Полезная информация про визы и новости

Оформлення бізнес-візи до Саудівської Аравії

Оформлення бізнес-візи до Саудівської Аравії | Хелпвиза

Бізнес-віза в Саудівську Аравію відкриває можливості для налагодження економічних зв’язків з нафтовими і газовими саудівськими компаніями, а також підприємствами інших сфер діяльності. Королівство Саудівська Аравія залишається однією з найбільш закритих країн світу. Тут не чекають туристів. Для звичайної людини шанси потрапити в цю країну мінімальні. Зате ймовірність видачі візи значно зростає, якщо Ви бізнесмен, дипломат або віруючий, який планує відвідати релігійні святині Мекки і Медіни.

бізнес-віза в Саудівську Аравію

Як отримати бізнес-візу в Саудівську Аравію: нюанси

Отримати будь-яку саудівську візу — дуже складне завдання. Без запрошення з саудівської сторони візу гарантовано не дадуть. По суті, якщо є запрошення — це майже готова віза в кишені. Його висилають заявнику на електронну пошту. Займається видачею запрошень Міністерство закордонних справ Королівства Саудівської Аравії. Крім того, самостійно прийти в посольство Саудівської Аравії в Україні та подати документи неможливо — такого варіанту навіть не передбачено.

Найбільшим попитом користуються ділові та робочі візи. Це і зрозуміло, адже саудівські компанії займаються видобутком і продажем нафти і газу. Якщо Ви дипломований фахівець нафтогазової галузі — Вам будуть раді. Якщо Ви великий дилер нафти або газу — Вам також будуть раді.

У в’їзді в Саудівську Аравію може бути відмовлено громадянам, у яких в закордонному паспорті є відмітки про відвідування Ізраїлю. Офіційно така заборона вже знята, але на практиці саудівський консул приймає рішення в індивідуальному порядку, і часто не на користь заявника.

Скільки коштує бізнес-віза Саудівської Аравії

 • 180 $ — консульський збір на одноразову візу.
 • 390 $ — консульський збір на мультивізу.
 • 1800 грн — сервісний збір візового агентства.

Додатково оплачується завірення документів в Торгово-промисловій палаті, Міністерстві закордонних справ, Міністерстві юстиції, легалізація в посольстві Саудівської Аравії. У разі відмови консульський збір не повертається.

Бізнес-віза в Саудівську Аравію: документи

 • Закордонний паспорт, копія першої сторінки. Він повинен діяти ще як мінімум 6 місяців після закінчення поїздки.
 • Паспорт громадянина України.
 • Ксерокопії минулих віз в Саудівську Аравію – якщо є.
 • 4 кольорові фотокартки формату 40х60 мм, на білому тлі.
 • Страховий медичний поліс (оформляється тільки консульством, не самостійно)
 • Анкета з особистими даними. Заповнюється англійською або російською мовою. Текст пишеться друкованими літерами, категорично не допускаються виправлення. Всі без винятків поля анкети мають бути заповнені. У пункті «віросповідання» потрібно написати ту релігію, до якої зараховує себе заявник.
 • Лист від роботодавця на ім’я консула, підтверджене в Торгово-промисловій палаті України.
 • Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію компанії з нотаріальним посвідченням.
 • Запрошення від саудівської сторони – компанії або організації.
 • Жінки надають ксерокопію свідоцтва про шлюб або документи, що підтверджують родинні зв’язки з супроводжуючим чоловіком. Самотні жінки мають нульові шанси на отримання саудівської візи.
 • Лист від запрошуючої саудівської сторони на ім’я консула, завірений в Торгово-промисловій палаті Саудівської Аравії.
 • Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію запрошуючої саудівської компанії.

Окремі документи повинна надати запрошуюча саудівська сторона. На їх отримання і оформлення йде найбільше часу, тому про них потрібно подбати в першу чергу. Їх потрібно запитувати якомога раніше. Консульська установа може вимагати додаткові документи для з’ясування обставин, а також без попередження збільшити термін розгляду заявки.

віза до Саудівської Аравії

Хоча документи на візу в Саудівську Аравію в самому посольстві розглядаються швидко, весь процес займає багато часу. Фахівці компанії «Хелпвіза» максимально скоротять ці терміни. Так, на збір і підготовку документів йде від 5 днів, на заповнення, легалізацію і узгодження з консульством від 4 днів, на розгляд в консульстві йде від 1 до 3 днів.

Фахівці компанії Helpvisa допоможуть у відкритті діловогої, бізнес і робочої візи до Саудівської Аравії. Тут завжди чекають висококваліфікованих фахівців, які можуть реалізувати найпрогресивніші проекти. Ми маємо досвід роботи з посольством Саудівської Аравії, тому вирішимо Вашу задачу, якою б складною вона не була. Фахівці оформлять страховку, перевірять документи, проконсультують з усіх питань. Ви ж зможете повністю зосередитися на поїздці, не відволікаючись на складний візовий процес.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика