(067) 369 62 18

(050) 556 04 75

(097) 630 54 72

Оформление виз
с 100% гарантией качества!
(044) 227 32 60

helpvisa.com.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНУЮ СВЯЗЬ
И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!
Венесуэла

Послуги з оформлення візи у Венесуелу

та візова підтримка

 

Вартість оформлення візи до Венесуели:

 

150 доларів + переклад на іспанську мову з нотаріальним засвідченням 150грн/документ


Окремо оплачується консульський збір:

 

від 45 до 60 доларів (залежно від типу візи)

 


 

Список документів для оформлення візи:

 

- закордонний паспорт
- 2 фото 3*4 см
- копія українського паспорта (всіх сторінок)
- довідка з роботи (при можливості - російською мовою)
- копія свідоцтва про реєстрацію компанії в Україні
- довідка з банку з рухом коштів по рахунку за останні 3 місяці (при можливості - російською мовою)
- нотаріальна довіреність на нашого кур'єра


для бізнес поїздки до Консульства необхідно також надати:

 

- запрошення від венесуельської компанії, в якому вказується ім'я та адреса компанії, терміни поїздки, гарантується, що компанія бере на себе відповідальність за всі витрати по поїздці.
Запрошення повинно бути направлено по факсу в Посольство;
- копія реєстрації в управлінні з контролю іноземних інвестицій організації, яка висилає запрошення;
- копія реєстрації в міністерстві або держ. організації тієї сфери, до якої належить організація;
- якщо людина, запитувач візи, що є власником підприємства - копія статуту.


для поїздки у гості до Консульства необхідно також надати:

 

- запрошення від фізичної особи, завірений нотаріусом, в якому вказується його ім'я та адреса, терміни поїздки, гарантується, що запрошуюча сторона, бере на себе відповідальність за всі витрати по поїздці. Запрошення повинно бути надіслано факсом у Посольство, а при подачі надається його оригінал.
- копія паспорта людини, який оформила запрошення


для туристичної поїздки до Консульства необхідно також надати:

 

- запрошення від готелю факсом/електронною поштою;
- якщо Ви прямуєте до Венесуели за допомогою туристичної компанії, то необхідно також надати виписку з торговельного реєстру (Registro Mercantil) або еквівалентний документ

 


 

Наші послуги:

 

- подача та отримання документів в Консульстві Венесуели в Росії
- підготовка всіх необхідних документів
- заповнення візових анкет
- переклад з нотаріальним засвідченням
- оформлення страхового поліса (за необхідності)

 


 

Терміни оформлення візи до Венесуели для українців:

 

від 10 до 15 робочих днів

 


 

Детальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами по телефону, електронній пошті або skype

 


 

Віза до Венесуели для українців:


Якщо ви плануєте поїздку до Венесуели, то вам необхідно завчасно оформити візу до Венесуели для українців. Консульства Венесуели на території України немає, тому всі документи подаються в Консульство Венесуели в Росії.
Досвідчені візові фахівці центру HelpVisa, допоможуть вам отримати візу до Венесуели в термін, без зайвих клопотів і за прийнятну ціну.
Фахівці візового центру HelpVisa ведуть активну діяльність вже понад 7 років. Ми допоможемо Вам оформити візу до Венесуели без вашої присутності, зробимо переклад всіх необхідних документів, подамо і отримаємо документи з консульства.

 


 

Типи віз до Венесуели для українців:


Туристична віза – видається тим громадянам, які мають намір перебувати у Венесуелі до 90 днів. Така віза видається на рік з багаторазовим в'їздом.

Бізнес віза (TR-N) – видається тим, хто збирається вести ділову діяльність або проводити комерційні, торгові, фінансові угоди або будь-яку іншу законну діяльність.

Інвестиційна віза (TR-I) - оформляється фізичним особам, або співробітникам підприємств, які можуть пред'явити документи, про те, що встановлені контакти законні і те, що інвестиції вже схвалені офіційними органами Венесуели.

Підприємницька/промислова віза (TR-E-I) - оформляється громадянам, які мають підприємства або промислові компанії, які знаходяться в місці їх проживання, або для тих, хто володіє філіями або представництвами у Венесуелі і їздять до Венесуели у справах, пов'язаних з їх власністю.

Сімейна Венесуельська віза (TR-FV) - оформляється для членів сім'ї (чоловік/дружина, неповнолітні діти, родичі першого та другого ступеня спорідненості) громадянина Венесуели, які планують проживати разом на території. Для одержання такого типу візи, будуть потрібні документи, що підтверджують родинний зв'язок з громадянином Венесуели.

Орендаторська віза (TR-RE)- може бути оформлена для тих людей, які не планують емігрувати, але планують пожити деякий час у Венесуелі. Щомісячний дохід цієї людини повинен бути не менше 1200 в.е. Дохід людина має отримувати з країни, громадянином якої він є. Якщо особа планує приїхати разом з членами сім'ї, то необхідно надати документ, який підтверджує, що дохід на кожного члена сім'ї не менше 500 у.е. в місяць.

Студентська віза (TR-E) - може бути оформлена тим громадянам, які їдуть з метою одержання освіти або стажування, підвищення кваліфікації за своїм фахом, без еміграції.

Робоча віза (TR-L) - Дозвіл на видачу Робочої Візи знаходиться в компетенції Міністерства внутрішніх справ і Юстиції, яке надає візу, попередньо отримавши згоду Міністерства Праці. Вимоги, які необхідно виконати, встановлюються Міністерствами, зазначеними вище. Виняток робиться для артистів, кореспондентів зарубіжної преси і для спортсменів, які займаються діяльністю, що приносить дохід. Запрошуюча сторона у Венесуелі повинна надати дозвіл від Міністерства внутрішніх справ і Юстиції, в якому зазначаються умови візи і період перебування.

 


 

Необхідні документи для оформлення візи до Венесуели для українців залежать від мети і термінів Вашого візиту, ось основні з них:


1. Закордонний паспорт, в якому є не менше двох незаповнених сторінок, і 6 місяців до закінчення терміну дії;

2. Копія громадянського паспорта;

3. 3 фото 3,5Х4,5 - кольорові;

4. Довідка з місця роботи на фірмовому бланку, з зазначенням посади, з/п, стажу роботи в компанії;

5. Довідка з банку про баланс на рахунку

6. Запрошення з Венесуели або бронювання готелю.

Коментарі  

# Дмитро 23.04.2017, 22:41
Доброго дня! Мене цікавить перелік документів, котрий необхідно зібрати для отримання робочої візи. Я так розумію, що окрім стандартного списку необхідно робити перевод диплому та засвідчувати? Чи як? Також маю три різних диплома в різних направленнях, працюю по останньому. Чи є сенс робити перевод попередніх, або ж у разі чого можна буде зробити це потім без проблем?
# Олег 28.04.2017, 13:13
Дуже давно мріємо відвідати Венесуелу. У мене є питання, що до оформлення документів на шестирічну дитину? Що для цього потрібно? Які документи? Скільки, для цього, потрібно часу? Ми ще ніколи не оформляли визу. Тож я не розумію, які потрібно надати документи до Консульства Венесуели? Ваша послуга, з допомогою у Консульстві, входить до вартості оформлення візи? Дякую.
# Яна 01.05.2017, 15:01
Дякуємо за швидке оформлення візи до Венесуели! Нарешті здійсниться наша мрія! Сервіс на високому рівні, обслуговували кваліфіковані фахівці. Дуже зручно, що не потребується обов'язкова присутність. Ми відправили документи кур'єрською доставкою, після завершення оформлення візу нам відправили назад. Ніяких проблем при оформленні не виникло.
# Андрій 03.05.2017, 01:39
Дуже зацікавився венесуельської візою для українців, так як збирався поїхати провідати родичів. Скажіть будь ласка, яку візу краще відкрити, туристичну або якийсь інший тип, якщо я там не збираюся жити? Чи впливає взагалі, то що у мене є там родичі на процес оформлення? Чи обов'язково мені знати іспанську мову на доброму рівні або можна обійтися знанням загальних фраз?
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:16
Дмитро,
можна перекладати тільки той диплом по спеціальності якого Ви працюєте
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:18
Олег,
на дитину додатково необхідно фото, паспорт, довідка зі школи, якщо вчиться + копія і оригінал свідоцтва. Наші послуги включають вартість подачі і отримання документів у консульстві
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:18
Яна, велике дякую за відгук)
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:20
Андрій,
якщо у Вас є там родичі то найкраще відкривати гостьову візу у Венесуелу, вони ставлять її найкраще) від них требба буде запрошення нотаріальне + копія паспорту. Іспанську знати не потрібно взагалі)
# Віктор 31.05.2017, 16:19
Дуже цікавить питання. Чи можливе оформлення візи до Венесуели для українців не через консульство Росії? Мова йде про туристичну візу. Наприклад можливість отримання візи через країни ЄС.
Також питання щодо перекладу. Якщо я самостійно оформлю переклад на іспанську мову та нотаріально засвідчу. Чи можливий такий варіант?
І останнє. Яка сума коштів на рахунку у банку повинна бути?
# Візовий менеджер Алла 07.06.2017, 10:19
Віктор,
українці закріплені за консульством Венесуели у Москві, це прописано у договорах і ми не можемо подаватися у інших країнах (якщо ми там не резиденти)
Переклад можна оформити самостійно, тоді може бути знижка на послуги.
Сумма на рахунку залежить від цілі і тривалості поїздки, базово - не менше 1500 долларів чи еквівалент
# Сергій 05.08.2017, 15:35
Добридень. Нарешті спромоглася поїхати на відпочинок у Венісуелу. Скажить будьласка, яку саме допомогу з отриманням візи ви надаєте, чи потрібно мені особисто звернутися до консульства, який порядок оформлення візи, який перелік документів та довідок мені потрібно буде надати для отримання короткострокової візи та яка ціна за її отримання для мешканців України?
# Візовий менеджер Алла 08.08.2017, 14:21
Доброго дня, Сергій, віза в Венесуелу оформлюється без Вашої присутності, консульство Венесуели знаходиться в Росії, ми документи перекладаємо, поlаємо і забираємо. По вартості 190 долларів разом з консульським збором. Документи на сайті актуальні
# Любовь Мороз 12.08.2017, 13:13
Для поїздки до сестри у Венесуелу, виявилось що необхідна віза в Венесуэлу для українців, а на території України посольства цієї країни немає. Як бути, до кого необхідно звернутись в першу чергу, щоб швидко і гарантовано отримати необхідну візу? І чи підійде для цього новий біометричний паспорт, який я отримала для поїздок до Європи? Буду вам дуже вдячна за повну відповідь, тому що ці питання є терміновими.
# Менеджер Алла 16.08.2017, 16:00
Відповідь # Любовь Мороз
Доброго дня, сестра Вам зможе вислати запрошення? Якщо так, зможемо оформити, по вартості 190 долларів, включаючи переклади та подачу у Москві. Список документів на візу в Венесуєлу актуальний на сайті, по терміну - до 3х тижнів все разом
# Віта 23.08.2017, 01:38
Доброго вечора. Все добре і зрозуміло розписано та роз'яснено, але у мене є питання: для поїздки в Венесуелу потрібно оформляти обов'язково закордонний паспорт, чи підійде біометричний? Знаю, що з біометричним паспортом можна їздити в деякі країни, і проблем з цим не виникає, але чи можливо в Венесуелу? Жодного разу не була в цій країні. Маю мрію туди поїхати.
(067) 369 62 18
(050) 556 04 75
(097) 630 54 72
helpvisa@i.ua
helpvisa.com.ua@gmail.com
Європа
Азія
Південна і Північна Америка
Африка
Океанія
Венесуэла

Послуги з оформлення візи у Венесуелу

та візова підтримка

 

Вартість оформлення візи до Венесуели:

 

150 доларів + переклад на іспанську мову з нотаріальним засвідченням 150грн/документ


Окремо оплачується консульський збір:

 

від 45 до 60 доларів (залежно від типу візи)

 


 

Список документів для оформлення візи:

 

- закордонний паспорт
- 2 фото 3*4 см
- копія українського паспорта (всіх сторінок)
- довідка з роботи (при можливості - російською мовою)
- копія свідоцтва про реєстрацію компанії в Україні
- довідка з банку з рухом коштів по рахунку за останні 3 місяці (при можливості - російською мовою)
- нотаріальна довіреність на нашого кур'єра


для бізнес поїздки до Консульства необхідно також надати:

 

- запрошення від венесуельської компанії, в якому вказується ім'я та адреса компанії, терміни поїздки, гарантується, що компанія бере на себе відповідальність за всі витрати по поїздці.
Запрошення повинно бути направлено по факсу в Посольство;
- копія реєстрації в управлінні з контролю іноземних інвестицій організації, яка висилає запрошення;
- копія реєстрації в міністерстві або держ. організації тієї сфери, до якої належить організація;
- якщо людина, запитувач візи, що є власником підприємства - копія статуту.


для поїздки у гості до Консульства необхідно також надати:

 

- запрошення від фізичної особи, завірений нотаріусом, в якому вказується його ім'я та адреса, терміни поїздки, гарантується, що запрошуюча сторона, бере на себе відповідальність за всі витрати по поїздці. Запрошення повинно бути надіслано факсом у Посольство, а при подачі надається його оригінал.
- копія паспорта людини, який оформила запрошення


для туристичної поїздки до Консульства необхідно також надати:

 

- запрошення від готелю факсом/електронною поштою;
- якщо Ви прямуєте до Венесуели за допомогою туристичної компанії, то необхідно також надати виписку з торговельного реєстру (Registro Mercantil) або еквівалентний документ

 


 

Наші послуги:

 

- подача та отримання документів в Консульстві Венесуели в Росії
- підготовка всіх необхідних документів
- заповнення візових анкет
- переклад з нотаріальним засвідченням
- оформлення страхового поліса (за необхідності)

 


 

Терміни оформлення візи до Венесуели для українців:

 

від 10 до 15 робочих днів

 


 

Детальну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з нами по телефону, електронній пошті або skype

 


 

Віза до Венесуели для українців:


Якщо ви плануєте поїздку до Венесуели, то вам необхідно завчасно оформити візу до Венесуели для українців. Консульства Венесуели на території України немає, тому всі документи подаються в Консульство Венесуели в Росії.
Досвідчені візові фахівці центру HelpVisa, допоможуть вам отримати візу до Венесуели в термін, без зайвих клопотів і за прийнятну ціну.
Фахівці візового центру HelpVisa ведуть активну діяльність вже понад 7 років. Ми допоможемо Вам оформити візу до Венесуели без вашої присутності, зробимо переклад всіх необхідних документів, подамо і отримаємо документи з консульства.

 


 

Типи віз до Венесуели для українців:


Туристична віза – видається тим громадянам, які мають намір перебувати у Венесуелі до 90 днів. Така віза видається на рік з багаторазовим в'їздом.

Бізнес віза (TR-N) – видається тим, хто збирається вести ділову діяльність або проводити комерційні, торгові, фінансові угоди або будь-яку іншу законну діяльність.

Інвестиційна віза (TR-I) - оформляється фізичним особам, або співробітникам підприємств, які можуть пред'явити документи, про те, що встановлені контакти законні і те, що інвестиції вже схвалені офіційними органами Венесуели.

Підприємницька/промислова віза (TR-E-I) - оформляється громадянам, які мають підприємства або промислові компанії, які знаходяться в місці їх проживання, або для тих, хто володіє філіями або представництвами у Венесуелі і їздять до Венесуели у справах, пов'язаних з їх власністю.

Сімейна Венесуельська віза (TR-FV) - оформляється для членів сім'ї (чоловік/дружина, неповнолітні діти, родичі першого та другого ступеня спорідненості) громадянина Венесуели, які планують проживати разом на території. Для одержання такого типу візи, будуть потрібні документи, що підтверджують родинний зв'язок з громадянином Венесуели.

Орендаторська віза (TR-RE)- може бути оформлена для тих людей, які не планують емігрувати, але планують пожити деякий час у Венесуелі. Щомісячний дохід цієї людини повинен бути не менше 1200 в.е. Дохід людина має отримувати з країни, громадянином якої він є. Якщо особа планує приїхати разом з членами сім'ї, то необхідно надати документ, який підтверджує, що дохід на кожного члена сім'ї не менше 500 у.е. в місяць.

Студентська віза (TR-E) - може бути оформлена тим громадянам, які їдуть з метою одержання освіти або стажування, підвищення кваліфікації за своїм фахом, без еміграції.

Робоча віза (TR-L) - Дозвіл на видачу Робочої Візи знаходиться в компетенції Міністерства внутрішніх справ і Юстиції, яке надає візу, попередньо отримавши згоду Міністерства Праці. Вимоги, які необхідно виконати, встановлюються Міністерствами, зазначеними вище. Виняток робиться для артистів, кореспондентів зарубіжної преси і для спортсменів, які займаються діяльністю, що приносить дохід. Запрошуюча сторона у Венесуелі повинна надати дозвіл від Міністерства внутрішніх справ і Юстиції, в якому зазначаються умови візи і період перебування.

 


 

Необхідні документи для оформлення візи до Венесуели для українців залежать від мети і термінів Вашого візиту, ось основні з них:


1. Закордонний паспорт, в якому є не менше двох незаповнених сторінок, і 6 місяців до закінчення терміну дії;

2. Копія громадянського паспорта;

3. 3 фото 3,5Х4,5 - кольорові;

4. Довідка з місця роботи на фірмовому бланку, з зазначенням посади, з/п, стажу роботи в компанії;

5. Довідка з банку про баланс на рахунку

6. Запрошення з Венесуели або бронювання готелю.

www.38i.ru

Коментарі  

# Дмитро 23.04.2017, 22:41
Доброго дня! Мене цікавить перелік документів, котрий необхідно зібрати для отримання робочої візи. Я так розумію, що окрім стандартного списку необхідно робити перевод диплому та засвідчувати? Чи як? Також маю три різних диплома в різних направленнях, працюю по останньому. Чи є сенс робити перевод попередніх, або ж у разі чого можна буде зробити це потім без проблем?
# Олег 28.04.2017, 13:13
Дуже давно мріємо відвідати Венесуелу. У мене є питання, що до оформлення документів на шестирічну дитину? Що для цього потрібно? Які документи? Скільки, для цього, потрібно часу? Ми ще ніколи не оформляли визу. Тож я не розумію, які потрібно надати документи до Консульства Венесуели? Ваша послуга, з допомогою у Консульстві, входить до вартості оформлення візи? Дякую.
# Яна 01.05.2017, 15:01
Дякуємо за швидке оформлення візи до Венесуели! Нарешті здійсниться наша мрія! Сервіс на високому рівні, обслуговували кваліфіковані фахівці. Дуже зручно, що не потребується обов'язкова присутність. Ми відправили документи кур'єрською доставкою, після завершення оформлення візу нам відправили назад. Ніяких проблем при оформленні не виникло.
# Андрій 03.05.2017, 01:39
Дуже зацікавився венесуельської візою для українців, так як збирався поїхати провідати родичів. Скажіть будь ласка, яку візу краще відкрити, туристичну або якийсь інший тип, якщо я там не збираюся жити? Чи впливає взагалі, то що у мене є там родичі на процес оформлення? Чи обов'язково мені знати іспанську мову на доброму рівні або можна обійтися знанням загальних фраз?
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:16
Дмитро,
можна перекладати тільки той диплом по спеціальності якого Ви працюєте
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:18
Олег,
на дитину додатково необхідно фото, паспорт, довідка зі школи, якщо вчиться + копія і оригінал свідоцтва. Наші послуги включають вартість подачі і отримання документів у консульстві
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:18
Яна, велике дякую за відгук)
# Визовый менеджер Алла 03.05.2017, 15:20
Андрій,
якщо у Вас є там родичі то найкраще відкривати гостьову візу у Венесуелу, вони ставлять її найкраще) від них требба буде запрошення нотаріальне + копія паспорту. Іспанську знати не потрібно взагалі)
# Віктор 31.05.2017, 16:19
Дуже цікавить питання. Чи можливе оформлення візи до Венесуели для українців не через консульство Росії? Мова йде про туристичну візу. Наприклад можливість отримання візи через країни ЄС.
Також питання щодо перекладу. Якщо я самостійно оформлю переклад на іспанську мову та нотаріально засвідчу. Чи можливий такий варіант?
І останнє. Яка сума коштів на рахунку у банку повинна бути?
# Візовий менеджер Алла 07.06.2017, 10:19
Віктор,
українці закріплені за консульством Венесуели у Москві, це прописано у договорах і ми не можемо подаватися у інших країнах (якщо ми там не резиденти)
Переклад можна оформити самостійно, тоді може бути знижка на послуги.
Сумма на рахунку залежить від цілі і тривалості поїздки, базово - не менше 1500 долларів чи еквівалент
# Сергій 05.08.2017, 15:35
Добридень. Нарешті спромоглася поїхати на відпочинок у Венісуелу. Скажить будьласка, яку саме допомогу з отриманням візи ви надаєте, чи потрібно мені особисто звернутися до консульства, який порядок оформлення візи, який перелік документів та довідок мені потрібно буде надати для отримання короткострокової візи та яка ціна за її отримання для мешканців України?
# Візовий менеджер Алла 08.08.2017, 14:21
Доброго дня, Сергій, віза в Венесуелу оформлюється без Вашої присутності, консульство Венесуели знаходиться в Росії, ми документи перекладаємо, поlаємо і забираємо. По вартості 190 долларів разом з консульським збором. Документи на сайті актуальні
# Любовь Мороз 12.08.2017, 13:13
Для поїздки до сестри у Венесуелу, виявилось що необхідна віза в Венесуэлу для українців, а на території України посольства цієї країни немає. Як бути, до кого необхідно звернутись в першу чергу, щоб швидко і гарантовано отримати необхідну візу? І чи підійде для цього новий біометричний паспорт, який я отримала для поїздок до Європи? Буду вам дуже вдячна за повну відповідь, тому що ці питання є терміновими.
# Менеджер Алла 16.08.2017, 16:00
Відповідь # Любовь Мороз
Доброго дня, сестра Вам зможе вислати запрошення? Якщо так, зможемо оформити, по вартості 190 долларів, включаючи переклади та подачу у Москві. Список документів на візу в Венесуєлу актуальний на сайті, по терміну - до 3х тижнів все разом
# Віта 23.08.2017, 01:38
Доброго вечора. Все добре і зрозуміло розписано та роз'яснено, але у мене є питання: для поїздки в Венесуелу потрібно оформляти обов'язково закордонний паспорт, чи підійде біометричний? Знаю, що з біометричним паспортом можна їздити в деякі країни, і проблем з цим не виникає, але чи можливо в Венесуелу? Жодного разу не була в цій країні. Маю мрію туди поїхати.
Закрыть форму