багато часу. Фахівці компанії «Хелпвіза» максимально скоротять ці терміни. Так, на збір і підготовку документів йде від 5 днів, на заповнення, легалізацію і узгодження з консульством від 4 днів, на розгляд в консульстві йде від 1 до 3 днів.

 

Фахівці компанії Helpvisa допоможуть у відкритті діловогої, бізнес і робочої візи до Саудівської Аравії. Тут завжди чекають висококваліфікованих фахівців, які можуть реалізувати найпрогресивніші проекти. Ми маємо досвід роботи з посольством Саудівської Аравії, тому вирішимо Вашу задачу, якою б складною вона не була. Фахівці оформлять страховку, перевірять документи, проконсультують з усіх питань. Ви ж зможете повністю зосередитися на поїздці, не відволікаючись на складний візовий процес.

 

автор Helpvisa

Оформлення візи в Ірландію в 2018 році

 

Віза до Ірландії в 2018 році — обов'язкова вимога для українців, охочих відвідати цю країну. Хоча Ірландія є частиною Європи, вона не входить в шенгенську зону. Отже, безвіз для українців в Європу не поширюється на Ірландію. Щоб оформити візу в цю острівну державу, потрібно зібрати значний пакет документів і пройти контроль в аеропорту. Якщо громадянин України скрупульозно виконав всі нюанси, проблем з оформленням візи не буде.

 

За ірландською візою неможливо відвідувати інші європейські держави. Щоб оформити візу в Ірландію, потрібно заповнити онлайн-анкету на сайті Департаменту закордонних справ Ірландії. Її необхідно оформляти виключно англійською мовою. Після того як всі поля анкети будуть заповнені, її потрібно роздрукувати і поставити особистий підпис. Крім анкети, в консульство Ірландії доведеться зібрати багато документів і довідок.

 

віза в Ірландію

 

Вартість візи до Ірландії в 2018 році

 

 • 1800 грн — якщо є лист-запрошення від приймаючої сторони.
 • 2700 — при оформленні за допомогою запрошення нашої компанії.

 

У вартість візи входить заповнення документів і їх переклад, консультації, індивідуальні рекомендації по списку документів, перевірка правильності пакету документів і супроводжуючі листи. Також ми, бронюємо квитки на літак і номер в готелі, надаємо консультацію з усіх питань.

 

Консульський збір на візу в Ірландію в 2018 році наступний:

 

 • 60 євро — для одноразової стандартної візи.
 • 100 євро — для багаторазової візи.

 

Заявка на отримання візи розглядається ірландським консульством 12–20 робочих днів. Готовий пакет документів можна доставити особисто або через довірену особу. Коли потрібно забирати закордонний паспорт з готовою ірландської візою, потрібно надати внутрішній паспорт громадянина України та чек про сплату консульського збору.

 

Документи на візу в Ірландію в 2018 році

 

 • Два примірника візової анкети.
 • Закордонний паспорт і його ксерокопія.
 • Дві кольорові фотографії 3,5х4,5 см.
 • Внутрішній український паспорт.
 • Довідка з місця працевлаштування або навчання.
 • Медичний страховий поліс.
 • Бронь авіаквитків в обидва боки.
 • Підтвердження броні готелю або іншого житла.
 • Копія свідоцтва про шлюб - не обов'язково, але бажано.
 • Документи, що підтверджують наявність достатньої суми на рахунку в банку. Обов'язково рух за останніх три місяці на англійській мові.
 • Довідка з роботи
 • При наявності можна надати недіючий закордонний паспорт з шенгенськими візами.

 

Посольство Ірландії залишає за собою право при необхідності вимагати додаткові документи для уточнення деталей. Всі документи, довідки і папери повинні бути перекладені на англійську мову і завірені в бюро перекладів.

 

Якщо в закордонному паспорті є відмітка, яка забороняє в'їзд до Великобританії, в ірландському посольстві доведеться приводити вагомі аргументи, що ви не плануєте нелегально перетинати ірландсько-британську кордон. У всіх інших випадках при правильному зборі документів проблем з оформленням візи виникнути не повинно.

 

В Ірландії максимум можна перебувати 90 днів протягом півроку. Найбільш затребуваний тип ірландських віз — туристичний. Це й не дивно, адже Ірландія — дуже красива країна зі специфічною природою. Крім того при бажанні українці можуть оформити студентську, ділову або транзитну візу.

 

оформлення візи в Ірландію

 

Як і раніше, в 2018 році українці можуть в'їжджати в Ірландію по відкритій британській візі. Для цього повинні бути виконані наступні умови: віза повинна мати категорію General. До відвідування Ірландії повинна бути здійснена принаймні одна поїздка до Великобританії. У кожному конкретному випадку умови і терміни перебування в острівній країні повністю регламентовані виданою візою.

 

В'їжджати в Ірландію не можуть українці за британською візою, якщо вона робоча, студентська або транзитного типу. Крім того, цього права позбавляються особи, які мають відкритий вид на проживання у Великобританії. Окрему візу повинні відкривати громадяни, які планують відвідати Ірландію транзитом через Великобританію без проходження в останній прикордонного контролю.

 

Оформляється ірландська віза не складніше, ніж в іншу високорозвинену західну країну. Якщо ви хочете зосередитися на поїздці і позбавити себе малоприємного процесу збору документів, зверніться до візового центру Helpvisa. Тут вам нададуть комплексну підтримку в оформленні візи і плануванні поїздки. У нас ви зможете оформити страховку, забронювати авіаквитки і номер в готелі, дізнатися довідкову інформацію по країні.

 

автор Helpvisa

Віза в Японію: нововведення 2018 року

 

Японія — найдивовижніша країна в світі. Сюди їдуть туристи і ділові люди. Тож не дивно, що віза до Японії в 2018 році одна з найпопулярніших. У цьому році для українців є приємна новина: умови отримання візи стали трохи легше. Проте отримати японську візу все ще непросто. Для цього потрібно зібрати пристойний список документів і дотримати багато формальностей.

 

віза в японію

 

Отримання візи в Японію в 2018 році: нововведення

 

Японія з 1 січня 2018 спростила вимоги для короткострокових віз українцям. Так, було розширено коло заявників, які можуть отримати мультивізи для короткострокового перебування з науковими, творчими та діловими цілями. Крім того, буде збільшено термін дії мультивиз з трьох до п'яти років. Такі візи зручні для короткочасних поїздок з метою туризму або бізнесу, але на практиці отримати їх складно. Відтепер, якщо заявник самостійно оплачує поїздку, йому не потрібно надавати документи від поручителя.

 

Очікується, що нововведення покращать умови поїздок для туристів і бізнесменів. Також збільшиться кількість громадян, які повторно відвідують Японію. Дипломати впевнені, що подібні заходи зміцнять відносини України і Японії.

 

Чи складно отримати візу в Японію в 2018 році?

 

Віза в Японію для українців в 2018 році оформляється за стандартним сценарієм. Як і раніше заявник може оформити туристичну, гостьову, ділову або транзитну візу. Також можна зробити студентську або довгострокову візу. Якщо раніше необхідно було надати документи поручителя-резидента Японії, то тепер, в разі одиночної поїздки цього не потрібно.

 

Рішення про видачу візи приймає не консульство в Україні, а МЗС Японії, тому оформлення візи займає багато часу. Іноді процедура займає 15 днів. Щоб не помилитися з планами на поїздку, ми радимо подавати документи на візу не пізніше, ніж за 20 днів до передбачуваного дня відправлення.

 

Японську візу неможливо продовжити, тому з її типом краще визначитися заздалегідь.

 

Документи на візу в Японію в 2018 році

 

 • Анкета (заповнюється англійською мовою).
 • Закордонний паспорт.
 • Дві кольорові фотографії 45х45 мм.
 • Внутрішній український паспорт.
 • Довідка з місця роботи або довідка з місця навчання.
 • Виписка з банку, що підтверджує достатню кількість коштів на рахунку і рух по рахунку за 3 місяці.
 • Медична страховка.
 • Бронь авіаквитків в обидва кінці.
 • Копія броні номера в готелі.

 

Всі документи, подані на японську візу, розглядаються максимально ретельно. Якщо будуть виявлені найменші неточності, буде дано відмову. У зв'язку з цим ми рекомендуємо поставитися до процедури оформлення візи дуже серйозно. В середньому японська віза оформляється 5–10 робочих днів. Термін залежить від типу візи.

 

оформлення японської візи

 

Вимоги до фото на візу в Японію в 2018 році

 

Для оформлення японської візи потрібні дві кольорові фотографії. Вони повинні бути зроблені не більше, ніж за 3 місяці до подачі заяви. Фотознімок повинен бути виконаний на світлому фоні. Риси обличчя повинні бути помітні. Особа має добре контрастувати по відношенню до фону. Фотографія повинна бути якісною, чіткою, особа повинна розташовуватися по центру фотографії.

 

Розмір зображення повинен бути строго 45х45 см. Обличчя має бути повністю видно на знімку. На ньому не повинно бути посмішки, сонцезахисних окулярів, головних уборів. Винятки становлять етнічні або релігійні головні убори. Знімки повинні друкуватися тільки на якісному фотопапері.

 

Іноземці не мають обмежень у пересуванні по країні. Японський уряд радить мати при собі закордонний паспорт. Крім цього, за оформленням візи відсутні будь-які збори.

 

Отже, отримання візи до Японії в 2018 році стало ще простіше. Все ж, заявнику доведеться зібрати великий список документів. Щоб позбавити себе від подібних турбот, звертайтеся в компанію Helpvisa. Наші фахівці оперативно оброблять Вашу заявку і максимально полегшать процес отримання японської візи. Також у нас Ви зможете оформити страховку, дізнатися довідкову інформацію по країні, зробити переклади текстів на іноземну мову.

 

автор Helpvisa

Віза в США в Україні. Інструкція та опис процедури

 

Отримати візу в США в Україні можна через американське посольство, розташоване в Києві. Багатьох лякає сама думка оформлення американської візи, адже всі говорять, що отримати заповіту візу майже неможливо. Але наскільки така інформація відповідає дійсності? Насправді, строго дотримуючись покрокової інструкції і рекомендацій посольства, можна цілком реально і без зайвих труднощів оформити візу.

 

віза в США

 

Віза в США для громадян України в 2018 році: нововведення

 

У 2018 році в отриманні американської візи з'явилися незначні деталі. Тепер при повторному оформленні неімміграційної візи не потрібно особисто бути присутнім на співбесіді, якщо вона закінчилася, але не більше 12 місяців тому.

 

Повторну візу без інтерв'ю можна відкрити тим, хто вже був в Америці. Таким особам не потрібно при кожному новому оформленні візи проходити співбесіду. Виконуватися має тільки одна умова — термін закінчення попередньої візи не повинен бути більше ніж 12 місяців. Також правило діє на неповнолітніх до 14 і повнолітніх старше 80 років.

 

Якщо консульство в чомусь буде сумніватися, воно може все-таки призначити співбесіду.

 

Як отримати візу в США з України: покрокова інструкція

 

 • Заповнення онлайн-анкети. Дані вносяться англійською. На заповнення дається 20 хвилин, до неї потрібно прикріпити фотографію. Після заповнення на пошту приходить підтвердження. Його роздруковують і докладають до основного пакету документів.
 • Відправка документів в посольство або призначення співбесіди.
 • Сама співбесіда.
 • Видача закордонного паспорта з готовою візою.

 

Коли звертатися за візою США в Україні

 

Документи подають не раніше, ніж за три місяці до поїздки. Під час запису на співбесіду заявнику запропонують вільну дату. Літо — самий розпал поїздок, тому на співбесіду буває черга. У зв'язку з цим ми рекомендуємо подавати документи на візу заздалегідь.

 

Скільки робиться віза в США

 

Термін оформлення візи — від 1 тижня до 1 місяця. Термін залежить від завантаженості консульства. Найбільше завантаження літом.

 

Як пройти співбесіду на американську візу

 

Від інтерв'ю залежить підсумкове рішення консульства про видачу візи. Перед співбесідою візовий офіцер вивчає анкету, знаходить слабкі місця і робить на них упор. Він стежить за відповідями заявника та його емоціями. Процедура займає не більше 5 хвилин. За цей час представник консульства встигає задати 3–4 питання.

 

На співбесіду краще прийти за 15 хвилин. Цей час витрачається на проходження охорони, дорогу до кабінету і здачу біометричних даних. Щоб не виникло незручних ситуацій, краще завчасно продумати відповіді на основні питання.

 

Заявник повинен тримати себе в руках, вітається доброзичливість і спокій. Відповіді на питання повинні бути лаконічними. Якщо буде хоча б невелика невідповідність з даними, які значаться в анкеті і документах, буде відмова. Заявнику також не радиться жартувати і вести себе зухвало.

 

Умовно всі питання працівника консульства можна поділити на три категорії: мотиви поїздки, сімейне і фінансове становище і додаткові питання, які можуть стосуватися чого завгодно.

 

американська віза

 

Вартість візи в США

 

Для найпопулярніших віз розмір консульського збору однаковий і становить 160 доларів. Він оплачується за курсом посольства на день оплати. Оплатити його можна в будь-якому відділенні Райффайзен Банк Аваль готівкою в гривнях. Сплатити консульський збір іншими способами неможливо. Після оплати в банку видають квитанцію. Її не потрібно приносити в консульство під час співбесіди. Якщо у видачі візи було дано відмову, гроші не повертаються.

Посольство США в Україні для отримання візи

 

Адреса: м Київ, вул. Сікорського, 4, 04112.

Телефон: +38 044 521-50-00.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Час роботи: 08.30-17.30 (понеділок-п'ятниця).

 

Схвалена віза в США для громадян України — це не щось з розділу фантастики. Отримати її цілком реально. Головне правильно зібрати і заповнити документи, подати правдиву інформацію, грамотно поводитися на співбесіді. Важливо переконати представників американського консульства в наявності тісних зв'язків з Україною. Істотно полегшити задачу вам допоможе візовий центр Helpvisa.

 

Наші фахівці оцінять шанси на успіх, посилять слабкі сторони, ретельно перевірять інформацію — одним словом, зроблять все, щоб отримання візи відбулося.

 

автор Helpvisa

Оформлення візи на Кубу в 2018 році

 

Віза на Кубу в 2018 році оформляється все так же легко. Для її отримання потрібно зібрати мінімальний пакет документів. У більшості випадків підійде туристична віза, проте при бажанні можна оформити і візу іншого типу. Щоб безперешкодно потрапити на "Острів свободи", потрібно виконати всі рекомендації з оформлення візи. Куба — дуже колоритна країна, тому потрібно постаратися дотриматися всіх формальностей, щоб поїздка не затьмарилася непорозуміннями.

 

віза на Кубу

 

Вартість візи на Кубу

 

 • 90 $ — віза під ключ.
 • 140 $ — термінова віза під ключ.

 

У вартість візи включений консульський та сервісний збір. Розмір консульського збору залежить від того, хто подає документи, а також від типу візи. При особистій подачі він становить 30 $, при подачі третіми особами — 50 $. Ця сума в повному обсязі оплачується в момент подачі документів. Консульський збір може бути сплачений в доларах або гривнях. Останнім часом в силу вступили зміни і консульський збір оплачується заздалегідь в банку.

 

Віза на Кубу для українців в 2018 році: деталі

 

Кубинська віза не вклеюється в закордонний паспорт. На Кубі візу називають «туристичною карткою» (Tarjeta de Turista). Вона виглядає як окремий листок, розділений на дві ідентичні частини. По прильоту на острів картку ділять навпіл: одна частина залишається у туриста, друга — у працівника прикордонної служби. Зберігати документ потрібно протягом усього терміну перебування в країні, оскільки можуть виникнути ситуації, коли потрібна його наявність.

 

Віза потрібна і неповнолітнім. У цьому випадку крім стандартного пакета документів надається свідоцтво про народження і його ксерокопія, попередньо завірена у юриста. Хоча на дитину складається окрема віза, анкета робиться одна на двох — на дитину і на батька. Консульський збір в цьому випадку стягується і з дорослого, і з неповнолітнього.

 

Якщо дитина старше 7 років, додатково потрібно надати ксерокопії авіаквитків в обидва боки. Якщо неповнолітній їде з одним з батьків, необхідно надати нотаріально завірений дозвіл на поїздку від другого з батьків та ксерокопія його паспорта.

 

оформлення візи на Кубу

 

Документи для візи на Кубу

 

 • Закордонний паспорт.
 • Анкета з підписом заявника, заповнена англійською мовою.
 • 2 кольорові фотографії 3,5х4,5 мм.
 • Внутрішній український паспорт.
 • Бронь авіаквитків в обидва кінці.
 • Підтвердження броні номера в готелі.

 

Якщо цілі поїздки не туристичні, потрібно надати додаткові документи. Наприклад, для приватного візиту буде потрібно запрошення від особи, яка проживає на Кубі. Для робочої і ділової візи потрібно запрошення від кубинської компанії або організації.

 

Для студентської візи потрібно запрошення з кубинського університету. У рідкісних випадках консульство може запросити довідку про несудимість, ліцензію приватного підприємця, копію пенсійного, студентського / учнівського квитка.

 

Готовий пакет документів подається до візового відділу посольства Куби в Україні. Віза оформляється 1 тиждень, при необхідності є терміновий розгляд.

 

Віза на Кубу діє 30 днів. При цьому термін дії та кількість днів в самій візі не вказані. Стандартно кубинська віза є одноразовою, діє вона з моменту перетину кордону. При необхідності візу можна продовжити на території країни. Сама віза гранично проста: в ній вказані лише паспортні дані та дата народження заявника.

 

Отже, чи потрібна віза на Кубу? Так, але оформити її легко. Для цього потрібно дотриматися нескладних формальностей. Країна прекрасно ставиться до туристів, особливо з країн пострадянського простору.

 

За допомогою візового центру Helpvisa Ви оформите потрібний тип візи, отримаєте довідкову інформацію по країні, оформите медичну страховку і позбавите себе від відвідин і співбесіди в консульстві. Таким чином, Ви збережете дорогоцінний час і зможете зосередитися на поїзді.

 

автор Helpvisa

(067) 369 62 18
(050) 556 04 75
(097) 630 54 72
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Європа
Азія
Південна і Північна Америка
Африка
Океанія

Оформлення бізнес-візи до Саудівської Аравії

 

Бізнес-віза в Саудівську Аравію відкриває можливості для налагодження економічних зв'язків з нафтовими і газовими саудівськими компаніями, а також підприємствами інших сфер діяльності. Королівство Саудівська Аравія залишається однією з найбільш закритих країн світу. Тут не чекають туристів. Для звичайної людини шанси потрапити в цю країну мінімальні. Зате ймовірність видачі візи значно зростає, якщо Ви бізнесмен, дипломат або віруючий, який планує відвідати релігійні святині Мекки і Медіни.

 

бізнес-віза в Саудівську Аравію

 

Як отримати бізнес-візу в Саудівську Аравію: нюанси

 

Отримати будь-яку саудівську візу — дуже складне завдання. Без запрошення з саудівської сторони візу гарантовано не дадуть. По суті, якщо є запрошення — це майже готова віза в кишені. Його висилають заявнику на електронну пошту. Займається видачею запрошень Міністерство закордонних справ Королівства Саудівської Аравії. Крім того, самостійно прийти в посольство Саудівської Аравії в Україні та подати документи неможливо — такого варіанту навіть не передбачено.

 

Найбільшим попитом користуються ділові та робочі візи. Це і зрозуміло, адже саудівські компанії займаються видобутком і продажем нафти і газу. Якщо Ви дипломований фахівець нафтогазової галузі — Вам будуть раді. Якщо Ви великий дилер нафти або газу — Вам також будуть раді.

 

У в'їзді в Саудівську Аравію може бути відмовлено громадянам, у яких в закордонному паспорті є відмітки про відвідування Ізраїлю. Офіційно така заборона вже знята, але на практиці саудівський консул приймає рішення в індивідуальному порядку, і часто не на користь заявника.

 

Скільки коштує бізнес-віза Саудівської Аравії

 

 • 180 $ — консульський збір на одноразову візу.
 • 390 $ — консульський збір на мультивізу.
 • 1800 грн — сервісний збір візового агентства.

 

Додатково оплачується завірення документів в Торгово-промисловій палаті, Міністерстві закордонних справ, Міністерстві юстиції, легалізація в посольстві Саудівської Аравії. У разі відмови консульський збір не повертається.

 

Бізнес-віза в Саудівську Аравію: документи

 

 • Закордонний паспорт, копія першої сторінки. Він повинен діяти ще як мінімум 6 місяців після закінчення поїздки.
 • Паспорт громадянина України.
 • Ксерокопії минулих віз в Саудівську Аравію - якщо є.
 • 4 кольорові фотокартки формату 40х60 мм, на білому тлі.
 • Страховий медичний поліс (оформляється тільки консульством, не самостійно)
 • Анкета з особистими даними. Заповнюється англійською або російською мовою. Текст пишеться друкованими літерами, категорично не допускаються виправлення. Всі без винятків поля анкети мають бути заповнені. У пункті «віросповідання» потрібно написати ту релігію, до якої зараховує себе заявник.
 • Лист від роботодавця на ім'я консула, підтверджене в Торгово-промисловій палаті України.
 • Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію компанії з нотаріальним посвідченням.
 • Запрошення від саудівської сторони - компанії або організації.
 • Жінки надають ксерокопію свідоцтва про шлюб або документи, що підтверджують родинні зв'язки з супроводжуючим чоловіком. Самотні жінки мають нульові шанси на отримання саудівської візи.
 • Лист від запрошуючої саудівської сторони на ім'я консула, завірений в Торгово-промисловій палаті Саудівської Аравії.
 • Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію запрошуючої саудівської компанії.

 

Окремі документи повинна надати запрошуюча саудівська сторона. На їх отримання і оформлення йде найбільше часу, тому про них потрібно подбати в першу чергу. Їх потрібно запитувати якомога раніше. Консульська установа може вимагати додаткові документи для з'ясування обставин, а також без попередження збільшити термін розгляду заявки.

 

віза до Саудівської Аравії

 

Хоча документи на візу в Саудівську Аравію в самому посольстві розглядаються швидко, весь процес займає багато часу. Фахівці компанії «Хелпвіза» максимально скоротять ці терміни. Так, на збір і підготовку документів йде від 5 днів, на заповнення, легалізацію і узгодження з консульством від 4 днів, на розгляд в консульстві йде від 1 до 3 днів.

 

Фахівці компанії Helpvisa допоможуть у відкритті діловогої, бізнес і робочої візи до Саудівської Аравії. Тут завжди чекають висококваліфікованих фахівців, які можуть реалізувати найпрогресивніші проекти. Ми маємо досвід роботи з посольством Саудівської Аравії, тому вирішимо Вашу задачу, якою б складною вона не була. Фахівці оформлять страховку, перевірять документи, проконсультують з усіх питань. Ви ж зможете повністю зосередитися на поїздці, не відволікаючись на складний візовий процес.

 

автор Helpvisa

Оформлення візи в Ірландію в 2018 році

 

Віза до Ірландії в 2018 році — обов'язкова вимога для українців, охочих відвідати цю країну. Хоча Ірландія є частиною Європи, вона не входить в шенгенську зону. Отже, безвіз для українців в Європу не поширюється на Ірландію. Щоб оформити візу в цю острівну державу, потрібно зібрати значний пакет документів і пройти контроль в аеропорту. Якщо громадянин України скрупульозно виконав всі нюанси, проблем з оформленням візи не буде.

 

За ірландською візою неможливо відвідувати інші європейські держави. Щоб оформити візу в Ірландію, потрібно заповнити онлайн-анкету на сайті Департаменту закордонних справ Ірландії. Її необхідно оформляти виключно англійською мовою. Після того як всі поля анкети будуть заповнені, її потрібно роздрукувати і поставити особистий підпис. Крім анкети, в консульство Ірландії доведеться зібрати багато документів і довідок.

 

віза в Ірландію

 

Вартість візи до Ірландії в 2018 році

 

 • 1800 грн — якщо є лист-запрошення від приймаючої сторони.
 • 2700 — при оформленні за допомогою запрошення нашої компанії.

 

У вартість візи входить заповнення документів і їх переклад, консультації, індивідуальні рекомендації по списку документів, перевірка правильності пакету документів і супроводжуючі листи. Також ми, бронюємо квитки на літак і номер в готелі, надаємо консультацію з усіх питань.

 

Консульський збір на візу в Ірландію в 2018 році наступний:

 

 • 60 євро — для одноразової стандартної візи.
 • 100 євро — для багаторазової візи.

 

Заявка на отримання візи розглядається ірландським консульством 12–20 робочих днів. Готовий пакет документів можна доставити особисто або через довірену особу. Коли потрібно забирати закордонний паспорт з готовою ірландської візою, потрібно надати внутрішній паспорт громадянина України та чек про сплату консульського збору.

 

Документи на візу в Ірландію в 2018 році

 

 • Два примірника візової анкети.
 • Закордонний паспорт і його ксерокопія.
 • Дві кольорові фотографії 3,5х4,5 см.
 • Внутрішній український паспорт.
 • Довідка з місця працевлаштування або навчання.
 • Медичний страховий поліс.
 • Бронь авіаквитків в обидва боки.
 • Підтвердження броні готелю або іншого житла.
 • Копія свідоцтва про шлюб - не обов'язково, але бажано.
 • Документи, що підтверджують наявність достатньої суми на рахунку в банку. Обов'язково рух за останніх три місяці на англійській мові.
 • Довідка з роботи
 • При наявності можна надати недіючий закордонний паспорт з шенгенськими візами.

 

Посольство Ірландії залишає за собою право при необхідності вимагати додаткові документи для уточнення деталей. Всі документи, довідки і папери повинні бути перекладені на англійську мову і завірені в бюро перекладів.

 

Якщо в закордонному паспорті є відмітка, яка забороняє в'їзд до Великобританії, в ірландському посольстві доведеться приводити вагомі аргументи, що ви не плануєте нелегально перетинати ірландсько-британську кордон. У всіх інших випадках при правильному зборі документів проблем з оформленням візи виникнути не повинно.

 

В Ірландії максимум можна перебувати 90 днів протягом півроку. Найбільш затребуваний тип ірландських віз — туристичний. Це й не дивно, адже Ірландія — дуже красива країна зі специфічною природою. Крім того при бажанні українці можуть оформити студентську, ділову або транзитну візу.

 

оформлення візи в Ірландію

 

Як і раніше, в 2018 році українці можуть в'їжджати в Ірландію по відкритій британській візі. Для цього повинні бути виконані наступні умови: віза повинна мати категорію General. До відвідування Ірландії повинна бути здійснена принаймні одна поїздка до Великобританії. У кожному конкретному випадку умови і терміни перебування в острівній країні повністю регламентовані виданою візою.

 

В'їжджати в Ірландію не можуть українці за британською візою, якщо вона робоча, студентська або транзитного типу. Крім того, цього права позбавляються особи, які мають відкритий вид на проживання у Великобританії. Окрему візу повинні відкривати громадяни, які планують відвідати Ірландію транзитом через Великобританію без проходження в останній прикордонного контролю.

 

Оформляється ірландська віза не складніше, ніж в іншу високорозвинену західну країну. Якщо ви хочете зосередитися на поїздці і позбавити себе малоприємного процесу збору документів, зверніться до візового центру Helpvisa. Тут вам нададуть комплексну підтримку в оформленні візи і плануванні поїздки. У нас ви зможете оформити страховку, забронювати авіаквитки і номер в готелі, дізнатися довідкову інформацію по країні.

 

автор Helpvisa

Віза в Японію: нововведення 2018 року

 

Японія — найдивовижніша країна в світі. Сюди їдуть туристи і ділові люди. Тож не дивно, що віза до Японії в 2018 році одна з найпопулярніших. У цьому році для українців є приємна новина: умови отримання візи стали трохи легше. Проте отримати японську візу все ще непросто. Для цього потрібно зібрати пристойний список документів і дотримати багато формальностей.

 

віза в японію

 

Отримання візи в Японію в 2018 році: нововведення

 

Японія з 1 січня 2018 спростила вимоги для короткострокових віз українцям. Так, було розширено коло заявників, які можуть отримати мультивізи для короткострокового перебування з науковими, творчими та діловими цілями. Крім того, буде збільшено термін дії мультивиз з трьох до п'яти років. Такі візи зручні для короткочасних поїздок з метою туризму або бізнесу, але на практиці отримати їх складно. Відтепер, якщо заявник самостійно оплачує поїздку, йому не потрібно надавати документи від поручителя.

 

Очікується, що нововведення покращать умови поїздок для туристів і бізнесменів. Також збільшиться кількість громадян, які повторно відвідують Японію. Дипломати впевнені, що подібні заходи зміцнять відносини України і Японії.

 

Чи складно отримати візу в Японію в 2018 році?

 

Віза в Японію для українців в 2018 році оформляється за стандартним сценарієм. Як і раніше заявник може оформити туристичну, гостьову, ділову або транзитну візу. Також можна зробити студентську або довгострокову візу. Якщо раніше необхідно було надати документи поручителя-резидента Японії, то тепер, в разі одиночної поїздки цього не потрібно.

 

Рішення про видачу візи приймає не консульство в Україні, а МЗС Японії, тому оформлення візи займає багато часу. Іноді процедура займає 15 днів. Щоб не помилитися з планами на поїздку, ми радимо подавати документи на візу не пізніше, ніж за 20 днів до передбачуваного дня відправлення.

 

Японську візу неможливо продовжити, тому з її типом краще визначитися заздалегідь.

 

Документи на візу в Японію в 2018 році

 

 • Анкета (заповнюється англійською мовою).
 • Закордонний паспорт.
 • Дві кольорові фотографії 45х45 мм.
 • Внутрішній український паспорт.
 • Довідка з місця роботи або довідка з місця навчання.
 • Виписка з банку, що підтверджує достатню кількість коштів на рахунку і рух по рахунку за 3 місяці.
 • Медична страховка.
 • Бронь авіаквитків в обидва кінці.
 • Копія броні номера в готелі.

 

Всі документи, подані на японську візу, розглядаються максимально ретельно. Якщо будуть виявлені найменші неточності, буде дано відмову. У зв'язку з цим ми рекомендуємо поставитися до процедури оформлення візи дуже серйозно. В середньому японська віза оформляється 5–10 робочих днів. Термін залежить від типу візи.

 

оформлення японської візи

 

Вимоги до фото на візу в Японію в 2018 році

 

Для оформлення японської візи потрібні дві кольорові фотографії. Вони повинні бути зроблені не більше, ніж за 3 місяці до подачі заяви. Фотознімок повинен бути виконаний на світлому фоні. Риси обличчя повинні бути помітні. Особа має добре контрастувати по відношенню до фону. Фотографія повинна бути якісною, чіткою, особа повинна розташовуватися по центру фотографії.

 

Розмір зображення повинен бути строго 45х45 см. Обличчя має бути повністю видно на знімку. На ньому не повинно бути посмішки, сонцезахисних окулярів, головних уборів. Винятки становлять етнічні або релігійні головні убори. Знімки повинні друкуватися тільки на якісному фотопапері.

 

Іноземці не мають обмежень у пересуванні по країні. Японський уряд радить мати при собі закордонний паспорт. Крім цього, за оформленням візи відсутні будь-які збори.

 

Отже, отримання візи до Японії в 2018 році стало ще простіше. Все ж, заявнику доведеться зібрати великий список документів. Щоб позбавити себе від подібних турбот, звертайтеся в компанію Helpvisa. Наші фахівці оперативно оброблять Вашу заявку і максимально полегшать процес отримання японської візи. Також у нас Ви зможете оформити страховку, дізнатися довідкову інформацію по країні, зробити переклади текстів на іноземну мову.

 

автор Helpvisa

Віза в США в Україні. Інструкція та опис процедури

 

Отримати візу в США в Україні можна через американське посольство, розташоване в Києві. Багатьох лякає сама думка оформлення американської візи, адже всі говорять, що отримати заповіту візу майже неможливо. Але наскільки така інформація відповідає дійсності? Насправді, строго дотримуючись покрокової інструкції і рекомендацій посольства, можна цілком реально і без зайвих труднощів оформити візу.

 

віза в США

 

Віза в США для громадян України в 2018 році: нововведення

 

У 2018 році в отриманні американської візи з'явилися незначні деталі. Тепер при повторному оформленні неімміграційної візи не потрібно особисто бути присутнім на співбесіді, якщо вона закінчилася, але не більше 12 місяців тому.

 

Повторну візу без інтерв'ю можна відкрити тим, хто вже був в Америці. Таким особам не потрібно при кожному новому оформленні візи проходити співбесіду. Виконуватися має тільки одна умова — термін закінчення попередньої візи не повинен бути більше ніж 12 місяців. Також правило діє на неповнолітніх до 14 і повнолітніх старше 80 років.

 

Якщо консульство в чомусь буде сумніватися, воно може все-таки призначити співбесіду.

 

Як отримати візу в США з України: покрокова інструкція

 

 • Заповнення онлайн-анкети. Дані вносяться англійською. На заповнення дається 20 хвилин, до неї потрібно прикріпити фотографію. Після заповнення на пошту приходить підтвердження. Його роздруковують і докладають до основного пакету документів.
 • Відправка документів в посольство або призначення співбесіди.
 • Сама співбесіда.
 • Видача закордонного паспорта з готовою візою.

 

Коли звертатися за візою США в Україні

 

Документи подають не раніше, ніж за три місяці до поїздки. Під час запису на співбесіду заявнику запропонують вільну дату. Літо — самий розпал поїздок, тому на співбесіду буває черга. У зв'язку з цим ми рекомендуємо подавати документи на візу заздалегідь.

 

Скільки робиться віза в США

 

Термін оформлення візи — від 1 тижня до 1 місяця. Термін залежить від завантаженості консульства. Найбільше завантаження літом.

 

Як пройти співбесіду на американську візу

 

Від інтерв'ю залежить підсумкове рішення консульства про видачу візи. Перед співбесідою візовий офіцер вивчає анкету, знаходить слабкі місця і робить на них упор. Він стежить за відповідями заявника та його емоціями. Процедура займає не більше 5 хвилин. За цей час представник консульства встигає задати 3–4 питання.

 

На співбесіду краще прийти за 15 хвилин. Цей час витрачається на проходження охорони, дорогу до кабінету і здачу біометричних даних. Щоб не виникло незручних ситуацій, краще завчасно продумати відповіді на основні питання.

 

Заявник повинен тримати себе в руках, вітається доброзичливість і спокій. Відповіді на питання повинні бути лаконічними. Якщо буде хоча б невелика невідповідність з даними, які значаться в анкеті і документах, буде відмова. Заявнику також не радиться жартувати і вести себе зухвало.

 

Умовно всі питання працівника консульства можна поділити на три категорії: мотиви поїздки, сімейне і фінансове становище і додаткові питання, які можуть стосуватися чого завгодно.

 

американська віза

 

Вартість візи в США

 

Для найпопулярніших віз розмір консульського збору однаковий і становить 160 доларів. Він оплачується за курсом посольства на день оплати. Оплатити його можна в будь-якому відділенні Райффайзен Банк Аваль готівкою в гривнях. Сплатити консульський збір іншими способами неможливо. Після оплати в банку видають квитанцію. Її не потрібно приносити в консульство під час співбесіди. Якщо у видачі візи було дано відмову, гроші не повертаються.

Посольство США в Україні для отримання візи

 

Адреса: м Київ, вул. Сікорського, 4, 04112.

Телефон: +38 044 521-50-00.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Час роботи: 08.30-17.30 (понеділок-п'ятниця).

 

Схвалена віза в США для громадян України — це не щось з розділу фантастики. Отримати її цілком реально. Головне правильно зібрати і заповнити документи, подати правдиву інформацію, грамотно поводитися на співбесіді. Важливо переконати представників американського консульства в наявності тісних зв'язків з Україною. Істотно полегшити задачу вам допоможе візовий центр Helpvisa.

 

Наші фахівці оцінять шанси на успіх, посилять слабкі сторони, ретельно перевірять інформацію — одним словом, зроблять все, щоб отримання візи відбулося.

 

автор Helpvisa

Оформлення візи на Кубу в 2018 році

 

Віза на Кубу в 2018 році оформляється все так же легко. Для її отримання потрібно зібрати мінімальний пакет документів. У більшості випадків підійде туристична віза, проте при бажанні можна оформити і візу іншого типу. Щоб безперешкодно потрапити на "Острів свободи", потрібно виконати всі рекомендації з оформлення візи. Куба — дуже колоритна країна, тому потрібно постаратися дотриматися всіх формальностей, щоб поїздка не затьмарилася непорозуміннями.

 

віза на Кубу

 

Вартість візи на Кубу

 

 • 90 $ — віза під ключ.
 • 140 $ — термінова віза під ключ.

 

У вартість візи включений консульський та сервісний збір. Розмір консульського збору залежить від того, хто подає документи, а також від типу візи. При особистій подачі він становить 30 $, при подачі третіми особами — 50 $. Ця сума в повному обсязі оплачується в момент подачі документів. Консульський збір може бути сплачений в доларах або гривнях. Останнім часом в силу вступили зміни і консульський збір оплачується заздалегідь в банку.

 

Віза на Кубу для українців в 2018 році: деталі

 

Кубинська віза не вклеюється в закордонний паспорт. На Кубі візу називають «туристичною карткою» (Tarjeta de Turista). Вона виглядає як окремий листок, розділений на дві ідентичні частини. По прильоту на острів картку ділять навпіл: одна частина залишається у туриста, друга — у працівника прикордонної служби. Зберігати документ потрібно протягом усього терміну перебування в країні, оскільки можуть виникнути ситуації, коли потрібна його наявність.

 

Віза потрібна і неповнолітнім. У цьому випадку крім стандартного пакета документів надається свідоцтво про народження і його ксерокопія, попередньо завірена у юриста. Хоча на дитину складається окрема віза, анкета робиться одна на двох — на дитину і на батька. Консульський збір в цьому випадку стягується і з дорослого, і з неповнолітнього.

 

Якщо дитина старше 7 років, додатково потрібно надати ксерокопії авіаквитків в обидва боки. Якщо неповнолітній їде з одним з батьків, необхідно надати нотаріально завірений дозвіл на поїздку від другого з батьків та ксерокопія його паспорта.

 

оформлення візи на Кубу

 

Документи для візи на Кубу

 

 • Закордонний паспорт.
 • Анкета з підписом заявника, заповнена англійською мовою.
 • 2 кольорові фотографії 3,5х4,5 мм.
 • Внутрішній український паспорт.
 • Бронь авіаквитків в обидва кінці.
 • Підтвердження броні номера в готелі.

 

Якщо цілі поїздки не туристичні, потрібно надати додаткові документи. Наприклад, для приватного візиту буде потрібно запрошення від особи, яка проживає на Кубі. Для робочої і ділової візи потрібно запрошення від кубинської компанії або організації.

 

Для студентської візи потрібно запрошення з кубинського університету. У рідкісних випадках консульство може запросити довідку про несудимість, ліцензію приватного підприємця, копію пенсійного, студентського / учнівського квитка.

 

Готовий пакет документів подається до візового відділу посольства Куби в Україні. Віза оформляється 1 тиждень, при необхідності є терміновий розгляд.

 

Віза на Кубу діє 30 днів. При цьому термін дії та кількість днів в самій візі не вказані. Стандартно кубинська віза є одноразовою, діє вона з моменту перетину кордону. При необхідності візу можна продовжити на території країни. Сама віза гранично проста: в ній вказані лише паспортні дані та дата народження заявника.

 

Отже, чи потрібна віза на Кубу? Так, але оформити її легко. Для цього потрібно дотриматися нескладних формальностей. Країна прекрасно ставиться до туристів, особливо з країн пострадянського простору.

 

За допомогою візового центру Helpvisa Ви оформите потрібний тип візи, отримаєте довідкову інформацію по країні, оформите медичну страховку і позбавите себе від відвідин і співбесіди в консульстві. Таким чином, Ви збережете дорогоцінний час і зможете зосередитися на поїзді.

 

автор Helpvisa

Закрыть форму