(067) 369 62 18

(050) 556 04 75

(097) 630 54 72

Оформление виз
с 100% гарантией качества!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

Віза до Болівії: що потрібно знати про документи і правила в'їзду

Болівія — одна з найбідніших і в той же час незвичайних країн світу. Тут слабо розвинена інфраструктура, в тому числі і туристична. Але якраз це і приваблює сюди сміливців і досвідчених мандрівників з усього світу.

 

Країна славиться природними пам'ятками — озером Тітікака, горами Андами, солончаком Уюні і численними національними парками. Крім того, в Болівії знаходяться багаті родовища природних копалин, тому вона привертає інвесторів з усього світу.

 

Громадянам України для відвідування Болівії потрібна віза. Оформити болівійську візу неважко, особливо якщо звернутися до нас. Її можна оформити по приїзду в місцевому аеропорту — це дозволить перебувати в країні 30 днів, але у в'їзді може бути і відмовлено, тому, якщо Ви не хочете несподіванок і все плануєте заздалегідь, зверніться за візою до найближчого представництва Болівії,що розташоване в Києві. А якщо ви не хочете займатися паперовими справами, зверніться в одне зі спеціалізованих візових агентств.

 

віза до Болівії

 

Термін дії стандартної туристичної візи в Болівію становить 3 місяці з моменту її видачі та перебування 1 місяць з моменту в'їзду. При подачі документів в консульство не обов'язково бути присутнім особисто. Це можна зробити через довірену особу або службу кур'єрської доставки.

 

Вартість візи в Болівію

 

 • 30 доларів — консульський збір для стандартної одноразової туристичної візи.

 

Більш детальну інформацію про розцінки ви можете дізнатися на нашому сайті. При оформленні візи через приватне агентство додатково оплачується сервісний збір. Його розмір залежить від пакета обраних послуг та курсу долара.

Документи на візу в Болівію

 • Закордонний паспорт з терміном дії ще як мінімум 6 місяців після закінчення поїздки. До нього додається ксерокопія першої сторінки з особистими даними заявника.
 • Ксерокопії квитків в обидва кінці. Також підійдуть авіаквитки в одну з сусідніх країн, якщо ви будете заїжджати в Болівію з них
 • Доказ броні номера в готелі (оригінал або факс), також підійде іменне запрошення від приватної особи з видом на проживання і ксерокопією його паспорта.
 • Одна кольорова фотокартка 30х30 мм. Не допускаються куточки і овали.
 • Фірмова довідка з місця працевлаштування із зазначенням займаної посади та розміру зарплати. На ній має бути печатка підприємства і підпис керівника.
 • Сертифікат міжнародного зразка про щеплення від жовтої лихоманки або довідка про алергію на цю вакцину.
 • Страховий медичний поліс.

 

туристична віза в Болівію

 

Список документів на болівійську візу стандартний і не відрізняється специфічними вимогами. Короткострокову туристичну візу легко продовжити в Міграційної служби за місцем проживання. Допускається продовжувати дозвіл до двох разів на такий же термін.

 

Для частих поїздок в Болівію доречно оформити мультивізу. Вона дозволяє перебувати в країні 180 днів в році на протязі 5 років. Якщо в Болівію з одним з батьків їде дитина, необхідно надати нотаріально завірений дозвіл на виїзд від батька, який залишається в Україні. Текст паперу повинен бути переведений на іспанську мову.

 

Чи потрібна віза в Болівію? На відміну від росіян, українцям потрібно оформляти візу. Однак для мандрівників це зовсім не проблема, адже для її відкриття потрібно мінімум документів і довідок.

 

Якщо у вас немає часу на підготовку документів, зверніться в Центр візової підтримки Helpvisa. Тут всі необхідні роботи зроблять якісно і швидко. Крім того, тут ви отримаєте допомогу в організації поїздки — карту маршруту, адреси готелів, відомості про культуру і побут місцевих народів.

 

автор Helpvisa

Віза в Україну іноземцям: правила оформлення і нюанси

Україна — приваблива для іноземців країна. Сюди їдуть відпочивати і займатися бізнесом. У зв'язку з цим постає закономірне питання — «Чи потрібна іноземцям віза в Україну?».

 

Відповідь на нього залежить від того, громадянство якої країни має заявник. Віза в Україну іноземцям не потрібна, якщо вони є громадянами Євросоюзу, країн СНД і деяких інших держав і не планують затримуватися в Україні довше 90 днів.

 

В інших випадках іноземним громадянам потрібно отримувати візу на загальних підставах. Для цього вони повинні вибрати тип в'їзного дозволу відповідно до цілей своєї поїздки. Віза в Україну може бути оформлена за місцем проживання самостійно. Істотно спростити отримання заповітного штампу в паспорті можна за допомогою спеціалізованих візових центрів.

 

віза в Україну

 

Існує кілька типів українських віз, які можуть відкрити іноземці:

 

1. Туристична віза в Україну — цей тип підходить для тих, хто має в Україні родичів або планує відвідати друзів і знайомих. Відкривається максимум на півроку. Така віза може бути одноразовою або багаторазовою.

2. Туристична — діє від одного до двох місяців, може бути одноразовою або дворазовою.

3. Ділова віза в Україну — підходить для ведення бізнесу, укладення контрактів, проведення переговорів з партнерами. Термін дії — від одного місяця до одного року. Вимагає запрошення від приймаючої сторони.

4. Транзитна — для відвідування третьої країни з пересадкою на території України. Термін перебування за такою візою в Україні не може перевищувати 5 днів. Підставою для видачі дозволу може бути віза в третю країну або проїзний документ.

 

Найбільш популярна серед іноземців віза — короткострокова одноразова з терміном перебування 90 днів з коридором 180 днів. Для перебування довше 90 днів оформлюється довгострокова віза. Вона видається тим, хто планує працевлаштуватися в Україні або отримати освіту. Вона є підставою, щоб в майбутньому іноземному громадянину видали посвідку на проживання.

Вартість візи в Україну

Консульський збір:

 

 • 65 доларів — короткострокова одноразова віза, оформляється до 10 робочих днів.
 • 130 доларів — прискорений порядок розгляду документів (до 5 робочих днів).

 

Розмір консульського збору залежить від країни, громадянином якої є заявник, а також від типу і терміну дії візи.

 

оформлення візи в Україну

Документи для візи в Україну

 • Візова анкета, заповнена розбірливим почерком.
 • Закордонний паспорт, що діє ще як мінімум 6 місяців після закінчення поїздки.
 • Якщо є — закордонний паспорт з попередніми візами в Україну.
 • Дві кольорові фотокартки 30х40 мм.
 • Квитанція про сплату консульського збору.
 • Страховий медичний поліс.
 • Запрошення від приймаючої сторони (для гостьової візи).
 • Документ, який підтверджує мету поїздки. Це може бути туристична путівка, запрошення від приватної особи, компанії або організації.
 • Квитки на транспорт в обидва кінці.
 • Підтвердження броні номера в готелі або наявності іншого житла.

 

Документи на візу подаються в консульство України в своїй країні. Більш повну інформацію про документах, які необхідні для візи, можна отримати на сайті МЗС України. У паперах потрібно подавати тільки достовірну інформацію, в іншому випадку у видачі візи відмовлять і заборонять в'їжджати в країну на кілька років.

 

В цілому оформити візу в Україну нескладно. На відміну від європейський країн, вимоги до переліку документів набагато простіше. До іноземців в Україні відносяться лояльно, тому проблем при оформленні візи бути не повинно. Виняток становлять грубі порушення при заповненні довідок і проблеми з в'їзним законодавством в минулому.

 

Отримати українську візу можна самостійно, але краще звернутися за допомогою до фахівців, які зроблять все швидко і без зайвого клопоту. У компанії Helpvisa оформлять медичну страховку, проконсультують і нададуть всебічну підтримку. Так ви заощадите час, який можна використовувати на підготовку до поїздки.

 

автор Helpvisa

Відновлення візи в США — що це?

Деякі категорії громадян, які звертаються за американськими неімміграційних візами повторно, можуть не проходити співбесіду в консульстві. Вони можуть пройти так звану процедуру відновлення візи. Вона передбачає отримання в'їзного дозволу без проходження співбесіди. Даним правом також можуть скористатися діти до 14 років і дорослі старше 80 років, які раніше не були в Сполучених Штатах.

 

Процедура відновлення візи в США майже не відрізняється від звичайного оформлення візи. Послуга дуже зручна, якщо ви періодично подорожуєте до США, маєте хорошу репутацію і не хочете кожен раз проходити співбесіду. Якщо ви не бажаєте займатися нюансами відновлення візи, зверніться в спеціалізований центр візової підтримки Helpvisa.

 

віза в в США

Вимоги для відновлення візи

 • Право на відновлення мають громадяни, які звертаються за тим же типом візи, що і раніше.
 • Попередня віза повинна бути все ще актуальна чи її дія закінчилася максимум до одного року. Також право мають ті, хто звертається за візою типу В1 (В2) або С1 (D).
 • Заявник не повинен мати в своїй історії відмов. Допускається відмова, якщо після нього було видано дозвіл.
 • Заявник повинен відповідати всім вимогам візового законодавства Сполучених Штатів.
 • При оформленні попередньої візи Ви здавали відбитки всіх 10 пальців і Вашу заяву не було залишено на адміністративну перевірку.

 

Більш детальну інформацію шукайте на сайті консульського відділу США, або дзвоніть нам. Посольство має право вимагати особистої присутності заявника для з'ясування певних деталей. У зв'язку з цим поїздку варто планувати завчасно.

Повторне отримання візи в США: інструкція

 • Оплата консульського збору.
 • Заповнення візової анкети онлайн на сайті консульства.
 • До анкети прикріплюється цифрове фото в форматі JPEG.
 • Повідомлення з унікальним номером, штрих-кодом і фотографією роздруковується. Саму анкету роздруковувати не потрібно - вона подається в посольство в електронному вигляді.
 • Сповіщення про те, що співбесіда не потрібна. Для цього необхідно зайти в обліковий запис на сайті посольства. З цією метою використовується адреса електронної пошти та пароль, які застосовувалися в отриманні попередньої візи. У відкритому кабінеті потрібно перевірити номер паспорта і ввести Confirmation Number. Далі потрібно відповісти на декілька нескладних запитань і ввести інформацію. На останній сторінці вводиться ім'я заявника, номер паспорта, UID, номер платежу консульського збору. Далі цю сторінку потрібно роздрукувати.
 • Збір документів і передача їх в службу доставки.

 

відновлення візи

Документи на відновлення візи в США в 2017 році

 • Ксерокопія довідок, що підтверджують володіння житлом, автомобілем, землею. Якщо є інші докази високої мотивації повернутися на батьківщину, їх теж не завадить надати.
 • Закордонний паспорт.
 • Виписка з банку про достатню кількість грошей на рахунку (бажано).
 • Лист про відсутність необхідності проходити повторну співбесіду.
 • Повідомлення зі штрих-кодом.

 

Після подачі документів в кур'єрську службу, залишається отримати від неї відповідну квитанцію і чекати смс-повідомлення про готовність візи. Оновлення візи до США в Києві проходить в середньому за 3–4 дня.

 

Згідно з недавнім указом американського президента апліканти, у яких термін дії візи закінчився більше 12 місяців назад, не можуть відновити візу поштою. Тому потрібно бути дуже уважним.

 

Деякі заявники стикаються з однією і тією ж проблемою — не працює анкета при відновленні візи в США. Причина цього банальна — щоб зайти в кабінет, потрібно згадати пароль, який використовувався під час першого оформленні візи. Якщо він безнадійно забутий, не проблема — його можна відновити. Головне згадати свою електронну поштову скриньку.

 

Якщо ви оформляєте американську візу в перший раз або робите її відновлення, звертайтеся до Центру візової підтримки «Хелпвіза». Фахівці компанії зроблять все за вас, і навіть більше. Так ви отримаєте високий шанс позитивного результату, заощадите час і гроші. З досвідченими працівниками нашого центру ви зможете подорожувати до США без зайвого клопоту!

 

автор Helpvisa

Умови оформлення шенгену для іноземців, бажаючих відвідати Європу

Іноземці, які проживають в Україні, для поїздки в одну з країн Європи, повинні оформлювати шенгенську візу. На щастя, якщо у Вас є постійний або тимчасовий вид на проживання, Вам не потрібно їхати до себе на батьківщину, щоб оформити візу — її можна зробити і в Україні. Шенген іноземцям найпростіше зробити через спеціалізований візовий центр, наприклад компанію Helpvisa.

 

Найбільш поширений тип шенгенської візи — туристичний. Він діє до трьох тижнів і актуальний, якщо держава відвідується з метою подорожі. Щоб отримати таку візу, крім стандартного пакета документів, доведеться пред'явити туристичний ваучер і бронь номера готелю.

 

Транзитна віза видається, якщо треба потрапити в третю країну з пересадкою в державі, яка входить до зони шенгену. Діє така віза 72 години. Транзитна віза має серйозні обмеження в плані пересування громадянина і в плані здійснення ним будь-якої діяльності. Найчастіше такі візи не дають права виходити за межі транзитної зони аеропорту.

 

оформлення шенгену

 

Якщо іноземець робить приватний візит до друга чи родича, буде потрібно запрошення для візи від нього. Якщо іноземний громадянин здійснює бізнес-візит, необхідно отримати запрошення від приймаючої компанії або організації. Також існують робочі візи і візи на навчання в європейській країні. Вимоги для кожної з них відрізняються, тому перед поїздкою потрібно ретельно зважити мотиви поїздки.

 

Для одноразового візиту іноземець може оформити одноразову шенгенську візу. Вона буває короткостроковою і довгостроковою. Перша діє в середньому 30 днів, друга 90 протягом півроку. Багаторазові або мультивізи дозволяють багаторазово в'їжджати в європейські країни. Вони бувають обмеженими і необмеженими. Перші мають ліміт по кількості поїздок, другі — ні.

Вартість оформлення візи для іноземця

Консульський збір за оформлення шенгенської візи залежить від її типу, терміну дії і конкретної країни, через яку планується в'їзд. Для уточнення розміру збору ми рекомендуємо звернутися в довідкову службу посольства або до нашого менеджера, який підкаже всі деталі.

Виїзна віза для іноземців: документи

 • Візова анкета.
 • Закордонні паспорти - діючий, а також ті, термін дії яких закінчився.
 • Довідка, що підтверджує платоспроможність заявника.
 • Документ про офіційне працевлаштування.
 • Дві кольорові фотокартки паспортного зразка.
 • Внутрішній паспорт і його ксерокопія.
 • Ксерокопія ідентифікаційного податкового номера.
 • Оригінал + ксерокопія посвідки на проживання в Україні.

 

Щоб зробити візу для іноземця, крім звичного пакету документів доведеться докласти документи, які підтверджують легальне перебування в Україні. Це може бути тимчасовий або постійний вид на проживання.

 

Якщо в зону шенгену їдуть діти, на них надаються квитки на транспорт, ксерокопія свідоцтва про народження, ксерокопії паспортів батьків, дозвіл на вивезення дитини, завірений у нотаріуса. Якщо поїздку оплачує спонсор — спонсорський лист з гарантією оплачувати всі витрати дитини.

 

віза для іноземця

 

Як продовжити візу іноземцю? Для цього він повинен надати вагомі докази продовження дозволу. Також у нього повинна бути бездоганна візова історія. Найкраще продовжувати шенген через приватну візову компанію — там знають всі нюанси і підводні камені продовження візи.

 

Як отримати візу іноземцю? Це можна зробити самостійно. Однак, навіть маючи на руках всі документи, заявник не має стовідсоткової гарантії позитивного результату. Допомогти в отриманні дозволу може Центр візової підтримки Helpvisa.

 

Фахівці фірми знають всі нюанси законодавства і заздалегідь усунуть всі недоліки при подачі документів в посольство. Навіть на Ваш погляд дрібна деталь може стати причиною відмови, потрібно обов'язково готуватися дуже ретельно.

 

Зокрема, іноземний громадянин може розраховувати на прозорість угоди та укладання офіційного договору, прийнятні ціни, оперативність, вичерпні консультації.

 

Фахівці Helpvisa оформлять візу під ключ, підготують і перевірять документи, переведуть тексти на іноземну мову і нотаріально завірять документи. Ми допоможемо забронювати квитки на літак, номер у готелі, дамо рекомендації в складанні маршруту.

 

автор Helpvisa

Віза до Китаю 2017: що змінилося

Українцям для відвідування Китаю потрібна віза. Оформити її не складно, якщо знати нюанси. Як і раніше, віза в Китай в 2017 році оформлюється через посольство. Для в'їзду в країну доведеться зібрати невеликий пакет документів. Полегшити процес оформлення китайської візи можна за допомогою спеціалізованих візових центрів.

 

Китайська віза буває туристичної, транзитної, діловою та приватною. Перший тип віз дозволяє перебувати в країні 30 днів (іноді 60) протягом 90 днів. Транзитна віза діє 7 днів протягом 60 днів.

 

Іноді допускається отримання китайської візи в аеропорту Пекіна, однак це радше виняток для форс-мажорних обставин, ніж правило і сподіватися на таку опцію не варто. Щоб уникнути неприємностей потрібно завчасно оформити візу в Україні.

 

віза до Китаю

Вартість візи в Китай в 2017 році

 • 130 доларів — одноразова віза з коридором 90 днів і терміном перебування 30 днів.
 • 160 доларів — дворазова віза з коридором 180 днів і терміном перебування два рази по 30 днів.
 • Можна сплатити за прискорений розгляд, за 2 робочих дня, це буде коштувати +40 доларів до ціни будь-якого тіпу візи.

 

Консульський збір стягується також з дітей, не залежно від того, мають вони свій закордонний паспорт або вписані в паспорт батьків. Оплата візозового збору здійснюється в день отримання візи в консульстві. До оплати приймаються будь-які банківські карти. До суми додається комісія банку в розмірі 2,5% від розміру платежу.

 

Розмір візового збору можна уточнити на сайті консульства, або зателефонувавши нам. Крім того, якщо ви вирішили оформляти візу через приватний центр візової підтримки, додатково оплачується сервісний збір.

 

Документи на візу в посольстві приймають у понеділок, середу і  п'ятницю з 9.00 до 11.30. Віза в Китай для українців у 2017 році оформлюється в середньому один тиждень. Існує можливість отримати візу за три дні або навіть один, але за це доведеться додатково доплатити. Для термінової візи потрібно надати вагому причину — раптове запрошення або квитки на літак на найближчі дні.

Документи на візу в Китай в 2017 році

 • Закордонний паспорт з терміном дії ще як мінімум 6 місяців, з моменту подачі заявки. У ньому повинна бути мінімум одна чиста сторінка для проставлення візи.
 • Свіжа кольорова фотокартка 45х35 мм без куточків і овалів, на світлому фоні.
 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Запрошення від приватної особи в разі приватного візиту.
 • Довідка з місця працевлаштування. У ній повинна бути інформація про займану посаду і розмір окладу.

 

Китайська віза дозволяє вільно пересуватися по країні за винятком Тибету. Щоб потрапити в цей регіон, потрібна окрема віза, що робиться вже безпосередньо в Китаї. Потрапити в Тибет можна за допомогою туристичного бюро Тибету, представництва якого є в найбільших містах країни.

 

Віза видається тільки на групи, що складаються з п'яти людей, хоча на практиці групи можуть бути і менше. Без такої візи навіть не продадуть квитки на автобус або літак в Тибет.

 

отримати візу до Китаю

 

Якщо їдуть діти, на них надається копія свідоцтва про народження, анкета, одна фотографія. Якщо дитина подорожує з одним з батьків, необхідно мати нотаріально завірений дозвіл від другого батька, який залишається в Україні.

 

У Китаї діє безвізовий транзит, якщо пересадка з літака на літак здійснюється в тому ж аеропорту в той же день. В цей час допускається залишати транзитну зону терміналу. Якщо в кінцеву країну переїзд планується сухопутним транспортом, безвізовий транзит не діє.

 

Якщо ви не встигли виїхати з країни в терміни, зазначені в візі, за кожен день перебування в Китаї вам буде нараховуватися штраф у розмірі 500 юанів, але не більше 10 000 юанів за весь період. Якщо ви грубо порушуєте режим перебування в країні, вас депортують і заборонять в'їжджати як мінімум на десять років.

 

Отже, вимоги на візу в Китай в 2017 році не зазнали особливих змін. Оформити її можна самому, а можна звернутися за допомогою до фахівців компанії «Хелпвіза». Вони зможуть вирішити навіть нестандартну задачу і звільнять чимало Вашого часу, який можна витратити на підготовку до поїздки.

 

автор Helpvisa

(067) 369 62 18
(050) 556 04 75
(097) 630 54 72
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Європа
Азія
Південна і Північна Америка
Африка
Океанія

Віза до Болівії: що потрібно знати про документи і правила в'їзду

Болівія — одна з найбідніших і в той же час незвичайних країн світу. Тут слабо розвинена інфраструктура, в тому числі і туристична. Але якраз це і приваблює сюди сміливців і досвідчених мандрівників з усього світу.

 

Країна славиться природними пам'ятками — озером Тітікака, горами Андами, солончаком Уюні і численними національними парками. Крім того, в Болівії знаходяться багаті родовища природних копалин, тому вона привертає інвесторів з усього світу.

 

Громадянам України для відвідування Болівії потрібна віза. Оформити болівійську візу неважко, особливо якщо звернутися до нас. Її можна оформити по приїзду в місцевому аеропорту — це дозволить перебувати в країні 30 днів, але у в'їзді може бути і відмовлено, тому, якщо Ви не хочете несподіванок і все плануєте заздалегідь, зверніться за візою до найближчого представництва Болівії,що розташоване в Києві. А якщо ви не хочете займатися паперовими справами, зверніться в одне зі спеціалізованих візових агентств.

 

віза до Болівії

 

Термін дії стандартної туристичної візи в Болівію становить 3 місяці з моменту її видачі та перебування 1 місяць з моменту в'їзду. При подачі документів в консульство не обов'язково бути присутнім особисто. Це можна зробити через довірену особу або службу кур'єрської доставки.

 

Вартість візи в Болівію

 

 • 30 доларів — консульський збір для стандартної одноразової туристичної візи.

 

Більш детальну інформацію про розцінки ви можете дізнатися на нашому сайті. При оформленні візи через приватне агентство додатково оплачується сервісний збір. Його розмір залежить від пакета обраних послуг та курсу долара.

Документи на візу в Болівію

 • Закордонний паспорт з терміном дії ще як мінімум 6 місяців після закінчення поїздки. До нього додається ксерокопія першої сторінки з особистими даними заявника.
 • Ксерокопії квитків в обидва кінці. Також підійдуть авіаквитки в одну з сусідніх країн, якщо ви будете заїжджати в Болівію з них
 • Доказ броні номера в готелі (оригінал або факс), також підійде іменне запрошення від приватної особи з видом на проживання і ксерокопією його паспорта.
 • Одна кольорова фотокартка 30х30 мм. Не допускаються куточки і овали.
 • Фірмова довідка з місця працевлаштування із зазначенням займаної посади та розміру зарплати. На ній має бути печатка підприємства і підпис керівника.
 • Сертифікат міжнародного зразка про щеплення від жовтої лихоманки або довідка про алергію на цю вакцину.
 • Страховий медичний поліс.

 

туристична віза в Болівію

 

Список документів на болівійську візу стандартний і не відрізняється специфічними вимогами. Короткострокову туристичну візу легко продовжити в Міграційної служби за місцем проживання. Допускається продовжувати дозвіл до двох разів на такий же термін.

 

Для частих поїздок в Болівію доречно оформити мультивізу. Вона дозволяє перебувати в країні 180 днів в році на протязі 5 років. Якщо в Болівію з одним з батьків їде дитина, необхідно надати нотаріально завірений дозвіл на виїзд від батька, який залишається в Україні. Текст паперу повинен бути переведений на іспанську мову.

 

Чи потрібна віза в Болівію? На відміну від росіян, українцям потрібно оформляти візу. Однак для мандрівників це зовсім не проблема, адже для її відкриття потрібно мінімум документів і довідок.

 

Якщо у вас немає часу на підготовку документів, зверніться в Центр візової підтримки Helpvisa. Тут всі необхідні роботи зроблять якісно і швидко. Крім того, тут ви отримаєте допомогу в організації поїздки — карту маршруту, адреси готелів, відомості про культуру і побут місцевих народів.

 

автор Helpvisa

Віза в Україну іноземцям: правила оформлення і нюанси

Україна — приваблива для іноземців країна. Сюди їдуть відпочивати і займатися бізнесом. У зв'язку з цим постає закономірне питання — «Чи потрібна іноземцям віза в Україну?».

 

Відповідь на нього залежить від того, громадянство якої країни має заявник. Віза в Україну іноземцям не потрібна, якщо вони є громадянами Євросоюзу, країн СНД і деяких інших держав і не планують затримуватися в Україні довше 90 днів.

 

В інших випадках іноземним громадянам потрібно отримувати візу на загальних підставах. Для цього вони повинні вибрати тип в'їзного дозволу відповідно до цілей своєї поїздки. Віза в Україну може бути оформлена за місцем проживання самостійно. Істотно спростити отримання заповітного штампу в паспорті можна за допомогою спеціалізованих візових центрів.

 

віза в Україну

 

Існує кілька типів українських віз, які можуть відкрити іноземці:

 

1. Туристична віза в Україну — цей тип підходить для тих, хто має в Україні родичів або планує відвідати друзів і знайомих. Відкривається максимум на півроку. Така віза може бути одноразовою або багаторазовою.

2. Туристична — діє від одного до двох місяців, може бути одноразовою або дворазовою.

3. Ділова віза в Україну — підходить для ведення бізнесу, укладення контрактів, проведення переговорів з партнерами. Термін дії — від одного місяця до одного року. Вимагає запрошення від приймаючої сторони.

4. Транзитна — для відвідування третьої країни з пересадкою на території України. Термін перебування за такою візою в Україні не може перевищувати 5 днів. Підставою для видачі дозволу може бути віза в третю країну або проїзний документ.

 

Найбільш популярна серед іноземців віза — короткострокова одноразова з терміном перебування 90 днів з коридором 180 днів. Для перебування довше 90 днів оформлюється довгострокова віза. Вона видається тим, хто планує працевлаштуватися в Україні або отримати освіту. Вона є підставою, щоб в майбутньому іноземному громадянину видали посвідку на проживання.

Вартість візи в Україну

Консульський збір:

 

 • 65 доларів — короткострокова одноразова віза, оформляється до 10 робочих днів.
 • 130 доларів — прискорений порядок розгляду документів (до 5 робочих днів).

 

Розмір консульського збору залежить від країни, громадянином якої є заявник, а також від типу і терміну дії візи.

 

оформлення візи в Україну

Документи для візи в Україну

 • Візова анкета, заповнена розбірливим почерком.
 • Закордонний паспорт, що діє ще як мінімум 6 місяців після закінчення поїздки.
 • Якщо є — закордонний паспорт з попередніми візами в Україну.
 • Дві кольорові фотокартки 30х40 мм.
 • Квитанція про сплату консульського збору.
 • Страховий медичний поліс.
 • Запрошення від приймаючої сторони (для гостьової візи).
 • Документ, який підтверджує мету поїздки. Це може бути туристична путівка, запрошення від приватної особи, компанії або організації.
 • Квитки на транспорт в обидва кінці.
 • Підтвердження броні номера в готелі або наявності іншого житла.

 

Документи на візу подаються в консульство України в своїй країні. Більш повну інформацію про документах, які необхідні для візи, можна отримати на сайті МЗС України. У паперах потрібно подавати тільки достовірну інформацію, в іншому випадку у видачі візи відмовлять і заборонять в'їжджати в країну на кілька років.

 

В цілому оформити візу в Україну нескладно. На відміну від європейський країн, вимоги до переліку документів набагато простіше. До іноземців в Україні відносяться лояльно, тому проблем при оформленні візи бути не повинно. Виняток становлять грубі порушення при заповненні довідок і проблеми з в'їзним законодавством в минулому.

 

Отримати українську візу можна самостійно, але краще звернутися за допомогою до фахівців, які зроблять все швидко і без зайвого клопоту. У компанії Helpvisa оформлять медичну страховку, проконсультують і нададуть всебічну підтримку. Так ви заощадите час, який можна використовувати на підготовку до поїздки.

 

автор Helpvisa

Відновлення візи в США — що це?

Деякі категорії громадян, які звертаються за американськими неімміграційних візами повторно, можуть не проходити співбесіду в консульстві. Вони можуть пройти так звану процедуру відновлення візи. Вона передбачає отримання в'їзного дозволу без проходження співбесіди. Даним правом також можуть скористатися діти до 14 років і дорослі старше 80 років, які раніше не були в Сполучених Штатах.

 

Процедура відновлення візи в США майже не відрізняється від звичайного оформлення візи. Послуга дуже зручна, якщо ви періодично подорожуєте до США, маєте хорошу репутацію і не хочете кожен раз проходити співбесіду. Якщо ви не бажаєте займатися нюансами відновлення візи, зверніться в спеціалізований центр візової підтримки Helpvisa.

 

віза в в США

Вимоги для відновлення візи

 • Право на відновлення мають громадяни, які звертаються за тим же типом візи, що і раніше.
 • Попередня віза повинна бути все ще актуальна чи її дія закінчилася максимум до одного року. Також право мають ті, хто звертається за візою типу В1 (В2) або С1 (D).
 • Заявник не повинен мати в своїй історії відмов. Допускається відмова, якщо після нього було видано дозвіл.
 • Заявник повинен відповідати всім вимогам візового законодавства Сполучених Штатів.
 • При оформленні попередньої візи Ви здавали відбитки всіх 10 пальців і Вашу заяву не було залишено на адміністративну перевірку.

 

Більш детальну інформацію шукайте на сайті консульського відділу США, або дзвоніть нам. Посольство має право вимагати особистої присутності заявника для з'ясування певних деталей. У зв'язку з цим поїздку варто планувати завчасно.

Повторне отримання візи в США: інструкція

 • Оплата консульського збору.
 • Заповнення візової анкети онлайн на сайті консульства.
 • До анкети прикріплюється цифрове фото в форматі JPEG.
 • Повідомлення з унікальним номером, штрих-кодом і фотографією роздруковується. Саму анкету роздруковувати не потрібно - вона подається в посольство в електронному вигляді.
 • Сповіщення про те, що співбесіда не потрібна. Для цього необхідно зайти в обліковий запис на сайті посольства. З цією метою використовується адреса електронної пошти та пароль, які застосовувалися в отриманні попередньої візи. У відкритому кабінеті потрібно перевірити номер паспорта і ввести Confirmation Number. Далі потрібно відповісти на декілька нескладних запитань і ввести інформацію. На останній сторінці вводиться ім'я заявника, номер паспорта, UID, номер платежу консульського збору. Далі цю сторінку потрібно роздрукувати.
 • Збір документів і передача їх в службу доставки.

 

відновлення візи

Документи на відновлення візи в США в 2017 році

 • Ксерокопія довідок, що підтверджують володіння житлом, автомобілем, землею. Якщо є інші докази високої мотивації повернутися на батьківщину, їх теж не завадить надати.
 • Закордонний паспорт.
 • Виписка з банку про достатню кількість грошей на рахунку (бажано).
 • Лист про відсутність необхідності проходити повторну співбесіду.
 • Повідомлення зі штрих-кодом.

 

Після подачі документів в кур'єрську службу, залишається отримати від неї відповідну квитанцію і чекати смс-повідомлення про готовність візи. Оновлення візи до США в Києві проходить в середньому за 3–4 дня.

 

Згідно з недавнім указом американського президента апліканти, у яких термін дії візи закінчився більше 12 місяців назад, не можуть відновити візу поштою. Тому потрібно бути дуже уважним.

 

Деякі заявники стикаються з однією і тією ж проблемою — не працює анкета при відновленні візи в США. Причина цього банальна — щоб зайти в кабінет, потрібно згадати пароль, який використовувався під час першого оформленні візи. Якщо він безнадійно забутий, не проблема — його можна відновити. Головне згадати свою електронну поштову скриньку.

 

Якщо ви оформляєте американську візу в перший раз або робите її відновлення, звертайтеся до Центру візової підтримки «Хелпвіза». Фахівці компанії зроблять все за вас, і навіть більше. Так ви отримаєте високий шанс позитивного результату, заощадите час і гроші. З досвідченими працівниками нашого центру ви зможете подорожувати до США без зайвого клопоту!

 

автор Helpvisa

Умови оформлення шенгену для іноземців, бажаючих відвідати Європу

Іноземці, які проживають в Україні, для поїздки в одну з країн Європи, повинні оформлювати шенгенську візу. На щастя, якщо у Вас є постійний або тимчасовий вид на проживання, Вам не потрібно їхати до себе на батьківщину, щоб оформити візу — її можна зробити і в Україні. Шенген іноземцям найпростіше зробити через спеціалізований візовий центр, наприклад компанію Helpvisa.

 

Найбільш поширений тип шенгенської візи — туристичний. Він діє до трьох тижнів і актуальний, якщо держава відвідується з метою подорожі. Щоб отримати таку візу, крім стандартного пакета документів, доведеться пред'явити туристичний ваучер і бронь номера готелю.

 

Транзитна віза видається, якщо треба потрапити в третю країну з пересадкою в державі, яка входить до зони шенгену. Діє така віза 72 години. Транзитна віза має серйозні обмеження в плані пересування громадянина і в плані здійснення ним будь-якої діяльності. Найчастіше такі візи не дають права виходити за межі транзитної зони аеропорту.

 

оформлення шенгену

 

Якщо іноземець робить приватний візит до друга чи родича, буде потрібно запрошення для візи від нього. Якщо іноземний громадянин здійснює бізнес-візит, необхідно отримати запрошення від приймаючої компанії або організації. Також існують робочі візи і візи на навчання в європейській країні. Вимоги для кожної з них відрізняються, тому перед поїздкою потрібно ретельно зважити мотиви поїздки.

 

Для одноразового візиту іноземець може оформити одноразову шенгенську візу. Вона буває короткостроковою і довгостроковою. Перша діє в середньому 30 днів, друга 90 протягом півроку. Багаторазові або мультивізи дозволяють багаторазово в'їжджати в європейські країни. Вони бувають обмеженими і необмеженими. Перші мають ліміт по кількості поїздок, другі — ні.

Вартість оформлення візи для іноземця

Консульський збір за оформлення шенгенської візи залежить від її типу, терміну дії і конкретної країни, через яку планується в'їзд. Для уточнення розміру збору ми рекомендуємо звернутися в довідкову службу посольства або до нашого менеджера, який підкаже всі деталі.

Виїзна віза для іноземців: документи

 • Візова анкета.
 • Закордонні паспорти - діючий, а також ті, термін дії яких закінчився.
 • Довідка, що підтверджує платоспроможність заявника.
 • Документ про офіційне працевлаштування.
 • Дві кольорові фотокартки паспортного зразка.
 • Внутрішній паспорт і його ксерокопія.
 • Ксерокопія ідентифікаційного податкового номера.
 • Оригінал + ксерокопія посвідки на проживання в Україні.

 

Щоб зробити візу для іноземця, крім звичного пакету документів доведеться докласти документи, які підтверджують легальне перебування в Україні. Це може бути тимчасовий або постійний вид на проживання.

 

Якщо в зону шенгену їдуть діти, на них надаються квитки на транспорт, ксерокопія свідоцтва про народження, ксерокопії паспортів батьків, дозвіл на вивезення дитини, завірений у нотаріуса. Якщо поїздку оплачує спонсор — спонсорський лист з гарантією оплачувати всі витрати дитини.

 

віза для іноземця

 

Як продовжити візу іноземцю? Для цього він повинен надати вагомі докази продовження дозволу. Також у нього повинна бути бездоганна візова історія. Найкраще продовжувати шенген через приватну візову компанію — там знають всі нюанси і підводні камені продовження візи.

 

Як отримати візу іноземцю? Це можна зробити самостійно. Однак, навіть маючи на руках всі документи, заявник не має стовідсоткової гарантії позитивного результату. Допомогти в отриманні дозволу може Центр візової підтримки Helpvisa.

 

Фахівці фірми знають всі нюанси законодавства і заздалегідь усунуть всі недоліки при подачі документів в посольство. Навіть на Ваш погляд дрібна деталь може стати причиною відмови, потрібно обов'язково готуватися дуже ретельно.

 

Зокрема, іноземний громадянин може розраховувати на прозорість угоди та укладання офіційного договору, прийнятні ціни, оперативність, вичерпні консультації.

 

Фахівці Helpvisa оформлять візу під ключ, підготують і перевірять документи, переведуть тексти на іноземну мову і нотаріально завірять документи. Ми допоможемо забронювати квитки на літак, номер у готелі, дамо рекомендації в складанні маршруту.

 

автор Helpvisa

Віза до Китаю 2017: що змінилося

Українцям для відвідування Китаю потрібна віза. Оформити її не складно, якщо знати нюанси. Як і раніше, віза в Китай в 2017 році оформлюється через посольство. Для в'їзду в країну доведеться зібрати невеликий пакет документів. Полегшити процес оформлення китайської візи можна за допомогою спеціалізованих візових центрів.

 

Китайська віза буває туристичної, транзитної, діловою та приватною. Перший тип віз дозволяє перебувати в країні 30 днів (іноді 60) протягом 90 днів. Транзитна віза діє 7 днів протягом 60 днів.

 

Іноді допускається отримання китайської візи в аеропорту Пекіна, однак це радше виняток для форс-мажорних обставин, ніж правило і сподіватися на таку опцію не варто. Щоб уникнути неприємностей потрібно завчасно оформити візу в Україні.

 

віза до Китаю

Вартість візи в Китай в 2017 році

 • 130 доларів — одноразова віза з коридором 90 днів і терміном перебування 30 днів.
 • 160 доларів — дворазова віза з коридором 180 днів і терміном перебування два рази по 30 днів.
 • Можна сплатити за прискорений розгляд, за 2 робочих дня, це буде коштувати +40 доларів до ціни будь-якого тіпу візи.

 

Консульський збір стягується також з дітей, не залежно від того, мають вони свій закордонний паспорт або вписані в паспорт батьків. Оплата візозового збору здійснюється в день отримання візи в консульстві. До оплати приймаються будь-які банківські карти. До суми додається комісія банку в розмірі 2,5% від розміру платежу.

 

Розмір візового збору можна уточнити на сайті консульства, або зателефонувавши нам. Крім того, якщо ви вирішили оформляти візу через приватний центр візової підтримки, додатково оплачується сервісний збір.

 

Документи на візу в посольстві приймають у понеділок, середу і  п'ятницю з 9.00 до 11.30. Віза в Китай для українців у 2017 році оформлюється в середньому один тиждень. Існує можливість отримати візу за три дні або навіть один, але за це доведеться додатково доплатити. Для термінової візи потрібно надати вагому причину — раптове запрошення або квитки на літак на найближчі дні.

Документи на візу в Китай в 2017 році

 • Закордонний паспорт з терміном дії ще як мінімум 6 місяців, з моменту подачі заявки. У ньому повинна бути мінімум одна чиста сторінка для проставлення візи.
 • Свіжа кольорова фотокартка 45х35 мм без куточків і овалів, на світлому фоні.
 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Запрошення від приватної особи в разі приватного візиту.
 • Довідка з місця працевлаштування. У ній повинна бути інформація про займану посаду і розмір окладу.

 

Китайська віза дозволяє вільно пересуватися по країні за винятком Тибету. Щоб потрапити в цей регіон, потрібна окрема віза, що робиться вже безпосередньо в Китаї. Потрапити в Тибет можна за допомогою туристичного бюро Тибету, представництва якого є в найбільших містах країни.

 

Віза видається тільки на групи, що складаються з п'яти людей, хоча на практиці групи можуть бути і менше. Без такої візи навіть не продадуть квитки на автобус або літак в Тибет.

 

отримати візу до Китаю

 

Якщо їдуть діти, на них надається копія свідоцтва про народження, анкета, одна фотографія. Якщо дитина подорожує з одним з батьків, необхідно мати нотаріально завірений дозвіл від другого батька, який залишається в Україні.

 

У Китаї діє безвізовий транзит, якщо пересадка з літака на літак здійснюється в тому ж аеропорту в той же день. В цей час допускається залишати транзитну зону терміналу. Якщо в кінцеву країну переїзд планується сухопутним транспортом, безвізовий транзит не діє.

 

Якщо ви не встигли виїхати з країни в терміни, зазначені в візі, за кожен день перебування в Китаї вам буде нараховуватися штраф у розмірі 500 юанів, але не більше 10 000 юанів за весь період. Якщо ви грубо порушуєте режим перебування в країні, вас депортують і заборонять в'їжджати як мінімум на десять років.

 

Отже, вимоги на візу в Китай в 2017 році не зазнали особливих змін. Оформити її можна самому, а можна звернутися за допомогою до фахівців компанії «Хелпвіза». Вони зможуть вирішити навіть нестандартну задачу і звільнять чимало Вашого часу, який можна витратити на підготовку до поїздки.

 

автор Helpvisa

Закрыть форму