(067) 369 62 18

(050) 556 04 75

(097) 630 54 72

Оформление виз
с 100% гарантией качества!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

 australia Послуги з оформлення візи в Австралію та візова підтримка 

 

 

Вартість наших послуг:

120 доларів - Пакет "Базовий" підходить Вам, якщо у Вас є своє запрошення або бронювання готелю. У вартість включена консультація по Вашій ситуації, перевірка правильності всіх документів, складання супровідного листа, заповнення анкети, подача документів і повністю всі переклади, незалежно від їх кількості! *


150 доларів - Пакет "Базовий +" підходить Вам, якщо у Вас немає запрошення або заброньованого туру. У вартість входить маршрут подорожі, бронювання готелю і авіаквитків (формально для консульства), консультація по Вашій ситуації, перевірка правильності всіх документів, складання супровідного листа, заповнення анкети, подача документів і повністю всі переклади, незалежно від їх кількості!*

100 доларів - транзитна віза E771 на 72 години, підходить тим, хто слідує в третю країну через Австралію. Віза необхідна навіть якщо Ви не залишаєте транзитну зону аеропорту. Морякам для посадки на судно може не підходити - можливість потрібно запитати у приймаючої організації.


Окремо оплачується тільки один переклад - виписка з банківського рахунку 150 грн / за 1 сторінку А4. Якщо вона буде англійською, включаючи всі транзакції - тоді чудово і ніяких доплат, незалежно від кількості інших перекладів, не буде.


Окремо оплачується консульський збір:


143 австралійських доларів (110 USD)

консульській збір на транзитну візу E771 не утримується 


 
Список документів для оформлення візи:

- Закордонний паспорт;
- 2 фото 3,5 * 4,5 см;
- Копія українського паспорта;
- Довідка з роботи;
- Довідка з банку;
- Підтвердження мети поїздки (бронювання готелю, запрошення від фізичної або юридичної особи).

Для бізнес поїздки в Консульство необхідно також надати:

- Копія диплома / свідоцтв подтвержадющіх Вашу кваліфікацію;
- Запрошення у вільній формі на фірмовому бланку запрошуючої Вас компанії.

 

Для поїздки в гості в Консульство необхідно також надати:

- Копія паспорта людини, що оформила запрошення;
- Підтвердження спорідненості / знайомства з запрошуючим. 
Наші послуги:

 

- Подача та отримання документів у Консульстві Австралії в Москві;
- Підготовка всіх необхідних документів;
- Заповнення візових анкет;
- Переклад;
- Оформлення страхового поліса (при необхідності).

 


 

Терміни оформлення візи:

Від 25 до 45 робочих днів 

Детальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами по телефону, електронною поштою або skype.

 


 

Австралія - ​​дивовижний світ різноманітності і контрастів. Тут прекрасно співіснують сучасні мегаполіси і загублені в джунглях цивілізації, доглянуті парки і ліси з різними дикими мешканцями, аквапарки і бірюзові лагуни із золотими пляжами. Цей незвіданий континент з безкрайніх океаном справжній рай для любителів дайвінгу і серфінгу з усього світу, в тому числі і українців. Не залишаться байдужими любителі екзотики і дикої природи. Погодні умови в цій країні цілий рік розташовують до подорожей.

Види віз до Австралії:

Для того щоб відправиться в цю країну, українцям потрібно оформити дозвіл на в'їзд. Залежно від Вашої мети візиту до Австралії і терміну перебування віза ділиться на кілька типів:

 

Туристична - оформляється для короткострокових візитів до Австралії в ознайомлювальних цілях або для відпочинку. Максимальний дозволений період перебування складає 3 місяці. На такий же термін видається і бізнес-віза.


Студентська - видається бажаючим здобути середню, вищу або професійну освіту в Австралії.


Транзитна - видається з метою в'їзду в іншу країну через територію Австралії.

Гостьова - оформляється для тих, у кого є родичі або друзі в цій країні. Дана віза відкривається при наявності туристичного ваучера від запрошуючої сторони. Запрошуюча сторона обов'язково повинна надати гарантії Вашого своєчасного повернення в Україну і при необхідності профінансувати поїздку.

Робоча - для бізнесменів, фахівців і охочих працювати в Австралії.


Віза нареченої - видається бажаючим укласти шлюб з громадянином Австралії.Також пропонуємо: віза в Нову Зеландію, віза на Маршаллові острова.

Коментарі  

# Анатолий Толстых 21.04.2017, 18:50
Мене давно не покидала думка, про те, щоб поїхати за кордон, з дитинства мріяв подоружувати. І ось, нарешті, в минулому році мої мрії здійснилися. Брат порекомендував цей сайт. Зібрав повний пакет документів (крім запрошення), подав запрос, зв'язалися дуже швидко. Віза в австралію для українців оформляється дуже швидко, та взагалі без ніяких проблем.
# Олег 26.04.2017, 11:01
Доброго дня! Мій батько проживає в місті Мельбурн. Роз’ясніть, будь ласка, порядок оформлення документів для поїздки до цієї країни з метою відвідування рідних. Чи є якесь пом’якшення при отриманні візи, зняття певних обмежень? Також прошу відповісти й на питання про можливість поїздки всією сім’єю (разом з дружиною та неповнолітньою донькою) – який пакет документів слід оформлювати у цьому разі? Буду щиро вдячний за змістовну відповідь!
# Виктор Белоусов 26.04.2017, 17:20
На який термін перебування можна відкрити австралійську візу для українців? Цікавить довготривале перебування в Австралії, якщо віза надається на короткий термін, то через скільки її можна продовжити і на скільки часу. На яку суму зміниться ціна продовження візи. Заздалегідь вдячний за відповідь. Цікавить саме туристична або робоча австралійські візи
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 15:26
Відповідь: Виктор Белоусов
Доброго дня,
австралійська віза відкривається на місяць / три / шість, але залежить від рішення посольства. продовжити - складно, хіба що Ваш роботодавець цим буде займатись
# Степан 28.04.2017, 18:15
Нас з дружиною цікавить, які потрібні документи для оформлення візи в Австралію. Наша дочка вийшла там заміж і народився онук. Хочемо поїхати на хрестини, провідати сватів, ато ми іх бачили тільки по скайпу.
Закордонні паспорти ми маємо. Нас цікавить, чи потрібні якісь папери від дочки, скільки грошей порібно мати. з собою? Ми плануємо там побути приблизно десять днів, чи потрібна страхівка на такий термін і яка?
Скільки буде коштувати віза до Австралії?
# Тетяна Антипова 01.05.2017, 15:31
Добрий день, мене цікавить таке питання: зараз я навчаюся в Чернівцях на четвертому курсі, але хочу перевестись в Австралію. Чи можу я одразу поступити на п'ятий курс магістратури на таку ж спеціальність або потрібно поступати знов на перший?Які додаткові документи потрібні для студентської візи? І наскільки швидко я можу отримати візу, якщо хочу вже влітку поїхати в Австралію?
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:12
Степан,
страхівка не потрібна. Візи до дітей ставлять дуже добре. Від дочки буде треба запрошення + копія паспорту + копія св-ва про народження онука. Є додаткові документи, повний список надіщлемо на електронну пошту, напишіть нам)
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:14
Тетяна Антипова,
по студенстській візи дуже багато ньюансів, треба знати Вашу спеціальність та куди Ви хочете переводитись, і швидко вона не відкривається, телефонуйте, проконсультуємо
# Олена 10.05.2017, 12:59
Доброго дня! Ми з чоловіком та сином улітку плануємо відпочити у Австралії. У нас з чоловіком є закордонні паспорти. Нашій дитині два роки. Потрібно робити закордонний паспорт для сина чи достатньо вписати його дані до паспорту матері? Ми плануємо нашу поїздку на місяць. У Австралії у нас є друзі. Для отримання туристичної візи необхідне від них запрошення? Дякую за відповідь.
# Візовий менеджер Алла 10.05.2017, 14:46
Олена, дітей вже не вписують, в любому випадку необхідно офомлювати окремий паспорт. Якщо є знайомі, громадяни Австралію, тоді краще щоб вони Вам відправили запрошення
# Олена 02.06.2017, 23:12
Доброго дня!Є плани поїхати восени в Австралію, та хвилює таке питання - чи є різниця, якщо робити візу з біометричним паспортом чи паспортом старого зразку? Можливо є якісь спрощення для володарів біометричного паспорту? І на скільки часу розрахована гостьова віза? Є родичі, які власне запрошують, Її термін такий самий, як і в туристичної візи? Дякую за допомогу
# Марина 06.06.2017, 10:20
Вітаю, збираємося з чоловіком в серпні відвідати Сідней.
Підскажіть будь-ласка, на який максимальний термін у нас є можливість отримати візу в Австралію? та чи встигнемо ми отримати візу, якщо зберемо усі необхідні документи найбижчим часом?
# Візовий менеджер Ксенія 06.06.2017, 10:28
Доброго дня, Марина.
Ви маєте можливість отримати візу в Австралю на 1 місяць, 3 місяці або 6 місяців.
Розгляд документів триває 5-6 тижнів, тому ми радимо якнайшвидше зібрати усі необхідні документи. Компанія HeplVisa завжди рада допомогти Вам оформити документи до встановленнного терміну.
# Візовий менеджер Алла 07.06.2017, 10:12
Олена,
на жаль ніяких полегшень для володарів біометричного паспорту не існує. Гостьова віза видається максимум на 90 днів
# Тетяна, 33р. 10.06.2017, 12:19
У мене наприкінці літа буде можливість поїхати в цю країну до родичів на декілька тижнів, ясна річ, що хочу поїхати туди з донькою. Але з цим є багато проблем, їй 12 років, з її батьком ми розлучені більше 3-х років, я точно не знаю навіть де він зараз, отже його дозволу на вивезення доньки з країни в мене нема. Це безвихідна ситуація чи я можу якось отримати цей дозвіл? Які саме документи потрібні для вивезення дітей цього віку до Австралії?
# Вікторія 19.05.2018, 12:57
Я студентка 3 курсу і хочу взяти участь у програмі по обміну студентами (Україна - Австралія). Тривалість обміну - 1 навчальний семестр, але за бажанням та згодою сторін можна продовжити. Скажіть, будь ласка, який список документім мені необхідно зібрати, щоб отримати візу в Австралію, та скільки часу це займе, тобто як довго оформляється віза. Буду вдячна за відповіді)
# Візовий менеджер Ірина 22.05.2018, 02:46
# Вікторія,
консультація по цій візі займає багато часу і список документів великий, телефонуйте:)
(067) 369 62 18
(050) 556 04 75
(097) 630 54 72
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Європа
Азія
Південна і Північна Америка
Африка
Океанія

 australia Послуги з оформлення візи в Австралію та візова підтримка 

 

 

Вартість наших послуг:

120 доларів - Пакет "Базовий" підходить Вам, якщо у Вас є своє запрошення або бронювання готелю. У вартість включена консультація по Вашій ситуації, перевірка правильності всіх документів, складання супровідного листа, заповнення анкети, подача документів і повністю всі переклади, незалежно від їх кількості! *


150 доларів - Пакет "Базовий +" підходить Вам, якщо у Вас немає запрошення або заброньованого туру. У вартість входить маршрут подорожі, бронювання готелю і авіаквитків (формально для консульства), консультація по Вашій ситуації, перевірка правильності всіх документів, складання супровідного листа, заповнення анкети, подача документів і повністю всі переклади, незалежно від їх кількості!*

100 доларів - транзитна віза E771 на 72 години, підходить тим, хто слідує в третю країну через Австралію. Віза необхідна навіть якщо Ви не залишаєте транзитну зону аеропорту. Морякам для посадки на судно може не підходити - можливість потрібно запитати у приймаючої організації.


Окремо оплачується тільки один переклад - виписка з банківського рахунку 150 грн / за 1 сторінку А4. Якщо вона буде англійською, включаючи всі транзакції - тоді чудово і ніяких доплат, незалежно від кількості інших перекладів, не буде.


Окремо оплачується консульський збір:


143 австралійських доларів (110 USD)

консульській збір на транзитну візу E771 не утримується 


 
Список документів для оформлення візи:

- Закордонний паспорт;
- 2 фото 3,5 * 4,5 см;
- Копія українського паспорта;
- Довідка з роботи;
- Довідка з банку;
- Підтвердження мети поїздки (бронювання готелю, запрошення від фізичної або юридичної особи).

Для бізнес поїздки в Консульство необхідно також надати:

- Копія диплома / свідоцтв подтвержадющіх Вашу кваліфікацію;
- Запрошення у вільній формі на фірмовому бланку запрошуючої Вас компанії.

 

Для поїздки в гості в Консульство необхідно також надати:

- Копія паспорта людини, що оформила запрошення;
- Підтвердження спорідненості / знайомства з запрошуючим. 
Наші послуги:

 

- Подача та отримання документів у Консульстві Австралії в Москві;
- Підготовка всіх необхідних документів;
- Заповнення візових анкет;
- Переклад;
- Оформлення страхового поліса (при необхідності).

 


 

Терміни оформлення візи:

Від 25 до 45 робочих днів 

Детальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами по телефону, електронною поштою або skype.

 


 

Австралія - ​​дивовижний світ різноманітності і контрастів. Тут прекрасно співіснують сучасні мегаполіси і загублені в джунглях цивілізації, доглянуті парки і ліси з різними дикими мешканцями, аквапарки і бірюзові лагуни із золотими пляжами. Цей незвіданий континент з безкрайніх океаном справжній рай для любителів дайвінгу і серфінгу з усього світу, в тому числі і українців. Не залишаться байдужими любителі екзотики і дикої природи. Погодні умови в цій країні цілий рік розташовують до подорожей.

Види віз до Австралії:

Для того щоб відправиться в цю країну, українцям потрібно оформити дозвіл на в'їзд. Залежно від Вашої мети візиту до Австралії і терміну перебування віза ділиться на кілька типів:

 

Туристична - оформляється для короткострокових візитів до Австралії в ознайомлювальних цілях або для відпочинку. Максимальний дозволений період перебування складає 3 місяці. На такий же термін видається і бізнес-віза.


Студентська - видається бажаючим здобути середню, вищу або професійну освіту в Австралії.


Транзитна - видається з метою в'їзду в іншу країну через територію Австралії.

Гостьова - оформляється для тих, у кого є родичі або друзі в цій країні. Дана віза відкривається при наявності туристичного ваучера від запрошуючої сторони. Запрошуюча сторона обов'язково повинна надати гарантії Вашого своєчасного повернення в Україну і при необхідності профінансувати поїздку.

Робоча - для бізнесменів, фахівців і охочих працювати в Австралії.


Віза нареченої - видається бажаючим укласти шлюб з громадянином Австралії.Також пропонуємо: віза в Нову Зеландію, віза на Маршаллові острова.

www.38i.ru

Коментарі  

# Анатолий Толстых 21.04.2017, 18:50
Мене давно не покидала думка, про те, щоб поїхати за кордон, з дитинства мріяв подоружувати. І ось, нарешті, в минулому році мої мрії здійснилися. Брат порекомендував цей сайт. Зібрав повний пакет документів (крім запрошення), подав запрос, зв'язалися дуже швидко. Віза в австралію для українців оформляється дуже швидко, та взагалі без ніяких проблем.
# Олег 26.04.2017, 11:01
Доброго дня! Мій батько проживає в місті Мельбурн. Роз’ясніть, будь ласка, порядок оформлення документів для поїздки до цієї країни з метою відвідування рідних. Чи є якесь пом’якшення при отриманні візи, зняття певних обмежень? Також прошу відповісти й на питання про можливість поїздки всією сім’єю (разом з дружиною та неповнолітньою донькою) – який пакет документів слід оформлювати у цьому разі? Буду щиро вдячний за змістовну відповідь!
# Виктор Белоусов 26.04.2017, 17:20
На який термін перебування можна відкрити австралійську візу для українців? Цікавить довготривале перебування в Австралії, якщо віза надається на короткий термін, то через скільки її можна продовжити і на скільки часу. На яку суму зміниться ціна продовження візи. Заздалегідь вдячний за відповідь. Цікавить саме туристична або робоча австралійські візи
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 15:26
Відповідь: Виктор Белоусов
Доброго дня,
австралійська віза відкривається на місяць / три / шість, але залежить від рішення посольства. продовжити - складно, хіба що Ваш роботодавець цим буде займатись
# Степан 28.04.2017, 18:15
Нас з дружиною цікавить, які потрібні документи для оформлення візи в Австралію. Наша дочка вийшла там заміж і народився онук. Хочемо поїхати на хрестини, провідати сватів, ато ми іх бачили тільки по скайпу.
Закордонні паспорти ми маємо. Нас цікавить, чи потрібні якісь папери від дочки, скільки грошей порібно мати. з собою? Ми плануємо там побути приблизно десять днів, чи потрібна страхівка на такий термін і яка?
Скільки буде коштувати віза до Австралії?
# Тетяна Антипова 01.05.2017, 15:31
Добрий день, мене цікавить таке питання: зараз я навчаюся в Чернівцях на четвертому курсі, але хочу перевестись в Австралію. Чи можу я одразу поступити на п'ятий курс магістратури на таку ж спеціальність або потрібно поступати знов на перший?Які додаткові документи потрібні для студентської візи? І наскільки швидко я можу отримати візу, якщо хочу вже влітку поїхати в Австралію?
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:12
Степан,
страхівка не потрібна. Візи до дітей ставлять дуже добре. Від дочки буде треба запрошення + копія паспорту + копія св-ва про народження онука. Є додаткові документи, повний список надіщлемо на електронну пошту, напишіть нам)
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:14
Тетяна Антипова,
по студенстській візи дуже багато ньюансів, треба знати Вашу спеціальність та куди Ви хочете переводитись, і швидко вона не відкривається, телефонуйте, проконсультуємо
# Олена 10.05.2017, 12:59
Доброго дня! Ми з чоловіком та сином улітку плануємо відпочити у Австралії. У нас з чоловіком є закордонні паспорти. Нашій дитині два роки. Потрібно робити закордонний паспорт для сина чи достатньо вписати його дані до паспорту матері? Ми плануємо нашу поїздку на місяць. У Австралії у нас є друзі. Для отримання туристичної візи необхідне від них запрошення? Дякую за відповідь.
# Візовий менеджер Алла 10.05.2017, 14:46
Олена, дітей вже не вписують, в любому випадку необхідно офомлювати окремий паспорт. Якщо є знайомі, громадяни Австралію, тоді краще щоб вони Вам відправили запрошення
# Олена 02.06.2017, 23:12
Доброго дня!Є плани поїхати восени в Австралію, та хвилює таке питання - чи є різниця, якщо робити візу з біометричним паспортом чи паспортом старого зразку? Можливо є якісь спрощення для володарів біометричного паспорту? І на скільки часу розрахована гостьова віза? Є родичі, які власне запрошують, Її термін такий самий, як і в туристичної візи? Дякую за допомогу
# Марина 06.06.2017, 10:20
Вітаю, збираємося з чоловіком в серпні відвідати Сідней.
Підскажіть будь-ласка, на який максимальний термін у нас є можливість отримати візу в Австралію? та чи встигнемо ми отримати візу, якщо зберемо усі необхідні документи найбижчим часом?
# Візовий менеджер Ксенія 06.06.2017, 10:28
Доброго дня, Марина.
Ви маєте можливість отримати візу в Австралю на 1 місяць, 3 місяці або 6 місяців.
Розгляд документів триває 5-6 тижнів, тому ми радимо якнайшвидше зібрати усі необхідні документи. Компанія HeplVisa завжди рада допомогти Вам оформити документи до встановленнного терміну.
# Візовий менеджер Алла 07.06.2017, 10:12
Олена,
на жаль ніяких полегшень для володарів біометричного паспорту не існує. Гостьова віза видається максимум на 90 днів
# Тетяна, 33р. 10.06.2017, 12:19
У мене наприкінці літа буде можливість поїхати в цю країну до родичів на декілька тижнів, ясна річ, що хочу поїхати туди з донькою. Але з цим є багато проблем, їй 12 років, з її батьком ми розлучені більше 3-х років, я точно не знаю навіть де він зараз, отже його дозволу на вивезення доньки з країни в мене нема. Це безвихідна ситуація чи я можу якось отримати цей дозвіл? Які саме документи потрібні для вивезення дітей цього віку до Австралії?
# Вікторія 19.05.2018, 12:57
Я студентка 3 курсу і хочу взяти участь у програмі по обміну студентами (Україна - Австралія). Тривалість обміну - 1 навчальний семестр, але за бажанням та згодою сторін можна продовжити. Скажіть, будь ласка, який список документім мені необхідно зібрати, щоб отримати візу в Австралію, та скільки часу це займе, тобто як довго оформляється віза. Буду вдячна за відповіді)
# Візовий менеджер Ірина 22.05.2018, 02:46
# Вікторія,
консультація по цій візі займає багато часу і список документів великий, телефонуйте:)
Закрыть форму