(097) 630 54 72

(099) 544 05 24

(093) 554 28 20

Оформление виз
в любую страну мира!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

 

США Запорукою успіху отримання візи в США є грамотна підготовка до співбесіди і пояснення мети поїздки візовому офіцерові. Десятирічний досвід роботи з посольством США дозволяє нам вирішувати будь-які, навіть найскладніші ситуації, включаючи отримання візи після відмови.

 

Віза в США - як отримати

 

Вартість оформлення візи в США:

- 700 грн - тільки заповнення візової анкети. Якщо Вас не требба консультувати по співбесіді, списку і правильності документів та не треба запусивати на співбесіду - Ви можете скористатися найбюджетнішої послугою - заповнення візової анкети DS-160.

- 1500 грн. - якщо у Вас є своє запрошення або тур, ми Вас проконсультуємо, заповнимо анкету, запишемо на подачу документів в Консульство США і підготуємо Вас до співбесіди

- 2400 грн. - оформлення візи під наше туристичне запрошення, консультація, заповнення анкети

- 200 долларів - бізнес сервіс, у вартості консультація, заповнення анкети + організація бізнес сервісу під Ваш вид діяльності

 

Наші ціни дуже доступні, тому що ми робимо свій продукт і працюємо без посередників. Досвід роботи з консульством США - 10 років.

 

Окремо оплачується консульський збір:


- 160 доларів (по курсу в гривнях)

 Наші послуги:

 

- запис на співбесіду в Консульстві США
- при наявності відїздженої візи в США, при отриманні якої Ви вже здавали відбитки пальців, ми можемо подати документи за Вас
- підготовка всіх необхідних документів
- заповнення візових анкет
- переклад документів

 


 

Список документів для оформлення візи:

 

- закордонний паспорт
- 1 фото 5*5 см
- копія українського паспорта
- довідка з роботи.

 Терміни оформлення візи:

 

від 5 до 10 робочих днів

 


 

Детальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами по телефону, електронній пошті або skypeю

 


 

Ми допоможемо Вам з такими візами до США:

 

Туристична віза в США

Гостьова віза в США

Бізнес-віза в США

 


 

Віза в США - оформлення у Києві:

 

За останні роки збільшилася кількість наших співвітчизникі, які відвідують Сполучені Штати Америки, і все більше людей стикається з проблемою отримання дозволу на в'їзд в цю країну.Адже саме цю візу можна впевнено віднести до трійки найбільш складних віз.
Візовий центр Helpvisa, вже протягом багатьох років успішно допомагає громадянам України та інших країн в оформленні віз у США.
Ми надамо Вам допомогу починаючи зі збору документів і закінчуючи консультацією по всьому процесу співбесіди, рекомендацією щодо зовнішнього вигляду, манери спілкування і деталей розмови. За багато років роботи з цим посольством ми вивчили основні їх переваги і деталі, які допоможуть Вам добитися бажаного результату.
До кожного клієнта у нас персональний підхід, ми підберемо для вас набір додаткових документів, не вказаних у загальному списку, які стануть великим плюсом у Вашій історії поїздки для візового офіцера, що приймає рішення. Ми особисто запишемо вас на співбесіду в консульство США, а у разі, якщо ви вже були володарем американської візи, для якої ви здавали відбитки пальців, подати документи на візу США ми зможемо і без вашої присутності.

 


 

Інші існуючі типи віз:

 

Робоча віза - якщо Ви бажаєте тимчасово працювати в Сполучених Штатах не в якості іммігранта.

Студентська віза – видається іноземним громадянам, які приїжджають в США з метою отримання освіти. Перед тим як подавати заявку на отримання цього типу візи, ви повинні отримати офіційне підтвердження про те, що ви зараховані до університету, коледжу або прийняті в освітню програму.

Віза учасника програм обміну – Сполучені Штати Америки завжди вітають участь іноземних громадян у програмах обміну.
Перед тим як подавати заявку в консульство, ви повинні отримати офіційне підтвердження про те, що ви прийняті в програму обміну і вся поїздка підтверджена згодою уповноваженого спонсора програми. Зазвичай всі необхідні документи надають кандидату на візу, вже в готовому вигляді для подальшої подачі у консульство.  Віза спеціально розроблена для учасників програм обміну, і призначена для сприяння обміну між студентами знаннями і навичками з різних спеціальностей.

Віза для особистих помічників та домашніх працівників, які планують супроводжувати свого наймача, або їде до свого роботодавця в США.
Такі громадяни можуть претендувати на візу категорії B-1. До домашніх працівників прирівнюються лакеї, камердинери, водії, покоївки, няні, кухар та інші. А-3 або G-5. Особи, які будуть працювати у співробітників дипломатичних установ, можуть претендувати на візу А-3 або G-5 (у залежності від категорії візи приймаючої сторони).

Віза для журналістів та працівників ЗМІ - це той тип віз, який призначений для коротких поїздок в США співробітників іноземних ЗМІ для здійснення журналістської діяльності, якщо офіс таких співробітників розташований за межами США

 


Коментарі  

# Тетяна 19.04.2017, 15:13
Доброго дня! Хотіла б дізнатися глибше про оформлення візи до США.
Що для цього потрібно, список документів, а також які ціни. Справа в тому, що до цієї країни я ще не виїжджала ні разу. Тому в цій справі не компетентна.
Кажуть, що отримати дозвіл на виїзд до цієї країни отримати дуже важко, тому що що ця віза найскладніша. Тому ще хотіла б дізнатися, як можна найшвидше все оформити.
# Визовый менеджер Алла 24.04.2017, 13:33
Тетяна, доброго дня,
оформити все можливо, вартість послуг від 1500 грн до 2700, в залежності від того чи буде у Вас своє запрошення до США
# Яна 26.04.2017, 15:14
Уже п'ятий рік подаюся на Грін карту, щоб отримати можливість виїхати, але марно. Знаю, що американські візи для українців відкриваються складно. У мене є переклади всіх документів, завірених нотаріально, але мені потрібен запис на співбесіду в консульстві США. Які є гарантії, що мені відкриють візу? Скільки це у відсотках приблизно? Дуже мрію жити в США.
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 12:53
Яна,
просто так звичайно еміграційні візи США не ставить, відсотки і шанси зможемо сформувати після звіночка і більш детальної інформації про Вас)
# Олена 02.05.2017, 14:02
Добрий день. Хочу виїхати в США на літні канікули з донькою, якій 17 років. Чи можливо відкрити візу в США неповнолітній дитині в супроводі матері? У мого батька є ПМЖ і він живе багато років в США, але ми з донькою там не були жодного разу. Батько може оформити для нас запрошення. Підкажіть будь ласка скільки це буде коштувати і які документи нам потрібно підготувати.
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 12:38
Олена,
так Ви можете подаватись з донькою вдвох, але необхідно буде дозвіл на виїзд від батька доньки, правило діє до 18 років. По вартісті 3000 грн на двох наші послуги в допомозі + консульскій збір США.
# Ірина 08.05.2017, 09:22
Доброго дня! Мене цікавить робоча віза типу H-1B. Чи є можливість оформити її у Вас? Я чула, що кількість віз цього типу на рік обмежена. Хотілось би отримати детальнішу інформацію з цього питання.
# Візовий менеджер Алла 10.05.2017, 11:47
Ірина,
нажаль робочими в США не займаємось
# Ірина 12.05.2017, 14:46
Дуже цікавить інформація для отримання візи до Америки. Мені 20 років, в Америці проживає рідна сестра мого батька. Дуже хочу побувати там на літніх канікулах. Напишіть будб-ласка детальніше, як її отримати, що для цього треба і чи можу я зтикнутися з якимись проблемами, якщо мої батьки розведені. А також напишіть, чи потрібна якась інформація зі сторони тітки з Америки.
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 14:00
Ірина, від тітки треба буде запрошення, це добре що є близбький родич, тому що по туризму нашим дівчатам складніше отримати. На рахунок того що батьки розведені - немає різниці взагалі.
# Людмила 18.05.2017, 14:12
Вітаю. Підкажіть, будь ласка, у вирішенні такого питання - я хочу поїхати до США, штат Нью-Йорк, Нью-Йорк разом з маленькою дочкою, якій 2 роки. Тато залишається в Україні. Мета подорожі - поїздка до друзів. Які документи мені потрібні для отримання візи та які документи потрібні для виїзду доньки. Віза дається одна на двох? Скільки буде в цьому випадку консульський збір?
# Дмитро 28.05.2017, 07:01
У нас в університеті є спеціальна програма Work and Travel за якою можна поїхати до США на роботу на кілька місяців. Відповідно для цього потрібна віза. Як отримати візу до США, які потрібні документи і яка вартість послуги. Зараз, на скільки я знаю, безвізовий режим ввели в Україні до країн ЄС та США. Чи змінилася процедура отримання візи після данного нововедення?
# Візовий менеджер Алла 29.05.2017, 13:08
Дмитро,
безвізовий режим на США не розповсюджується) візу j1 Вам оформлює агенція, яка веде Вас по программі
# Візовий менеджер Алла 29.05.2017, 13:22
Людмила, віза отримується на дитину окремо, консульській збір також сплачується у повному об'ємі. по документам - на сайті актуальна інформація, на дитину головне нотаріальний дохвіл на виїзд від батька
# Надія Петрова 31.05.2017, 17:15
Я знаю, що зараз дуже складно відкрити візу в США і дуже рада, що Ви змогли мені допомогти в цьому питанні. Дуже Вам дякую за те, що так швидко допомогли відкрити візу в США. З Вами дуже приємно працювати. Будь-які питання вирішувалися швидко і легко.
Дякую за те що ви є. Сподіваюся і надалі співпрацювати з Вашою компанією.
Всім, хто ще в пошуку де саме видкріті візу, я рекомендую дану компанію, успіх 100%.
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 10:30
Надія, щиро дякуємо за Ваш відгук. Ми готові допомогти кожному. Компанія Нelpvisa з радістю надає підтримку у складних ситуаціях. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами у майбутньому. Дякуємо Вам за довіру.
# Борис 02.06.2017, 11:00
Доброго дня. Зібралися усією сім'єю, разом з дітьми, у США цим літом, зібрали майже усі необхідні документи.
Підскажіть, чи можу я фінансувати поїздку всієї родини, якщо моя жінка тимчасово не працює? І чи потрібно брати з собою дітей на співбесіду до консульства?
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 11:12
Борис, доброго Вам дня. Звісно, Ви можете виступити спонсором для усієї Вашої родини. Вам необхідно надати спонсорський лист.
Сприводу співбесіди у консульстві - для дітей, віком менше 14 років, присутність необовязкова.
Joomla SEF URLs by Artio
ОФОРМИТИ ВІЗУ
(097) 630 54 72
(099) 544 05 24
(093) 554 28 20
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Європа
Азія
Південна і Північна Америка
Африка
Океанія

 

США Запорукою успіху отримання візи в США є грамотна підготовка до співбесіди і пояснення мети поїздки візовому офіцерові. Десятирічний досвід роботи з посольством США дозволяє нам вирішувати будь-які, навіть найскладніші ситуації, включаючи отримання візи після відмови.

 

Віза в США - як отримати

 

Вартість оформлення візи в США:

- 700 грн - тільки заповнення візової анкети. Якщо Вас не требба консультувати по співбесіді, списку і правильності документів та не треба запусивати на співбесіду - Ви можете скористатися найбюджетнішої послугою - заповнення візової анкети DS-160.

- 1500 грн. - якщо у Вас є своє запрошення або тур, ми Вас проконсультуємо, заповнимо анкету, запишемо на подачу документів в Консульство США і підготуємо Вас до співбесіди

- 2400 грн. - оформлення візи під наше туристичне запрошення, консультація, заповнення анкети

- 200 долларів - бізнес сервіс, у вартості консультація, заповнення анкети + організація бізнес сервісу під Ваш вид діяльності

 

Наші ціни дуже доступні, тому що ми робимо свій продукт і працюємо без посередників. Досвід роботи з консульством США - 10 років.

 

Окремо оплачується консульський збір:


- 160 доларів (по курсу в гривнях)

 Наші послуги:

 

- запис на співбесіду в Консульстві США
- при наявності відїздженої візи в США, при отриманні якої Ви вже здавали відбитки пальців, ми можемо подати документи за Вас
- підготовка всіх необхідних документів
- заповнення візових анкет
- переклад документів

 


 

Список документів для оформлення візи:

 

- закордонний паспорт
- 1 фото 5*5 см
- копія українського паспорта
- довідка з роботи.

 Терміни оформлення візи:

 

від 5 до 10 робочих днів

 


 

Детальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами по телефону, електронній пошті або skypeю

 


 

Ми допоможемо Вам з такими візами до США:

 

Туристична віза в США

Гостьова віза в США

Бізнес-віза в США

 


 

Віза в США - оформлення у Києві:

 

За останні роки збільшилася кількість наших співвітчизникі, які відвідують Сполучені Штати Америки, і все більше людей стикається з проблемою отримання дозволу на в'їзд в цю країну.Адже саме цю візу можна впевнено віднести до трійки найбільш складних віз.
Візовий центр Helpvisa, вже протягом багатьох років успішно допомагає громадянам України та інших країн в оформленні віз у США.
Ми надамо Вам допомогу починаючи зі збору документів і закінчуючи консультацією по всьому процесу співбесіди, рекомендацією щодо зовнішнього вигляду, манери спілкування і деталей розмови. За багато років роботи з цим посольством ми вивчили основні їх переваги і деталі, які допоможуть Вам добитися бажаного результату.
До кожного клієнта у нас персональний підхід, ми підберемо для вас набір додаткових документів, не вказаних у загальному списку, які стануть великим плюсом у Вашій історії поїздки для візового офіцера, що приймає рішення. Ми особисто запишемо вас на співбесіду в консульство США, а у разі, якщо ви вже були володарем американської візи, для якої ви здавали відбитки пальців, подати документи на візу США ми зможемо і без вашої присутності.

 


 

Інші існуючі типи віз:

 

Робоча віза - якщо Ви бажаєте тимчасово працювати в Сполучених Штатах не в якості іммігранта.

Студентська віза – видається іноземним громадянам, які приїжджають в США з метою отримання освіти. Перед тим як подавати заявку на отримання цього типу візи, ви повинні отримати офіційне підтвердження про те, що ви зараховані до університету, коледжу або прийняті в освітню програму.

Віза учасника програм обміну – Сполучені Штати Америки завжди вітають участь іноземних громадян у програмах обміну.
Перед тим як подавати заявку в консульство, ви повинні отримати офіційне підтвердження про те, що ви прийняті в програму обміну і вся поїздка підтверджена згодою уповноваженого спонсора програми. Зазвичай всі необхідні документи надають кандидату на візу, вже в готовому вигляді для подальшої подачі у консульство.  Віза спеціально розроблена для учасників програм обміну, і призначена для сприяння обміну між студентами знаннями і навичками з різних спеціальностей.

Віза для особистих помічників та домашніх працівників, які планують супроводжувати свого наймача, або їде до свого роботодавця в США.
Такі громадяни можуть претендувати на візу категорії B-1. До домашніх працівників прирівнюються лакеї, камердинери, водії, покоївки, няні, кухар та інші. А-3 або G-5. Особи, які будуть працювати у співробітників дипломатичних установ, можуть претендувати на візу А-3 або G-5 (у залежності від категорії візи приймаючої сторони).

Віза для журналістів та працівників ЗМІ - це той тип віз, який призначений для коротких поїздок в США співробітників іноземних ЗМІ для здійснення журналістської діяльності, якщо офіс таких співробітників розташований за межами США

 


www.38i.ru

Коментарі  

# Тетяна 19.04.2017, 15:13
Доброго дня! Хотіла б дізнатися глибше про оформлення візи до США.
Що для цього потрібно, список документів, а також які ціни. Справа в тому, що до цієї країни я ще не виїжджала ні разу. Тому в цій справі не компетентна.
Кажуть, що отримати дозвіл на виїзд до цієї країни отримати дуже важко, тому що що ця віза найскладніша. Тому ще хотіла б дізнатися, як можна найшвидше все оформити.
# Визовый менеджер Алла 24.04.2017, 13:33
Тетяна, доброго дня,
оформити все можливо, вартість послуг від 1500 грн до 2700, в залежності від того чи буде у Вас своє запрошення до США
# Яна 26.04.2017, 15:14
Уже п'ятий рік подаюся на Грін карту, щоб отримати можливість виїхати, але марно. Знаю, що американські візи для українців відкриваються складно. У мене є переклади всіх документів, завірених нотаріально, але мені потрібен запис на співбесіду в консульстві США. Які є гарантії, що мені відкриють візу? Скільки це у відсотках приблизно? Дуже мрію жити в США.
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 12:53
Яна,
просто так звичайно еміграційні візи США не ставить, відсотки і шанси зможемо сформувати після звіночка і більш детальної інформації про Вас)
# Олена 02.05.2017, 14:02
Добрий день. Хочу виїхати в США на літні канікули з донькою, якій 17 років. Чи можливо відкрити візу в США неповнолітній дитині в супроводі матері? У мого батька є ПМЖ і він живе багато років в США, але ми з донькою там не були жодного разу. Батько може оформити для нас запрошення. Підкажіть будь ласка скільки це буде коштувати і які документи нам потрібно підготувати.
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 12:38
Олена,
так Ви можете подаватись з донькою вдвох, але необхідно буде дозвіл на виїзд від батька доньки, правило діє до 18 років. По вартісті 3000 грн на двох наші послуги в допомозі + консульскій збір США.
# Ірина 08.05.2017, 09:22
Доброго дня! Мене цікавить робоча віза типу H-1B. Чи є можливість оформити її у Вас? Я чула, що кількість віз цього типу на рік обмежена. Хотілось би отримати детальнішу інформацію з цього питання.
# Візовий менеджер Алла 10.05.2017, 11:47
Ірина,
нажаль робочими в США не займаємось
# Ірина 12.05.2017, 14:46
Дуже цікавить інформація для отримання візи до Америки. Мені 20 років, в Америці проживає рідна сестра мого батька. Дуже хочу побувати там на літніх канікулах. Напишіть будб-ласка детальніше, як її отримати, що для цього треба і чи можу я зтикнутися з якимись проблемами, якщо мої батьки розведені. А також напишіть, чи потрібна якась інформація зі сторони тітки з Америки.
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 14:00
Ірина, від тітки треба буде запрошення, це добре що є близбький родич, тому що по туризму нашим дівчатам складніше отримати. На рахунок того що батьки розведені - немає різниці взагалі.
# Людмила 18.05.2017, 14:12
Вітаю. Підкажіть, будь ласка, у вирішенні такого питання - я хочу поїхати до США, штат Нью-Йорк, Нью-Йорк разом з маленькою дочкою, якій 2 роки. Тато залишається в Україні. Мета подорожі - поїздка до друзів. Які документи мені потрібні для отримання візи та які документи потрібні для виїзду доньки. Віза дається одна на двох? Скільки буде в цьому випадку консульський збір?
# Дмитро 28.05.2017, 07:01
У нас в університеті є спеціальна програма Work and Travel за якою можна поїхати до США на роботу на кілька місяців. Відповідно для цього потрібна віза. Як отримати візу до США, які потрібні документи і яка вартість послуги. Зараз, на скільки я знаю, безвізовий режим ввели в Україні до країн ЄС та США. Чи змінилася процедура отримання візи після данного нововедення?
# Візовий менеджер Алла 29.05.2017, 13:08
Дмитро,
безвізовий режим на США не розповсюджується) візу j1 Вам оформлює агенція, яка веде Вас по программі
# Візовий менеджер Алла 29.05.2017, 13:22
Людмила, віза отримується на дитину окремо, консульській збір також сплачується у повному об'ємі. по документам - на сайті актуальна інформація, на дитину головне нотаріальний дохвіл на виїзд від батька
# Надія Петрова 31.05.2017, 17:15
Я знаю, що зараз дуже складно відкрити візу в США і дуже рада, що Ви змогли мені допомогти в цьому питанні. Дуже Вам дякую за те, що так швидко допомогли відкрити візу в США. З Вами дуже приємно працювати. Будь-які питання вирішувалися швидко і легко.
Дякую за те що ви є. Сподіваюся і надалі співпрацювати з Вашою компанією.
Всім, хто ще в пошуку де саме видкріті візу, я рекомендую дану компанію, успіх 100%.
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 10:30
Надія, щиро дякуємо за Ваш відгук. Ми готові допомогти кожному. Компанія Нelpvisa з радістю надає підтримку у складних ситуаціях. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами у майбутньому. Дякуємо Вам за довіру.
# Борис 02.06.2017, 11:00
Доброго дня. Зібралися усією сім'єю, разом з дітьми, у США цим літом, зібрали майже усі необхідні документи.
Підскажіть, чи можу я фінансувати поїздку всієї родини, якщо моя жінка тимчасово не працює? І чи потрібно брати з собою дітей на співбесіду до консульства?
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 11:12
Борис, доброго Вам дня. Звісно, Ви можете виступити спонсором для усієї Вашої родини. Вам необхідно надати спонсорський лист.
Сприводу співбесіди у консульстві - для дітей, віком менше 14 років, присутність необовязкова.
Joomla SEF URLs by Artio