(097) 630 54 72

(050) 556 04 75

(093) 554 28 20

Оформление виз
в любую страну мира!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

 

Новая Зеландия   Послуги з оформлення візи в Нову Зеландію та візова підтримка

 

Вартість оформлення візи в Нову Зеландію:


180 долларів - послуги по оформленню документів під Ваше запрошення

195 долларів - послуги по оформлення під наш туристичний пакет
 


Окремо оплачується консульський збір:

10550 російських рублів

 Список документів для оформлення візи:


- Закордонний паспорт;
- 2 фото 3,5 * 4,5 см;
- Копія українського паспорта;
- Довідка з місця роботи;
- Довідка з банку;
- Підтвердження мети поїздки (запрошення від фізичної або юридичної особи).


Для бізнес поїздки в Консульство необхідно також надати:

- Копія диплома / свідоцтва,що підтверджують Вашу кваліфікацію;

- Запрошення у вільній формі на фірмовому бланку запрошуючою Вас компанії.


Для поїздки в гості в Консульство необхідно також надати:

- Копія паспорта людини, що оформила запрошення;

- Підтвердження спорідненості / знайомства з запрошуючим.Наші послуги:


- Подача та отримання документів у Консульстві Нової Зеландії в Москві;
- Підготовка всіх необхідних документів;
- Заповнення візових анкет;
- Переклад;
- Оформлення страхового поліса (при необхідності).Терміни оформлення візи:


Від 10 до 15 робочих днівДетальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами за телефоном (044) 227-32-60.

 Віза до Нової Зеландії:


Громадянам України, незалежно від мети їхнього візиту необхідна віза Нової Зеландії. Ні для кого не секрет, що отримання та оформлення будь-якої візи, справа вельми клопітка і витратна. Візовий центр HelpVisa, пропонує свої послуги в оформленні віз до Нової Зеландії. Ми допоможемо вам правильно заповнити візову анкету, зібрати всі необхідні документи, а також в найкоротші терміни отримати заповітну візу до Нової Зеландії.Ми допоможемо Вам з наступними візами в Нову Зеландію:


- Гостьова віза в Нову Зеландію;

- Бізнес віза в Нову Зеландію;

- Туристична віза в Нову Зеландію.Вартість віз в Нову Зеландію:


Список представлених вище документів є приблизними, у кожному окремому випадку можуть бути свої доповнення. На список документів, а так само на вартість візи в Нову Зеландію можуть впливати різні чинники - тип бажаної візи, наявність роботи, нерухомості, сімейний стан. Правильно підготовлений пакет документів - запорука вашого успіху. Не варто ризикувати, тому що у випадку відмови, відповідна відмітка в паспорті, може легко зіпсувати вам візову історію. Віза до Нової Зеландії справа вельми клопітка, вимагає навичок і досвіду, так що краще всього звернутися до фахівців візового центру HelpVisa прямо зараз за телефонами:

(097) 630 54 72

(044) 227 32 60.


 

Інші існуючі типи віз:


Тимчасові візи (Temporary entry class visa) - сюди відносять всі туристичні, робочі та студентські візи.


Резидентські візи (Residence class visa) - власники цих віз мають дозвіл на імміграцію і особливі дозволи для працевлаштування та інвесторської діяльності.


Транзитні візи (Transit visa) - ця віза дозволяє туристам легально перебувати на території Нової Зеландії не більше 24 годин.

Коментарі  

# Марк 26.04.2017, 12:30
Добрий день, хотілося б дізнатися чи можу я оформити найближчим часом туристичну візу в Нову Зеландію, якщо це моя перша поїздка? Справа в тому, що я переселенець із зони АТО і чув, що майже нікуди не випускають, крім країн СНД, в такій ситуації. Які довідку і документи потрібні додатково в моєму випадку? Дуже б хотілося відвідати цю країну в цьому році. Сподіваюся на вашу відповідь
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 13:10
Доброго дня Марк,

якщо це Ваша перша поїздка то Нова Зеландія поставить візи тільки у випадку, якщо там проживають родичі. Якщо поїздка просто туристична то шанси на отримання візи дуже маленькі
# Галина 02.05.2017, 21:43
Доброго дня! Збираємося у відпустку з дитиною, чотири роки. Приблизний термін перебування - три тижні (у жовтні). Підкажіть, які документи потрібно підготувати та які щеплення зробити в обов’язковому порядку? Чи потрібна домовленість від нотаріуса, якщо вимушені будемо їхати вдвох, без батька дитини? І скільки приблизно це буде коштувати?
Раніше нікуди не виїжджали, але можемо отримати запрошення від громадянина Нової Зеландії.
# Ігор 28.05.2017, 20:53
Я чув, що у Новій Зеландії дуже сурове законодавство, що до міграції у цю країну. Мене цікавить які документи, окрім тих що перераховані вище на сайти, треба ще додати, якщо я хочу переїхати на жити туди. Для Резидентської візи треба вже мати запрошення на роботу? А є в цій країні такі види віз як «грін карта»? Які проблеми можуть виникнути при отримані запрошення на роботу в цій країні?
# Візовий менеджер Алла 29.05.2017, 13:05
Доброго дня Ігор,
так, Нова Зеландія дуже складна в плані імміграції, там є багато програм, вони всі різні, дуже багато нюансів, так не відповім, телефонуйте)
# Ірина 02.06.2017, 13:22
Вітаю. Підскажіть таке питання: ми з подругою відкриваємо візу в Австралію, чи можна нам поїхати по ній ще й у Нову Зеландію?
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 13:27
Доброго дня, Ірина.
Нажаль Ви не зможете поїхати в Нову Зеландію з Австралійською візою.
Віза Нової Зеландії є окремою та розповсюджується лише на територію даної країни - Нової Зеландії.
# Марія 16.06.2017, 10:29
Хочемо з майбутнім чоловіком після весілля поїхати у медовий місяць до Нової Зеландії хотіли дізнатись за який термін можна оформити усі необхідні документи?
# Візовий менеджер Ксенія 16.06.2017, 11:01
Доброго дня,Марія

Усі необхідні документи для Вашої поїздки можливо оформити терміном у 3-4 тижні, адже консульство Нової Зеландії знаходиться не в Україні.Тому Вам необхідно якнайшвидше підготувати пакети документів для перекладу.
Компанія HelpVisa з радістю готова допомогти Вам.
# Ігор 16.07.2017, 16:11
У мене запитання загального характеру: чи запропонований список документів є однаковим для оформлення всіх видів віз, в тому числі і тимчасової? Та ще цікавить, чи є обов'язковим представлення довідки з місця роботи для отримання тимчасової візи. Коли ця довідка є обов'язковою, то як мені поступити в такому випадку, якщо в даний час я ніде офіційно не працевлаштований?
# Оксана 16.07.2017, 16:22
У вас на сайті написано, що маєте величезний досвіт роботи з консульствами
в Україні та за кордоном і це дає можливість допомагати навіть у складних
ситуаціях. У на така ситуація: У мене сестра живе у Новій Зенландії і давно запрошує нас до себе в гості, тим більше є привід - народження дитини. Ми мешкаемо в Криму (це найголовніша проблема), дитині 10 років, закордонніх паспортів не маємо. Який пакет документів ми повінні зібрати, дє і скільки це буде коштувати?
# Анна 21.07.2017, 14:34
Доброго дня,, я хочу в кінці серпня злітати до свого друга уЛондон, мене цікавлять такі питання. Чи можна офомити і отримати візу за місяць? І які документи необхідні, скільки максимум часу можна буде знаходиться з візою за кордоном. Ще хотіла б дізнатися з приводу робочої візи на скільки важко її отримати і скільки часу чекати рішення? Зазделегідь дякую
# Андрій 24.07.2017, 13:09
Якщо я хочу оформити візу в Нову Зеландію, то чи можу я бути впевненим на сто відсотків, що мене не розвернуть на кордоні і я не відправлюсь додому, але вже без грошей? Просто щоб не було так, як у ситуації із США, коли українцям навіть візу не хотять давати, а гроші все одно йдуть. Якщо можливо, то підкажіть всі документи, які необхідні для туристичної візи в Нову Зеландію.
# Візовий менеджер Алла 26.07.2017, 08:29
Ігор,
на тимчасові візи базовий список документів і актуальний. Довідка з роботи необхідна. Якщо не працюєте є два варіанти: або спонсорський лист від родича і його довідка. або якийсь інший документ, що підтверджує регулярний дохід (наприклад договор оренди)
# Візовий менеджер Алла 26.07.2017, 08:29
Оксана, доброго дня!
те що ви з Криму це не проблема, але треба закордонні паспорти оббовьяково, без них ніяк)
# Візовий менеджер Алла 26.07.2017, 08:34
Анна,
по Великобританії - за місяць встигните, якщо зараз почнете. По робочій візі - так, дуже складно
# Візовий менеджер Алла 26.07.2017, 08:36
Андрій,
у правилах кожної країни написано, що офіцер на кордонні має право не пустити Вас в країну, якщо Ви бвизвете підозре, це міжнародне законодавство і звичайно бгарантувати 100% ніхто не може) Тому не везіть з собою одежи не по сезону, багато сумок, приладдя кухонне, все що може визвати підозру що Ви не турист і їдете в один бік. І тоді все буде добре
# Галя 28.07.2017, 10:57
Доброго дня! Мені з модельного агенства запропонували контракт, за яким потрібно працювати у Новій Зеландії три місяці моделлю, тому хочу уточнити у Вас такі питання: мені потрібно спеціальне запрошення з модельного агенства яке в Новій Зеландії? І чи потрібно відкривати робочу візу, або ж достатньо простої? Я після трьох місяці роботи хочу ще на місяць залишитись та відпочити у цій країні, мені потрібно додатково робити туристичну візу?
# Візовий менеджер Алла 03.08.2017, 13:34
Галя,
потрібна робоча віза і її має оформити Вам роботодавець
# Катерина 14.08.2017, 11:20
Добридень! Я планую відвідати Нову Зеландію в січні 2018 року. У мене там живе подруга. Підкажіть, які документи мені потрібні для оформлення візи і чи потрібно запрошення від моєї подруги? І які документи потрібні для підтвердження, що ми подруги? Це ж не родинні стосунки. Як швидко оформляється віза? Коли мені потрібно починати збір документів? Буду вдячна за відповідь.
# Менеджер Алла 16.08.2017, 13:24
Катерина,
Вам необхідний наступний список документів:
- Закордонний паспорт;
- 2 фото 3,5 * 4,5 см;
- Копія українського паспорта;
- Довідка з місця роботи;
- Довідка з банку;
- Підтвердження мети поїздки (запрошення від Вашої подругии).

Також Ви можете надати Ваші спільні фото, переписки, листи для підтвердження знайомства. Віза оформлюється за 2-3 тиждні, починати збір документів можете вже зараз)

Гарного дня)
# Олег 17.05.2018, 18:23
Вирішили всією сім`єю поїхати в Нову Зеландію в гості до родичів. Пдскажіть будь ласка , скільки часу займає подача та отримання документів? Які конкретно документи потрібно подавати. Чи потрібно оформляти страховий поліс. Скільки часу ми можемо знаходитись в Новій Зеландії? Поїздку плануємо я моя жінка і двоє непонолітніх дітей. Заздалегідь вдячний за допомогу.
# Візовий менеджер Ірина 21.05.2018, 23:53
Олег,
по часу це біля 3х тижнів, страховий поліс не потрібен, термін візи мо можемо запрошувати, але рекомендую не ільше ніж 30-40 днів для гостьової візи всієї родини. Списочок документів актуальний на сайті)
Joomla SEF URLs by Artio
ОФОРМИТИ ВІЗУ
(097) 630 54 72
(050) 556 04 75
(093) 554 28 20
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Європа
Азія
Південна і Північна Америка
Африка
Океанія

 

Новая Зеландия   Послуги з оформлення візи в Нову Зеландію та візова підтримка

 

Вартість оформлення візи в Нову Зеландію:


180 долларів - послуги по оформленню документів під Ваше запрошення

195 долларів - послуги по оформлення під наш туристичний пакет
 


Окремо оплачується консульський збір:

10550 російських рублів

 Список документів для оформлення візи:


- Закордонний паспорт;
- 2 фото 3,5 * 4,5 см;
- Копія українського паспорта;
- Довідка з місця роботи;
- Довідка з банку;
- Підтвердження мети поїздки (запрошення від фізичної або юридичної особи).


Для бізнес поїздки в Консульство необхідно також надати:

- Копія диплома / свідоцтва,що підтверджують Вашу кваліфікацію;

- Запрошення у вільній формі на фірмовому бланку запрошуючою Вас компанії.


Для поїздки в гості в Консульство необхідно також надати:

- Копія паспорта людини, що оформила запрошення;

- Підтвердження спорідненості / знайомства з запрошуючим.Наші послуги:


- Подача та отримання документів у Консульстві Нової Зеландії в Москві;
- Підготовка всіх необхідних документів;
- Заповнення візових анкет;
- Переклад;
- Оформлення страхового поліса (при необхідності).Терміни оформлення візи:


Від 10 до 15 робочих днівДетальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами за телефоном (044) 227-32-60.

 Віза до Нової Зеландії:


Громадянам України, незалежно від мети їхнього візиту необхідна віза Нової Зеландії. Ні для кого не секрет, що отримання та оформлення будь-якої візи, справа вельми клопітка і витратна. Візовий центр HelpVisa, пропонує свої послуги в оформленні віз до Нової Зеландії. Ми допоможемо вам правильно заповнити візову анкету, зібрати всі необхідні документи, а також в найкоротші терміни отримати заповітну візу до Нової Зеландії.Ми допоможемо Вам з наступними візами в Нову Зеландію:


- Гостьова віза в Нову Зеландію;

- Бізнес віза в Нову Зеландію;

- Туристична віза в Нову Зеландію.Вартість віз в Нову Зеландію:


Список представлених вище документів є приблизними, у кожному окремому випадку можуть бути свої доповнення. На список документів, а так само на вартість візи в Нову Зеландію можуть впливати різні чинники - тип бажаної візи, наявність роботи, нерухомості, сімейний стан. Правильно підготовлений пакет документів - запорука вашого успіху. Не варто ризикувати, тому що у випадку відмови, відповідна відмітка в паспорті, може легко зіпсувати вам візову історію. Віза до Нової Зеландії справа вельми клопітка, вимагає навичок і досвіду, так що краще всього звернутися до фахівців візового центру HelpVisa прямо зараз за телефонами:

(097) 630 54 72

(044) 227 32 60.


 

Інші існуючі типи віз:


Тимчасові візи (Temporary entry class visa) - сюди відносять всі туристичні, робочі та студентські візи.


Резидентські візи (Residence class visa) - власники цих віз мають дозвіл на імміграцію і особливі дозволи для працевлаштування та інвесторської діяльності.


Транзитні візи (Transit visa) - ця віза дозволяє туристам легально перебувати на території Нової Зеландії не більше 24 годин.

www.38i.ru

Коментарі  

# Марк 26.04.2017, 12:30
Добрий день, хотілося б дізнатися чи можу я оформити найближчим часом туристичну візу в Нову Зеландію, якщо це моя перша поїздка? Справа в тому, що я переселенець із зони АТО і чув, що майже нікуди не випускають, крім країн СНД, в такій ситуації. Які довідку і документи потрібні додатково в моєму випадку? Дуже б хотілося відвідати цю країну в цьому році. Сподіваюся на вашу відповідь
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 13:10
Доброго дня Марк,

якщо це Ваша перша поїздка то Нова Зеландія поставить візи тільки у випадку, якщо там проживають родичі. Якщо поїздка просто туристична то шанси на отримання візи дуже маленькі
# Галина 02.05.2017, 21:43
Доброго дня! Збираємося у відпустку з дитиною, чотири роки. Приблизний термін перебування - три тижні (у жовтні). Підкажіть, які документи потрібно підготувати та які щеплення зробити в обов’язковому порядку? Чи потрібна домовленість від нотаріуса, якщо вимушені будемо їхати вдвох, без батька дитини? І скільки приблизно це буде коштувати?
Раніше нікуди не виїжджали, але можемо отримати запрошення від громадянина Нової Зеландії.
# Ігор 28.05.2017, 20:53
Я чув, що у Новій Зеландії дуже сурове законодавство, що до міграції у цю країну. Мене цікавить які документи, окрім тих що перераховані вище на сайти, треба ще додати, якщо я хочу переїхати на жити туди. Для Резидентської візи треба вже мати запрошення на роботу? А є в цій країні такі види віз як «грін карта»? Які проблеми можуть виникнути при отримані запрошення на роботу в цій країні?
# Візовий менеджер Алла 29.05.2017, 13:05
Доброго дня Ігор,
так, Нова Зеландія дуже складна в плані імміграції, там є багато програм, вони всі різні, дуже багато нюансів, так не відповім, телефонуйте)
# Ірина 02.06.2017, 13:22
Вітаю. Підскажіть таке питання: ми з подругою відкриваємо візу в Австралію, чи можна нам поїхати по ній ще й у Нову Зеландію?
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 13:27
Доброго дня, Ірина.
Нажаль Ви не зможете поїхати в Нову Зеландію з Австралійською візою.
Віза Нової Зеландії є окремою та розповсюджується лише на територію даної країни - Нової Зеландії.
# Марія 16.06.2017, 10:29
Хочемо з майбутнім чоловіком після весілля поїхати у медовий місяць до Нової Зеландії хотіли дізнатись за який термін можна оформити усі необхідні документи?
# Візовий менеджер Ксенія 16.06.2017, 11:01
Доброго дня,Марія

Усі необхідні документи для Вашої поїздки можливо оформити терміном у 3-4 тижні, адже консульство Нової Зеландії знаходиться не в Україні.Тому Вам необхідно якнайшвидше підготувати пакети документів для перекладу.
Компанія HelpVisa з радістю готова допомогти Вам.
# Ігор 16.07.2017, 16:11
У мене запитання загального характеру: чи запропонований список документів є однаковим для оформлення всіх видів віз, в тому числі і тимчасової? Та ще цікавить, чи є обов'язковим представлення довідки з місця роботи для отримання тимчасової візи. Коли ця довідка є обов'язковою, то як мені поступити в такому випадку, якщо в даний час я ніде офіційно не працевлаштований?
# Оксана 16.07.2017, 16:22
У вас на сайті написано, що маєте величезний досвіт роботи з консульствами
в Україні та за кордоном і це дає можливість допомагати навіть у складних
ситуаціях. У на така ситуація: У мене сестра живе у Новій Зенландії і давно запрошує нас до себе в гості, тим більше є привід - народження дитини. Ми мешкаемо в Криму (це найголовніша проблема), дитині 10 років, закордонніх паспортів не маємо. Який пакет документів ми повінні зібрати, дє і скільки це буде коштувати?
# Анна 21.07.2017, 14:34
Доброго дня,, я хочу в кінці серпня злітати до свого друга уЛондон, мене цікавлять такі питання. Чи можна офомити і отримати візу за місяць? І які документи необхідні, скільки максимум часу можна буде знаходиться з візою за кордоном. Ще хотіла б дізнатися з приводу робочої візи на скільки важко її отримати і скільки часу чекати рішення? Зазделегідь дякую
# Андрій 24.07.2017, 13:09
Якщо я хочу оформити візу в Нову Зеландію, то чи можу я бути впевненим на сто відсотків, що мене не розвернуть на кордоні і я не відправлюсь додому, але вже без грошей? Просто щоб не було так, як у ситуації із США, коли українцям навіть візу не хотять давати, а гроші все одно йдуть. Якщо можливо, то підкажіть всі документи, які необхідні для туристичної візи в Нову Зеландію.
# Візовий менеджер Алла 26.07.2017, 08:29
Ігор,
на тимчасові візи базовий список документів і актуальний. Довідка з роботи необхідна. Якщо не працюєте є два варіанти: або спонсорський лист від родича і його довідка. або якийсь інший документ, що підтверджує регулярний дохід (наприклад договор оренди)
# Візовий менеджер Алла 26.07.2017, 08:29
Оксана, доброго дня!
те що ви з Криму це не проблема, але треба закордонні паспорти оббовьяково, без них ніяк)
# Візовий менеджер Алла 26.07.2017, 08:34
Анна,
по Великобританії - за місяць встигните, якщо зараз почнете. По робочій візі - так, дуже складно
# Візовий менеджер Алла 26.07.2017, 08:36
Андрій,
у правилах кожної країни написано, що офіцер на кордонні має право не пустити Вас в країну, якщо Ви бвизвете підозре, це міжнародне законодавство і звичайно бгарантувати 100% ніхто не може) Тому не везіть з собою одежи не по сезону, багато сумок, приладдя кухонне, все що може визвати підозру що Ви не турист і їдете в один бік. І тоді все буде добре
# Галя 28.07.2017, 10:57
Доброго дня! Мені з модельного агенства запропонували контракт, за яким потрібно працювати у Новій Зеландії три місяці моделлю, тому хочу уточнити у Вас такі питання: мені потрібно спеціальне запрошення з модельного агенства яке в Новій Зеландії? І чи потрібно відкривати робочу візу, або ж достатньо простої? Я після трьох місяці роботи хочу ще на місяць залишитись та відпочити у цій країні, мені потрібно додатково робити туристичну візу?
# Візовий менеджер Алла 03.08.2017, 13:34
Галя,
потрібна робоча віза і її має оформити Вам роботодавець
# Катерина 14.08.2017, 11:20
Добридень! Я планую відвідати Нову Зеландію в січні 2018 року. У мене там живе подруга. Підкажіть, які документи мені потрібні для оформлення візи і чи потрібно запрошення від моєї подруги? І які документи потрібні для підтвердження, що ми подруги? Це ж не родинні стосунки. Як швидко оформляється віза? Коли мені потрібно починати збір документів? Буду вдячна за відповідь.
# Менеджер Алла 16.08.2017, 13:24
Катерина,
Вам необхідний наступний список документів:
- Закордонний паспорт;
- 2 фото 3,5 * 4,5 см;
- Копія українського паспорта;
- Довідка з місця роботи;
- Довідка з банку;
- Підтвердження мети поїздки (запрошення від Вашої подругии).

Також Ви можете надати Ваші спільні фото, переписки, листи для підтвердження знайомства. Віза оформлюється за 2-3 тиждні, починати збір документів можете вже зараз)

Гарного дня)
# Олег 17.05.2018, 18:23
Вирішили всією сім`єю поїхати в Нову Зеландію в гості до родичів. Пдскажіть будь ласка , скільки часу займає подача та отримання документів? Які конкретно документи потрібно подавати. Чи потрібно оформляти страховий поліс. Скільки часу ми можемо знаходитись в Новій Зеландії? Поїздку плануємо я моя жінка і двоє непонолітніх дітей. Заздалегідь вдячний за допомогу.
# Візовий менеджер Ірина 21.05.2018, 23:53
Олег,
по часу це біля 3х тижнів, страховий поліс не потрібен, термін візи мо можемо запрошувати, але рекомендую не ільше ніж 30-40 днів для гостьової візи всієї родини. Списочок документів актуальний на сайті)
Joomla SEF URLs by Artio