Полезная информация про визы и новости

Навіщо залишати свої соцмережі на візу в США?

Згідно новим глобальним вимогам тепер обов’язково надавати інформацію про соцмережі на візу в США. Це нововведення ускладнило процедуру оформлення і схвилювало багатьох заявників. Для чого була введена така практика і які можуть бути наслідки для наших співвітчизників, які зібралися в Америку?

 

оформлення візи в США

 

Нові правила для візи в США

 

Всі нововведення Держдепу спрямовані на підвищення національної безпеки. Нововведення торкнулися віз DS-260 і DS-160. Тепер у візовій анкеті присутні питання з приводу особистих сторінок в соціальних мережах. Залежно від поданих заявником даних в консульстві прийматимуть остаточне рішення з приводу видачі візи.

 

Для кого актуальні нові правила про соцмережі для візи в США

 

Нововведення стосується заявників, які планують відвідати Сполучені Штати з метою відпочинку, навчання або роботи. Виняток — представники дипмісії і офіційні особи. За попередніми розрахунками, зміни торкнуться майже 15 мільйонів громадян.

 

Суть змін

 

Для візи в США вимагають показати соцмережі, в яких у заявника були акаунти за останні 5 років. В анкеті пропонують вибрати один або кілька варіантів з двадцяти можливих. Серед них:

 

  • Фейсбук.
  • Вконтакте.
  • Ютуб.
  • Інстаграм.
  • Твіттер та інші.

 

Якщо потрібної мережі не виявилося в списку, її можна (і потрібно) вказати вручну. Також в анкеті вказують актуальний e-mail і мобільний, якими користувався заявник протягом останніх п’яти років і в кінці Вас обов’язково запитають чи дали Ви вичерпну інформацію і не користувалися чи іншими, не зазначеними у Вашій анкеті, соцмережами. Якщо Ви поставите галочку, що не користувалися, а потім візовий офіцер все таки знайде Вас в якійсь соцмережі — це буде розцінюватися як обман.

 

Раніше вимога щодо соцмереж відносилася тільки до тих громадян, які викликали підозри.

 

Немає акаунтів в соцмережах: що робити?

 

На щастя, анкета враховує і такий сценарій. Якщо у заявника насправді немає акаунтів в соцмережах, про це можна сміливо вказати. Однак зловмисно подавати таку інформацію не можна: якщо перевірка покаже зворотне, проблем в майбутньому не уникнути. Якщо у заявника були раніше акаунти, але він їх видалив, про це знову ж таки, потрібно повідомити, згадавши логін.

 

віза в США

Для чого вимагають показувати соцмережі для оформлення візи в США

 

Держдеп вважає, що нововведення допоможуть на ранніх етапах виявляти загрози, наприклад, терористів, потенційних іммігрантів або громадян, які мають проблеми з законом. Посилання на соціальні мережі дозволять припинити їх спроби потрапити в країну. Як доказ американці наводять приклад, що представники ІГІЛ і Аль-Каїди активно використовують соцмережі для обміну інформацією між собою, вербування нових членів і провокацій.

 

Представники влади вважають, що нововведення дозволить швидше визначати особистості. Приводом до ускладнення процедури отримання віз став прецедент, коли в Америку пропустили Пакистанця, що влаштував потім терористичний акт. Як виявилося після, за інформацією в його соцмережах можна було судити про мотиви його поїздки.

 

Високопоставлені чини імміграційної служби США твердять, що при розгляді заяв не буде враховуватися раса, релігійна та етнічна приналежність, політичні погляди і сексуальна орієнтація. Крім того, у заявників не будуть питати паролі і іншим чином порушувати приватність.

 

Для законослухняних громадян, яким нема чого приховувати, нововведення обіцяє тільки збільшення тривалості процедури заповнення анкети на оформлення візи і зниження шансів на позитивний результат, якщо в соцмережах щось офіцеру не сподобається. Оновлені вимоги набрали чинності 31 травня 2019 року і вже встигли нашуміти в суспільстві. Кількість незадоволених зростає, але, схоже, нічого з цим не поробиш.

 

Якщо хочете позбавити себе від стресу і безлічі формальностей, звертайтеся за допомогою до фахівців. У компанії Helpvisa вам нададуть всебічну підтримку. Фахівці проаналізують вашу ситуацію і запропонують адекватний план складання візової легенди. Також тут ви можете замовити страховку, квитки на літак, забронювати номер в готелі.

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика