(097) 630 54 72

(050) 556 04 75

(093) 554 28 20

Оформление виз
в любую страну мира!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

Канада   Послуги з оформлення візи в Канаду, візова підтримка

 

 

 

Вартість послуг з оформлення візи:


- 2000 грн. - Якщо у Вас є своє запрошення або тур, ми Вас детально проконсультуємо, зробимо переклад всіх документів, заповнимо анкети, подамо і заберемо документи з Консульства Канади.


- 3300 грн. - Якщо у Вас немає запрошення - ми підготуємо для подачі документів туристичний пакет з програмою туру і ваучерами, зробимо переклади, заповнимо анкету, проконсультуємо Вас, розберемо переваги саме Вашої ситуації, подамо і заберемо документи з Консульства Канади.


- 200 доларів - допомога в оформленні візи під наш бізнес запрошення. Кращий варіант якщо у Вас не багато віз у паспорті. Відповідно до Вашого роду діяльності ми підготуємо запрошення на бізнес подію в Канаді, заповнимо анкети, розберемо всі деталі Вашої ситуації і дуже ретельно підготуємо все необхідне. Подамо і заберемо документи з консульства, особиста присутність не обов'язкова.

 Консульський збір:


2820 грн.


*Розмір консульського збору залежить від курсу, наш менеджер з задоволенням надасть Вам більш точну інформацію по телефону


Працюємо без посередників. Досвід роботи з консульством Канади - 10 років.

 Список документів для оформлення візи:


- закордонний паспорт
- 2 фото 3,5*4,5 см
- копія українського паспорта
- довідка з роботи з розбивкою про зарплату за останні 6 місяців
- довідка з банку про баланс та виписка по рахунку за останні 3 місяці
- при наявності: копії документів про наявність рухомого/нерухомого майна.


для бізнес поїздки до Консульства необхідно також надати:


- запрошення від юридичної особи, на фірмовому банку компанії, в оригіналі
- виписка з Торгового Реєстру компанії


для поїздки у гості до Консульства необхідно також надати:


- запрошення від фізичної особи, завірене нотаріусом
- копія паспорта людини, яка оформила запрошення
- підтвердження спорідненості/відносин з тим, хто запрошує (копії документів про народження/шлюб, фотографії разом)

 Наші послуги:


- подача та отримання документів в Консульстві Канади
- підготовка всіх необхідних документів
- заповнення візових анкет
- переклад
- оформлення страхового поліса (за необхідності)
- консультація по різним типам віз
- бронювання готелів та авіаквитків

 Терміни оформлення візи:


від 7 до 15 робочих днів

 Детальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами по телефону, електронній пошті або skype

 Ми допоможемо Вам з такими візами в Канаду:


Туристична віза
Гостьова віза
Бізнес віза

 Чому саме ми?


Візовий центр HelpVisa вже більше 8 років успішно займається оформленням віз в різні країни світу. Наші послуги будуть корисні для тих, хто не має достатньо часу на пошуки необхідної інформації, агентства по перекладах, нотаріуса для засвідчення оригінальності документів, а так само стояння в чергах на подачу документів на візу в Канаду. Завдяки нашим фахівцям і їх досвіду, процес оформлення візи буде для Вас приємним і непомітним. Варто пам'ятати, що Консульство Канади одне із найбільш вимогливих.

Коментарі  

# Анна 18.04.2017, 16:28
З чоловіком вирішили поїхати в Канаду на заробітки, звернулися до сайту ( http://helpvisa.com.ua/uk/uk-kanada ). У цій статті ми не знайшли перелік необхідних документів для відкриття робочої візи. Наші друзі поїхали і дуже задоволені, а візи їм оформила саме ця компанія. Хотіли б запитати, що саме потрібно, які саме документи в оригіналах і які ксерокопія? Завчасно дякую за відповідь.
# Олеся 20.04.2017, 10:22
Збираємося до Канади із сестрою, весь пролік документів, що необхідні для отримання візи, ми теж знайшли тут, на вашому сайті http://helpvisa.com.ua/uk/uk-kanada . Дуже вдячні цьому сайту, бо ніде інше знайти повний перелік та чіткі інструкції ми не змогли. Віза нам потрібна була не робоча, ми збиралися в гості і запрошення до Канади у нас було, тому цікавила ціна саме у цьому напрямку.
# Олександра 20.04.2017, 16:35
Добрий день! Підкажіть будь ласка, які документи потрібно подати до вашої служби для того, щоб відкрити візу в Канаду для українця, у такому випадку. Директор приватного підприємства має запрошення від партнерів з метою ділового візиту тривалістю 3 дні. Проживання буде заброньоване в готелі за рахунок канадської сторони. І ще одне запитання. У запрошенні вказано "Запрошуємо представників Вашої компанії". Чи можуть за таким запрошенням виїхати 3 чоловіки чи тільки 1? Заздалегідь вдячна за відповідь!
# Софія 24.04.2017, 11:30
Мені потрібно відкрити візу в Канаду. Хочу дізнатися більше про декілька речей. Якщо я їду до Канади зі своєю дитиною, мій чоловік знаходиться закордоном. Які документи мені потрібно підготувати для дитини? Я прочитала інформацію і зрозуміла, що треба мені, а про дітей я не впевнена.
Чи буде досить однієї розписки від батька?
Моєму сину зараз 7 років, через три місяці виповниться 8.
# Візовий менеджер Катерина 24.04.2017, 11:53
Відповідь # Софія
Доброго дня! Основними документами для неовноітньої дитини є свідоцтво про народження, довідка з місця навчання ( якщо така є), ноторіаьний дозвіл на виїзд від одного з батьків який не подорожує та спонсорський лист, ноторіально завірений, від особі, яка буде виступати спонсором, а також її довідка з роботи чи банку, та копія паспорту.
# Візовий менеджер Катерина 24.04.2017, 12:01
Відповідь: # Олександра
Основними документами для бізнес візи в Канаду є
запрошення, довідка з роботи із зарплатньою за останні 6 місяців, довідка з банку про баанс на рахунку та рух коштів по рахунку за останні 3/6 місяців, додаткові документи на нерухомість та св. про народження дітй та св. про шлюб. Детеьний список документів можемо висати вам на почту. Було б краще якщо для кожного з представників було окреме запрошення, де прописане його ім"я та прізвище, а також чому саме його запрошують.
# Сніжанна 24.04.2017, 14:03
Який найпростіший і гарантований спосіб для того, щоб відкрити візу в Канаду? В які терміни здійснюється переклад офіційних документів та чи потрібно їх апостиль? Які гарантії того, що після замовлення Ваших послуг я зможу отримати візу? Якщо я не працюю майже пів року чи є можливість отримання візи? Якщо у банку є непогашений кредит, існує ризик відмови у отриманні візи чи ні? Буду дуже вдячна за оперативну відповідь.
# Ігор 26.04.2017, 20:48
Добрий день! Я нещодавно збирався із друзями поїхати у Канаду. Але не знали які потрібні документи, або як оформити візу. Завдяки цьому сайту http://helpvisa.com.ua/uk/uk-kanada ми змогли знайти потрібну нам інформацію, але хотілось би уточнити я хотів би узяти свого молодшого брата, йому зараз 14 років. Які потрібні документи для того, щоб він зі мною поїхав.
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 11:44
Сніжанна,
все залежить від цілі поїздки і Вашої ситуації. Наші послуги заключаються в кваліфікованній консультації та корректній і максимальній підготовці всіх документів, це максимально збільшить Ваші шанси, але гарантувати 100% не може, якби це було можливо - сумми на послуги були б зовсім інші)
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 12:20
Ігор,
додатково на брата потрібен дозвіл на виїзд від обох батьків + копії їх паспортів + копія свідоцтва про народження
# Дмитро 01.05.2017, 12:20
Дуже цікавить - в чому перевага відкрити візу в Канаду через оформлення бізнес- запрошення перед іншими видами віз, і як що такі переваги є, виникає питання - хто ж мені таке запрошення оформить, як що я - простий работяга, адже це ж тільки в кіно таке буває, коли брат Даніли Багрова - бандит Віктор прибуваї до США, розказує, що він прибув на "конференцію по кмпьютєрним технологіям і защітє компьютєрних програм" і його песперешкодно пропускають?
# Люба 01.05.2017, 12:38
Доброго дня!!! Мені потрібна віза в Канаду. Підкажіть найдієвіший спосіб для того, щоб відкрити візу в Канаду? Чи можу я виїхати в Канаду, якщо зараз ніде не працюю, а перебуваю в декретній відпустці? В які терміни здійснюється переклад всіх необхідних офіційних документів для канадської візи? Якою буде вартість наданих вами послуг?Наперед дуже вдячна
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 12:46
Дмитро,
всі деталі по бізнес візі можу розказати по телефону)
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 13:10
Люба,
все залежить від Вашої ситуації вцілому, і є у Вас запрошення чи ні. Краще телефонуйте)
# Альона 11.05.2017, 14:48
Доброго дня!
Хочемо сім'єю поїхати у Канаду до родичів, але запрошення нам не дали.
Хочу уточнити деякі деталі, а саме:
1. Цікавить, чи не проблематично відкрити візу в Канаду для українців без запрошення або тура?
2. Та скільки часу буде потрібно для оформлення всіх документів?
3. Які гарантії, що відкриють візу без запрошення, та у одного із членів сім'ї, що планує теж їхати, є заборгованість у банку?
# Візовий менеджер Алла 12.05.2017, 12:33
Альона,
доброго дня. Без запрошення можемо допомогти тільки під наш турпакет, але щоб претендувати на туристичну візу мають бути дуже обїзжені закордонні паспорти. Якщо цього немає - треба робити запрошення від родичів.
і відповіді по порядку:
1. Без запрошення або туру подавати пакет документів не можна. Ми можемо зробити туристичний пакет, але не можемо зробити запрошення від фізичної особи.
2. По часу підготовка 2-3 дні + розляд від 4 до 20 днів
3. Гарантії на Канаду ніхто не може дати, можемо зробити Ваші шанси максимальними і все грамотно підготувати, але рішення приймає консульство. Борг не впливає.
# Влад 12.05.2017, 18:57
Доброго дня. Давно виникали питання, щодо відкриття візи в Канаду для українців, але прочитавши Вашу статтю їх стало набагато менше. Допопоможіть, будь ласка, висвітлити таке питання. Якщо я з своєю жінкою маю бажання поїхати в Канаду в гості до друга, які при цьому документи підтвердження спорідненості необхідно надати? Адже, крім спільних фотографій ми не маємо ніякого підтвердження того, що ми взагалі знайомі.
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 14:03
Влад, якщо Ви їдете до друга то фотографії це самий ідеальний варіант взагалі, 4-5 штучок у кольорі роздрукувати і буде чудово
# Аліна 02.06.2017, 11:30
Добрий день. Подруга запросила до себе у гості у Торонто восени.
Підскажіть, будь-ласка, відповідь таке запитання: на який максимальний термін я можу отримати гостьову візу в Канаду і чи потрібно робити переклад усіх документів?
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 11:49
Доброго дня, Ви маєте можливість отримати мімімальну візу в Канаду з момента видачі на пів року, або максимальну візу з момента видачі та до кінця дії Вашого закордонного паспорта, в залежності від ситуації

Якісний переклад усіх необхідних докуменів виконують дипломовані спеціалісти перекладачі компанії Helpvisa, вам необхідно лише надати нам у зручний для Вас спосіб(особисто, кур'єром, поштою або електронною поштою) копії документів для перекладу.
# Віктор Петрович 16.06.2017, 09:57
День добрий, друзі запросили до себе у гості, планую відвідати Канаду найближчим часом. Надайте, будь-ласка, таку інформацію, яким має бути надіслане від друзів запрошення для гостьової візи?
# Візовий менеджер Ксенія 16.06.2017, 10:06
Доброго Вам дня, Віктор Петрович.
Запрошення від Ваших друзів може бути написане або від руки та підписане власноруч або завірене нотаріусом. Завірення не є обов'язковим у цьому випадку.

Компанія Helpvisa з радістю готова відповісти на усі запитання, що можуть виникнути у Вас під час підготовки документів та допомогти Вам швидко та якісно оформити документи для поїздки.
Joomla SEF URLs by Artio
ОФОРМИТИ ВІЗУ
(097) 630 54 72
(050) 556 04 75
(093) 554 28 20
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Європа
Азія
Південна і Північна Америка
Африка
Океанія

Канада   Послуги з оформлення візи в Канаду, візова підтримка

 

 

 

Вартість послуг з оформлення візи:


- 2000 грн. - Якщо у Вас є своє запрошення або тур, ми Вас детально проконсультуємо, зробимо переклад всіх документів, заповнимо анкети, подамо і заберемо документи з Консульства Канади.


- 3300 грн. - Якщо у Вас немає запрошення - ми підготуємо для подачі документів туристичний пакет з програмою туру і ваучерами, зробимо переклади, заповнимо анкету, проконсультуємо Вас, розберемо переваги саме Вашої ситуації, подамо і заберемо документи з Консульства Канади.


- 200 доларів - допомога в оформленні візи під наш бізнес запрошення. Кращий варіант якщо у Вас не багато віз у паспорті. Відповідно до Вашого роду діяльності ми підготуємо запрошення на бізнес подію в Канаді, заповнимо анкети, розберемо всі деталі Вашої ситуації і дуже ретельно підготуємо все необхідне. Подамо і заберемо документи з консульства, особиста присутність не обов'язкова.

 Консульський збір:


2820 грн.


*Розмір консульського збору залежить від курсу, наш менеджер з задоволенням надасть Вам більш точну інформацію по телефону


Працюємо без посередників. Досвід роботи з консульством Канади - 10 років.

 Список документів для оформлення візи:


- закордонний паспорт
- 2 фото 3,5*4,5 см
- копія українського паспорта
- довідка з роботи з розбивкою про зарплату за останні 6 місяців
- довідка з банку про баланс та виписка по рахунку за останні 3 місяці
- при наявності: копії документів про наявність рухомого/нерухомого майна.


для бізнес поїздки до Консульства необхідно також надати:


- запрошення від юридичної особи, на фірмовому банку компанії, в оригіналі
- виписка з Торгового Реєстру компанії


для поїздки у гості до Консульства необхідно також надати:


- запрошення від фізичної особи, завірене нотаріусом
- копія паспорта людини, яка оформила запрошення
- підтвердження спорідненості/відносин з тим, хто запрошує (копії документів про народження/шлюб, фотографії разом)

 Наші послуги:


- подача та отримання документів в Консульстві Канади
- підготовка всіх необхідних документів
- заповнення візових анкет
- переклад
- оформлення страхового поліса (за необхідності)
- консультація по різним типам віз
- бронювання готелів та авіаквитків

 Терміни оформлення візи:


від 7 до 15 робочих днів

 Детальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами по телефону, електронній пошті або skype

 Ми допоможемо Вам з такими візами в Канаду:


Туристична віза
Гостьова віза
Бізнес віза

 Чому саме ми?


Візовий центр HelpVisa вже більше 8 років успішно займається оформленням віз в різні країни світу. Наші послуги будуть корисні для тих, хто не має достатньо часу на пошуки необхідної інформації, агентства по перекладах, нотаріуса для засвідчення оригінальності документів, а так само стояння в чергах на подачу документів на візу в Канаду. Завдяки нашим фахівцям і їх досвіду, процес оформлення візи буде для Вас приємним і непомітним. Варто пам'ятати, що Консульство Канади одне із найбільш вимогливих.

www.38i.ru

Коментарі  

# Анна 18.04.2017, 16:28
З чоловіком вирішили поїхати в Канаду на заробітки, звернулися до сайту ( http://helpvisa.com.ua/uk/uk-kanada ). У цій статті ми не знайшли перелік необхідних документів для відкриття робочої візи. Наші друзі поїхали і дуже задоволені, а візи їм оформила саме ця компанія. Хотіли б запитати, що саме потрібно, які саме документи в оригіналах і які ксерокопія? Завчасно дякую за відповідь.
# Олеся 20.04.2017, 10:22
Збираємося до Канади із сестрою, весь пролік документів, що необхідні для отримання візи, ми теж знайшли тут, на вашому сайті http://helpvisa.com.ua/uk/uk-kanada . Дуже вдячні цьому сайту, бо ніде інше знайти повний перелік та чіткі інструкції ми не змогли. Віза нам потрібна була не робоча, ми збиралися в гості і запрошення до Канади у нас було, тому цікавила ціна саме у цьому напрямку.
# Олександра 20.04.2017, 16:35
Добрий день! Підкажіть будь ласка, які документи потрібно подати до вашої служби для того, щоб відкрити візу в Канаду для українця, у такому випадку. Директор приватного підприємства має запрошення від партнерів з метою ділового візиту тривалістю 3 дні. Проживання буде заброньоване в готелі за рахунок канадської сторони. І ще одне запитання. У запрошенні вказано "Запрошуємо представників Вашої компанії". Чи можуть за таким запрошенням виїхати 3 чоловіки чи тільки 1? Заздалегідь вдячна за відповідь!
# Софія 24.04.2017, 11:30
Мені потрібно відкрити візу в Канаду. Хочу дізнатися більше про декілька речей. Якщо я їду до Канади зі своєю дитиною, мій чоловік знаходиться закордоном. Які документи мені потрібно підготувати для дитини? Я прочитала інформацію і зрозуміла, що треба мені, а про дітей я не впевнена.
Чи буде досить однієї розписки від батька?
Моєму сину зараз 7 років, через три місяці виповниться 8.
# Візовий менеджер Катерина 24.04.2017, 11:53
Відповідь # Софія
Доброго дня! Основними документами для неовноітньої дитини є свідоцтво про народження, довідка з місця навчання ( якщо така є), ноторіаьний дозвіл на виїзд від одного з батьків який не подорожує та спонсорський лист, ноторіально завірений, від особі, яка буде виступати спонсором, а також її довідка з роботи чи банку, та копія паспорту.
# Візовий менеджер Катерина 24.04.2017, 12:01
Відповідь: # Олександра
Основними документами для бізнес візи в Канаду є
запрошення, довідка з роботи із зарплатньою за останні 6 місяців, довідка з банку про баанс на рахунку та рух коштів по рахунку за останні 3/6 місяців, додаткові документи на нерухомість та св. про народження дітй та св. про шлюб. Детеьний список документів можемо висати вам на почту. Було б краще якщо для кожного з представників було окреме запрошення, де прописане його ім"я та прізвище, а також чому саме його запрошують.
# Сніжанна 24.04.2017, 14:03
Який найпростіший і гарантований спосіб для того, щоб відкрити візу в Канаду? В які терміни здійснюється переклад офіційних документів та чи потрібно їх апостиль? Які гарантії того, що після замовлення Ваших послуг я зможу отримати візу? Якщо я не працюю майже пів року чи є можливість отримання візи? Якщо у банку є непогашений кредит, існує ризик відмови у отриманні візи чи ні? Буду дуже вдячна за оперативну відповідь.
# Ігор 26.04.2017, 20:48
Добрий день! Я нещодавно збирався із друзями поїхати у Канаду. Але не знали які потрібні документи, або як оформити візу. Завдяки цьому сайту http://helpvisa.com.ua/uk/uk-kanada ми змогли знайти потрібну нам інформацію, але хотілось би уточнити я хотів би узяти свого молодшого брата, йому зараз 14 років. Які потрібні документи для того, щоб він зі мною поїхав.
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 11:44
Сніжанна,
все залежить від цілі поїздки і Вашої ситуації. Наші послуги заключаються в кваліфікованній консультації та корректній і максимальній підготовці всіх документів, це максимально збільшить Ваші шанси, але гарантувати 100% не може, якби це було можливо - сумми на послуги були б зовсім інші)
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 12:20
Ігор,
додатково на брата потрібен дозвіл на виїзд від обох батьків + копії їх паспортів + копія свідоцтва про народження
# Дмитро 01.05.2017, 12:20
Дуже цікавить - в чому перевага відкрити візу в Канаду через оформлення бізнес- запрошення перед іншими видами віз, і як що такі переваги є, виникає питання - хто ж мені таке запрошення оформить, як що я - простий работяга, адже це ж тільки в кіно таке буває, коли брат Даніли Багрова - бандит Віктор прибуваї до США, розказує, що він прибув на "конференцію по кмпьютєрним технологіям і защітє компьютєрних програм" і його песперешкодно пропускають?
# Люба 01.05.2017, 12:38
Доброго дня!!! Мені потрібна віза в Канаду. Підкажіть найдієвіший спосіб для того, щоб відкрити візу в Канаду? Чи можу я виїхати в Канаду, якщо зараз ніде не працюю, а перебуваю в декретній відпустці? В які терміни здійснюється переклад всіх необхідних офіційних документів для канадської візи? Якою буде вартість наданих вами послуг?Наперед дуже вдячна
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 12:46
Дмитро,
всі деталі по бізнес візі можу розказати по телефону)
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 13:10
Люба,
все залежить від Вашої ситуації вцілому, і є у Вас запрошення чи ні. Краще телефонуйте)
# Альона 11.05.2017, 14:48
Доброго дня!
Хочемо сім'єю поїхати у Канаду до родичів, але запрошення нам не дали.
Хочу уточнити деякі деталі, а саме:
1. Цікавить, чи не проблематично відкрити візу в Канаду для українців без запрошення або тура?
2. Та скільки часу буде потрібно для оформлення всіх документів?
3. Які гарантії, що відкриють візу без запрошення, та у одного із членів сім'ї, що планує теж їхати, є заборгованість у банку?
# Візовий менеджер Алла 12.05.2017, 12:33
Альона,
доброго дня. Без запрошення можемо допомогти тільки під наш турпакет, але щоб претендувати на туристичну візу мають бути дуже обїзжені закордонні паспорти. Якщо цього немає - треба робити запрошення від родичів.
і відповіді по порядку:
1. Без запрошення або туру подавати пакет документів не можна. Ми можемо зробити туристичний пакет, але не можемо зробити запрошення від фізичної особи.
2. По часу підготовка 2-3 дні + розляд від 4 до 20 днів
3. Гарантії на Канаду ніхто не може дати, можемо зробити Ваші шанси максимальними і все грамотно підготувати, але рішення приймає консульство. Борг не впливає.
# Влад 12.05.2017, 18:57
Доброго дня. Давно виникали питання, щодо відкриття візи в Канаду для українців, але прочитавши Вашу статтю їх стало набагато менше. Допопоможіть, будь ласка, висвітлити таке питання. Якщо я з своєю жінкою маю бажання поїхати в Канаду в гості до друга, які при цьому документи підтвердження спорідненості необхідно надати? Адже, крім спільних фотографій ми не маємо ніякого підтвердження того, що ми взагалі знайомі.
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 14:03
Влад, якщо Ви їдете до друга то фотографії це самий ідеальний варіант взагалі, 4-5 штучок у кольорі роздрукувати і буде чудово
# Аліна 02.06.2017, 11:30
Добрий день. Подруга запросила до себе у гості у Торонто восени.
Підскажіть, будь-ласка, відповідь таке запитання: на який максимальний термін я можу отримати гостьову візу в Канаду і чи потрібно робити переклад усіх документів?
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 11:49
Доброго дня, Ви маєте можливість отримати мімімальну візу в Канаду з момента видачі на пів року, або максимальну візу з момента видачі та до кінця дії Вашого закордонного паспорта, в залежності від ситуації

Якісний переклад усіх необхідних докуменів виконують дипломовані спеціалісти перекладачі компанії Helpvisa, вам необхідно лише надати нам у зручний для Вас спосіб(особисто, кур'єром, поштою або електронною поштою) копії документів для перекладу.
# Віктор Петрович 16.06.2017, 09:57
День добрий, друзі запросили до себе у гості, планую відвідати Канаду найближчим часом. Надайте, будь-ласка, таку інформацію, яким має бути надіслане від друзів запрошення для гостьової візи?
# Візовий менеджер Ксенія 16.06.2017, 10:06
Доброго Вам дня, Віктор Петрович.
Запрошення від Ваших друзів може бути написане або від руки та підписане власноруч або завірене нотаріусом. Завірення не є обов'язковим у цьому випадку.

Компанія Helpvisa з радістю готова відповісти на усі запитання, що можуть виникнути у Вас під час підготовки документів та допомогти Вам швидко та якісно оформити документи для поїздки.
Joomla SEF URLs by Artio