(067) 369 62 18

(050) 556 04 75

(097) 630 54 72

Оформление виз
с 100% гарантией качества!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

Повний супровід від А до Я разом із оформленням закордонного паспорта і віз 

 

Дорогі клієнти, якщо це необхідно, ми можемо надати Вам супутню допомогу щодо багатьох процесів, пов’язаних із Вашими туристичними і діловими поїздками – разом із оформленням закордонного паспорта і віз.

 

оформленням закордонного паспорта і віз

 

Якщо перед Вами постають питання, як терміново оформити шенгенську візу в Україні, як отримати візу і паспорт, якщо Вам потрібна допомога щодо того, як зробити завірений переклад документів на візу, легалізацію документів, якщо Вам потрібна довідка про несудимість або допомога із возз’єднанням сім’ї – Ви завжди можете звернутися до нас і отримати консультацію на сайті http://helpvisa.com.ua/

 

Також ми допоможемо в нестандартних випадках, коли Ваша життєва ситуація або візова історія вимагає додаткового аналізу й пошуку рішення для отримання потрібного Вам результату, допоможемо правильно оформити документи для отримання візи дітям, зробити термінову візу і надамо будь-яку іншу супутню допомогу.

Отже, докладніше про перелік доступних послуг:

 

Допомога з оформленням закордонного паспорта

Допомога з оформленням віз

Переклад документів

Допомога з легалізацією документів

Страхування

Бронювання готелів

Бронювання авіаквитків

 

Наша команда – це кваліфіковані та досвідчені співробітники, які допоможуть Вам на всіх етапах будь-якого бюрократичного процесу, пов’язаного з поїздками за кордон, оформленням віз і записом у посольство на співбесіду.

 

Легалізація та переклад документів на візу будь-якими мовами з нотаріальним засвідченням або без нього, допомога з підбором готелів і авіаквитків, туристичне страхування і зелена карта, пошук будь-якої необхідної Вам інформації про країну, до якої Ви мандруєте – ось наші завдання, які ми професійно виконуємо. Також незабаром відкривається відділ, який буде займатися оформленням документів і віз нареченої, дружини і возз’єднанням родини з громадянами практично будь-якої країни світу.

 

То що все-таки робити, якщо Вам потрібно оформити закордонний паспорт та візу, Ви не знаєте, як оформити шенгенську візу в Україні, як зробити термінову візу або які потрібні документи для отримання візи дітям? Ви можете зателефонувати намабо замовити безкоштовний дзвінок на нашому сайті, і наші менеджери нададуть Вам усю вичерпну інформацію, а також додатково проаналізують конкретно Вашу ситуацію.

 

Отже, детальніше, пунктами, опишемо всі можливі послуги. Перше, що зазвичай цікавить наших клієнтів, – це як отримати візу і паспорт, якщо закордонний паспорт попередньо ще не був оформлений.

 

1. Оформлення закордонних паспортів – послуга надається громадянам України, незалежно від міста прописки. Особиста присутність є обов’язковою, оскільки проводитися сканування Вашого обличчя. Робити закордонний паспорт із чіпом чи без нього – на цей момент вибір залишається за Вами. Ми також здійснюємо оформлення закордонних паспортів дітям, дитячі проїзні документи не оформляються вже з 2015 року.

 

2. Легалізація та переклад документів – необхідні етапи для оформлення національних віз, зокрема робочої візи, студентської візи, візи нареченої, візи з метою возз’єднання сім’ї та інших. Процедура є дуже різною і залежить від посольства і самої візи, яка Вам потрібна. Детальнішу інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів, необхідно просто зателефонувати +38 (044) 227 32 60

 

3. Страхування – для отримання більшості віз, як-от шенгенської візи, візи на Кубу, до Марокко, ПАР, Нової Зеландії – оформлення страхових полісів є обов’язковою вимогою. Але задля власної впевненості та безпеки, особливо якщо Ви подорожуєте до країн Африки чи Азії, краще оформити страховий туристичний поліс і бути впевненим, що в будь-якій ситуації Вам допоможуть кваліфіковані фахівці, незалежно від того, скільки грошей у Вас залишилося з собою. Також у нашому офісі можна оформити міжнародний страховий поліс на автомобіль – зелену карту – на будь-який, необхідний Вам термін.

 

4. Бронювання готелів і авіаквитків – наша компанія займається оформленням віз до практично будь-якої країни світу. Більшість наших клієнтів – це люди, які їдуть у бізнес-поїздку і знають, де будуть зупинятися, люди які їдуть в гості до близьких і друзів або вільні мандрівники, які не хочуть прив’язуватися до одного місця і бронювати щось заздалегідь, тому вони звертаються за допомогою щодо оформлення візи і документів. Але якщо Вам все таки потрібно забронювати або купити авіаквитки чи місця в готелі у будь-якій точці світу – ми Вам з радістю з цим допоможемо. Наші менеджери підберуть для Вас найпривабливіші варіанти – і за вартістю і за зручністю.

 

5. Незалежно від того, яка Вам потрібна інформація щодо певної країни – митні правила перевезень речей, різниця в часі, валюта країни, особливості національної або релігійної поведінки, рекомендації щодо щеплень – наші консультанти Вам завжди підкажуть і поділяться своїм досвідом і знаннями.

 

З нами Ваша поїздка буде приємною, легкою і підготовленою, увесь світ відкритий, давайте досліджувати його разом!

 

Наш офіс у Києві:

Helpvisa - Україна, 01135, м.Київ, вул. Шолуденка 1 Б, оф. 24.

 

автор Helpvisa

Коментарі  

# Сергей 19.04.2017, 12:54
Уже давно хочу себе сделать загранпаспорт, только вот еще не знаю весь процесс оформления. Мне хочется узнать, сколько вообще будет стоить такая процедура и какие надо подавать документы для оформления? И нужен для парней военный билет? И сколько времени займет весь процесс времени? Просто хочу поехать за границу этим летом и вот хочу узнать, успею я все до лета сделать.
# Микола Федорович 26.04.2017, 11:38
Вже давно мрію всією сім'єю поїхати в закордонну подорож. Але є невелика проблема - я ніколи не був за кордоном і не я, не моя дружина, а тим більше, мої діти не мають закордонних паспортів, а також віз для в'їзду до закордонних держав. Тому хотів би отримати детальне поясненя по таким питанням:
1. Де і як можна отримати закордонні паспорти для дорослих;
2. Де і як оформити виїздні документи на дітей молодше 14 років;
3. Яка процедура отримання віз, де їх можна отримати;
4. Скільки це все буде коштувати і скільки займе часу.
# Олександр 26.04.2017, 18:59
Вартість оформлення закордонного паспорту зараз вже стала відносно доступною і простішою, сам отримав звичайний закордонний паспорт кілька років тому і було це доволі непросто, дружині і дітям минулого року зробили біометричні. Тепер через умови безвізу з ЄС постало питання, що краще - оформляти візу чи зробити й собі біометричний? Який варіант буде простіший та дешевший для того, щоб можна було без проблем вирушити всією родиною до сусідніх країн?
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 16:17
Олександр,
поки що сказати однозначно про без віз не можемо, так як ще ж нічого не прийняли остаточно)
# Вікторія 01.05.2017, 22:08
Доброго дня! Хотілось би дізнитися чи ви надаєте допомогу в оформленні віз для навчаня дорослих. Я вчителька інозених мов, основна мова англійська, друга-іспанська. Кілька років я працювала лише з англійською, а зараз з’явилась перспектива для іспанської. Але мені хотілось би поїхати для мовної практики на кілька тижнів до Іспанії. Найкраше, звісно ж, було б поїхати на якісь мовні курси, щоб отримати сертифікат DELE. Чи можна розраховувати на вашу допомогу у такому питанні? Я з Херсонської області, ви працюєте з нашим регіоном?
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:36
Вікторія,
так, працюємо з усіма регіонами і зможемо Вам допомогти. Вам тільки необхідно вибрати курси/мовну школу, які Вам подобаються)
# Оксана 10.05.2017, 14:11
Хотіла б виробити закордонні паспорти дітям. У мене двоє неповнолітніх дітей 5 і 15 років. Чи є різниця в оформленні дитячих проїзних документів для них? Чи можна одного з них вписати в паспорт дорослого, а старшому виробити окремий документ і тоді це здешевить загальну вартість? І ще : чи потрібен для оформлення документів нотаріально засвідчений дозвіл батька дітей?
# Олена 13.05.2017, 16:26
Мене цікавить питання про документи для оформлення візи. Я хочу відвідати родичів у Германіі влітку на пару тижднів. Мій закордонний паспорт закінчує дію за 5 місяців та 2 тиждня після повернення додому. Я знаю, що повиино залишатися 6 місяців. Скажіть будь ласка, чи є можливість, что я не зможу оформити візу? Та як я могу вирішити цю проблему у такому випадку?
# Діана 17.05.2017, 10:46
Маємо родичів в Англії і вже дуже давно хочемо поїхати до них в гості. Але, напевне, не лише для нас, але і для більшості мандрівників, оформлення візи для в'їзду в Англію - це велика проблема, починаючи з того, які документи для оформлення візи необхідно надати і, закінчуючи отриманням омріяної візи. А ще ми зустрілися із проблемою оформлення дитячих проїзних документів, бо маємо дитину 2 років і не знаємо, як оформити проїзний їй. Та й свої паспорти вже хотілося б поміняти на біометричні. Підкажіть, яка вартість оформлення закордонного паспорту для 2 дорослих і проїзного для дитини 2 років?
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 17:14
Олена, тільки оформити новий паспорт, тут без варіантів
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 17:26
Діана, на дитину вже також стандартно оформлюється закордонний паспорт, по вартості в залежності від регіону в середньому 1000 грн з людини не термінове оформлення
# СЕТЛАНА 26.06.2017, 01:35
Добрий день допоможіть, будь ласка, розкажіть як проходить процес оформлення дитячого закордонного паспорта в Україні, а також вартість цієї послуги, З якими посольствами ви працьюєте, а також скільки років. Який досвід ви маєте в оформленні цієї послуги. Скільки років ви працюєте в цій сфері, а також скільки ви маєте позитивних рішень щодо дитячих віз. Завчасно дуже дякую
# Візовий менеджер Алла 04.07.2017, 09:10
Світлана, дітям зараз оформлюється закордонний паспорт, як у дорослого. Вартість залежить від терміновості. По консульствам - те що в нас на сайті. Досвід ббільше 10 років, по статистиці - дуже залежить від країни)) але на моїй памяті дітям відмовляють тільки якщо відмовляють батькам, і це зазвичай серйозні країни типу США або Канади
# оля 10.05.2018, 18:41
Доброго дня. Якщо у моєму закордонному паспорті закінчився термін дії, чекати потрібно так само, якби я робила його вперше? Які документи потрібні для оформлення закордонного паспорту для дитини, якій 1,5 роки? Хочу заздалегідь все підготувати. Цікаво скільки часу займає оформлення всих документів. Якщо ми хочемо забронювати готель, чи будуть враховуватися наші побажання, щодо умов в яких будемо проживать?
# Візовий менеджер Ірина 16.05.2018, 15:33
Ольга,
оформлення першого закордонного паспорту чи повторного - різниці немає, терміни однакові для всіх. На рахунок готелю - звичайно враховуються...
(067) 369 62 18
(050) 556 04 75
(097) 630 54 72
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Європа
Азія
Південна і Північна Америка
Африка
Океанія

Повний супровід від А до Я разом із оформленням закордонного паспорта і віз 

 

Дорогі клієнти, якщо це необхідно, ми можемо надати Вам супутню допомогу щодо багатьох процесів, пов’язаних із Вашими туристичними і діловими поїздками – разом із оформленням закордонного паспорта і віз.

 

оформленням закордонного паспорта і віз

 

Якщо перед Вами постають питання, як терміново оформити шенгенську візу в Україні, як отримати візу і паспорт, якщо Вам потрібна допомога щодо того, як зробити завірений переклад документів на візу, легалізацію документів, якщо Вам потрібна довідка про несудимість або допомога із возз’єднанням сім’ї – Ви завжди можете звернутися до нас і отримати консультацію на сайті http://helpvisa.com.ua/

 

Також ми допоможемо в нестандартних випадках, коли Ваша життєва ситуація або візова історія вимагає додаткового аналізу й пошуку рішення для отримання потрібного Вам результату, допоможемо правильно оформити документи для отримання візи дітям, зробити термінову візу і надамо будь-яку іншу супутню допомогу.

Отже, докладніше про перелік доступних послуг:

 

Допомога з оформленням закордонного паспорта

Допомога з оформленням віз

Переклад документів

Допомога з легалізацією документів

Страхування

Бронювання готелів

Бронювання авіаквитків

 

Наша команда – це кваліфіковані та досвідчені співробітники, які допоможуть Вам на всіх етапах будь-якого бюрократичного процесу, пов’язаного з поїздками за кордон, оформленням віз і записом у посольство на співбесіду.

 

Легалізація та переклад документів на візу будь-якими мовами з нотаріальним засвідченням або без нього, допомога з підбором готелів і авіаквитків, туристичне страхування і зелена карта, пошук будь-якої необхідної Вам інформації про країну, до якої Ви мандруєте – ось наші завдання, які ми професійно виконуємо. Також незабаром відкривається відділ, який буде займатися оформленням документів і віз нареченої, дружини і возз’єднанням родини з громадянами практично будь-якої країни світу.

 

То що все-таки робити, якщо Вам потрібно оформити закордонний паспорт та візу, Ви не знаєте, як оформити шенгенську візу в Україні, як зробити термінову візу або які потрібні документи для отримання візи дітям? Ви можете зателефонувати намабо замовити безкоштовний дзвінок на нашому сайті, і наші менеджери нададуть Вам усю вичерпну інформацію, а також додатково проаналізують конкретно Вашу ситуацію.

 

Отже, детальніше, пунктами, опишемо всі можливі послуги. Перше, що зазвичай цікавить наших клієнтів, – це як отримати візу і паспорт, якщо закордонний паспорт попередньо ще не був оформлений.

 

1. Оформлення закордонних паспортів – послуга надається громадянам України, незалежно від міста прописки. Особиста присутність є обов’язковою, оскільки проводитися сканування Вашого обличчя. Робити закордонний паспорт із чіпом чи без нього – на цей момент вибір залишається за Вами. Ми також здійснюємо оформлення закордонних паспортів дітям, дитячі проїзні документи не оформляються вже з 2015 року.

 

2. Легалізація та переклад документів – необхідні етапи для оформлення національних віз, зокрема робочої візи, студентської візи, візи нареченої, візи з метою возз’єднання сім’ї та інших. Процедура є дуже різною і залежить від посольства і самої візи, яка Вам потрібна. Детальнішу інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів, необхідно просто зателефонувати +38 (044) 227 32 60

 

3. Страхування – для отримання більшості віз, як-от шенгенської візи, візи на Кубу, до Марокко, ПАР, Нової Зеландії – оформлення страхових полісів є обов’язковою вимогою. Але задля власної впевненості та безпеки, особливо якщо Ви подорожуєте до країн Африки чи Азії, краще оформити страховий туристичний поліс і бути впевненим, що в будь-якій ситуації Вам допоможуть кваліфіковані фахівці, незалежно від того, скільки грошей у Вас залишилося з собою. Також у нашому офісі можна оформити міжнародний страховий поліс на автомобіль – зелену карту – на будь-який, необхідний Вам термін.

 

4. Бронювання готелів і авіаквитків – наша компанія займається оформленням віз до практично будь-якої країни світу. Більшість наших клієнтів – це люди, які їдуть у бізнес-поїздку і знають, де будуть зупинятися, люди які їдуть в гості до близьких і друзів або вільні мандрівники, які не хочуть прив’язуватися до одного місця і бронювати щось заздалегідь, тому вони звертаються за допомогою щодо оформлення візи і документів. Але якщо Вам все таки потрібно забронювати або купити авіаквитки чи місця в готелі у будь-якій точці світу – ми Вам з радістю з цим допоможемо. Наші менеджери підберуть для Вас найпривабливіші варіанти – і за вартістю і за зручністю.

 

5. Незалежно від того, яка Вам потрібна інформація щодо певної країни – митні правила перевезень речей, різниця в часі, валюта країни, особливості національної або релігійної поведінки, рекомендації щодо щеплень – наші консультанти Вам завжди підкажуть і поділяться своїм досвідом і знаннями.

 

З нами Ваша поїздка буде приємною, легкою і підготовленою, увесь світ відкритий, давайте досліджувати його разом!

 

Наш офіс у Києві:

Helpvisa - Україна, 01135, м.Київ, вул. Шолуденка 1 Б, оф. 24.

 

автор Helpvisa

www.38i.ru

Коментарі  

# Сергей 19.04.2017, 12:54
Уже давно хочу себе сделать загранпаспорт, только вот еще не знаю весь процесс оформления. Мне хочется узнать, сколько вообще будет стоить такая процедура и какие надо подавать документы для оформления? И нужен для парней военный билет? И сколько времени займет весь процесс времени? Просто хочу поехать за границу этим летом и вот хочу узнать, успею я все до лета сделать.
# Микола Федорович 26.04.2017, 11:38
Вже давно мрію всією сім'єю поїхати в закордонну подорож. Але є невелика проблема - я ніколи не був за кордоном і не я, не моя дружина, а тим більше, мої діти не мають закордонних паспортів, а також віз для в'їзду до закордонних держав. Тому хотів би отримати детальне поясненя по таким питанням:
1. Де і як можна отримати закордонні паспорти для дорослих;
2. Де і як оформити виїздні документи на дітей молодше 14 років;
3. Яка процедура отримання віз, де їх можна отримати;
4. Скільки це все буде коштувати і скільки займе часу.
# Олександр 26.04.2017, 18:59
Вартість оформлення закордонного паспорту зараз вже стала відносно доступною і простішою, сам отримав звичайний закордонний паспорт кілька років тому і було це доволі непросто, дружині і дітям минулого року зробили біометричні. Тепер через умови безвізу з ЄС постало питання, що краще - оформляти візу чи зробити й собі біометричний? Який варіант буде простіший та дешевший для того, щоб можна було без проблем вирушити всією родиною до сусідніх країн?
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 16:17
Олександр,
поки що сказати однозначно про без віз не можемо, так як ще ж нічого не прийняли остаточно)
# Вікторія 01.05.2017, 22:08
Доброго дня! Хотілось би дізнитися чи ви надаєте допомогу в оформленні віз для навчаня дорослих. Я вчителька інозених мов, основна мова англійська, друга-іспанська. Кілька років я працювала лише з англійською, а зараз з’явилась перспектива для іспанської. Але мені хотілось би поїхати для мовної практики на кілька тижнів до Іспанії. Найкраше, звісно ж, було б поїхати на якісь мовні курси, щоб отримати сертифікат DELE. Чи можна розраховувати на вашу допомогу у такому питанні? Я з Херсонської області, ви працюєте з нашим регіоном?
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:36
Вікторія,
так, працюємо з усіма регіонами і зможемо Вам допомогти. Вам тільки необхідно вибрати курси/мовну школу, які Вам подобаються)
# Оксана 10.05.2017, 14:11
Хотіла б виробити закордонні паспорти дітям. У мене двоє неповнолітніх дітей 5 і 15 років. Чи є різниця в оформленні дитячих проїзних документів для них? Чи можна одного з них вписати в паспорт дорослого, а старшому виробити окремий документ і тоді це здешевить загальну вартість? І ще : чи потрібен для оформлення документів нотаріально засвідчений дозвіл батька дітей?
# Олена 13.05.2017, 16:26
Мене цікавить питання про документи для оформлення візи. Я хочу відвідати родичів у Германіі влітку на пару тижднів. Мій закордонний паспорт закінчує дію за 5 місяців та 2 тиждня після повернення додому. Я знаю, що повиино залишатися 6 місяців. Скажіть будь ласка, чи є можливість, что я не зможу оформити візу? Та як я могу вирішити цю проблему у такому випадку?
# Діана 17.05.2017, 10:46
Маємо родичів в Англії і вже дуже давно хочемо поїхати до них в гості. Але, напевне, не лише для нас, але і для більшості мандрівників, оформлення візи для в'їзду в Англію - це велика проблема, починаючи з того, які документи для оформлення візи необхідно надати і, закінчуючи отриманням омріяної візи. А ще ми зустрілися із проблемою оформлення дитячих проїзних документів, бо маємо дитину 2 років і не знаємо, як оформити проїзний їй. Та й свої паспорти вже хотілося б поміняти на біометричні. Підкажіть, яка вартість оформлення закордонного паспорту для 2 дорослих і проїзного для дитини 2 років?
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 17:14
Олена, тільки оформити новий паспорт, тут без варіантів
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 17:26
Діана, на дитину вже також стандартно оформлюється закордонний паспорт, по вартості в залежності від регіону в середньому 1000 грн з людини не термінове оформлення
# СЕТЛАНА 26.06.2017, 01:35
Добрий день допоможіть, будь ласка, розкажіть як проходить процес оформлення дитячого закордонного паспорта в Україні, а також вартість цієї послуги, З якими посольствами ви працьюєте, а також скільки років. Який досвід ви маєте в оформленні цієї послуги. Скільки років ви працюєте в цій сфері, а також скільки ви маєте позитивних рішень щодо дитячих віз. Завчасно дуже дякую
# Візовий менеджер Алла 04.07.2017, 09:10
Світлана, дітям зараз оформлюється закордонний паспорт, як у дорослого. Вартість залежить від терміновості. По консульствам - те що в нас на сайті. Досвід ббільше 10 років, по статистиці - дуже залежить від країни)) але на моїй памяті дітям відмовляють тільки якщо відмовляють батькам, і це зазвичай серйозні країни типу США або Канади
# оля 10.05.2018, 18:41
Доброго дня. Якщо у моєму закордонному паспорті закінчився термін дії, чекати потрібно так само, якби я робила його вперше? Які документи потрібні для оформлення закордонного паспорту для дитини, якій 1,5 роки? Хочу заздалегідь все підготувати. Цікаво скільки часу займає оформлення всих документів. Якщо ми хочемо забронювати готель, чи будуть враховуватися наші побажання, щодо умов в яких будемо проживать?
# Візовий менеджер Ірина 16.05.2018, 15:33
Ольга,
оформлення першого закордонного паспорту чи повторного - різниці немає, терміни однакові для всіх. На рахунок готелю - звичайно враховуються...
Закрыть форму