Полезная информация про визы и новости

Імміграція в Німеччину. Які є програми

Імміграція в Німеччину. Які є програми | Хелпвиза

Імміграція в Німеччину в останні роки набрала великих обертів. Країна знаходиться недалеко від України. Тут високий рівень життя, стабільна політична обстановка і хороші зарплати. Все це приваблює шукачів нового дому. Хоча отримати посвідку на проживання (ВНЖ) в Німеччині непросто, існує ряд програм і способів, які спрощують цю процедуру.

імміграція в Німеччину

Плюси і мінуси імміграції до Німеччини

Плюси:

 • Високий рівень життя.
 • Якісна освіта.
 • Великі можливості для особистісного зростання і самореалізації.
 • Якісна медицина.
 • Високі зарплати.

Мінуси:

 • Суворі правила імміграції до Німеччини.
 • Дорога медицина.
 • Високі податки.
 • Міграційний криза.
 • Високі вимоги по професійним навичкам.

Способи імміграції в Німеччину

 • Возз’єднання сім’ї. Якщо ваш близький родич (дитина, чоловік / дружина) має громадянство або посвідку на проживання в Німеччині, ви претендуєте на возз’єднання. Для цього потрібно підтвердити спорідненість, а ваш німецький родич повинен довести, що зможе надати вам гідне житло і матеріальне забезпечення.
 • Отримання статусу біженця. Для цього потрібно надати переконливі докази обмеження прав і свобод — ваших або ваших найближчих родичів. Притулок дають тільки тим, хто офіційно і законно перебуває на території Німеччини і якщо вас дійсно обмежують в правах.
 • Працевлаштування. Якщо ви маєте досвід і знання у вузькій спеціальності, наприклад, медицині, інженерії, сфері IT, то вас будуть раді бачити в Німеччині. Спочатку вам дадуть робочу візу, за якою вже можна оформити ВНЖ. Обов’язкові умови отримання — наявність дипломів про вищу освіту, високий рівень знання німецької або англійської та запрошення.
 • Отримання освіти. Оптимальний варіант для молоді. Можна вступити до німецького вузу, після курсу піти в аспірантуру або на стажування. Якщо ви добре себе зарекомендуєте, то зможете знайти роботодавця, який надішле запит на роботу. Він і стане підставою для ВНЖ.
 • Ведення бізнесу. Один з найефективніших, але не простих способів переїзду. Для цього потрібно вести свій бізнес в Німеччині, найняти німецький персонал, платити податки. Якщо ви цінні для економіки країни, питань з отриманням дозволу на проживання не буде. Варіант підходить для підприємців, що розвивають свій бізнес. Якщо ваша компанія зазнає збитків, вам навряд чи дадуть ВНЖ. Тому ваша діяльність повинна бути добре спланованою.

Програми імміграції до Німеччини

Імміграція для етнічних євреїв

Якщо у вас єврейське коріння, ви можете претендувати на німецьке громадянство. Для цього надається свідоцтво про народження вашого родича-єврея, видане до 1991 року. У ньому обов’язково повинна бути вказана єврейська національність. Спочатку таким заявникам нададуть дозвіл на проживання з правом трудової діяльності. Через шість років можна подавати запит на німецьке громадянство.

Учасник програми повинен мати сертифікат В1, який підтверджує високий рівень володіння німецькою або англійською мовою. В цілому процедура отримання ВНЖ проходить за спрощеною схемою. Право поширюється на всіх євреїв та їхніх нащадків, які проживають на території колишніх радянських республік. Якщо зібрані всі документи на імміграцію в Німеччину, пройдено співбесіду, вивчена мова, то у консульства будуть підстави видати візу.

«Пізні переселенці»

Німці та їхні родичі, які проживають на території країн колишнього СРСР після ВВВ мають право на репатріацію в Німеччину. Для отримання посвідки на проживання проходять тест на знання німецької мови, німецьких традицій. Також надається документальне підтвердження кровної спорідненості. Цілком достатньо, щоб німцем був один з батьків, бабуся чи дідусь.

Заяву на імміграцію подають як з території Німеччини, так і країни проживання. Після переїзду громадянин отримує право на роботу, всі соціальні гарантії і привілеї, якими володіють громадяни Німеччини. В цілому процедура отримання посвідки на проживання за такою схемою складна, але не для гарного юриста

PuMa

Ця програма дозволяє іммігрувати в Німеччину навіть з середньою професійною освітою. По ній можна влаштуватися на завод або промислове підприємство. Умова імміграції до Німеччини за цією програмою — набрати як мінімум 100 балів. З них 50 балів дається за знання німецької мови на рівні В1, п’ятдесят балів — за наявність родичів в Німеччині, ще 25 балів — за знання англійської / французької мови на рівні В1 і ще 25 балів за досвід проживання в європейській країні.

PuMa — поки що пілотний проект, який діє до 30 вересня 2019 року на території Штутгарта і землі Баден-Вюртемберг. По завершенні проект буде проаналізовано і зроблено висновок про доцільність його поширення на всю територію Німеччини.

програми імміграції до Німеччини

Освітні програми імміграції до Німеччини з України

Програми навчання до 90 днів оптимальні для проходження мовних курсів і навчання з профільної спеціальності. Для програми навчання довше 90 днів обґрунтовують необхідність перебування в Німеччині такий термін. Заявку можуть розглядати до трьох місяців. Якщо її схвалять, тоді видадуть дозвіл на проживання терміном 12 місяців без права продовження. Такі програми зручні для ґрунтовного вивчення німецької мови та подальших кроків, спрямованих на отримання виду на проживання.

Легальна імміграція в Німеччину реальна для вас разом з компанією Helpvisa. Наші фахівці знають тонкощі оформлення візи в цю країну і знають, чим вам допомогти. Вони проаналізують вашу ситуацію, визначать який тип імміграції для Вас можливий, визначать слабкі сторони і допоможуть їх усунути. У нас ви можете заповнити анкету на підбір вакансії в Німеччині, проконсультуватися, оформити страховку, перевести документи на німецьку мову, зробити легалізацію документів. Ми надамо повний візовий супровід аж до видачі паспорта з готовою візою.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика