(066) 140 20 29

(097) 630 54 72

Оформление виз
с 100% гарантией качества!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

 

США  

 

1 подарокТелефонуйте - наш менеджер проведе професійну консультацію і вишле індивідуальний список документів безкоштовно.

 

 

Віза в США - як отримати

 

Вартість оформлення візи в США:

 

- 100 доларів - пакет "Базовий": детальна консультація по співбесіді та списку документів, заповнення DS - 160, створення аккаунту і запис на подачу документів в Консульство США (візи B1/B2, C1/D)

- 120 доларів - пакет "Базовий +": оформлення унікального маршруту та туристичні ваучери, детальна консультація і стратегія співбесіди з обговоренням всіх можливих запитань візового офіера, заповнення анкети, створення аккаунту та запис на співбесіду. У випадку повторної подачі після візи - подача та отримання документів нашим співробітником. 

- 250 доларів - пакет "Бізнес": оформлення бізнес запрошення під Ваш рід діяльності, консультація, заповнення анкети DS-160, запис на співбесіду, підготовка всіх основних та додаткових документів для отримання цього типу візи та ретельна підготовка до співбесіди.

 

Наші ціни дуже адекватні, тому що ми працюємо без посередників. Досвід роботи з консульством США - більше 10 років.

 

Окремо оплачується консульський збір:


160 доларів

 Наші послуги:

 

- запис на співбесіду в Консульстві США
- при наявності відїздженої візи в США, при отриманні якої Ви вже здавали відбитки пальців, ми можемо подати документи за Вас
- підготовка всіх необхідних документів
- заповнення візових анкет
- переклад документів

 


 

Список документів для оформлення візи:

 

- закордонний паспорт
- 1 фото 5*5 см
- копія українського паспорта
- довідка з роботи

 Терміни оформлення візи:

 

від 5 до 10 робочих днів

 


 

Детальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами по телефону, електронній пошті або skypeю

 


 

Ми допоможемо Вам з такими візами до США:

 

Туристична віза в США

Гостьова віза в США

Бізнес-віза в США

 


 

Віза в США - оформлення у Києві:

 

За останні роки збільшилася кількість наших співвітчизникі, які відвідують Сполучені Штати Америки, і все більше людей стикається з проблемою отримання дозволу на в'їзд в цю країну.Адже саме цю візу можна впевнено віднести до трійки найбільш складних віз.
Візовий центр Helpvisa, вже протягом багатьох років успішно допомагає громадянам України та інших країн в оформленні віз у США.
Ми надамо Вам допомогу починаючи зі збору документів і закінчуючи консультацією по всьому процесу співбесіди, рекомендацією щодо зовнішнього вигляду, манери спілкування і деталей розмови. За багато років роботи з цим посольством ми вивчили основні їх переваги і деталі, які допоможуть Вам добитися бажаного результату.
До кожного клієнта у нас персональний підхід, ми підберемо для вас набір додаткових документів, не вказаних у загальному списку, які стануть великим плюсом у Вашій історії поїздки для візового офіцера, що приймає рішення. Ми особисто запишемо вас на співбесіду в консульство США, а у разі, якщо ви вже були володарем американської візи, для якої ви здавали відбитки пальців, подати документи на візу США ми зможемо і без вашої присутності.

 


 

Інші існуючі типи віз:

 

Робоча віза - якщо Ви бажаєте тимчасово працювати в Сполучених Штатах не в якості іммігранта.

Студентська віза – видається іноземним громадянам, які приїжджають в США з метою отримання освіти. Перед тим як подавати заявку на отримання цього типу візи, ви повинні отримати офіційне підтвердження про те, що ви зараховані до університету, коледжу або прийняті в освітню програму.

Віза учасника програм обміну – Сполучені Штати Америки завжди вітають участь іноземних громадян у програмах обміну.
Перед тим як подавати заявку в консульство, ви повинні отримати офіційне підтвердження про те, що ви прийняті в програму обміну і вся поїздка підтверджена згодою уповноваженого спонсора програми. Зазвичай всі необхідні документи надають кандидату на візу, вже в готовому вигляді для подальшої подачі у консульство.  Віза спеціально розроблена для учасників програм обміну, і призначена для сприяння обміну між студентами знаннями і навичками з різних спеціальностей.

Віза для особистих помічників та домашніх працівників, які планують супроводжувати свого наймача, або їде до свого роботодавця в США.
Такі громадяни можуть претендувати на візу категорії B-1. До домашніх працівників прирівнюються лакеї, камердинери, водії, покоївки, няні, кухар та інші. А-3 або G-5. Особи, які будуть працювати у співробітників дипломатичних установ, можуть претендувати на візу А-3 або G-5 (у залежності від категорії візи приймаючої сторони).

Віза для журналістів та працівників ЗМІ - це той тип віз, який призначений для коротких поїздок в США співробітників іноземних ЗМІ для здійснення журналістської діяльності, якщо офіс таких співробітників розташований за межами США

 

Коментарі  

# Тетяна 19.04.2017, 18:13
Доброго дня! Хотіла б дізнатися глибше про оформлення візи до США.
Що для цього потрібно, список документів, а також які ціни. Справа в тому, що до цієї країни я ще не виїжджала ні разу. Тому в цій справі не компетентна.
Кажуть, що отримати дозвіл на виїзд до цієї країни отримати дуже важко, тому що що ця віза найскладніша. Тому ще хотіла б дізнатися, як можна найшвидше все оформити.
# Визовый менеджер Алла 24.04.2017, 16:33
Тетяна, доброго дня,
оформити все можливо, вартість послуг від 1500 грн до 2700, в залежності від того чи буде у Вас своє запрошення до США
# Яна 26.04.2017, 18:14
Уже п'ятий рік подаюся на Грін карту, щоб отримати можливість виїхати, але марно. Знаю, що американські візи для українців відкриваються складно. У мене є переклади всіх документів, завірених нотаріально, але мені потрібен запис на співбесіду в консульстві США. Які є гарантії, що мені відкриють візу? Скільки це у відсотках приблизно? Дуже мрію жити в США.
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 15:53
Яна,
просто так звичайно еміграційні візи США не ставить, відсотки і шанси зможемо сформувати після звіночка і більш детальної інформації про Вас)
# Олена 02.05.2017, 17:02
Добрий день. Хочу виїхати в США на літні канікули з донькою, якій 17 років. Чи можливо відкрити візу в США неповнолітній дитині в супроводі матері? У мого батька є ПМЖ і він живе багато років в США, але ми з донькою там не були жодного разу. Батько може оформити для нас запрошення. Підкажіть будь ласка скільки це буде коштувати і які документи нам потрібно підготувати.
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:38
Олена,
так Ви можете подаватись з донькою вдвох, але необхідно буде дозвіл на виїзд від батька доньки, правило діє до 18 років. По вартісті 3000 грн на двох наші послуги в допомозі + консульскій збір США.
# Ірина 08.05.2017, 12:22
Доброго дня! Мене цікавить робоча віза типу H-1B. Чи є можливість оформити її у Вас? Я чула, що кількість віз цього типу на рік обмежена. Хотілось би отримати детальнішу інформацію з цього питання.
# Візовий менеджер Алла 10.05.2017, 14:47
Ірина,
нажаль робочими в США не займаємось
# Ірина 12.05.2017, 17:46
Дуже цікавить інформація для отримання візи до Америки. Мені 20 років, в Америці проживає рідна сестра мого батька. Дуже хочу побувати там на літніх канікулах. Напишіть будб-ласка детальніше, як її отримати, що для цього треба і чи можу я зтикнутися з якимись проблемами, якщо мої батьки розведені. А також напишіть, чи потрібна якась інформація зі сторони тітки з Америки.
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 17:00
Ірина, від тітки треба буде запрошення, це добре що є близбький родич, тому що по туризму нашим дівчатам складніше отримати. На рахунок того що батьки розведені - немає різниці взагалі.
# Людмила 18.05.2017, 17:12
Вітаю. Підкажіть, будь ласка, у вирішенні такого питання - я хочу поїхати до США, штат Нью-Йорк, Нью-Йорк разом з маленькою дочкою, якій 2 роки. Тато залишається в Україні. Мета подорожі - поїздка до друзів. Які документи мені потрібні для отримання візи та які документи потрібні для виїзду доньки. Віза дається одна на двох? Скільки буде в цьому випадку консульський збір?
# Дмитро 28.05.2017, 10:01
У нас в університеті є спеціальна програма Work and Travel за якою можна поїхати до США на роботу на кілька місяців. Відповідно для цього потрібна віза. Як отримати візу до США, які потрібні документи і яка вартість послуги. Зараз, на скільки я знаю, безвізовий режим ввели в Україні до країн ЄС та США. Чи змінилася процедура отримання візи після данного нововедення?
# Візовий менеджер Алла 29.05.2017, 16:08
Дмитро,
безвізовий режим на США не розповсюджується) візу j1 Вам оформлює агенція, яка веде Вас по программі
# Візовий менеджер Алла 29.05.2017, 16:22
Людмила, віза отримується на дитину окремо, консульській збір також сплачується у повному об'ємі. по документам - на сайті актуальна інформація, на дитину головне нотаріальний дохвіл на виїзд від батька
# Надія Петрова 31.05.2017, 20:15
Я знаю, що зараз дуже складно відкрити візу в США і дуже рада, що Ви змогли мені допомогти в цьому питанні. Дуже Вам дякую за те, що так швидко допомогли відкрити візу в США. З Вами дуже приємно працювати. Будь-які питання вирішувалися швидко і легко.
Дякую за те що ви є. Сподіваюся і надалі співпрацювати з Вашою компанією.
Всім, хто ще в пошуку де саме видкріті візу, я рекомендую дану компанію, успіх 100%.
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 13:30
Надія, щиро дякуємо за Ваш відгук. Ми готові допомогти кожному. Компанія Нelpvisa з радістю надає підтримку у складних ситуаціях. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами у майбутньому. Дякуємо Вам за довіру.
# Борис 02.06.2017, 14:00
Доброго дня. Зібралися усією сім'єю, разом з дітьми, у США цим літом, зібрали майже усі необхідні документи.
Підскажіть, чи можу я фінансувати поїздку всієї родини, якщо моя жінка тимчасово не працює? І чи потрібно брати з собою дітей на співбесіду до консульства?
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 14:12
Борис, доброго Вам дня. Звісно, Ви можете виступити спонсором для усієї Вашої родини. Вам необхідно надати спонсорський лист.
Сприводу співбесіди у консульстві - для дітей, віком менше 14 років, присутність необовязкова.
# Елизавета 19.05.2018, 08:36
Доброго дня. Нещодавно ми з хлопцем оформили закордонні паспорти. Вирішили ближче до осені відправитися на відпочинок в США. Тепер цікавить питання, на яку візу краще подавати документи і які документи потрібні? Чи можуть відмовити мені в дозволі на в'їзд до Америки, якщо я офіційно не працюю і в Америці проживає мій близький родич (не в тому штаті, в який ми будемо їхати)?
# Візовий менеджер Ірина 22.05.2018, 02:47
# Елизавета,

якщо закордонні паспорти у Вас чисті і Ви ще ніде не були то шанс отримати візу дуже маленький. Близький родич це саме хто і чи легально він туди виїхав?
(066) 140 20 29
(097) 630 54 72
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Європа
Азія
Південна і Північна Америка
Африка
Океанія

 

США  

 

1 подарокТелефонуйте - наш менеджер проведе професійну консультацію і вишле індивідуальний список документів безкоштовно.

 

 

Віза в США - як отримати

 

Вартість оформлення візи в США:

 

- 100 доларів - пакет "Базовий": детальна консультація по співбесіді та списку документів, заповнення DS - 160, створення аккаунту і запис на подачу документів в Консульство США (візи B1/B2, C1/D)

- 120 доларів - пакет "Базовий +": оформлення унікального маршруту та туристичні ваучери, детальна консультація і стратегія співбесіди з обговоренням всіх можливих запитань візового офіера, заповнення анкети, створення аккаунту та запис на співбесіду. У випадку повторної подачі після візи - подача та отримання документів нашим співробітником. 

- 250 доларів - пакет "Бізнес": оформлення бізнес запрошення під Ваш рід діяльності, консультація, заповнення анкети DS-160, запис на співбесіду, підготовка всіх основних та додаткових документів для отримання цього типу візи та ретельна підготовка до співбесіди.

 

Наші ціни дуже адекватні, тому що ми працюємо без посередників. Досвід роботи з консульством США - більше 10 років.

 

Окремо оплачується консульський збір:


160 доларів

 Наші послуги:

 

- запис на співбесіду в Консульстві США
- при наявності відїздженої візи в США, при отриманні якої Ви вже здавали відбитки пальців, ми можемо подати документи за Вас
- підготовка всіх необхідних документів
- заповнення візових анкет
- переклад документів

 


 

Список документів для оформлення візи:

 

- закордонний паспорт
- 1 фото 5*5 см
- копія українського паспорта
- довідка з роботи

 Терміни оформлення візи:

 

від 5 до 10 робочих днів

 


 

Детальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами по телефону, електронній пошті або skypeю

 


 

Ми допоможемо Вам з такими візами до США:

 

Туристична віза в США

Гостьова віза в США

Бізнес-віза в США

 


 

Віза в США - оформлення у Києві:

 

За останні роки збільшилася кількість наших співвітчизникі, які відвідують Сполучені Штати Америки, і все більше людей стикається з проблемою отримання дозволу на в'їзд в цю країну.Адже саме цю візу можна впевнено віднести до трійки найбільш складних віз.
Візовий центр Helpvisa, вже протягом багатьох років успішно допомагає громадянам України та інших країн в оформленні віз у США.
Ми надамо Вам допомогу починаючи зі збору документів і закінчуючи консультацією по всьому процесу співбесіди, рекомендацією щодо зовнішнього вигляду, манери спілкування і деталей розмови. За багато років роботи з цим посольством ми вивчили основні їх переваги і деталі, які допоможуть Вам добитися бажаного результату.
До кожного клієнта у нас персональний підхід, ми підберемо для вас набір додаткових документів, не вказаних у загальному списку, які стануть великим плюсом у Вашій історії поїздки для візового офіцера, що приймає рішення. Ми особисто запишемо вас на співбесіду в консульство США, а у разі, якщо ви вже були володарем американської візи, для якої ви здавали відбитки пальців, подати документи на візу США ми зможемо і без вашої присутності.

 


 

Інші існуючі типи віз:

 

Робоча віза - якщо Ви бажаєте тимчасово працювати в Сполучених Штатах не в якості іммігранта.

Студентська віза – видається іноземним громадянам, які приїжджають в США з метою отримання освіти. Перед тим як подавати заявку на отримання цього типу візи, ви повинні отримати офіційне підтвердження про те, що ви зараховані до університету, коледжу або прийняті в освітню програму.

Віза учасника програм обміну – Сполучені Штати Америки завжди вітають участь іноземних громадян у програмах обміну.
Перед тим як подавати заявку в консульство, ви повинні отримати офіційне підтвердження про те, що ви прийняті в програму обміну і вся поїздка підтверджена згодою уповноваженого спонсора програми. Зазвичай всі необхідні документи надають кандидату на візу, вже в готовому вигляді для подальшої подачі у консульство.  Віза спеціально розроблена для учасників програм обміну, і призначена для сприяння обміну між студентами знаннями і навичками з різних спеціальностей.

Віза для особистих помічників та домашніх працівників, які планують супроводжувати свого наймача, або їде до свого роботодавця в США.
Такі громадяни можуть претендувати на візу категорії B-1. До домашніх працівників прирівнюються лакеї, камердинери, водії, покоївки, няні, кухар та інші. А-3 або G-5. Особи, які будуть працювати у співробітників дипломатичних установ, можуть претендувати на візу А-3 або G-5 (у залежності від категорії візи приймаючої сторони).

Віза для журналістів та працівників ЗМІ - це той тип віз, який призначений для коротких поїздок в США співробітників іноземних ЗМІ для здійснення журналістської діяльності, якщо офіс таких співробітників розташований за межами США

 

www.38i.ru

Коментарі  

# Тетяна 19.04.2017, 18:13
Доброго дня! Хотіла б дізнатися глибше про оформлення візи до США.
Що для цього потрібно, список документів, а також які ціни. Справа в тому, що до цієї країни я ще не виїжджала ні разу. Тому в цій справі не компетентна.
Кажуть, що отримати дозвіл на виїзд до цієї країни отримати дуже важко, тому що що ця віза найскладніша. Тому ще хотіла б дізнатися, як можна найшвидше все оформити.
# Визовый менеджер Алла 24.04.2017, 16:33
Тетяна, доброго дня,
оформити все можливо, вартість послуг від 1500 грн до 2700, в залежності від того чи буде у Вас своє запрошення до США
# Яна 26.04.2017, 18:14
Уже п'ятий рік подаюся на Грін карту, щоб отримати можливість виїхати, але марно. Знаю, що американські візи для українців відкриваються складно. У мене є переклади всіх документів, завірених нотаріально, але мені потрібен запис на співбесіду в консульстві США. Які є гарантії, що мені відкриють візу? Скільки це у відсотках приблизно? Дуже мрію жити в США.
# Визовый менеджер Алла 27.04.2017, 15:53
Яна,
просто так звичайно еміграційні візи США не ставить, відсотки і шанси зможемо сформувати після звіночка і більш детальної інформації про Вас)
# Олена 02.05.2017, 17:02
Добрий день. Хочу виїхати в США на літні канікули з донькою, якій 17 років. Чи можливо відкрити візу в США неповнолітній дитині в супроводі матері? У мого батька є ПМЖ і він живе багато років в США, але ми з донькою там не були жодного разу. Батько може оформити для нас запрошення. Підкажіть будь ласка скільки це буде коштувати і які документи нам потрібно підготувати.
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:38
Олена,
так Ви можете подаватись з донькою вдвох, але необхідно буде дозвіл на виїзд від батька доньки, правило діє до 18 років. По вартісті 3000 грн на двох наші послуги в допомозі + консульскій збір США.
# Ірина 08.05.2017, 12:22
Доброго дня! Мене цікавить робоча віза типу H-1B. Чи є можливість оформити її у Вас? Я чула, що кількість віз цього типу на рік обмежена. Хотілось би отримати детальнішу інформацію з цього питання.
# Візовий менеджер Алла 10.05.2017, 14:47
Ірина,
нажаль робочими в США не займаємось
# Ірина 12.05.2017, 17:46
Дуже цікавить інформація для отримання візи до Америки. Мені 20 років, в Америці проживає рідна сестра мого батька. Дуже хочу побувати там на літніх канікулах. Напишіть будб-ласка детальніше, як її отримати, що для цього треба і чи можу я зтикнутися з якимись проблемами, якщо мої батьки розведені. А також напишіть, чи потрібна якась інформація зі сторони тітки з Америки.
# Візовий менеджер Алла 17.05.2017, 17:00
Ірина, від тітки треба буде запрошення, це добре що є близбький родич, тому що по туризму нашим дівчатам складніше отримати. На рахунок того що батьки розведені - немає різниці взагалі.
# Людмила 18.05.2017, 17:12
Вітаю. Підкажіть, будь ласка, у вирішенні такого питання - я хочу поїхати до США, штат Нью-Йорк, Нью-Йорк разом з маленькою дочкою, якій 2 роки. Тато залишається в Україні. Мета подорожі - поїздка до друзів. Які документи мені потрібні для отримання візи та які документи потрібні для виїзду доньки. Віза дається одна на двох? Скільки буде в цьому випадку консульський збір?
# Дмитро 28.05.2017, 10:01
У нас в університеті є спеціальна програма Work and Travel за якою можна поїхати до США на роботу на кілька місяців. Відповідно для цього потрібна віза. Як отримати візу до США, які потрібні документи і яка вартість послуги. Зараз, на скільки я знаю, безвізовий режим ввели в Україні до країн ЄС та США. Чи змінилася процедура отримання візи після данного нововедення?
# Візовий менеджер Алла 29.05.2017, 16:08
Дмитро,
безвізовий режим на США не розповсюджується) візу j1 Вам оформлює агенція, яка веде Вас по программі
# Візовий менеджер Алла 29.05.2017, 16:22
Людмила, віза отримується на дитину окремо, консульській збір також сплачується у повному об'ємі. по документам - на сайті актуальна інформація, на дитину головне нотаріальний дохвіл на виїзд від батька
# Надія Петрова 31.05.2017, 20:15
Я знаю, що зараз дуже складно відкрити візу в США і дуже рада, що Ви змогли мені допомогти в цьому питанні. Дуже Вам дякую за те, що так швидко допомогли відкрити візу в США. З Вами дуже приємно працювати. Будь-які питання вирішувалися швидко і легко.
Дякую за те що ви є. Сподіваюся і надалі співпрацювати з Вашою компанією.
Всім, хто ще в пошуку де саме видкріті візу, я рекомендую дану компанію, успіх 100%.
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 13:30
Надія, щиро дякуємо за Ваш відгук. Ми готові допомогти кожному. Компанія Нelpvisa з радістю надає підтримку у складних ситуаціях. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами у майбутньому. Дякуємо Вам за довіру.
# Борис 02.06.2017, 14:00
Доброго дня. Зібралися усією сім'єю, разом з дітьми, у США цим літом, зібрали майже усі необхідні документи.
Підскажіть, чи можу я фінансувати поїздку всієї родини, якщо моя жінка тимчасово не працює? І чи потрібно брати з собою дітей на співбесіду до консульства?
# Візовий менеджер Ксенія 02.06.2017, 14:12
Борис, доброго Вам дня. Звісно, Ви можете виступити спонсором для усієї Вашої родини. Вам необхідно надати спонсорський лист.
Сприводу співбесіди у консульстві - для дітей, віком менше 14 років, присутність необовязкова.
# Елизавета 19.05.2018, 08:36
Доброго дня. Нещодавно ми з хлопцем оформили закордонні паспорти. Вирішили ближче до осені відправитися на відпочинок в США. Тепер цікавить питання, на яку візу краще подавати документи і які документи потрібні? Чи можуть відмовити мені в дозволі на в'їзд до Америки, якщо я офіційно не працюю і в Америці проживає мій близький родич (не в тому штаті, в який ми будемо їхати)?
# Візовий менеджер Ірина 22.05.2018, 02:47
# Елизавета,

якщо закордонні паспорти у Вас чисті і Ви ще ніде не були то шанс отримати візу дуже маленький. Близький родич це саме хто і чи легально він туди виїхав?
Закрыть форму