(067) 369 62 18

(050) 556 04 75

(097) 630 54 72

Оформление виз
с 100% гарантией качества!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

Як отримати візу в Канаду після відмови?

 

Послуги візової компанії в Києві «Хелпвіза» будуть корисними не тільки при першому отриманні візи до бажаної країни, але й коли при самостійному поданні документів ситуація пішла за найгіршим сценарієм, і Вам відмовили в отриманні канадської візи.

 

З нами навіть за такого розвитку подій можна отримати позитивну відповідь і нарешті полетіти до омріяної країни.

 

Як отримати візу в Канаду

 

 

Як оформити візу в Канаду після відмови?

 

Навіть якщо людина отримала негативну відповідь, за допомогою нашої компанії вона не тільки дізнається, як отримати візу в Канаду після відмови, але й перекладе на компанію всі клопоти для вирішення цього питання.

 

Щоб спокійно в’їхати до названої держави відразу після відмови, необхідно з’ясувати всі причини, які могли послужити основою для негативної відповіді візового офіцера.

 

Це дозволить проаналізувати та уникнути повторних невдач при оформленні візи в Канаду.

 

Основні причини відмови у візі в Канаду

 

До уваги кожного нашого клієнта і гостя! Перед поданням документів і вже після отримання відмови важливо врахувати такі причини відмови в

 

Канадській візі:

 • Основна підстава для співробітника Консульства відмовити нам – це підозра в імміграційних цілях;

 • Прецеденти з Вашого боку порушення візового режиму під час попередніх відвідувань країни;

 • Підозра у фіктивності яких-небудь документів;

 • Відсутність документального підтвердження необхідного розміру прибутків чи грошей для відвідання країни;

 • Відсутність родичів на Батьківщині, що може викликати підозру інспектора у ймовірності неповернення Вас додому після того, як відповідний термін сплив;

 • Відсутність будь-якого документа чи неправильне заповнення спеціальної форми;

 • Недостатня візова історія.

Всі надані Вами документи повинні однозначно підтверджувати мету поїздки, з якою Ви подаєтеся на візу до Канади.

 

Якщо Ви вагаєтеся щодо правильності подання і підготовки документів – Ви можете у будь-який час звернутися за допомогою до нашого спеціаліста й отримати не тільки кваліфіковану консультацію, але й швидку допомогу в оформленні самої візи.

 

Як отримати візу в Канаду

 

Які потрібні документи для візи в Канаду?

 

Для того, щоб отримати візу в Канаду після відмови необхідно мати додаткові документи. Які саме, можна дізнатися у співробітника нашої компанії.

 

Основними ж вважаються:

 • Подання правильно заповненої заяви;

 • Закордонний паспорт;

 • Своє фото визначеного розміру;

 • Інформація про сім’ю, а також додаткові відомості про мету поїздки;

 • Довідка з місця роботи, де завжди вказується посада, назва компанії, заробітна плата й інша важлива інформація;

 • Виписка з банку про наявність необхідних для поїздки фінансів;

 • Ксерокопія всіх сторінок національного паспорта;

 • Для дитини до 18 років повинна бути згода батьків на виїзд з України;

 • Копія документів про наявність нерухомості / авто.

Які документи необхідні, щоб отримати гостьову, туристичну, бізнес чи навчальну візу до Канади після відмови, дізнайтеся у співробітника нашого візового центру в будь-коли у робочий час.

 

автор Helpvisa

Возз’єднання сім’ї – що це?

Процедура возз’єднання сім’ї актуальна для багатьох емігрантів, адже вона дозволяє відновити стосунки з близькими родичами, які проживають не в Україні.

Цей дозвіл можуть отримати батьки, розділені члени подружжя і їхні діти. Щоб отримати візу для виїзду за кордон, обом сторонам слід ретельно попрацювати над підготовкою документів.

 

Возз’єднання сім’ї

 

Вимоги до сторони, яка запрошує

Емігрант, який бажає запросити своїх родичів, повинен надати документи, які засвідчують наявність житла, виду на проживання, стабільного джерела прибутків.

Це значить, що член сім’ї, який перебуває за кордоном, відповідає таким вимогам:

 • постійно проживає у квартирі чи приватному будинку, а не у спеціальному центрі для іноземців;

 • спроможний утримувати сім’ю, не претендуючи на отримання соціальної допомоги для безробітних;

 • не має серйозних правопорушень.

Винятки допускаються для осіб, які отримали статус біженця, якщо возз’єднання родичів на батьківщині є неможливим. Для цих категорій емігрантів, як правило, не потрібно надавати довідки про прибутки і наявність достатньої кількості житлової площі.

Набір документів для возз’єднання сім’ї

Родичам з України також доведеться попрацювати, щоб зібрати комплект документів, який вимагається. Нижче наведено стандартний для більшості посольств список необхідних паперів:

 • Закордонний паспорт із ксерокопіями його першої сторінки.

 • Копія паспорта і виду на проживання особи, яка запрошує.

 • Запрошення від родича, який проживає за кордоном.

 • Заповнені візові анкети.

 • Фотографії: 4 шт. розміром 35х45 мм.

 • Для возз’єднання чоловіка і дружини – свідоцтво про одруження, легалізоване в Україні.

 • Для возз’єднання з неповнолітньою дитиною – легалізований оригінал свідоцтва про народження.

 • Для возз’єднання з одним із батьків – свідоцтва про народження, склад сім’ї, довідка про прибутки.

Документи, які подаються в посольство, повинні бути легалізовані. Окрім цього, до них треба прикласти нотаріально завірений переклад (це не стосується довідок і свідоцтв, для яких мовою оригіналу).

 

Возз’єднання сім’ї

 

Окремі нюанси

Для неповнолітніх заявників вимагається дозвіл на виїзд із країни, засвідчений нотаріусом і підписаний одним або обома батьками (залежно від ситуації в сім’ї).

Складнішою є процедура возз’єднання з одним із батьків, оскільки залежить від багатьох факторів: наявності працездатних дітей на батьківщині, матеріального стану і віку заявника.

У посольстві кожну заяву розглядають в окремому порядку, і від аплікантів можуть вимагати надання додаткових документів, що підтверджують їхні наміри.

Підведемо підсумки

Процес возз’єднання родичів є досить трудомістким. Так, стороні, яка запрошує, потрібно забезпечити комфортні умови для життя всіх членів сім’ї, а родичам з України – потурбуватися про документи.

Варто врахувати, якщо у посольства виникають питання до документів, воно може загальмувати процес на декілька років або взагалі відмовити. Для того, щоб процедура возз’єднання сім’ї пройшла успішно, заявникам бажано звернутися до досвідчених спеціалістів.

Будьте впевнені, що з професіоналами Helpvisa ви швидко подолаєте всі бюрократичні перешкоди!

 

автор Helpvisa

Віза нареченої в Іспанію

У наш час громадянам України відкриті всі можливості для укладання шлюбів за кордоном. Але перш ніж документально зміцнити сімейні узи, молодятам необхідно довести державним органам свої мотиви.

Посольства західних держав намагаються убезпечити себе від фіктивних шлюбів, а тому молодятам треба бути готовими до тривалої бюрократичної тяганини.

У цій статті ми розглянемо всі нюанси, що стосуються правильного оформлення документів для укладання шлюбу, отримання візи нареченої і возз’єднання сім’ї за кордоном.

 

начерчена іспанія

 

Документи для укладання шлюбу за кордоном

Молоді люди можуть укласти шлюб як за кордоном, так і в Іспанії. Багато вибирає другий варіант, адже він надає можливість українцям переїхати за кордон у найкоротші терміни, отримати ВНЖ і забрати туди своїх близьких родичів.

Для легального переїзду за кордон нареченому і нареченій необхідно зібрати визначений пакет документів для легалізації шлюбу і подати їх в органи реєстрації шлюбів.

Нижче надано короткий перелік самих необхідних паперів:

 • Паспорт громадянина та закордонний паспорт і ксерокопії всіх його сторінок.

 • Офіційно оформлена заява.

 • Довідка про сімейний стан.

 • Свідоцтво про народження обох молодят.

 • Документ, що підтверджує іспанське громадянство нареченого чи нареченої.

 

Тим, хто раніше перебував у шлюбі, слід надати документи, що підтверджують право знову вступати у шлюб. Це – свідоцтво про розлучення, смерть одного із подружжя та інші.

Якщо у нареченого чи нареченої залишилося прізвище колишнього чоловіка/дружини, потрібно надати документ, який це підтверджує. Для реєстрації в Іспанії за місцем проживання можуть вимагати довідки про несудимість і з місця проживання.

Всі надані папери повинні бути перекладені іспанською мовою і легалізовані в консульстві. Довідки і свідоцтва, видані в РАЦС, слід попередньо узаконити в обласному управлінні юстиції.

У випадку позитивної відповіді органів реєстрації шлюбу нареченому і нареченій вручають Сімейну книгу. Цей документ є підтвердженням реєстрації шлюбу та основним аргументом для видачі візи на возз’єднання сім’ї.

Документи на візу нареченої

Після того, як консульство схвалить можливість одруження за кордоном, майбутньому супутнику життя, який проживає в Україні, необхідно отримати весільну візу.

Для цього слід зібрати подані нижче документи:

 • Закордонний і внутрішній паспорт із ксерокопіями всіх сторінок.

 • Візова анкета.

 • Дві фотографії 35х45 мм.

 • Медична довідка, яка засвідчує нормальне здоров’я заявника.

 • Довідка про непритягнення до кримінальної відповідальності впродовж останніх 5 років. Цей документ повинен мати штамп «Апостиль».

 • Сімейна книга.

До всіх документів треба додавати переклад іспанською мовою. У процесі розгляду візи нареченої в Іспанію посольство може попросити донести додаткові документи чи викликати на особисту співбесіду.

 

nevesta ispaniya

 

Як оформити возз’єднання сім’ї?

Процедура возз’єднання сім’ї дає право запросити на постійне проживання членів подружжя, дітей і батьків з України. Як правило, це перший крок до отримання громадянства. Від заявників вимагається бути резидентами Іспанії, пожити у цій країні мінімум рік, мати можливість забезпечувати себе і членів своєї сім’ї.

Процес відновлення родинних зв’язків є багатоетапним. Для початку стороні, яка запрошує, необхідно зібрати комплект документів і подати його в Бюро у справах іноземців:

 • Власноруч написану заяву на отримання дозволу.

 • Дійсний закордонний паспорт з видом на проживання.

Залежно від того, кого ви запрошуєте:

 • Свідоцтво про одруження, народження дітей і т.д.

 • Сімейна книга.

 • Копія дозволу на ПМП і роботу в Іспанії.

 • Документи, що засвідчують достатній рівень прибутків для забезпечення родичів, які приїжджають.

 • Для запрошення дружини – письмова заява про те, що сторона, яка запрошує, не проживає з іншою людиною.

Після отримання дозволу на запрошення родичів, їм буде необхідно оформити візу на возз’єднання сім’ї. Її можна отримати в посольстві Іспанії в Україні.

Окрім стандартних для отримання візи документів, заявникам будуть потрібні:

 • запрошення від родичів в Іспанії;

 • дозвіл на проживання в Іспанії близького родича;

 • копія заяви на возз’єднання сім’ї, оригінал якої перебуває в імміграційному департаменті Іспанії;

 • довідки та свідоцтва, що підтверджують родинні зв’язки.

Всі довідки та свідоцтва, видані в РАЦСі, повинні пройти процедуру консульської легалізації. Якщо той із подружжя, хто проживає в Україні, хоче вивезти з собою дитину, йому необхідно подати нотаріально завірений дозвіл від колишнього чоловіка чи дружини.

За деяких інших обставин буде потрібне свідоцтво про те, що заявник є єдиним опікуном дитини або рішення суду про позбавлення батьківських прав.

Підведемо підсумки

Отримання Сімейної книги – важливий етап у житті чоловіка чи дружини, який ознаменовує становлення нової сім’ї. Щоб процес одруження відбувся успішно, потрібно зібрати документи, легалізувати їх, грамотно написати заяву і пройти інші процедури.

Для молодих людей самостійне виконання цього завдання може здаватися трудомістким і таким, яке вимагає багато часу. Оптимальне рішення – звернутися до спеціалістів агентства Helpvisa, які візьмуть всю рутинну роботу з паперами на себе.

Плануйте майбутнє весілля і не замислюйтеся над бюрократичними труднощами!

 

автор Helpvisa

Віза нареченої в Австрію

Громадяни України, а точніше – громадянки, мають чудову можливість швидко і без зайвої паперової тяганини оформити візу нареченої в Австрію для укладання шлюбу на території цієї країни.

Візовий центр «Хелпвіза» має у своєму розпорядженні всі необхідні можливості, інструменти, багаторічний досвід і знання справи, щоб відправити представницю прекрасної половини людства до свого нареченого у найбільш стислий термін.

 

невеста в астріі

 

Як відбувається подання документів на візу до Австрії?

Насамперед збирається потрібна документація, правильно заповнюються всі анкети, які вимагає консульство, а також подається сам пакет «паперів» у час, строго обумовлений співробітником австрійського органу.

Щоб зробити все правильно, більшість українок наважуються звернутися до професіоналів, які насправді тямлять у цій справі. Досвідчені працівники візового центру «Хелпвіза», які мають відповідну освіту, допомагають впоратися з найскладнішими випадками і в підсумку отримати довгоочікувану позитивну відповідь.

Порівняно доступне за вартістю, швидке і гарантоване отримання візи нареченої в Австрію з наявністю визначених документів – все це наша компанія пропонує кожному клієнту!

Від Вас вимагається тільки звернутися до спеціаліста, розповісти про свою ситуацію, проконсультуватися з ним, оформити замовлення і чекати на результат.

Віза в Австрію: вимоги

Посольство цієї країни висуває до майбутніх дружин австрійських громадян особливі вимоги.

Насамперед, звернення до уповноваженого органу, який здійснює реєстрацію шлюбу на території країни, до якої виїжджаєте. Це дозволяє отримати весь список документів, які буде необхідно зібрати нареченому і нареченій для безперешкодного укладення шлюбу в Австрії.

 

віза в австрію

 

Від українки, щоб отримати візу нареченої в Австрії, потрібні такі документи (основний базовий список):

 • реальні, документально підтверджені дані про попередній і нинішній сімейний стан;

 • свідоцтво про народження нового зразка, яке видається у РАЦСі за місцем видання первісного виду;

 • легалізація свідоцтва про народження або в обласному, або у міському Управлінні юстиції;

 • довідка про прописку за визначеною адресою;

 • та інші важливі для отримання візи нареченої документи.

Точний перелік можна дізнатися у співробітника нашої компанії.

Наскільки простим чи складним є подання документів на візу до Австрії?

Віза нареченої до Австрії – це вид документа, який необхідний для в’їзду до країни, коли мають намір укласти шлюб. Його нерідко називають «шлюбною візою».

Така «перепустка» докорінно відрізняється від гостьового чи туристичного характеру терміном та офіційним дозволом на одруження безпосередньо зі стороною, яка запрошує.

Проте варто пам’ятати, що до наречених у європейських країнах приглядаються найбільш насторожено.  Як правило, у цій категорії претендентів на австрійські візи спостерігається найбільше відмов.

Що ж робити? Не хвилюйтеся – візовий центр «Хелпвіза» бере на себе всі труднощі щодо оформлення необхідної «перепустки». З нами в декілька разів зростають шанси отримати позитивну відповідь із Консульства Австрії!

 

автор Helpvisa

Віза у Бірму (М’янму) для українців

При необхідності виїхати до зарубіжних країн, наприклад, у Бірму (М’янму) необхідна віза. Якщо цей документ відсутній, а виїзд повинен здійснитися найближчим часом, віза у Бірму повинна бути оформлена у найстисліші терміни.

Самостійне оформлення таких документів може виявитися проблемним, адже посольство Бірми є лише у Російській Федерації.

Спеціалісти «HelpVisa» мають великий досвід і професійність, щоб, взявши на себе оформлення документів, гарантувати якість, доступні ціни і швидкість виконання роботи.

За понад сім років роботи візовий центр «HelpVisa» встиг зарекомендувати себе як надійний партнер. Присутність замовника при оформленні візи зовсім не є обов’язковою. Працівники центру самі оформлять документи, отримають їх і надішлють клієнтові.

 

віза у бірму

 

Оформлення візи до Бірми

Візи у М’янму можуть бути декількох різновидів, кожен із яких має встановлені терміни присутності у країні та особливості оформлення. Отже, у візовому центрі HelpVisa можна оформити такі типи віз до Бірми:

 • Віза туристична – видається при необхідності відвідати М’янму з туристичними цілями, з метою культурної просвіти, відпочинку з сім’єю і для ознайомлення з особливостями культурного життя Бірми. Термін дії візи триває три місяці, при цьому перебування у М’янмі не може перевищувати 28 днів.

 • Ділова бізнес-віза – знадобиться клієнтам центру, яким необхідно поїхати в Бірму по роботі. Вказаний тип візи може бути виданий за умови наявності запрошення компанії, з якою клієнт здійснює співпрацю. Тривалість візи цього типу може складати від 10 днів до одного року.

 • Медитаційна або релігійна віза до Бірми. Є необхідною, якщо клієнт бажає пройти медитаційний курс у М’янмі, а також для працівників релігійної сфери. При оформленні такої візи до основного набору документів необхідно додати запрошення у письмовому вигляді з медичного центру чи монастиря. Віза такого типу оформляється на один місяць.

 • Транзитна віза – стає необхідною у випадку відвідання Бірми по дорозі до третій країн. Такий документ дійсний впродовж 24 годин.

 • E-visa – На сайті (через Інтернет) Міністерства імміграції Союзу М’янма можна отримати електронну візу. Варто зазначити, що в’їхати до країни можна тільки через визначені міжнародні аеропорти.

Таким чином, якщо людині необхідно отримати одну з перелічених вище віз, але можливості виїхати в Москву для відвідання посольства Бірми немає, тоді можна замовити документи у візовому центрі «HelpVisa».

 

бірма віза для українців

 

Чи потрібна віза у М’янму?

Якщо планується поїздка у М’янму, тоді віза знадобиться у будь-якому випадку. Самостійне оформлення документів охоплює багато труднощів і виїзд у Москву в тому числі.

Спеціалістам центру HelpVisa знадобиться мінімум часу (2-3 дні) для врегулювання формальностей та оформлення документів. Зібравши мінімальний пакет документів, клієнт центру може без надмірних зусиль отримати будь-який тип візи.

 

автор Helpvisa

(067) 369 62 18
(050) 556 04 75
(097) 630 54 72
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Європа
Азія
Південна і Північна Америка
Африка
Океанія

Як отримати візу в Канаду після відмови?

 

Послуги візової компанії в Києві «Хелпвіза» будуть корисними не тільки при першому отриманні візи до бажаної країни, але й коли при самостійному поданні документів ситуація пішла за найгіршим сценарієм, і Вам відмовили в отриманні канадської візи.

 

З нами навіть за такого розвитку подій можна отримати позитивну відповідь і нарешті полетіти до омріяної країни.

 

Як отримати візу в Канаду

 

 

Як оформити візу в Канаду після відмови?

 

Навіть якщо людина отримала негативну відповідь, за допомогою нашої компанії вона не тільки дізнається, як отримати візу в Канаду після відмови, але й перекладе на компанію всі клопоти для вирішення цього питання.

 

Щоб спокійно в’їхати до названої держави відразу після відмови, необхідно з’ясувати всі причини, які могли послужити основою для негативної відповіді візового офіцера.

 

Це дозволить проаналізувати та уникнути повторних невдач при оформленні візи в Канаду.

 

Основні причини відмови у візі в Канаду

 

До уваги кожного нашого клієнта і гостя! Перед поданням документів і вже після отримання відмови важливо врахувати такі причини відмови в

 

Канадській візі:

 • Основна підстава для співробітника Консульства відмовити нам – це підозра в імміграційних цілях;

 • Прецеденти з Вашого боку порушення візового режиму під час попередніх відвідувань країни;

 • Підозра у фіктивності яких-небудь документів;

 • Відсутність документального підтвердження необхідного розміру прибутків чи грошей для відвідання країни;

 • Відсутність родичів на Батьківщині, що може викликати підозру інспектора у ймовірності неповернення Вас додому після того, як відповідний термін сплив;

 • Відсутність будь-якого документа чи неправильне заповнення спеціальної форми;

 • Недостатня візова історія.

Всі надані Вами документи повинні однозначно підтверджувати мету поїздки, з якою Ви подаєтеся на візу до Канади.

 

Якщо Ви вагаєтеся щодо правильності подання і підготовки документів – Ви можете у будь-який час звернутися за допомогою до нашого спеціаліста й отримати не тільки кваліфіковану консультацію, але й швидку допомогу в оформленні самої візи.

 

Як отримати візу в Канаду

 

Які потрібні документи для візи в Канаду?

 

Для того, щоб отримати візу в Канаду після відмови необхідно мати додаткові документи. Які саме, можна дізнатися у співробітника нашої компанії.

 

Основними ж вважаються:

 • Подання правильно заповненої заяви;

 • Закордонний паспорт;

 • Своє фото визначеного розміру;

 • Інформація про сім’ю, а також додаткові відомості про мету поїздки;

 • Довідка з місця роботи, де завжди вказується посада, назва компанії, заробітна плата й інша важлива інформація;

 • Виписка з банку про наявність необхідних для поїздки фінансів;

 • Ксерокопія всіх сторінок національного паспорта;

 • Для дитини до 18 років повинна бути згода батьків на виїзд з України;

 • Копія документів про наявність нерухомості / авто.

Які документи необхідні, щоб отримати гостьову, туристичну, бізнес чи навчальну візу до Канади після відмови, дізнайтеся у співробітника нашого візового центру в будь-коли у робочий час.

 

автор Helpvisa

Возз’єднання сім’ї – що це?

Процедура возз’єднання сім’ї актуальна для багатьох емігрантів, адже вона дозволяє відновити стосунки з близькими родичами, які проживають не в Україні.

Цей дозвіл можуть отримати батьки, розділені члени подружжя і їхні діти. Щоб отримати візу для виїзду за кордон, обом сторонам слід ретельно попрацювати над підготовкою документів.

 

Возз’єднання сім’ї

 

Вимоги до сторони, яка запрошує

Емігрант, який бажає запросити своїх родичів, повинен надати документи, які засвідчують наявність житла, виду на проживання, стабільного джерела прибутків.

Це значить, що член сім’ї, який перебуває за кордоном, відповідає таким вимогам:

 • постійно проживає у квартирі чи приватному будинку, а не у спеціальному центрі для іноземців;

 • спроможний утримувати сім’ю, не претендуючи на отримання соціальної допомоги для безробітних;

 • не має серйозних правопорушень.

Винятки допускаються для осіб, які отримали статус біженця, якщо возз’єднання родичів на батьківщині є неможливим. Для цих категорій емігрантів, як правило, не потрібно надавати довідки про прибутки і наявність достатньої кількості житлової площі.

Набір документів для возз’єднання сім’ї

Родичам з України також доведеться попрацювати, щоб зібрати комплект документів, який вимагається. Нижче наведено стандартний для більшості посольств список необхідних паперів:

 • Закордонний паспорт із ксерокопіями його першої сторінки.

 • Копія паспорта і виду на проживання особи, яка запрошує.

 • Запрошення від родича, який проживає за кордоном.

 • Заповнені візові анкети.

 • Фотографії: 4 шт. розміром 35х45 мм.

 • Для возз’єднання чоловіка і дружини – свідоцтво про одруження, легалізоване в Україні.

 • Для возз’єднання з неповнолітньою дитиною – легалізований оригінал свідоцтва про народження.

 • Для возз’єднання з одним із батьків – свідоцтва про народження, склад сім’ї, довідка про прибутки.

Документи, які подаються в посольство, повинні бути легалізовані. Окрім цього, до них треба прикласти нотаріально завірений переклад (це не стосується довідок і свідоцтв, для яких мовою оригіналу).

 

Возз’єднання сім’ї

 

Окремі нюанси

Для неповнолітніх заявників вимагається дозвіл на виїзд із країни, засвідчений нотаріусом і підписаний одним або обома батьками (залежно від ситуації в сім’ї).

Складнішою є процедура возз’єднання з одним із батьків, оскільки залежить від багатьох факторів: наявності працездатних дітей на батьківщині, матеріального стану і віку заявника.

У посольстві кожну заяву розглядають в окремому порядку, і від аплікантів можуть вимагати надання додаткових документів, що підтверджують їхні наміри.

Підведемо підсумки

Процес возз’єднання родичів є досить трудомістким. Так, стороні, яка запрошує, потрібно забезпечити комфортні умови для життя всіх членів сім’ї, а родичам з України – потурбуватися про документи.

Варто врахувати, якщо у посольства виникають питання до документів, воно може загальмувати процес на декілька років або взагалі відмовити. Для того, щоб процедура возз’єднання сім’ї пройшла успішно, заявникам бажано звернутися до досвідчених спеціалістів.

Будьте впевнені, що з професіоналами Helpvisa ви швидко подолаєте всі бюрократичні перешкоди!

 

автор Helpvisa

Віза нареченої в Іспанію

У наш час громадянам України відкриті всі можливості для укладання шлюбів за кордоном. Але перш ніж документально зміцнити сімейні узи, молодятам необхідно довести державним органам свої мотиви.

Посольства західних держав намагаються убезпечити себе від фіктивних шлюбів, а тому молодятам треба бути готовими до тривалої бюрократичної тяганини.

У цій статті ми розглянемо всі нюанси, що стосуються правильного оформлення документів для укладання шлюбу, отримання візи нареченої і возз’єднання сім’ї за кордоном.

 

начерчена іспанія

 

Документи для укладання шлюбу за кордоном

Молоді люди можуть укласти шлюб як за кордоном, так і в Іспанії. Багато вибирає другий варіант, адже він надає можливість українцям переїхати за кордон у найкоротші терміни, отримати ВНЖ і забрати туди своїх близьких родичів.

Для легального переїзду за кордон нареченому і нареченій необхідно зібрати визначений пакет документів для легалізації шлюбу і подати їх в органи реєстрації шлюбів.

Нижче надано короткий перелік самих необхідних паперів:

 • Паспорт громадянина та закордонний паспорт і ксерокопії всіх його сторінок.

 • Офіційно оформлена заява.

 • Довідка про сімейний стан.

 • Свідоцтво про народження обох молодят.

 • Документ, що підтверджує іспанське громадянство нареченого чи нареченої.

 

Тим, хто раніше перебував у шлюбі, слід надати документи, що підтверджують право знову вступати у шлюб. Це – свідоцтво про розлучення, смерть одного із подружжя та інші.

Якщо у нареченого чи нареченої залишилося прізвище колишнього чоловіка/дружини, потрібно надати документ, який це підтверджує. Для реєстрації в Іспанії за місцем проживання можуть вимагати довідки про несудимість і з місця проживання.

Всі надані папери повинні бути перекладені іспанською мовою і легалізовані в консульстві. Довідки і свідоцтва, видані в РАЦС, слід попередньо узаконити в обласному управлінні юстиції.

У випадку позитивної відповіді органів реєстрації шлюбу нареченому і нареченій вручають Сімейну книгу. Цей документ є підтвердженням реєстрації шлюбу та основним аргументом для видачі візи на возз’єднання сім’ї.

Документи на візу нареченої

Після того, як консульство схвалить можливість одруження за кордоном, майбутньому супутнику життя, який проживає в Україні, необхідно отримати весільну візу.

Для цього слід зібрати подані нижче документи:

 • Закордонний і внутрішній паспорт із ксерокопіями всіх сторінок.

 • Візова анкета.

 • Дві фотографії 35х45 мм.

 • Медична довідка, яка засвідчує нормальне здоров’я заявника.

 • Довідка про непритягнення до кримінальної відповідальності впродовж останніх 5 років. Цей документ повинен мати штамп «Апостиль».

 • Сімейна книга.

До всіх документів треба додавати переклад іспанською мовою. У процесі розгляду візи нареченої в Іспанію посольство може попросити донести додаткові документи чи викликати на особисту співбесіду.

 

nevesta ispaniya

 

Як оформити возз’єднання сім’ї?

Процедура возз’єднання сім’ї дає право запросити на постійне проживання членів подружжя, дітей і батьків з України. Як правило, це перший крок до отримання громадянства. Від заявників вимагається бути резидентами Іспанії, пожити у цій країні мінімум рік, мати можливість забезпечувати себе і членів своєї сім’ї.

Процес відновлення родинних зв’язків є багатоетапним. Для початку стороні, яка запрошує, необхідно зібрати комплект документів і подати його в Бюро у справах іноземців:

 • Власноруч написану заяву на отримання дозволу.

 • Дійсний закордонний паспорт з видом на проживання.

Залежно від того, кого ви запрошуєте:

 • Свідоцтво про одруження, народження дітей і т.д.

 • Сімейна книга.

 • Копія дозволу на ПМП і роботу в Іспанії.

 • Документи, що засвідчують достатній рівень прибутків для забезпечення родичів, які приїжджають.

 • Для запрошення дружини – письмова заява про те, що сторона, яка запрошує, не проживає з іншою людиною.

Після отримання дозволу на запрошення родичів, їм буде необхідно оформити візу на возз’єднання сім’ї. Її можна отримати в посольстві Іспанії в Україні.

Окрім стандартних для отримання візи документів, заявникам будуть потрібні:

 • запрошення від родичів в Іспанії;

 • дозвіл на проживання в Іспанії близького родича;

 • копія заяви на возз’єднання сім’ї, оригінал якої перебуває в імміграційному департаменті Іспанії;

 • довідки та свідоцтва, що підтверджують родинні зв’язки.

Всі довідки та свідоцтва, видані в РАЦСі, повинні пройти процедуру консульської легалізації. Якщо той із подружжя, хто проживає в Україні, хоче вивезти з собою дитину, йому необхідно подати нотаріально завірений дозвіл від колишнього чоловіка чи дружини.

За деяких інших обставин буде потрібне свідоцтво про те, що заявник є єдиним опікуном дитини або рішення суду про позбавлення батьківських прав.

Підведемо підсумки

Отримання Сімейної книги – важливий етап у житті чоловіка чи дружини, який ознаменовує становлення нової сім’ї. Щоб процес одруження відбувся успішно, потрібно зібрати документи, легалізувати їх, грамотно написати заяву і пройти інші процедури.

Для молодих людей самостійне виконання цього завдання може здаватися трудомістким і таким, яке вимагає багато часу. Оптимальне рішення – звернутися до спеціалістів агентства Helpvisa, які візьмуть всю рутинну роботу з паперами на себе.

Плануйте майбутнє весілля і не замислюйтеся над бюрократичними труднощами!

 

автор Helpvisa

Віза нареченої в Австрію

Громадяни України, а точніше – громадянки, мають чудову можливість швидко і без зайвої паперової тяганини оформити візу нареченої в Австрію для укладання шлюбу на території цієї країни.

Візовий центр «Хелпвіза» має у своєму розпорядженні всі необхідні можливості, інструменти, багаторічний досвід і знання справи, щоб відправити представницю прекрасної половини людства до свого нареченого у найбільш стислий термін.

 

невеста в астріі

 

Як відбувається подання документів на візу до Австрії?

Насамперед збирається потрібна документація, правильно заповнюються всі анкети, які вимагає консульство, а також подається сам пакет «паперів» у час, строго обумовлений співробітником австрійського органу.

Щоб зробити все правильно, більшість українок наважуються звернутися до професіоналів, які насправді тямлять у цій справі. Досвідчені працівники візового центру «Хелпвіза», які мають відповідну освіту, допомагають впоратися з найскладнішими випадками і в підсумку отримати довгоочікувану позитивну відповідь.

Порівняно доступне за вартістю, швидке і гарантоване отримання візи нареченої в Австрію з наявністю визначених документів – все це наша компанія пропонує кожному клієнту!

Від Вас вимагається тільки звернутися до спеціаліста, розповісти про свою ситуацію, проконсультуватися з ним, оформити замовлення і чекати на результат.

Віза в Австрію: вимоги

Посольство цієї країни висуває до майбутніх дружин австрійських громадян особливі вимоги.

Насамперед, звернення до уповноваженого органу, який здійснює реєстрацію шлюбу на території країни, до якої виїжджаєте. Це дозволяє отримати весь список документів, які буде необхідно зібрати нареченому і нареченій для безперешкодного укладення шлюбу в Австрії.

 

віза в австрію

 

Від українки, щоб отримати візу нареченої в Австрії, потрібні такі документи (основний базовий список):

 • реальні, документально підтверджені дані про попередній і нинішній сімейний стан;

 • свідоцтво про народження нового зразка, яке видається у РАЦСі за місцем видання первісного виду;

 • легалізація свідоцтва про народження або в обласному, або у міському Управлінні юстиції;

 • довідка про прописку за визначеною адресою;

 • та інші важливі для отримання візи нареченої документи.

Точний перелік можна дізнатися у співробітника нашої компанії.

Наскільки простим чи складним є подання документів на візу до Австрії?

Віза нареченої до Австрії – це вид документа, який необхідний для в’їзду до країни, коли мають намір укласти шлюб. Його нерідко називають «шлюбною візою».

Така «перепустка» докорінно відрізняється від гостьового чи туристичного характеру терміном та офіційним дозволом на одруження безпосередньо зі стороною, яка запрошує.

Проте варто пам’ятати, що до наречених у європейських країнах приглядаються найбільш насторожено.  Як правило, у цій категорії претендентів на австрійські візи спостерігається найбільше відмов.

Що ж робити? Не хвилюйтеся – візовий центр «Хелпвіза» бере на себе всі труднощі щодо оформлення необхідної «перепустки». З нами в декілька разів зростають шанси отримати позитивну відповідь із Консульства Австрії!

 

автор Helpvisa

Віза у Бірму (М’янму) для українців

При необхідності виїхати до зарубіжних країн, наприклад, у Бірму (М’янму) необхідна віза. Якщо цей документ відсутній, а виїзд повинен здійснитися найближчим часом, віза у Бірму повинна бути оформлена у найстисліші терміни.

Самостійне оформлення таких документів може виявитися проблемним, адже посольство Бірми є лише у Російській Федерації.

Спеціалісти «HelpVisa» мають великий досвід і професійність, щоб, взявши на себе оформлення документів, гарантувати якість, доступні ціни і швидкість виконання роботи.

За понад сім років роботи візовий центр «HelpVisa» встиг зарекомендувати себе як надійний партнер. Присутність замовника при оформленні візи зовсім не є обов’язковою. Працівники центру самі оформлять документи, отримають їх і надішлють клієнтові.

 

віза у бірму

 

Оформлення візи до Бірми

Візи у М’янму можуть бути декількох різновидів, кожен із яких має встановлені терміни присутності у країні та особливості оформлення. Отже, у візовому центрі HelpVisa можна оформити такі типи віз до Бірми:

 • Віза туристична – видається при необхідності відвідати М’янму з туристичними цілями, з метою культурної просвіти, відпочинку з сім’єю і для ознайомлення з особливостями культурного життя Бірми. Термін дії візи триває три місяці, при цьому перебування у М’янмі не може перевищувати 28 днів.

 • Ділова бізнес-віза – знадобиться клієнтам центру, яким необхідно поїхати в Бірму по роботі. Вказаний тип візи може бути виданий за умови наявності запрошення компанії, з якою клієнт здійснює співпрацю. Тривалість візи цього типу може складати від 10 днів до одного року.

 • Медитаційна або релігійна віза до Бірми. Є необхідною, якщо клієнт бажає пройти медитаційний курс у М’янмі, а також для працівників релігійної сфери. При оформленні такої візи до основного набору документів необхідно додати запрошення у письмовому вигляді з медичного центру чи монастиря. Віза такого типу оформляється на один місяць.

 • Транзитна віза – стає необхідною у випадку відвідання Бірми по дорозі до третій країн. Такий документ дійсний впродовж 24 годин.

 • E-visa – На сайті (через Інтернет) Міністерства імміграції Союзу М’янма можна отримати електронну візу. Варто зазначити, що в’їхати до країни можна тільки через визначені міжнародні аеропорти.

Таким чином, якщо людині необхідно отримати одну з перелічених вище віз, але можливості виїхати в Москву для відвідання посольства Бірми немає, тоді можна замовити документи у візовому центрі «HelpVisa».

 

бірма віза для українців

 

Чи потрібна віза у М’янму?

Якщо планується поїздка у М’янму, тоді віза знадобиться у будь-якому випадку. Самостійне оформлення документів охоплює багато труднощів і виїзд у Москву в тому числі.

Спеціалістам центру HelpVisa знадобиться мінімум часу (2-3 дні) для врегулювання формальностей та оформлення документів. Зібравши мінімальний пакет документів, клієнт центру може без надмірних зусиль отримати будь-який тип візи.

 

автор Helpvisa

Закрыть форму