Полезная информация про визы и новости

Мовні курси в Австрії


Мовні курси в Австрії | Хелпвиза

Вивчення німецької мови в Австрії — відмінна можливість підтягнути свої знання. Саме ця країна є другою за величиною, де офіційною мовою є німецька. Австрійці розмовляють на чистою і правильною мовою, яку приймають за літературну. Саме тому місцеві курси німецької мови так славляться у всьому світі.

Особливості вивчення мови в Австрії

Найбільша кількість мовних курсів зосереджена в Відні. В Австрії студенти знайдуть мовні школи на будь-який смак. Деякі з них пропонують специфічні програми, наприклад, з ухилом на музику або лижі. Навчаючись в цій країні, українці можуть познайомитися з життям і культурою простих австрійців.

вивчення мови в Австрії

Якщо дозволяють можливості, студенти можуть відправитися на вихідні в Альпи, відвідати рідне місто Моцарта. Відень визнано найкомфортнішим для життя містом Європи. Тут зосереджена велика кількість пам’яток, музеїв, архітектурних шедеврів. У вільний від навчання час нудно точно не буде.

Мовні курси в Австрії підходять дорослим і дітям. На загальні курси зараховують студентів навіть з нульовим знанням німецької. Багато студентів спеціально проходять навчання, щоб вступити в австрійські вузи. Окремою популярністю користуються програми з ухилом на ділову мову, а також для підготовки до іспитів. Місцеві школи після закінчення навчання пропонують стажування німецької в місцевих компаніях.

ActiLinqua Academy — найпопулярніші курси німецької в Австрії, які засновані 24 роки тому. Ця мовна школа розташована в столиці і навчає класичної німецької мови. Заклад пропонує слухачам індивідуальні та групові програми. Сім’ї можуть вивчати німецьку разом, професіонали в своїй сфері можуть прослухати спеціалізований курс. Школа поєднує вивчення мови з уроками лиж, музики, танців.

Залежно від цілей, які ставить студент, можна вибрати інтенсивність курсів. Вони можуть бути стандартними або прискореними. Останні обійдуться дорожче, так як вони передбачають більш насичену програму. Сертифікат про проходження курсів німецької мови в Австрії відкриває широкі перспективи в надходженні до престижних вузів світу або підвищенні професійної кваліфікації.

Яке житло вибрати

  • Пансіон. Це щось середнє між готелем і студентським гуртожитком. У номерах можна жити спільно з іншими студентами або окремо. Іноді санвузол і кухня можуть бути загального користування.
  • Приймаюча сім’я. Це хороша можливість з головою зануритися в мовне середовище. Хоча приватне життя студента буде обмежене, про нього будуть піклуватися корінні австрійці. Крім того, він отримає безцінну практику розмовної мови, що допоможе відточити навички до досконалості.
  • Апартаменти. Це індивідуальне житло, яке підійде студентам, сімейним парам, діловим людям. У номері є все необхідне для життя. Додаткові послуги залежать від обраного пакета — «комфорт» або «стандарт».

мовні курси в Австрії

Вартість мовних курсів в Австрії

Вартість навчання тут дешевше, ніж в сусідній Німеччині, хоча за ефективністю курси нічим не поступаються німецьким. В цілому індивідуальна програма навчання обійдеться дорожче групової. На вартість також впливає додатковий пакет послуг, який прописаний в договорі. У нього може входити харчування, дозвілля, навчання ремеслу. Хоча це коштує грошей, студент витратить кожну хвилину свого перебування в Австрії з користю для себе.

Навчання та мовні курси в Австрії найкраще замовляти через перевіреного оператора. Компанія Helpvisa багато років займається підготовкою поїздок для мандрівників і студентів за кордон. У нас є досвід роботи з мовними школами і ми знаємо як допомогти в проблемних ситуаціях. Наші фахівці допоможуть оформити всі документи, необхідні для поїздки.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика