Полезная информация про визы и новости

Кращий візовий центр в Києві


Кращий візовий центр в Києві | Хелпвиза

Якщо ви зібралися в поїздку за кордон, особливо в незвичайну країну, таку як Нова Зеландія, США або Ангола, Вам напевно знадобиться візовий центр в Києві. Зараз їх існує чимало: одні заманюють клієнтів низькими цінами, інші набором послуг, треті 100% гарантіями на серйозні візи.

На практиці саме останній тип компаній є найнебезпечнішими і не порядними. Мало того, дії непрофесіоналів можуть спричинити за собою серйозні санкції з боку консульства. Як же вибрати відповідний візовий центр, який вирішить Вашу проблему?

візова підтримка в києві

Ознаки хорошого центру візової підтримки в Києві

 • Можливість оформити візу в практично будь-яку країну світу
 • Безкоштовна консультація та складання списку документів для клієнта
 • Доброзичливі менеджери
 • Робота без посередників
 • Досвід роботи більше 5 років
 • Індивідуальний підхід до Вашої ситуації
 • Супровід на всіх етапах оформлення візи
 • Повний пакет супутніх послуг
 • Прозорі ціни: відсутність незастережених націнок і податків
 • Спеціальні пропозиції постійним клієнтам
 • Допомога «безнадійним» клієнтам: з відмовами, з поганою візовою історією, з нестандартними мотивами поїздки, зі слабкими зв’язками з батьківщиною

Вартість візової підтримки

Мабуть, це головне питання, яке хвилює клієнтів. Багато візових центрів в кілька разів завищують вартість своїх послуг, користуючись безвихідним становищем клієнтів або обіцяючи гарантії там де їх просто не існує. Окремі фірми придумують неіснуючі послуги, щоб зробити для себе додаткове джерело доходу. Так, в деяких компаніях вартість послуг може в кілька разів перевищувати розмір консульського збору.

Клієнто-орієнтовані візові центри чинять інакше. Вони спочатку вникають в Вашу ситуацію, в те, що Вам дійсно потрібно, розповідають план дій і дають чіткий прайс на послугу. При укладанні договору всі розцінки чітко прописані в документі. Таким чином, клієнт знає, за що платить гроші.

Візова підтримка в Києві від компанії Helpvisa

Основний напрямок діяльності сервісного центру Helpvisa — візова підтримка. Фахівці компанії мають досвід роботи з консульствами країн в Україні та за кордоном. Завдяки цьому вирішуються навіть складні завдання. «Хелпвіза» працює з країнами Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Африки, Австралії і Океанії.

Таким досвідом може похвалитися не кожен візовий центр. У кожної країни свої нюанси і правила, візові хитрощі. До кожного консульства потрібен свій специфічний підхід. Це і є наша головна місія — показати візову історію заявника з найкращого боку, при цьому не порушуючи жодних правил.

Ми надаємо допомогу в організації візової підтримки, якщо вам потрібно терміново виїхати за кордон. У таких ситуаціях віза може бути оформлена за два-три дні. Звичайно, це не стосується США і інших країн з суворим візовим режимом. Мінімальний термін відкриття американської візи, наприклад, — 7 днів. Тому, якщо у вас форс-мажор і вам потрібно терміново летіти — це до нас.

За весь час наші фахівці відкрили клієнтам 8 тисяч віз. Співробітники «Хелпвізи» працюють на українському ринку вже більше 10 років. Ми працюємо не тільки зі столицею, але і з регіонами, надаючи клієнтам тільки достовірну інформацію. Наші фахівці співпрацюють з компаніями і готелями за кордоном, тому оперативно організують вашу поїздку.

оформлення візи

Візова підтримка гостей

В Україну їде безліч гостей з-за кордону. Зокрема, у зв’язку з ситуацією, що склалася, до Києва за американськими візами їде багато росіян. Компанія «Хелпвіза» допомагає таким громадянам організувати поїздку. Ми розповімо, як пройти кордон, де зупинитися в Києві, куди звертатися за адміністративними послугами. Ми забронюємо квитки на транспорт, надамо адреси готелів. З нами ви будете відчувати себе комфортно і впевнено!

Адреса візового центру в Києві

Вул. Шолуденка 1Б, офіс 24, м Київ, 01135. Режим роботи: 9.30-18.00 з понеділка по п’ятницю. Заявки на сайті приймаються цілодобово.

Телефони:

+38 (044) 227 32 60;

+38 (097) 630 54 72;

+38 (093) 554 28 20;

+38 (050) 556 04 75;

+38 (067) 369 62 18.

Сайт візового центру в Києві: https://helpvisa.com.ua/

E-mail: helpvisa.com.ua@gmail.com

Отже, якщо вам потрібна візова підтримка в Києві чи в регіонах України, звертайтеся в компанію Helpvisa. Відгуки про сервісномий центр Ви можете знайти на нашому сайті. Проконсультуватися з будь-якого питання Ви можете у нашого менеджера і отримати весь комплекс візових послуг в одному місці.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика