(067) 369 62 18

(050) 556 04 75

(097) 630 54 72

Оформление виз
с 100% гарантией качества!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

Канада   Послуги з оформлення візи в Канаду, візова підтримка

 

 

Вартість послуг з оформлення візи:

 

- 90 доларів - Пакет послуг Базовий: детальна консультація по основним та додатковим документам, заповнення візових анкет, переклад абсолютно усіх документів, подача та запис на сдачу біометричких данних, написання супровідного листа при необхідності


- 100 доларів - Пакет послуг Базовий+: оформлення туристичного маршруту, бронювання готелю і авіаквитків, детальна консультація по основним та додатковим документам, заповнення візових анкет, переклад абсолютно усіх документів, подача та запис на сдачу біометричких данних, написання супровідного листа при необхідності

- 400 доларів - допомога в оформленні візи під наше бізнес запрошення. Найкращий варіант, якщо у Вас мало віз у паспорті. Відповідно до Вашого роду діяльності ми підготуємо запрошення на бізнес подію у Канаді, заповнимо анкети, напишемо супровідний лист, розглянемо всі деталі Вашої ситуації і ретельно підготуємо все необхідне. У пакет входить переклад і завірення повністю всіх документів

 

 Консульський збір:


2820 грн.


*Розмір консульського збору залежить від курсу, наш менеджер з задоволенням надасть Вам більш точну інформацію по телефону


Працюємо без посередників. Досвід роботи з консульством Канади - 10 років.

 Список документів для оформлення візи:


- закордонний паспорт
- 2 фото 3,5*4,5 см
- копія українського паспорта
- довідка з роботи з розбивкою про зарплату за останні 6 місяців
- довідка з банку про баланс та виписка по рахунку за останні 3 місяці
- при наявності: копії документів про наявність рухомого/нерухомого майна.


для бізнес поїздки до Консульства необхідно також надати:


- запрошення від юридичної особи, на фірмовому банку компанії, в оригіналі
- виписка з Торгового Реєстру компанії


для поїздки у гості до Консульства необхідно також надати:


- запрошення від фізичної особи, завірене нотаріусом
- копія паспорта людини, яка оформила запрошення
- підтвердження спорідненості/відносин з тим, хто запрошує (копії документів про народження/шлюб, фотографії разом)

 Наші послуги:


- подача та отримання документів в Консульстві Канади
- підготовка всіх необхідних документів
- заповнення візових анкет
- переклад
- оформлення страхового поліса (за необхідності)
- консультація по різним типам віз
- бронювання готелів та авіаквитків

 Терміни оформлення візи:


від 7 до 15 робочих днів

 Детальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами по телефону, електронній пошті або skype

 Ми допоможемо Вам з такими візами в Канаду:


Туристична віза
Гостьова віза
Бізнес віза

 Чому саме ми?


Візовий центр HelpVisa вже більше 8 років успішно займається оформленням віз в різні країни світу. Наші послуги будуть корисні для тих, хто не має достатньо часу на пошуки необхідної інформації, агентства по перекладах, нотаріуса для засвідчення оригінальності документів, а так само стояння в чергах на подачу документів на візу в Канаду. Завдяки нашим фахівцям і їх досвіду, процес оформлення візи буде для Вас приємним і непомітним. Варто пам'ятати, що Консульство Канади одне із найбільш вимогливих.

Коментарі  

# Анна 18.04.2017, 19:28
З чоловіком вирішили поїхати в Канаду на заробітки, звернулися до сайту ( http://helpvisa.com.ua/uk/uk-kanada ). У цій статті ми не знайшли перелік необхідних документів для відкриття робочої візи. Наші друзі поїхали і дуже задоволені, а візи їм оформила саме ця компанія. Хотіли б запитати, що саме потрібно, які саме документи в оригіналах і які ксерокопія? Завчасно дякую за відповідь.
# Олеся 20.04.2017, 13:22
Збираємося до Канади із сестрою, весь пролік документів, що необхідні для отримання візи, ми теж знайшли тут, на вашому сайті http://helpvisa.com.ua/uk/uk-kanada . Дуже вдячні цьому сайту, бо ніде інше знайти повний перелік та чіткі інструкції ми не змогли. Віза нам потрібна була не робоча, ми збиралися в гості і запрошення до Канади у нас було, тому цікавила ціна саме у цьому напрямку.
# Олександра 20.04.2017, 19:35
Добрий день! Підкажіть будь ласка, які документи потрібно подати до вашої служби для того, щоб відкрити візу в Канаду для українця, у такому випадку. Директор приватного підприємства має запрошення від партнерів з метою ділового візиту тривалістю 3 дні. Проживання буде заброньоване в готелі за рахунок канадської сторони. І ще одне запитання. У запрошенні вказано "Запрошуємо представників Вашої компанії". Чи можуть за таким запрошенням виїхати 3 чоловіки чи тільки 1? Заздалегідь вдячна за відповідь!
# Софія 24.04.2017, 14:30
Мені потрібно відкрити візу в Канаду. Хочу дізнатися більше про декілька речей. Якщо я їду до Канади зі своєю дитиною, мій чоловік знаходиться закордоном. Які документи мені потрібно підготувати для дитини? Я прочитала інформацію і зрозуміла, що треба мені, а про дітей я не впевнена.
Чи буде досить однієї розписки від батька?
Моєму сину зараз 7 років, через три місяці виповниться 8.
# Візовий менеджер Катерина 24.04.2017, 14:53
Відповідь # Софія
Доброго дня! Основними документами для неовноітньої дитини є свідоцтво про народження, довідка з місця навчання ( якщо така є), ноторіаьний дозвіл на виїзд від одного з батьків який не подорожує та спонсорський лист, ноторіально завірений, від особі, яка буде виступати спонсором, а також її довідка з роботи чи банку, та копія паспорту.
# Візовий менеджер Катерина 24.04.2017, 15:01
Відповідь: # Олександра
Основними документами для бізнес візи в Канаду є
запрошення, довідка з роботи із зарплатньою за останні 6 місяців, довідка з банку про баанс на рахунку та рух коштів по рахунку за останні 3/6 місяців, додаткові документи на нерухомість та св. про народження дітй та св. про шлюб. Детеьний список документів можемо висати вам на почту. Було б краще якщо для кожного з представників було окреме запрошення, де прописане його ім"я та прізвище, а також чому саме його запрошують.
# Сніжанна 24.04.2017, 17:03
Який найпростіший і гарантований спосіб для того, щоб відкрити візу в Канаду? В які терміни здійснюється переклад офіційних документів та чи потрібно їх апостиль? Які гарантії того, що після замовлення Ваших послуг я зможу отримати візу? Якщо я не працюю майже пів року чи є можливість отримання візи? Якщо у банку є непогашений кредит, існує ризик відмови у отриманні візи чи ні? Буду дуже вдячна за оперативну відповідь.
# Ігор 26.04.2017, 23:48
Добрий день! Я нещодавно збирався із друзями поїхати у Канаду. Але не знали які потрібні документи, або як оформити візу. Завдяки цьому сайту http://helpvisa.com.ua/uk/uk-kanada ми змогли знайти потрібну нам інформацію, але хотілось би уточнити я хотів би узяти свого молодшого брата, йому зараз 14 років. Які потрібні документи для того, щоб він зі мною поїхав.
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 14:44
Сніжанна,
все залежить від цілі поїздки і Вашої ситуації. Наші послуги заключаються в кваліфікованній консультації та корректній і максимальній підготовці всіх документів, це максимально збільшить Ваші шанси, але гарантувати 100% не може, якби це було можливо - сумми на послуги були б зовсім інші)
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 15:20
Ігор,
додатково на брата потрібен дозвіл на виїзд від обох батьків + копії їх паспортів + копія свідоцтва про народження
# Дмитро 01.05.2017, 15:20
Дуже цікавить - в чому перевага відкрити візу в Канаду через оформлення бізнес- запрошення перед іншими видами віз, і як що такі переваги є, виникає питання - хто ж мені таке запрошення оформить, як що я - простий работяга, адже це ж тільки в кіно таке буває, коли брат Даніли Багрова - бандит Віктор прибуваї до США, розказує, що він прибув на "конференцію по кмпьютєрним технологіям і защітє компьютєрних програм" і його песперешкодно пропускають?
# Люба 01.05.2017, 15:38
Доброго дня!!! Мені потрібна віза в Канаду. Підкажіть найдієвіший спосіб для того, щоб відкрити візу в Канаду? Чи можу я виїхати в Канаду, якщо зараз ніде не працюю, а перебуваю в декретній відпустці? В які терміни здійснюється переклад всіх необхідних офіційних документів для канадської візи? Якою буде вартість наданих вами послуг?Наперед дуже вдячна
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:46
Дмитро,
всі деталі по бізнес візі можу розказати по телефону)
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 16:10
Люба,
все залежить від Вашої ситуації вцілому, і є у Вас запрошення чи ні. Краще телефонуйте)
# Альона 11.05.2017, 17:48
Доброго дня!
Хочемо сім'єю поїхати у Канаду до родичів, але запрошення нам не дали.
Хочу уточнити деякі деталі, а саме:
1. Цікавить, чи не проблематично відкрити візу в Канаду для українців без запрошення або тура?
2. Та скільки часу буде потрібно для оформлення всіх документів?
3. Які гарантії, що відкриють візу без запрошення, та у одного із членів сім'ї, що планує теж їхати, є заборгованість у банку?
# Візовий менеджер Алла 12.05.2017, 15:33
Альона,
доброго дня. Без запрошення можемо допомогти тільки під наш турпакет, але щоб претендувати на туристичну візу мають бути дуже обїзжені закордонні паспорти. Якщо цього немає - треба робити запрошення від родичів.
і відповіді по порядку:
1. Без запрошення або туру подавати пакет документів не можна. Ми можемо зробити туристичний пакет, але не можемо зробити запрошення від фізичної особи.
2. По часу підготовка 2-3 дні + розляд від 4 до 20 днів
3. Гарантії на Канаду ніхто не може дати, можемо зробити Ваші шанси максимальними і все грамотно підготувати, але рішення приймає консульство. Борг не впливає.
# Влад 12.05.2017, 21:57
Доброго дня. Давно виникали питання, щодо відкриття візи в Канаду для українців, але прочитавши Вашу статтю їх стало набагато менше. Допопоможіть, будь ласка, висвітлити таке питання. Якщо я з своєю жінкою маю бажання поїхати в Канаду в гості до друга, які при цьому документи підтвердження спорідненості необхідно надати? Адже, крім спільних фотографій ми не маємо ніякого підтвердження того, що ми взагалі знайомі.
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 17:03
Влад, якщо Ви їдете до друга то фотографії це самий ідеальний варіант взагалі, 4-5 штучок у кольорі роздрукувати і буде чудово
# Аліна 02.06.2017, 14:30
Добрий день. Подруга запросила до себе у гості у Торонто восени.
Підскажіть, будь-ласка, відповідь таке запитання: на який максимальний термін я можу отримати гостьову візу в Канаду і чи потрібно робити переклад усіх документів?
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 14:49
Доброго дня, Ви маєте можливість отримати мімімальну візу в Канаду з момента видачі на пів року, або максимальну візу з момента видачі та до кінця дії Вашого закордонного паспорта, в залежності від ситуації

Якісний переклад усіх необхідних докуменів виконують дипломовані спеціалісти перекладачі компанії Helpvisa, вам необхідно лише надати нам у зручний для Вас спосіб(особисто, кур'єром, поштою або електронною поштою) копії документів для перекладу.
# Віктор Петрович 16.06.2017, 12:57
День добрий, друзі запросили до себе у гості, планую відвідати Канаду найближчим часом. Надайте, будь-ласка, таку інформацію, яким має бути надіслане від друзів запрошення для гостьової візи?
# Візовий менеджер Ксенія 16.06.2017, 13:06
Доброго Вам дня, Віктор Петрович.
Запрошення від Ваших друзів може бути написане або від руки та підписане власноруч або завірене нотаріусом. Завірення не є обов'язковим у цьому випадку.

Компанія Helpvisa з радістю готова відповісти на усі запитання, що можуть виникнути у Вас під час підготовки документів та допомогти Вам швидко та якісно оформити документи для поїздки.
# Аня Гудкова 10.05.2018, 09:24
моя маленька мрія поїхати до Канади здійснилася, дякую вам дівчата
(067) 369 62 18
(050) 556 04 75
(097) 630 54 72
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Європа
Азія
Південна і Північна Америка
Африка
Океанія

Канада   Послуги з оформлення візи в Канаду, візова підтримка

 

 

Вартість послуг з оформлення візи:

 

- 90 доларів - Пакет послуг Базовий: детальна консультація по основним та додатковим документам, заповнення візових анкет, переклад абсолютно усіх документів, подача та запис на сдачу біометричких данних, написання супровідного листа при необхідності


- 100 доларів - Пакет послуг Базовий+: оформлення туристичного маршруту, бронювання готелю і авіаквитків, детальна консультація по основним та додатковим документам, заповнення візових анкет, переклад абсолютно усіх документів, подача та запис на сдачу біометричких данних, написання супровідного листа при необхідності

- 400 доларів - допомога в оформленні візи під наше бізнес запрошення. Найкращий варіант, якщо у Вас мало віз у паспорті. Відповідно до Вашого роду діяльності ми підготуємо запрошення на бізнес подію у Канаді, заповнимо анкети, напишемо супровідний лист, розглянемо всі деталі Вашої ситуації і ретельно підготуємо все необхідне. У пакет входить переклад і завірення повністю всіх документів

 

 Консульський збір:


2820 грн.


*Розмір консульського збору залежить від курсу, наш менеджер з задоволенням надасть Вам більш точну інформацію по телефону


Працюємо без посередників. Досвід роботи з консульством Канади - 10 років.

 Список документів для оформлення візи:


- закордонний паспорт
- 2 фото 3,5*4,5 см
- копія українського паспорта
- довідка з роботи з розбивкою про зарплату за останні 6 місяців
- довідка з банку про баланс та виписка по рахунку за останні 3 місяці
- при наявності: копії документів про наявність рухомого/нерухомого майна.


для бізнес поїздки до Консульства необхідно також надати:


- запрошення від юридичної особи, на фірмовому банку компанії, в оригіналі
- виписка з Торгового Реєстру компанії


для поїздки у гості до Консульства необхідно також надати:


- запрошення від фізичної особи, завірене нотаріусом
- копія паспорта людини, яка оформила запрошення
- підтвердження спорідненості/відносин з тим, хто запрошує (копії документів про народження/шлюб, фотографії разом)

 Наші послуги:


- подача та отримання документів в Консульстві Канади
- підготовка всіх необхідних документів
- заповнення візових анкет
- переклад
- оформлення страхового поліса (за необхідності)
- консультація по різним типам віз
- бронювання готелів та авіаквитків

 Терміни оформлення візи:


від 7 до 15 робочих днів

 Детальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами по телефону, електронній пошті або skype

 Ми допоможемо Вам з такими візами в Канаду:


Туристична віза
Гостьова віза
Бізнес віза

 Чому саме ми?


Візовий центр HelpVisa вже більше 8 років успішно займається оформленням віз в різні країни світу. Наші послуги будуть корисні для тих, хто не має достатньо часу на пошуки необхідної інформації, агентства по перекладах, нотаріуса для засвідчення оригінальності документів, а так само стояння в чергах на подачу документів на візу в Канаду. Завдяки нашим фахівцям і їх досвіду, процес оформлення візи буде для Вас приємним і непомітним. Варто пам'ятати, що Консульство Канади одне із найбільш вимогливих.

www.38i.ru

Коментарі  

# Анна 18.04.2017, 19:28
З чоловіком вирішили поїхати в Канаду на заробітки, звернулися до сайту ( http://helpvisa.com.ua/uk/uk-kanada ). У цій статті ми не знайшли перелік необхідних документів для відкриття робочої візи. Наші друзі поїхали і дуже задоволені, а візи їм оформила саме ця компанія. Хотіли б запитати, що саме потрібно, які саме документи в оригіналах і які ксерокопія? Завчасно дякую за відповідь.
# Олеся 20.04.2017, 13:22
Збираємося до Канади із сестрою, весь пролік документів, що необхідні для отримання візи, ми теж знайшли тут, на вашому сайті http://helpvisa.com.ua/uk/uk-kanada . Дуже вдячні цьому сайту, бо ніде інше знайти повний перелік та чіткі інструкції ми не змогли. Віза нам потрібна була не робоча, ми збиралися в гості і запрошення до Канади у нас було, тому цікавила ціна саме у цьому напрямку.
# Олександра 20.04.2017, 19:35
Добрий день! Підкажіть будь ласка, які документи потрібно подати до вашої служби для того, щоб відкрити візу в Канаду для українця, у такому випадку. Директор приватного підприємства має запрошення від партнерів з метою ділового візиту тривалістю 3 дні. Проживання буде заброньоване в готелі за рахунок канадської сторони. І ще одне запитання. У запрошенні вказано "Запрошуємо представників Вашої компанії". Чи можуть за таким запрошенням виїхати 3 чоловіки чи тільки 1? Заздалегідь вдячна за відповідь!
# Софія 24.04.2017, 14:30
Мені потрібно відкрити візу в Канаду. Хочу дізнатися більше про декілька речей. Якщо я їду до Канади зі своєю дитиною, мій чоловік знаходиться закордоном. Які документи мені потрібно підготувати для дитини? Я прочитала інформацію і зрозуміла, що треба мені, а про дітей я не впевнена.
Чи буде досить однієї розписки від батька?
Моєму сину зараз 7 років, через три місяці виповниться 8.
# Візовий менеджер Катерина 24.04.2017, 14:53
Відповідь # Софія
Доброго дня! Основними документами для неовноітньої дитини є свідоцтво про народження, довідка з місця навчання ( якщо така є), ноторіаьний дозвіл на виїзд від одного з батьків який не подорожує та спонсорський лист, ноторіально завірений, від особі, яка буде виступати спонсором, а також її довідка з роботи чи банку, та копія паспорту.
# Візовий менеджер Катерина 24.04.2017, 15:01
Відповідь: # Олександра
Основними документами для бізнес візи в Канаду є
запрошення, довідка з роботи із зарплатньою за останні 6 місяців, довідка з банку про баанс на рахунку та рух коштів по рахунку за останні 3/6 місяців, додаткові документи на нерухомість та св. про народження дітй та св. про шлюб. Детеьний список документів можемо висати вам на почту. Було б краще якщо для кожного з представників було окреме запрошення, де прописане його ім"я та прізвище, а також чому саме його запрошують.
# Сніжанна 24.04.2017, 17:03
Який найпростіший і гарантований спосіб для того, щоб відкрити візу в Канаду? В які терміни здійснюється переклад офіційних документів та чи потрібно їх апостиль? Які гарантії того, що після замовлення Ваших послуг я зможу отримати візу? Якщо я не працюю майже пів року чи є можливість отримання візи? Якщо у банку є непогашений кредит, існує ризик відмови у отриманні візи чи ні? Буду дуже вдячна за оперативну відповідь.
# Ігор 26.04.2017, 23:48
Добрий день! Я нещодавно збирався із друзями поїхати у Канаду. Але не знали які потрібні документи, або як оформити візу. Завдяки цьому сайту http://helpvisa.com.ua/uk/uk-kanada ми змогли знайти потрібну нам інформацію, але хотілось би уточнити я хотів би узяти свого молодшого брата, йому зараз 14 років. Які потрібні документи для того, щоб він зі мною поїхав.
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 14:44
Сніжанна,
все залежить від цілі поїздки і Вашої ситуації. Наші послуги заключаються в кваліфікованній консультації та корректній і максимальній підготовці всіх документів, це максимально збільшить Ваші шанси, але гарантувати 100% не може, якби це було можливо - сумми на послуги були б зовсім інші)
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 15:20
Ігор,
додатково на брата потрібен дозвіл на виїзд від обох батьків + копії їх паспортів + копія свідоцтва про народження
# Дмитро 01.05.2017, 15:20
Дуже цікавить - в чому перевага відкрити візу в Канаду через оформлення бізнес- запрошення перед іншими видами віз, і як що такі переваги є, виникає питання - хто ж мені таке запрошення оформить, як що я - простий работяга, адже це ж тільки в кіно таке буває, коли брат Даніли Багрова - бандит Віктор прибуваї до США, розказує, що він прибув на "конференцію по кмпьютєрним технологіям і защітє компьютєрних програм" і його песперешкодно пропускають?
# Люба 01.05.2017, 15:38
Доброго дня!!! Мені потрібна віза в Канаду. Підкажіть найдієвіший спосіб для того, щоб відкрити візу в Канаду? Чи можу я виїхати в Канаду, якщо зараз ніде не працюю, а перебуваю в декретній відпустці? В які терміни здійснюється переклад всіх необхідних офіційних документів для канадської візи? Якою буде вартість наданих вами послуг?Наперед дуже вдячна
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:46
Дмитро,
всі деталі по бізнес візі можу розказати по телефону)
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 16:10
Люба,
все залежить від Вашої ситуації вцілому, і є у Вас запрошення чи ні. Краще телефонуйте)
# Альона 11.05.2017, 17:48
Доброго дня!
Хочемо сім'єю поїхати у Канаду до родичів, але запрошення нам не дали.
Хочу уточнити деякі деталі, а саме:
1. Цікавить, чи не проблематично відкрити візу в Канаду для українців без запрошення або тура?
2. Та скільки часу буде потрібно для оформлення всіх документів?
3. Які гарантії, що відкриють візу без запрошення, та у одного із членів сім'ї, що планує теж їхати, є заборгованість у банку?
# Візовий менеджер Алла 12.05.2017, 15:33
Альона,
доброго дня. Без запрошення можемо допомогти тільки під наш турпакет, але щоб претендувати на туристичну візу мають бути дуже обїзжені закордонні паспорти. Якщо цього немає - треба робити запрошення від родичів.
і відповіді по порядку:
1. Без запрошення або туру подавати пакет документів не можна. Ми можемо зробити туристичний пакет, але не можемо зробити запрошення від фізичної особи.
2. По часу підготовка 2-3 дні + розляд від 4 до 20 днів
3. Гарантії на Канаду ніхто не може дати, можемо зробити Ваші шанси максимальними і все грамотно підготувати, але рішення приймає консульство. Борг не впливає.
# Влад 12.05.2017, 21:57
Доброго дня. Давно виникали питання, щодо відкриття візи в Канаду для українців, але прочитавши Вашу статтю їх стало набагато менше. Допопоможіть, будь ласка, висвітлити таке питання. Якщо я з своєю жінкою маю бажання поїхати в Канаду в гості до друга, які при цьому документи підтвердження спорідненості необхідно надати? Адже, крім спільних фотографій ми не маємо ніякого підтвердження того, що ми взагалі знайомі.
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 17:03
Влад, якщо Ви їдете до друга то фотографії це самий ідеальний варіант взагалі, 4-5 штучок у кольорі роздрукувати і буде чудово
# Аліна 02.06.2017, 14:30
Добрий день. Подруга запросила до себе у гості у Торонто восени.
Підскажіть, будь-ласка, відповідь таке запитання: на який максимальний термін я можу отримати гостьову візу в Канаду і чи потрібно робити переклад усіх документів?
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 14:49
Доброго дня, Ви маєте можливість отримати мімімальну візу в Канаду з момента видачі на пів року, або максимальну візу з момента видачі та до кінця дії Вашого закордонного паспорта, в залежності від ситуації

Якісний переклад усіх необхідних докуменів виконують дипломовані спеціалісти перекладачі компанії Helpvisa, вам необхідно лише надати нам у зручний для Вас спосіб(особисто, кур'єром, поштою або електронною поштою) копії документів для перекладу.
# Віктор Петрович 16.06.2017, 12:57
День добрий, друзі запросили до себе у гості, планую відвідати Канаду найближчим часом. Надайте, будь-ласка, таку інформацію, яким має бути надіслане від друзів запрошення для гостьової візи?
# Візовий менеджер Ксенія 16.06.2017, 13:06
Доброго Вам дня, Віктор Петрович.
Запрошення від Ваших друзів може бути написане або від руки та підписане власноруч або завірене нотаріусом. Завірення не є обов'язковим у цьому випадку.

Компанія Helpvisa з радістю готова відповісти на усі запитання, що можуть виникнути у Вас під час підготовки документів та допомогти Вам швидко та якісно оформити документи для поїздки.
# Аня Гудкова 10.05.2018, 09:24
моя маленька мрія поїхати до Канади здійснилася, дякую вам дівчата
Закрыть форму