Полезная информация про визы и новости

Оформлення візи на Кубу в 2018 році


Оформлення візи на Кубу в 2018 році | Хелпвиза

Віза на Кубу в 2018 році оформляється все так же легко. Для її отримання потрібно зібрати мінімальний пакет документів. У більшості випадків підійде туристична віза, проте при бажанні можна оформити і візу іншого типу. Щоб безперешкодно потрапити на “Острів свободи”, потрібно виконати всі рекомендації з оформлення візи. Куба — дуже колоритна країна, тому потрібно постаратися дотриматися всіх формальностей, щоб поїздка не затьмарилася непорозуміннями.

віза на Кубу

Вартість візи на Кубу

 • 90 $ — віза під ключ.
 • 140 $ — термінова віза під ключ.

У вартість візи включений консульський та сервісний збір. Розмір консульського збору залежить від того, хто подає документи, а також від типу візи. При особистій подачі він становить 30 $, при подачі третіми особами — 50 $. Ця сума в повному обсязі оплачується в момент подачі документів. Консульський збір може бути сплачений в доларах або гривнях. Останнім часом в силу вступили зміни і консульський збір оплачується заздалегідь в банку.

Віза на Кубу для українців в 2018 році: деталі

Кубинська віза не вклеюється в закордонний паспорт. На Кубі візу називають «туристичною карткою» (Tarjeta de Turista). Вона виглядає як окремий листок, розділений на дві ідентичні частини. По прильоту на острів картку ділять навпіл: одна частина залишається у туриста, друга — у працівника прикордонної служби. Зберігати документ потрібно протягом усього терміну перебування в країні, оскільки можуть виникнути ситуації, коли потрібна його наявність.

Віза потрібна і неповнолітнім. У цьому випадку крім стандартного пакета документів надається свідоцтво про народження і його ксерокопія, попередньо завірена у юриста. Хоча на дитину складається окрема віза, анкета робиться одна на двох — на дитину і на батька. Консульський збір в цьому випадку стягується і з дорослого, і з неповнолітнього.

Якщо дитина старше 7 років, додатково потрібно надати ксерокопії авіаквитків в обидва боки. Якщо неповнолітній їде з одним з батьків, необхідно надати нотаріально завірений дозвіл на поїздку від другого з батьків та ксерокопія його паспорта.

оформлення візи на Кубу

Документи для візи на Кубу

 • Закордонний паспорт.
 • Анкета з підписом заявника, заповнена англійською мовою.
 • 2 кольорові фотографії 3,5х4,5 мм.
 • Внутрішній український паспорт.
 • Бронь авіаквитків в обидва кінці.
 • Підтвердження броні номера в готелі.

Якщо цілі поїздки не туристичні, потрібно надати додаткові документи. Наприклад, для приватного візиту буде потрібно запрошення від особи, яка проживає на Кубі. Для робочої і ділової візи потрібно запрошення від кубинської компанії або організації.

Для студентської візи потрібно запрошення з кубинського університету. У рідкісних випадках консульство може запросити довідку про несудимість, ліцензію приватного підприємця, копію пенсійного, студентського / учнівського квитка.

Готовий пакет документів подається до візового відділу посольства Куби в Україні. Віза оформляється 1 тиждень, при необхідності є терміновий розгляд.

Віза на Кубу діє 30 днів. При цьому термін дії та кількість днів в самій візі не вказані. Стандартно кубинська віза є одноразовою, діє вона з моменту перетину кордону. При необхідності візу можна продовжити на території країни. Сама віза гранично проста: в ній вказані лише паспортні дані та дата народження заявника.

Отже, чи потрібна віза на Кубу? Так, але оформити її легко. Для цього потрібно дотриматися нескладних формальностей. Країна прекрасно ставиться до туристів, особливо з країн пострадянського простору.

За допомогою візового центру Helpvisa Ви оформите потрібний тип візи, отримаєте довідкову інформацію по країні, оформите медичну страховку і позбавите себе від відвідин і співбесіди в консульстві. Таким чином, Ви збережете дорогоцінний час і зможете зосередитися на поїзді.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика