Полезная информация про визы и новости

Чому британські візи не видаються в Україні

Чому британські візи не видаються в Україні | Хелпвиза

У минулому документи, анкета і закордонний паспорт на отримання британської візи здавалися і розглядалися в Україні. Такий порядок діяв до 2006 року — візовий відділ UKBA працював в БЦ «Артем» на станції метро «Арсенальна».

З метою оптимізації діяльності консульств було прийнято рішення скоротити деякі відділи. Тому зараз апліканти з України, подаючи документи до Візового центру, повинні чекати, поки їх надішлють до Польщі в UKBA / UK Visas & Immigration де і буде прийнято рішення про видачу дозволу.

Чому рішення про видачу візи приймається в Варшаві?

Це питання хвилює багатьох співвітчизників. На перший погляд, такі заходи британського уряду абсолютно нелогічні, адже на пересилку документів  потрібні додаткові витрати. Але англійці дуже розважливі і далекоглядні люди, які не приймають рішення з легкої руки. Вони вирішили оптимізувати людські і матеріальні ресурси візових відділів.

отримання візи до Великобританії

Коли UKBA розташовувалося в Києві, доводилося утримувати близько 10 візових офіцерів. Кожному з них оплачувалося житло дипломатичного рівня, виплачувалася заробітна плата, витрати на відрядження, соцпакет, фінансувалися інші витрати.

Крім того, містився штат персональних помічників, перекладачів, і так звана група прозвона — 10 осіб, які звіряли достовірність інформації в документах і довідках. Також виплачувалася зарплата охоронцям, персоналу, оренда приміщення в бізнес-центрі.

Після того, як UKBA з’їхала з орендованого адреси, в інтернеті приміщення виставили як вакантне — заявлена ​​сума оренди становила 200 тисяч доларів на місяць. У сумі з іншими витратами виходить кругленька сума, яка лягала важким тягарем на британську казну.

Додаткові причини перенесення представництва

В останні роки британський уряд скоротило багато регіональних представництв UK Visas & Immigration, тому Україна не єдина, кому не пощастило в цьому плані. Мета Великобританії — залишити в підсумку тільки 4 центри в Європі в наступних містах:

  • Лондон
  • Париж
  • Москва
  • Варшава

В результаті оптимізації польське відділення стало відповідати за Норвегію, Україну, Литву, Латвію, Естонію, Молдову і деякі інші країни. З цієї причини не дивуйтеся, що у вашій англійської візі в рядку про місце видачі буде стояти «Варшава». Втім, для заявників такі зміни практично не склали незручностей, тому для хвилювання немає ніяких підстав.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика