(066) 140 20 29

(097) 630 54 72

Оформление виз
с 100% гарантией качества!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

Візи співпраця. Як зробити візу в будь-який куточок світу. Допомога з оформленням. 

 

Дорогі колеги, тема віз на ринку туристичних послуг України – одна з найбільш затребуваних і популярних, і ми з радістю запропонуємо Вам допомогу і співпрацю!

 

Візи співпраця

 

Ми розробили для Вас окремий прайс, щоб зробити нашу взаємну діяльність максимально вигідною і продуктивною. Ми працюємо з будь-якими запитами усіх рівнів складності.   

 

Якщо Ви: 

 

агентство з оформлення віз 

туристичне агентство

туроператор

консультаційний візовий центр

Вас цікавить продаж віз і консультаційної допомоги

 

то з усіх питань Ви можете зв’язатися з нами за телефоном, або написати нам запит на отримання прайсу.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – Якщо ж у Вас є цікаві пропозиції для нас – ми завжди раді новим можливостям, у темі листа просто вкажіть “візи співпраця”.

 

 

Останнім часом, у зв’язку з тим, що попит на ринку туристичних послуг падає, а рівень запитів навізові послуги якраз зростає – все більше компаній відкривають відділи, які займаються питаннями допомоги з оформлення віз.

Але багато з них відразу стикаються з тим, що цей вид послуг і бізнесу трішки відрізняється від продажу турів, тут багато своїх особливостей і нюансів.

У чому ж відмінність візового відділу або агентства з оформлення віз від туристичного напрямку, давайте з’ясуємо:

Для успішного функціонування візового відділу потрібні дуже досвідчені співробітники, що працюють саме в цій сфері. Більшість запитів на оформлення віз – це:

 

- візи під ключ

- бізнес-візи або

- гостьові візи

 

Їх успішне оформлення вимагає специфічних знань, а часто і творчого підходу, адже ситуації клієнтів бувають дуже різними і незнання певних аспектів може призвести до невдачі.

Після такого результату, в кращому випадку – Ви просто втратите клієнта і час, а в гіршому – Ви зіпсуєте людині поїздку, візову історію, зламаєте плани і, найімовірніше, втратите гроші на компенсації та повторні подання документів.

 

Тому щоб грамотно відповідати на запитання – як можна зробити візу, незалежно від країни проходження – Вам потрібно наймати досвідченого співробітника або звертатися за допомогою до візових агентств, спеціалізацією яких є оформленні віз.

Але залишається питання – як же правильно вибрати агентство з оформлення віз і супутніх документів?

 

Вибираючи партнерів, варто уточнити такі запитання:

1. Скільки років вони працюють з певним посольством

2. Який досвід вони мають в оформленні візи, яка Вас цікавить

3. Скільки у них позитивних рішень щодо отримання таких віз

 

Допомога щодо отримання візи в США – це найпопулярніший запит, і звичайно ж, більшість агентств розпочинають роботу саме з таких запитів, але якщо Вас цікавить дійсно професійний підхід, то Ви повинні надавати повний спектр послуг на візовому ринку, саме це є показником досвіду і кваліфікації компанії.

 

До того ж, якщо Ви успішно оформили візу клієнтові, то з великою ймовірністю за наступною візою він звернеться до Вас, і буде дуже прикро, якщо Ви скажете йому, що з штатами Ви йому допомогли, але не можете допомогти з Кубою або Ефіопією.

 

Після відмови в допомозі Ваш клієнт піде в іншу фірму, і, швидше за все, залишиться їхнім клієнтом, адже якщо вони йому допомогли зі специфічним запитом, то вже з Канадою або Англією точно допоможуть. 

 

Наші співробітники працюють на ринку візових послуг вже більше 9 років. Великий досвід, напрацювання та співпраця з різними відділами консульських установ дає нам можливість берегти кожного клієнта і робити все для того, щоб його звернення до нас і, відповідно, за умов нашої співпраці – також до Вас, залишило в нього найприємніші враження і радісні спогади від успішних поїздок.

Зробімо нашу діяльність продуктивнішою і приємнішою, а клієнтів – щасливішими!

 

автор Helpvisa

Коментарі  

# Антон 20.04.2017, 17:08
Відкриття віз один з приіоритетних напрямків розвитку моєї маленької турагенції у цьому році. В першу чергу мене цікавлять шенгенські візи та візи у країни туристського напрямку, зокрема Таіланд, Мексику. Ось тепер обираю партнера, що допоможе моей агенції здійснювати продаж віз по цим напрямкам. Багато гарчного чув про компанію HelpVisa, в них майже не буває отказів та дуже багато стран, з якими вони працюють.
# Петро Іванович 26.04.2017, 11:02
Доброго дня! В перше користоюсь цим сервісом і мене цікавить питання скільки коштує страховка на візи до країн Євросоюзу, а саме Німеччини та Польщі, особливо шенгенські, чи надаеться якась знижка постійним кліентам?
Ваша компанія здається надійною і я розраховую на довгу співпрацю. Особливо якщо ви також займаєтеся оформленням всіх супутніх документів, то це був би чудовій варіант для менею
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 16:22
Петро Іванович,
якщо ми оформлюємо всі документи то, зазвичай, базова страховка входить у вартість. Вона мінімальна, для візи, але вона входить. Якщо ж Ви хочете хорошу страховку з повним покриттям на будь який випадок для себе і совго спокою - то все залежить від терміну перебування у Європі і віку подорожубючого
# Карина Лукьяненк 05.05.2017, 20:21
Доброго вечора. В цьому роцi я зробила собi загран.паспорт з чiпом, тобто бiометричний. З цим паспортом я зможу без вiзи вiдвiдати Iспанiю? Чула таку інформацію, що до Англiї без вiзи я все одно не зможу потрапити, але там потрiбна не звичайна вiза якась... Оцi два питання мене турбують. Подорож планую десь у кiнцi червня. А також, чи потрiбно менi оформити страхування?
# Карина 08.05.2017, 15:51
Доброго вечора. В цьому роцi я зробила собi загран.паспорт з чiпом, тобто бiометричний. З цим паспортом я зможу без вiзи вiдвiдати Iспанiю? Чула таку інформацію, що до Англiї без вiзи я все одно не зможу потрапити, але там потрiбна не звичайна вiза якась... Оцi два питання мене турбують. Подорож планую десь у кiнцi червня. А також, чи потрiбно менi оформити страхування?
# Візовий менеджер Алла 10.05.2017, 14:30
Каріна, поки ще не прийнятий закон про безвізовий режим, кажуть що с 11.06, але поки це ще не точно. В Англію візи ніхто не відміняє нажаль
# Галина 17.05.2017, 12:14
Галина
Доброго дня! Цього року я планую поїздку до Польщі як говориться в народі «на заробітки». Їхати я збираюсь вперше і в зв’язку з цим маю багато питань. Мені знайомі порадили звернутись до Хелпвіза. Чула позитивні відгуки про Вашу компанію, і буду дуже вдячна за допомогу. Мене цікавить, які документи необхідно зібрати для оформлення робочої візи? І за який час до запланованої поїздки краще починати оформлення документів? І власне, з чого почати?
# Галина 17.05.2017, 12:15
Доброго дня! Цього року я планую поїздку до Польщі як говориться в народі «на заробітки». Їхати я збираюсь вперше і в зв’язку з цим маю багато питань. Мені знайомі порадили звернутись до Хелпвіза. Чула позитивні відгуки про Вашу компанію, і буду дуже вдячна за допомогу. Мене цікавить, які документи необхідно зібрати для оформлення робочої візи? І за який час до запланованої поїздки краще починати оформлення документів? І власне, з чого почати?
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 17:13
Галина, саме головне це запрошення, якщо у Вас є - чудово, якщо ні - тоді будемо оформлювати ми, починати краще мінімум за 2 місяці до запланованого старту, так як у Польщі величезна черга на запис
# Яна 16.06.2017, 15:31
Плануємо з родиною полетіти на відпочинок в Турцію. Цікавить питання стосовно закордонних паспортів, скільки коштують на двох дорослих людей і одну дитину, якій рік? Які потрібно збирати документи для закордонного паспорта? Та як швидко він буде готовий? Також цікавить інформація щодо безвізового режиму, які можна відвідати країни що дають безвізовий режим?
# Візовий менеджер Алла 19.06.2017, 14:17
Яна,
зараз черга примірно 2 тижні на подачу документів, та, якщо робити не терміновий паспорт 1 місяць оформлення. Вартість 1050 грн на кожного, включаючи дитину.
по безвізовому - всі країни шенгенської зони + Болгарія, Хорватія, Румунія
# Юлія 12.08.2017, 21:40
Доброго дня. Плануємо з чоловіком відвідати Іспанію. Він має закордонний паспорт, а я ні. Який термін щоб зробити паспорт? Які ще документи потрібно мати йому і мені до паспорту? Який час перебування можливий закордоном? І які документі необхідні, якщо плануємо їхати власним автомобілем? Чи можуть виникнути через це проблеми при перетині кордону? Дякую Вам.
# Візовий менеджер Алла 16.08.2017, 16:22
Юлія, якщо чоловік буде оформлювати закордонний паспорт то в нього вже буде біометричний і він зможе поїхати по безвізу, до 90 днів. Якщо у Вас звичайний - Вам потрібна віза, або зробити новий)
# Богдан 17.09.2017, 01:36
Доброго вечора. Цього року я планую поїздку в Турцію . але ще не подавав документи на беомеметрічний паспорт! скільки по часу займе відкриття візи!? чи потрібна страховка?! і скільки коштує страховка на візу!?
# Визовый менеджер Алла 18.09.2017, 14:58
Богдан,
у Турцію можна їхати і по звичайному закордонному паспорту без візи, саме біометричний не треба. На кордонні Вам просто ставлять штампик вльоту і все)
# Анатолій 08.10.2017, 18:45
Питання візи дійсно досить важливе, адже виїзд за кордон для українців має велике значення. Тому хотілось би уточнити, як швидко можна отримати шенгенську візу з метою подорожування Європейським Союзом, що для цього потрібно? Неодноразово чув позитивні відгуки, при чому з різних джерел щодо компанії HelpVisa, а саме, що мінімальний відсоток відмов та високий рівень сервісу.
# Ліна 18.10.2017, 10:37
Доброго дня! Стикнулась і я з візовими клопотами. Постало питання поїхати в Ізраїль до родичів . Тітка підказала, що Ваша компанія допомагає оформити документи, потрібні страховки, оперативно і без затримок можна виїхати за кордон. Я хотіла у Вас проконсультуватись, чи оформляєте якісь особливі страховки(дитячі ,наприклад) ,бо ми хочемо брати з собою маленьку доцю,їй чотири рочки,і трохи переживаю з цього приводу. Буду вдячна за швидку відповідь!
# Візовий менеджер Оксана 23.10.2017, 14:43
Доброго дня,
страховку для дитини, яка покриває усі випадки, допоможемо оформити без проблем, з цього приводу можете не хвилюватись)
Сама віза ставиться по прильоту у країну, також, Вам необхідно запрошення від Ваших родичів)

з повагою, команда компанії Хелпвіза
# Візовий менеджер Оксана 23.10.2017, 15:03
Анатолій, доброго дня )Дуже приємно чути, дякуємо)

Найшвидше можна отпримати візу У Іспанію, адже Консульство розглядає документи найшвидше, в середньому за тиждень. Ми допоможемо Вам зробити переклади, заповнити анкети, записати на подачу документів, проконсультуємо, забезпечемо повний супровід візового процесу, також забезпечимо страховим полісом)
Необхідно лише зібрати стандартний список документів. Телефонуйте, розкажемо детальніше)

з повагою, команда компанії Хелпвіза.
(066) 140 20 29
(097) 630 54 72
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Європа
Азія
Південна і Північна Америка
Африка
Океанія

Візи співпраця. Як зробити візу в будь-який куточок світу. Допомога з оформленням. 

 

Дорогі колеги, тема віз на ринку туристичних послуг України – одна з найбільш затребуваних і популярних, і ми з радістю запропонуємо Вам допомогу і співпрацю!

 

Візи співпраця

 

Ми розробили для Вас окремий прайс, щоб зробити нашу взаємну діяльність максимально вигідною і продуктивною. Ми працюємо з будь-якими запитами усіх рівнів складності.   

 

Якщо Ви: 

 

агентство з оформлення віз 

туристичне агентство

туроператор

консультаційний візовий центр

Вас цікавить продаж віз і консультаційної допомоги

 

то з усіх питань Ви можете зв’язатися з нами за телефоном, або написати нам запит на отримання прайсу.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – Якщо ж у Вас є цікаві пропозиції для нас – ми завжди раді новим можливостям, у темі листа просто вкажіть “візи співпраця”.

 

 

Останнім часом, у зв’язку з тим, що попит на ринку туристичних послуг падає, а рівень запитів навізові послуги якраз зростає – все більше компаній відкривають відділи, які займаються питаннями допомоги з оформлення віз.

Але багато з них відразу стикаються з тим, що цей вид послуг і бізнесу трішки відрізняється від продажу турів, тут багато своїх особливостей і нюансів.

У чому ж відмінність візового відділу або агентства з оформлення віз від туристичного напрямку, давайте з’ясуємо:

Для успішного функціонування візового відділу потрібні дуже досвідчені співробітники, що працюють саме в цій сфері. Більшість запитів на оформлення віз – це:

 

- візи під ключ

- бізнес-візи або

- гостьові візи

 

Їх успішне оформлення вимагає специфічних знань, а часто і творчого підходу, адже ситуації клієнтів бувають дуже різними і незнання певних аспектів може призвести до невдачі.

Після такого результату, в кращому випадку – Ви просто втратите клієнта і час, а в гіршому – Ви зіпсуєте людині поїздку, візову історію, зламаєте плани і, найімовірніше, втратите гроші на компенсації та повторні подання документів.

 

Тому щоб грамотно відповідати на запитання – як можна зробити візу, незалежно від країни проходження – Вам потрібно наймати досвідченого співробітника або звертатися за допомогою до візових агентств, спеціалізацією яких є оформленні віз.

Але залишається питання – як же правильно вибрати агентство з оформлення віз і супутніх документів?

 

Вибираючи партнерів, варто уточнити такі запитання:

1. Скільки років вони працюють з певним посольством

2. Який досвід вони мають в оформленні візи, яка Вас цікавить

3. Скільки у них позитивних рішень щодо отримання таких віз

 

Допомога щодо отримання візи в США – це найпопулярніший запит, і звичайно ж, більшість агентств розпочинають роботу саме з таких запитів, але якщо Вас цікавить дійсно професійний підхід, то Ви повинні надавати повний спектр послуг на візовому ринку, саме це є показником досвіду і кваліфікації компанії.

 

До того ж, якщо Ви успішно оформили візу клієнтові, то з великою ймовірністю за наступною візою він звернеться до Вас, і буде дуже прикро, якщо Ви скажете йому, що з штатами Ви йому допомогли, але не можете допомогти з Кубою або Ефіопією.

 

Після відмови в допомозі Ваш клієнт піде в іншу фірму, і, швидше за все, залишиться їхнім клієнтом, адже якщо вони йому допомогли зі специфічним запитом, то вже з Канадою або Англією точно допоможуть. 

 

Наші співробітники працюють на ринку візових послуг вже більше 9 років. Великий досвід, напрацювання та співпраця з різними відділами консульських установ дає нам можливість берегти кожного клієнта і робити все для того, щоб його звернення до нас і, відповідно, за умов нашої співпраці – також до Вас, залишило в нього найприємніші враження і радісні спогади від успішних поїздок.

Зробімо нашу діяльність продуктивнішою і приємнішою, а клієнтів – щасливішими!

 

автор Helpvisa

www.38i.ru

Коментарі  

# Антон 20.04.2017, 17:08
Відкриття віз один з приіоритетних напрямків розвитку моєї маленької турагенції у цьому році. В першу чергу мене цікавлять шенгенські візи та візи у країни туристського напрямку, зокрема Таіланд, Мексику. Ось тепер обираю партнера, що допоможе моей агенції здійснювати продаж віз по цим напрямкам. Багато гарчного чув про компанію HelpVisa, в них майже не буває отказів та дуже багато стран, з якими вони працюють.
# Петро Іванович 26.04.2017, 11:02
Доброго дня! В перше користоюсь цим сервісом і мене цікавить питання скільки коштує страховка на візи до країн Євросоюзу, а саме Німеччини та Польщі, особливо шенгенські, чи надаеться якась знижка постійним кліентам?
Ваша компанія здається надійною і я розраховую на довгу співпрацю. Особливо якщо ви також займаєтеся оформленням всіх супутніх документів, то це був би чудовій варіант для менею
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 16:22
Петро Іванович,
якщо ми оформлюємо всі документи то, зазвичай, базова страховка входить у вартість. Вона мінімальна, для візи, але вона входить. Якщо ж Ви хочете хорошу страховку з повним покриттям на будь який випадок для себе і совго спокою - то все залежить від терміну перебування у Європі і віку подорожубючого
# Карина Лукьяненк 05.05.2017, 20:21
Доброго вечора. В цьому роцi я зробила собi загран.паспорт з чiпом, тобто бiометричний. З цим паспортом я зможу без вiзи вiдвiдати Iспанiю? Чула таку інформацію, що до Англiї без вiзи я все одно не зможу потрапити, але там потрiбна не звичайна вiза якась... Оцi два питання мене турбують. Подорож планую десь у кiнцi червня. А також, чи потрiбно менi оформити страхування?
# Карина 08.05.2017, 15:51
Доброго вечора. В цьому роцi я зробила собi загран.паспорт з чiпом, тобто бiометричний. З цим паспортом я зможу без вiзи вiдвiдати Iспанiю? Чула таку інформацію, що до Англiї без вiзи я все одно не зможу потрапити, але там потрiбна не звичайна вiза якась... Оцi два питання мене турбують. Подорож планую десь у кiнцi червня. А також, чи потрiбно менi оформити страхування?
# Візовий менеджер Алла 10.05.2017, 14:30
Каріна, поки ще не прийнятий закон про безвізовий режим, кажуть що с 11.06, але поки це ще не точно. В Англію візи ніхто не відміняє нажаль
# Галина 17.05.2017, 12:14
Галина
Доброго дня! Цього року я планую поїздку до Польщі як говориться в народі «на заробітки». Їхати я збираюсь вперше і в зв’язку з цим маю багато питань. Мені знайомі порадили звернутись до Хелпвіза. Чула позитивні відгуки про Вашу компанію, і буду дуже вдячна за допомогу. Мене цікавить, які документи необхідно зібрати для оформлення робочої візи? І за який час до запланованої поїздки краще починати оформлення документів? І власне, з чого почати?
# Галина 17.05.2017, 12:15
Доброго дня! Цього року я планую поїздку до Польщі як говориться в народі «на заробітки». Їхати я збираюсь вперше і в зв’язку з цим маю багато питань. Мені знайомі порадили звернутись до Хелпвіза. Чула позитивні відгуки про Вашу компанію, і буду дуже вдячна за допомогу. Мене цікавить, які документи необхідно зібрати для оформлення робочої візи? І за який час до запланованої поїздки краще починати оформлення документів? І власне, з чого почати?
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 17:13
Галина, саме головне це запрошення, якщо у Вас є - чудово, якщо ні - тоді будемо оформлювати ми, починати краще мінімум за 2 місяці до запланованого старту, так як у Польщі величезна черга на запис
# Яна 16.06.2017, 15:31
Плануємо з родиною полетіти на відпочинок в Турцію. Цікавить питання стосовно закордонних паспортів, скільки коштують на двох дорослих людей і одну дитину, якій рік? Які потрібно збирати документи для закордонного паспорта? Та як швидко він буде готовий? Також цікавить інформація щодо безвізового режиму, які можна відвідати країни що дають безвізовий режим?
# Візовий менеджер Алла 19.06.2017, 14:17
Яна,
зараз черга примірно 2 тижні на подачу документів, та, якщо робити не терміновий паспорт 1 місяць оформлення. Вартість 1050 грн на кожного, включаючи дитину.
по безвізовому - всі країни шенгенської зони + Болгарія, Хорватія, Румунія
# Юлія 12.08.2017, 21:40
Доброго дня. Плануємо з чоловіком відвідати Іспанію. Він має закордонний паспорт, а я ні. Який термін щоб зробити паспорт? Які ще документи потрібно мати йому і мені до паспорту? Який час перебування можливий закордоном? І які документі необхідні, якщо плануємо їхати власним автомобілем? Чи можуть виникнути через це проблеми при перетині кордону? Дякую Вам.
# Візовий менеджер Алла 16.08.2017, 16:22
Юлія, якщо чоловік буде оформлювати закордонний паспорт то в нього вже буде біометричний і він зможе поїхати по безвізу, до 90 днів. Якщо у Вас звичайний - Вам потрібна віза, або зробити новий)
# Богдан 17.09.2017, 01:36
Доброго вечора. Цього року я планую поїздку в Турцію . але ще не подавав документи на беомеметрічний паспорт! скільки по часу займе відкриття візи!? чи потрібна страховка?! і скільки коштує страховка на візу!?
# Визовый менеджер Алла 18.09.2017, 14:58
Богдан,
у Турцію можна їхати і по звичайному закордонному паспорту без візи, саме біометричний не треба. На кордонні Вам просто ставлять штампик вльоту і все)
# Анатолій 08.10.2017, 18:45
Питання візи дійсно досить важливе, адже виїзд за кордон для українців має велике значення. Тому хотілось би уточнити, як швидко можна отримати шенгенську візу з метою подорожування Європейським Союзом, що для цього потрібно? Неодноразово чув позитивні відгуки, при чому з різних джерел щодо компанії HelpVisa, а саме, що мінімальний відсоток відмов та високий рівень сервісу.
# Ліна 18.10.2017, 10:37
Доброго дня! Стикнулась і я з візовими клопотами. Постало питання поїхати в Ізраїль до родичів . Тітка підказала, що Ваша компанія допомагає оформити документи, потрібні страховки, оперативно і без затримок можна виїхати за кордон. Я хотіла у Вас проконсультуватись, чи оформляєте якісь особливі страховки(дитячі ,наприклад) ,бо ми хочемо брати з собою маленьку доцю,їй чотири рочки,і трохи переживаю з цього приводу. Буду вдячна за швидку відповідь!
# Візовий менеджер Оксана 23.10.2017, 14:43
Доброго дня,
страховку для дитини, яка покриває усі випадки, допоможемо оформити без проблем, з цього приводу можете не хвилюватись)
Сама віза ставиться по прильоту у країну, також, Вам необхідно запрошення від Ваших родичів)

з повагою, команда компанії Хелпвіза
# Візовий менеджер Оксана 23.10.2017, 15:03
Анатолій, доброго дня )Дуже приємно чути, дякуємо)

Найшвидше можна отпримати візу У Іспанію, адже Консульство розглядає документи найшвидше, в середньому за тиждень. Ми допоможемо Вам зробити переклади, заповнити анкети, записати на подачу документів, проконсультуємо, забезпечемо повний супровід візового процесу, також забезпечимо страховим полісом)
Необхідно лише зібрати стандартний список документів. Телефонуйте, розкажемо детальніше)

з повагою, команда компанії Хелпвіза.
Закрыть форму