Полезная информация про визы и новости

Імміграція в США. Які є програми

Імміграція в США. Які є програми | Хелпвиза

Імміграція в США — заповітна мета для багатьох жителів пострадянського простору. Зміна проживання відкриває перспективи для самореалізації та підвищення якості життя. Ті, хто хоче переїхати до Сполучених Штатів, всіма силами намагаються отримати так звану грін-карту. Це вид на проживання, який дозволяє жити і працювати практично на рівних правах з громадянами Америки. Єдині обмеження грін-карти — по ній не можна голосувати і займати держпосади. Розглянемо 9 способів отримання грін-карти.

Програми імміграції в США

Отже, з чого почати імміграцію в США? Визначтеся зі способом отримання грін-карти:

 • Шлюб з громадянином Америки.
 • Політичний притулок.
 • Возз’єднання сім’ї.
 • Лотерея.
 • Робоча віза H-1B.
 • Грін-карта через роботодавця.
 • Віза для людей з неабиякими здібностями.
 • Трансфер по візі L-1.
 • Інвестування в економіку США.

І ще ряд інших.

імміграція в США

Імміграція в США з України через одруження

Це один з найпростіших способів виїхати в Америку. Однак для отримання грін-карти мало просто вийти заміж або одружуватися з громадянином США. Для цього потрібно подати документи:

 • Підтвердження родинних стосунків з громадянином США.
 • Заповнену форму I-130A.
 • Запит на отримання виду на проживання.
 • Підтвердити, що у іноземця в Америці будуть кошти на існування.

Через кілька місяців подружжя запрошують на співбесіду, на якому представники консульства визначають істинність мотивів поїздки. Шлюб з громадянином Сполучених Штатів може бути фіктивним і по любові. Якщо у бажаючих скріпити свої узи справжні мотиви, перешкод для видачі візи не буде. У цьому випадку оформлення документів швидке і просте, ймовірність відмови мінімальна, грін-карту можна отримати через півроку-рік. Проблема в тому, що виходять заміж за американців по любові не завжди.

Фіктивний шлюб. Його сприймають як чисто ділові відносини. Відбувається це так: громадянин США за грошову винагороду кілька років робить вигляд сумлінного сім’янина. Потім, коли пара вийде з поля зору контролюючих органів, відбувається розлучення. Вигода від такої нечесної процедури у всіх — іноземець отримує американське громадянство, а громадянин США отримує непогану суму.

Фіктивний шлюб є ​​федеральним злочином, за який передбачено кримінальне переслідування і депортація. Також іммігрантів нерідко обманюють: коли вони вносять передоплату, громадянин Америки зникає в невідомому напрямку. При цьому іноземець не може заявити в поліцію, що його обдурили.

Легальна імміграція в США з України через політичний притулок

Якщо людина доведе, що в рідній країні її переслідували через релігію, на расовому або політичному ґрунті, він може отримати захисний статус в США. У цьому випадку заявник повинен довести, що його рідна держава відмовилося надавати будь-яку допомогу.

Цей спосіб хороший тим, що дозволяє безпосередньо отримати вид на проживання або громадянство вже через рік після отримання статусу біженця. Щоб запросити притулок, потрібно приїхати в Америку і подати форму I-589, а також докази утисків на батьківщині. Всі документи повинні бути перекладені на англійську мову.

За статистикою 90% всіх заяв про політичний притулок є фіктивними.

Що стосується притулку з політичних мотивів, то його можуть отримати відомі опозиціонери і журналісти, авторитетні бізнесмени з політичним думкою і інші активні члени громадянського суспільства. Якщо переслідування дійсно мали місце, то отримати грін-карту можна самому без чиєї-небудь допомоги.

Але у цього процесу є безліч негативних сторін, одна з яких — практично нульові шанси на гостьову візу для Ваших родичів.

грін-карта для імміграції в США

Грін-карта для імміграції в США через возз’єднання

На возз’єднання з громадянином США претендують всі його найближчі родичі і неповнолітні діти. При цьому велике значення має ступінь спорідненості: куди легше отримати грін-карту батькові і дітям, ніж братам і сестрам. Це одна з найпростіших і недорогих процедур отримання американського виду на проживання.

Умови імміграції в США по лотереї

Це по праву найлегший спосіб отримати грін-карту, але це у всіх сенсах лотерея. Щорічно розігрується 50 тисяч карт. Для отримання і участі достатньо з жовтня по листопад заповнити анкету на сайті. У травні оголошуються результати. Анкета проста і її можна заповнити без сторонньої допомоги. Брати участь в лотереї можна щорічно, але шанси на перемогу вкрай низькі.

Спосіб імміграції в США через візу H-1B

Візу H-1B отримують кваліфіковані фахівці. Заявник може тимчасово працювати по ній, але в перспективі в подальшому претендувати на грін-карту. Найвищий шанс отримати таку візу у програмістів, мікробіологів, інженерів та інших вузьких фахівців.

Інші способи імміграції в США не менш специфічні: це віза для обдарованих людей, віза внутрішньокорпоративного перекладу і грін-карта через інвестування в американську економіку. Якщо ви звичайний громадянин, навряд чи вони для вас підійдуть. Однак допомогу в імміграції в США можна отримати у спеціалістів, які вивчають кожну конкретну ситуацію.

Отримати консультацію з імміграції в США ви можете в сервісному центрі «Хелпвіза». Також у нас ви можете оформити страховку, забронювати номер в готелі і квитки на літак. Ми перевіримо документи і надамо повний візовий супровід аж до видачі паспорта з готовою візою.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика