(097) 630 54 72

(050) 556 04 75

(093) 554 28 20

Оформление виз
в любую страну мира!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

Повний супровід від А до Я разом із оформленням закордонного паспорта і віз 

 

Дорогі клієнти, якщо це необхідно, ми можемо надати Вам супутню допомогу щодо багатьох процесів, пов’язаних із Вашими туристичними і діловими поїздками – разом із оформленням закордонного паспорта і віз.

 

оформленням закордонного паспорта і віз

 

Якщо перед Вами постають питання, як терміново оформити шенгенську візу в Україні, як отримати візу і паспорт, якщо Вам потрібна допомога щодо того, як зробити завірений переклад документів на візу, легалізацію документів, якщо Вам потрібна довідка про несудимість або допомога із возз’єднанням сім’ї – Ви завжди можете звернутися до нас і отримати консультацію на сайті http://helpvisa.com.ua/

 

Також ми допоможемо в нестандартних випадках, коли Ваша життєва ситуація або візова історія вимагає додаткового аналізу й пошуку рішення для отримання потрібного Вам результату, допоможемо правильно оформити документи для отримання візи дітям, зробити термінову візу і надамо будь-яку іншу супутню допомогу.

Отже, докладніше про перелік доступних послуг:

 

Допомога з оформленням закордонного паспорта

Допомога з оформленням віз

Переклад документів

Допомога з легалізацією документів

Страхування

Бронювання готелів

Бронювання авіаквитків

 

Наша команда – це кваліфіковані та досвідчені співробітники, які допоможуть Вам на всіх етапах будь-якого бюрократичного процесу, пов’язаного з поїздками за кордон, оформленням віз і записом у посольство на співбесіду.

 

Легалізація та переклад документів на візу будь-якими мовами з нотаріальним засвідченням або без нього, допомога з підбором готелів і авіаквитків, туристичне страхування і зелена карта, пошук будь-якої необхідної Вам інформації про країну, до якої Ви мандруєте – ось наші завдання, які ми професійно виконуємо. Також незабаром відкривається відділ, який буде займатися оформленням документів і віз нареченої, дружини і возз’єднанням родини з громадянами практично будь-якої країни світу.

 

То що все-таки робити, якщо Вам потрібно оформити закордонний паспорт та візу, Ви не знаєте, як оформити шенгенську візу в Україні, як зробити термінову візу або які потрібні документи для отримання візи дітям? Ви можете зателефонувати намабо замовити безкоштовний дзвінок на нашому сайті, і наші менеджери нададуть Вам усю вичерпну інформацію, а також додатково проаналізують конкретно Вашу ситуацію.

 

Отже, детальніше, пунктами, опишемо всі можливі послуги. Перше, що зазвичай цікавить наших клієнтів, – це як отримати візу і паспорт, якщо закордонний паспорт попередньо ще не був оформлений.

 

1. Оформлення закордонних паспортів – послуга надається громадянам України, незалежно від міста прописки. Особиста присутність є обов’язковою, оскільки проводитися сканування Вашого обличчя. Робити закордонний паспорт із чіпом чи без нього – на цей момент вибір залишається за Вами. Ми також здійснюємо оформлення закордонних паспортів дітям, дитячі проїзні документи не оформляються вже з 2015 року.

 

2. Легалізація та переклад документів – необхідні етапи для оформлення національних віз, зокрема робочої візи, студентської візи, візи нареченої, візи з метою возз’єднання сім’ї та інших. Процедура є дуже різною і залежить від посольства і самої візи, яка Вам потрібна. Детальнішу інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів, необхідно просто зателефонувати +38 (044) 227 32 60

 

3. Страхування – для отримання більшості віз, як-от шенгенської візи, візи на Кубу, до Марокко, ПАР, Нової Зеландії – оформлення страхових полісів є обов’язковою вимогою. Але задля власної впевненості та безпеки, особливо якщо Ви подорожуєте до країн Африки чи Азії, краще оформити страховий туристичний поліс і бути впевненим, що в будь-якій ситуації Вам допоможуть кваліфіковані фахівці, незалежно від того, скільки грошей у Вас залишилося з собою. Також у нашому офісі можна оформити міжнародний страховий поліс на автомобіль – зелену карту – на будь-який, необхідний Вам термін.

 

4. Бронювання готелів і авіаквитків – наша компанія займається оформленням віз до практично будь-якої країни світу. Більшість наших клієнтів – це люди, які їдуть у бізнес-поїздку і знають, де будуть зупинятися, люди які їдуть в гості до близьких і друзів або вільні мандрівники, які не хочуть прив’язуватися до одного місця і бронювати щось заздалегідь, тому вони звертаються за допомогою щодо оформлення візи і документів. Але якщо Вам все таки потрібно забронювати або купити авіаквитки чи місця в готелі у будь-якій точці світу – ми Вам з радістю з цим допоможемо. Наші менеджери підберуть для Вас найпривабливіші варіанти – і за вартістю і за зручністю.

 

5. Незалежно від того, яка Вам потрібна інформація щодо певної країни – митні правила перевезень речей, різниця в часі, валюта країни, особливості національної або релігійної поведінки, рекомендації щодо щеплень – наші консультанти Вам завжди підкажуть і поділяться своїм досвідом і знаннями.

 

З нами Ваша поїздка буде приємною, легкою і підготовленою, увесь світ відкритий, давайте досліджувати його разом!

 

Наш офіс у Києві:

Helpvisa - Україна, 01135, м.Київ, вул. Шолуденка 1 Б, оф. 24.

 

автор Helpvisa

Коментарі  

# Сергей 19.04.2017, 09:54
Уже давно хочу себе сделать загранпаспорт, только вот еще не знаю весь процесс оформления. Мне хочется узнать, сколько вообще будет стоить такая процедура и какие надо подавать документы для оформления? И нужен для парней военный билет? И сколько времени займет весь процесс времени? Просто хочу поехать за границу этим летом и вот хочу узнать, успею я все до лета сделать.
# Микола Федорович 26.04.2017, 08:38
Вже давно мрію всією сім'єю поїхати в закордонну подорож. Але є невелика проблема - я ніколи не був за кордоном і не я, не моя дружина, а тим більше, мої діти не мають закордонних паспортів, а також віз для в'їзду до закордонних держав. Тому хотів би отримати детальне поясненя по таким питанням:
1. Де і як можна отримати закордонні паспорти для дорослих;
2. Де і як оформити виїздні документи на дітей молодше 14 років;
3. Яка процедура отримання віз, де їх можна отримати;
4. Скільки це все буде коштувати і скільки займе часу.
# Олександр 26.04.2017, 15:59
Вартість оформлення закордонного паспорту зараз вже стала відносно доступною і простішою, сам отримав звичайний закордонний паспорт кілька років тому і було це доволі непросто, дружині і дітям минулого року зробили біометричні. Тепер через умови безвізу з ЄС постало питання, що краще - оформляти візу чи зробити й собі біометричний? Який варіант буде простіший та дешевший для того, щоб можна було без проблем вирушити всією родиною до сусідніх країн?
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 13:17
Олександр,
поки що сказати однозначно про без віз не можемо, так як ще ж нічого не прийняли остаточно)
# Вікторія 01.05.2017, 19:08
Доброго дня! Хотілось би дізнитися чи ви надаєте допомогу в оформленні віз для навчаня дорослих. Я вчителька інозених мов, основна мова англійська, друга-іспанська. Кілька років я працювала лише з англійською, а зараз з’явилась перспектива для іспанської. Але мені хотілось би поїхати для мовної практики на кілька тижнів до Іспанії. Найкраше, звісно ж, було б поїхати на якісь мовні курси, щоб отримати сертифікат DELE. Чи можна розраховувати на вашу допомогу у такому питанні? Я з Херсонської області, ви працюєте з нашим регіоном?
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 12:36
Вікторія,
так, працюємо з усіма регіонами і зможемо Вам допомогти. Вам тільки необхідно вибрати курси/мовну школу, які Вам подобаються)
# Оксана 10.05.2017, 11:11
Хотіла б виробити закордонні паспорти дітям. У мене двоє неповнолітніх дітей 5 і 15 років. Чи є різниця в оформленні дитячих проїзних документів для них? Чи можна одного з них вписати в паспорт дорослого, а старшому виробити окремий документ і тоді це здешевить загальну вартість? І ще : чи потрібен для оформлення документів нотаріально засвідчений дозвіл батька дітей?
# Олена 13.05.2017, 13:26
Мене цікавить питання про документи для оформлення візи. Я хочу відвідати родичів у Германіі влітку на пару тижднів. Мій закордонний паспорт закінчує дію за 5 місяців та 2 тиждня після повернення додому. Я знаю, що повиино залишатися 6 місяців. Скажіть будь ласка, чи є можливість, что я не зможу оформити візу? Та як я могу вирішити цю проблему у такому випадку?
# Діана 17.05.2017, 07:46
Маємо родичів в Англії і вже дуже давно хочемо поїхати до них в гості. Але, напевне, не лише для нас, але і для більшості мандрівників, оформлення візи для в'їзду в Англію - це велика проблема, починаючи з того, які документи для оформлення візи необхідно надати і, закінчуючи отриманням омріяної візи. А ще ми зустрілися із проблемою оформлення дитячих проїзних документів, бо маємо дитину 2 років і не знаємо, як оформити проїзний їй. Та й свої паспорти вже хотілося б поміняти на біометричні. Підкажіть, яка вартість оформлення закордонного паспорту для 2 дорослих і проїзного для дитини 2 років?
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 14:14
Олена, тільки оформити новий паспорт, тут без варіантів
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 14:26
Діана, на дитину вже також стандартно оформлюється закордонний паспорт, по вартості в залежності від регіону в середньому 1000 грн з людини не термінове оформлення
# СЕТЛАНА 25.06.2017, 22:35
Добрий день допоможіть, будь ласка, розкажіть як проходить процес оформлення дитячого закордонного паспорта в Україні, а також вартість цієї послуги, З якими посольствами ви працьюєте, а також скільки років. Який досвід ви маєте в оформленні цієї послуги. Скільки років ви працюєте в цій сфері, а також скільки ви маєте позитивних рішень щодо дитячих віз. Завчасно дуже дякую
# Візовий менеджер Алла 04.07.2017, 06:10
Світлана, дітям зараз оформлюється закордонний паспорт, як у дорослого. Вартість залежить від терміновості. По консульствам - те що в нас на сайті. Досвід ббільше 10 років, по статистиці - дуже залежить від країни)) але на моїй памяті дітям відмовляють тільки якщо відмовляють батькам, і це зазвичай серйозні країни типу США або Канади
Joomla SEF URLs by Artio
ОФОРМИТИ ВІЗУ
(097) 630 54 72
(050) 556 04 75
(093) 554 28 20
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Європа
Азія
Південна і Північна Америка
Африка
Океанія

Повний супровід від А до Я разом із оформленням закордонного паспорта і віз 

 

Дорогі клієнти, якщо це необхідно, ми можемо надати Вам супутню допомогу щодо багатьох процесів, пов’язаних із Вашими туристичними і діловими поїздками – разом із оформленням закордонного паспорта і віз.

 

оформленням закордонного паспорта і віз

 

Якщо перед Вами постають питання, як терміново оформити шенгенську візу в Україні, як отримати візу і паспорт, якщо Вам потрібна допомога щодо того, як зробити завірений переклад документів на візу, легалізацію документів, якщо Вам потрібна довідка про несудимість або допомога із возз’єднанням сім’ї – Ви завжди можете звернутися до нас і отримати консультацію на сайті http://helpvisa.com.ua/

 

Також ми допоможемо в нестандартних випадках, коли Ваша життєва ситуація або візова історія вимагає додаткового аналізу й пошуку рішення для отримання потрібного Вам результату, допоможемо правильно оформити документи для отримання візи дітям, зробити термінову візу і надамо будь-яку іншу супутню допомогу.

Отже, докладніше про перелік доступних послуг:

 

Допомога з оформленням закордонного паспорта

Допомога з оформленням віз

Переклад документів

Допомога з легалізацією документів

Страхування

Бронювання готелів

Бронювання авіаквитків

 

Наша команда – це кваліфіковані та досвідчені співробітники, які допоможуть Вам на всіх етапах будь-якого бюрократичного процесу, пов’язаного з поїздками за кордон, оформленням віз і записом у посольство на співбесіду.

 

Легалізація та переклад документів на візу будь-якими мовами з нотаріальним засвідченням або без нього, допомога з підбором готелів і авіаквитків, туристичне страхування і зелена карта, пошук будь-якої необхідної Вам інформації про країну, до якої Ви мандруєте – ось наші завдання, які ми професійно виконуємо. Також незабаром відкривається відділ, який буде займатися оформленням документів і віз нареченої, дружини і возз’єднанням родини з громадянами практично будь-якої країни світу.

 

То що все-таки робити, якщо Вам потрібно оформити закордонний паспорт та візу, Ви не знаєте, як оформити шенгенську візу в Україні, як зробити термінову візу або які потрібні документи для отримання візи дітям? Ви можете зателефонувати намабо замовити безкоштовний дзвінок на нашому сайті, і наші менеджери нададуть Вам усю вичерпну інформацію, а також додатково проаналізують конкретно Вашу ситуацію.

 

Отже, детальніше, пунктами, опишемо всі можливі послуги. Перше, що зазвичай цікавить наших клієнтів, – це як отримати візу і паспорт, якщо закордонний паспорт попередньо ще не був оформлений.

 

1. Оформлення закордонних паспортів – послуга надається громадянам України, незалежно від міста прописки. Особиста присутність є обов’язковою, оскільки проводитися сканування Вашого обличчя. Робити закордонний паспорт із чіпом чи без нього – на цей момент вибір залишається за Вами. Ми також здійснюємо оформлення закордонних паспортів дітям, дитячі проїзні документи не оформляються вже з 2015 року.

 

2. Легалізація та переклад документів – необхідні етапи для оформлення національних віз, зокрема робочої візи, студентської візи, візи нареченої, візи з метою возз’єднання сім’ї та інших. Процедура є дуже різною і залежить від посольства і самої візи, яка Вам потрібна. Детальнішу інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів, необхідно просто зателефонувати +38 (044) 227 32 60

 

3. Страхування – для отримання більшості віз, як-от шенгенської візи, візи на Кубу, до Марокко, ПАР, Нової Зеландії – оформлення страхових полісів є обов’язковою вимогою. Але задля власної впевненості та безпеки, особливо якщо Ви подорожуєте до країн Африки чи Азії, краще оформити страховий туристичний поліс і бути впевненим, що в будь-якій ситуації Вам допоможуть кваліфіковані фахівці, незалежно від того, скільки грошей у Вас залишилося з собою. Також у нашому офісі можна оформити міжнародний страховий поліс на автомобіль – зелену карту – на будь-який, необхідний Вам термін.

 

4. Бронювання готелів і авіаквитків – наша компанія займається оформленням віз до практично будь-якої країни світу. Більшість наших клієнтів – це люди, які їдуть у бізнес-поїздку і знають, де будуть зупинятися, люди які їдуть в гості до близьких і друзів або вільні мандрівники, які не хочуть прив’язуватися до одного місця і бронювати щось заздалегідь, тому вони звертаються за допомогою щодо оформлення візи і документів. Але якщо Вам все таки потрібно забронювати або купити авіаквитки чи місця в готелі у будь-якій точці світу – ми Вам з радістю з цим допоможемо. Наші менеджери підберуть для Вас найпривабливіші варіанти – і за вартістю і за зручністю.

 

5. Незалежно від того, яка Вам потрібна інформація щодо певної країни – митні правила перевезень речей, різниця в часі, валюта країни, особливості національної або релігійної поведінки, рекомендації щодо щеплень – наші консультанти Вам завжди підкажуть і поділяться своїм досвідом і знаннями.

 

З нами Ваша поїздка буде приємною, легкою і підготовленою, увесь світ відкритий, давайте досліджувати його разом!

 

Наш офіс у Києві:

Helpvisa - Україна, 01135, м.Київ, вул. Шолуденка 1 Б, оф. 24.

 

автор Helpvisa

www.38i.ru

Коментарі  

# Сергей 19.04.2017, 09:54
Уже давно хочу себе сделать загранпаспорт, только вот еще не знаю весь процесс оформления. Мне хочется узнать, сколько вообще будет стоить такая процедура и какие надо подавать документы для оформления? И нужен для парней военный билет? И сколько времени займет весь процесс времени? Просто хочу поехать за границу этим летом и вот хочу узнать, успею я все до лета сделать.
# Микола Федорович 26.04.2017, 08:38
Вже давно мрію всією сім'єю поїхати в закордонну подорож. Але є невелика проблема - я ніколи не був за кордоном і не я, не моя дружина, а тим більше, мої діти не мають закордонних паспортів, а також віз для в'їзду до закордонних держав. Тому хотів би отримати детальне поясненя по таким питанням:
1. Де і як можна отримати закордонні паспорти для дорослих;
2. Де і як оформити виїздні документи на дітей молодше 14 років;
3. Яка процедура отримання віз, де їх можна отримати;
4. Скільки це все буде коштувати і скільки займе часу.
# Олександр 26.04.2017, 15:59
Вартість оформлення закордонного паспорту зараз вже стала відносно доступною і простішою, сам отримав звичайний закордонний паспорт кілька років тому і було це доволі непросто, дружині і дітям минулого року зробили біометричні. Тепер через умови безвізу з ЄС постало питання, що краще - оформляти візу чи зробити й собі біометричний? Який варіант буде простіший та дешевший для того, щоб можна було без проблем вирушити всією родиною до сусідніх країн?
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 13:17
Олександр,
поки що сказати однозначно про без віз не можемо, так як ще ж нічого не прийняли остаточно)
# Вікторія 01.05.2017, 19:08
Доброго дня! Хотілось би дізнитися чи ви надаєте допомогу в оформленні віз для навчаня дорослих. Я вчителька інозених мов, основна мова англійська, друга-іспанська. Кілька років я працювала лише з англійською, а зараз з’явилась перспектива для іспанської. Але мені хотілось би поїхати для мовної практики на кілька тижнів до Іспанії. Найкраше, звісно ж, було б поїхати на якісь мовні курси, щоб отримати сертифікат DELE. Чи можна розраховувати на вашу допомогу у такому питанні? Я з Херсонської області, ви працюєте з нашим регіоном?
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 12:36
Вікторія,
так, працюємо з усіма регіонами і зможемо Вам допомогти. Вам тільки необхідно вибрати курси/мовну школу, які Вам подобаються)
# Оксана 10.05.2017, 11:11
Хотіла б виробити закордонні паспорти дітям. У мене двоє неповнолітніх дітей 5 і 15 років. Чи є різниця в оформленні дитячих проїзних документів для них? Чи можна одного з них вписати в паспорт дорослого, а старшому виробити окремий документ і тоді це здешевить загальну вартість? І ще : чи потрібен для оформлення документів нотаріально засвідчений дозвіл батька дітей?
# Олена 13.05.2017, 13:26
Мене цікавить питання про документи для оформлення візи. Я хочу відвідати родичів у Германіі влітку на пару тижднів. Мій закордонний паспорт закінчує дію за 5 місяців та 2 тиждня після повернення додому. Я знаю, що повиино залишатися 6 місяців. Скажіть будь ласка, чи є можливість, что я не зможу оформити візу? Та як я могу вирішити цю проблему у такому випадку?
# Діана 17.05.2017, 07:46
Маємо родичів в Англії і вже дуже давно хочемо поїхати до них в гості. Але, напевне, не лише для нас, але і для більшості мандрівників, оформлення візи для в'їзду в Англію - це велика проблема, починаючи з того, які документи для оформлення візи необхідно надати і, закінчуючи отриманням омріяної візи. А ще ми зустрілися із проблемою оформлення дитячих проїзних документів, бо маємо дитину 2 років і не знаємо, як оформити проїзний їй. Та й свої паспорти вже хотілося б поміняти на біометричні. Підкажіть, яка вартість оформлення закордонного паспорту для 2 дорослих і проїзного для дитини 2 років?
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 14:14
Олена, тільки оформити новий паспорт, тут без варіантів
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 14:26
Діана, на дитину вже також стандартно оформлюється закордонний паспорт, по вартості в залежності від регіону в середньому 1000 грн з людини не термінове оформлення
# СЕТЛАНА 25.06.2017, 22:35
Добрий день допоможіть, будь ласка, розкажіть як проходить процес оформлення дитячого закордонного паспорта в Україні, а також вартість цієї послуги, З якими посольствами ви працьюєте, а також скільки років. Який досвід ви маєте в оформленні цієї послуги. Скільки років ви працюєте в цій сфері, а також скільки ви маєте позитивних рішень щодо дитячих віз. Завчасно дуже дякую
# Візовий менеджер Алла 04.07.2017, 06:10
Світлана, дітям зараз оформлюється закордонний паспорт, як у дорослого. Вартість залежить від терміновості. По консульствам - те що в нас на сайті. Досвід ббільше 10 років, по статистиці - дуже залежить від країни)) але на моїй памяті дітям відмовляють тільки якщо відмовляють батькам, і це зазвичай серйозні країни типу США або Канади
Joomla SEF URLs by Artio