Полезная информация про визы и новости

Імміграція в Канаду. Які є програми

Імміграція в Канаду. Які є програми | Хелпвиза

Імміграція в Канаду дуже приваблива для українців. Історично між країнами склалися теплі стосунки. Ця країна завжди була популярна серед співвітчизників через схожий клімат, великі можливості і високий рівень життя. Зараз іммігрувати в Країну кленового листа можна по одній з існуючих програм. З чого ж почати імміграцію в Канаду з України?

імміграція в Канаду

Популярні програми імміграції в Канаду

Про те, що потрібно для імміграції в Канаду, можна дізнатися у фахівців компанії Helpvisa. Спочатку потрібно вибрати конкретну програму і дізнатися вимоги по ній, а потім вже збирати документи. Без допомоги фахівців тут не обійтися: вони підберуть програму, допоможуть пройти мовні курси і посилять слабкі сторони, якщо вони є.

Часто з порад імміграції в Канаду можна почути про так званих провінційних програмах імміграції (ППІ). Вони існують в кожній провінції. Їх завдання — задовольнити запит в робочій силі кожного конкретного регіону. Кожна провінція має свій унікальний набір відсутніх фахівців. Тому крім федеральних програм кожен регіон практично автономно висуває свій перелік необхідних фахівців.

Приклад. ППІ Саскачевану включає 8 напрямків: фермери, підприємці, водії вантажівок, медпрацівники, возз’єднання сім’ї, фахівці, студенти-іноземці та проект «Гостинність». Останній передбачає працевлаштування за спеціальностями «Офіціант», «Помічник на кухні», «Комірник».

Крім того, існує багато інших гуманітарних програм імміграції в Канаду, кожна з яких має свої переваги. Розглянемо найпопулярніші з них.

Express Entry

Це сама передова система імміграції в світі. Вона дозволяє швидко і ефективно знаходити кваліфікованих іноземців через пул. Система присвоює бал заявнику на підставі відомостей в його профілі. При цьому враховуються такі моменти:

 • Досвід роботи, навички.
 • Освіта.
 • Знання французької або англійської мови.
 • Знання мови чоловіком / дружиною.
 • Наявність провінційних державних програм з постійним місцем проживання.
 • Поєднання знання мови і певного досвіду з наявними освітою.
 • Пілотна атлантична програма.

Це легкий спосіб виїхати в Канаду. Програма має максимально прості вимоги по мові, освіті та досвіду роботи. Завдання проекту — заселення атлантичної частини країни і рішення нестачі робочої сили в провінціях Нова Шотландія, Острів Принца Едуарда, Нью-Брансвік, Ньюфаундленд і Лабрадор. Єдина складність полягає в пошуку роботодавця.

Rural and Northern Immigration Pilot

Ця програма розрахована на п’ять років. Її мета — залучення іноземних фахівців в сільську місцевість і північні регіони. За програмою можна заселитися в місті з чисельністю населення до 50 тисяч осіб або розташовані не менше, ніж в 75 км від метрополії, в якій проживає більше 100 тисяч чоловік.

Програма для підприємців

Канада створює багато робочих місць для місцевого населення. Якщо ви креативні, у вас є бізнес-план, який сподобається уряду, то вам включать зелене світло. Вимога по програмі — наявність майна на суму 300 тисяч доларів, мінімум один найманий робітник-канадець і мінімум три роки роботи підприємства. Для фермерів є привілеї.

програми імміграції в Канаду

Інші способи імміграції в Канаду

Отримати статус біженця

Теоретично після прильоту в Канаду без візи можна запросити статус біженця. При цьому бажано мати при собі відповідні документи. Якщо немає спеціальних форм, їх можна заповнити на місці. Після цього представник міграційної служби задасть кілька запитань. Якщо відповіді будуть переконливими і якщо ви надасте вагомі докази переслідування у себе на батьківщині, у вас є шанс отримати політичний притулок в Канаді.

Одружитися з канадцем

Складний метод, що затягується на роки. Громадянин Канади повинен забезпечувати іммігранта мінімум 2 роки. Щоб отримати дозвіл на проживання, доведеться пройти складну співбесіду, на якій поставлять багато особистих питань. Це необхідно працівникам візового центру, щоб переконатися в істинності мотивів заявника. Міграційна служба може запросити надати спільні фотографії, листування в соціальних мережах, факти телефонних дзвінків тощо.

Інвестувати в канадську економіку

Вид на проживання можна отримати, вклавши в економіку Канади 200 тисяч доларів, для Квебека — 800 тисяч доларів.

Пройти навчання

Доступний, але дорогий спосіб, що дозволяє згодом отримати канадський вид на проживання. Для цього потрібно пройти курс в акредитованому канадському вузі і оплатити навчання. По його завершенні можна попрацювати якийсь час і претендувати на статус резидента Канади.

Зарекомендувати себе як фахівця

Якщо ваша спеціальність затребувана в Канаді, у вас всі шанси отримати посвідку на проживання. Для цього потрібно довести свої професійні навички дипломами та сертифікатами.

Які документи потрібні для імміграції в Канаду фахівця

 • Підтвердження здачі іспиту з англійської мови з хорошою відміткою.
 • Дані про майно.
 • Довідка про несудимість.
 • Висновок про проходження медкомісії.
 • Пропозиція про роботу від канадської компанії або організації.

Найбільш популярними спеціальностями є програмування, IT-індустрія, мікробіологія, інженерія.

Незалежно від того, який спосіб імміграції в Канаду з України ви вибрали, в центрі візових послуг Helpvisa ви можете розраховувати на компетентну підтримку. Тут ви проконсультуєтеся з усіх питань, оформите страховку, забронюєте квитки, підготуєте документи для подачі на розгляд. Все це підвищить ваші шанси на отримання візи, заощадить час і сили на підготовку до поїздки.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика