Полезная информация про визы и новости

Полегшення візи в Канаду для українців в 2018 році


Полегшення візи в Канаду для українців в 2018 році | Хелпвиза

Канада вважається країною із суворим візовим режимом для громадян багатьох держав. І Україна не виключення — хоча держави в дуже теплих відносинах. Канадський уряд періодично робить послаблення, спрощуючи процедуру отримання візи, але по факту на шанси отримання візи і процедуру оформлення це ніяк не впливає. У 2018 році оформити візу в Канаду має стати трохи легше тим, хто вже їздив недавно в Канаду або має відкриту візу до Сполучених Штатів.

Документи на канадську візу подають в консульство особисто або через довірену особу. Іноді для видачі візи можуть призначити співбесіду. Про її проведення попереджають за 5 днів. Термін розгляду візи в Канаду і її ціна прямо залежать від її типу. В середньому віза оформляється від 5 днів до двох тижнів.

віза в Канаду

Скільки коштує віза в Канаду

Консульський збір за візу становить від 75 до 150 $ в залежності від її типу. Звичайна visitor visa в Канаду зараз коштує 2820 грн. Сума сплачується при подачі документів в гривнях. При оформленні візи через візовий центр додатково сплачується сервісний збір.

Документи на візу в Канаду

 • Анкета. Заповнюється на французькою або англійською мовою. До анкети додається додаток.
 • Анкета про сім’ю.
 • Анкета по додаткових відомостей.
 • Закордонний паспорт і ксерокопія його першої сторінки.
 • Дві кольорові фотокартки 35х45 мм.
 • Маршрут поїздки французькою або англійською мовою.
 • Довідка з місця працевлаштування або навчання.
 • Доказ наявності достатньої суми на рахунку і рух по ньому за 3 місяці.
 • Заброньовані авіаквитки в обидва кінці.
 • Підтвердження заброньованого номера в готелі.

Нові вимоги на візу в Канаду

З листопада минулого року для отримання довготермінової візи до Канади в деяких випадках потрібно менше документів. Спрощується процедура підтвердження фінансової спроможності заявника. Ті мандрівники, які вже були в Канаді протягом останніх 10 років або ті, що мають відкриту американську візу, можуть не доводити свою фінансову спроможність.

Для цього вони повинні просто пред’явити штампи про перетин кордону Канади або США або показати старі візи. Такі нововведення стали можливі після того як Україна вступила в програму CAN +. Учасниками цієї програми є багато країн, наприклад, Китай, Мексика та Індія.

Якщо в Канаду їдуть діти, кожен з них повинен мати особистий закордонний паспорт. На кожну дитину оформляється окрема віза. Офіційно в консульстві не вимагають медичну страховку, проте її наявність значно підвищує шанси позитивного результату. Вона повинна діяти протягом усього терміну перебування в Канаді. Мінімальна сума, на яку оформляється поліс — 40 000 доларів.

отримання візи в Канаду

Особливо ретельно перевіряють громадян, які в минулому змінювали своє громадянство. Це пов’язано з тим, що в цю країну намагається потрапити багато нелегалів. До українців в консульстві ставляться лояльно, тому, якщо всі документи в порядку, проблем виникнути не повинно.

Віза в Канаду для українців оформляється складно, і до її оформлення потрібно підійти з усією відповідальністю — ця держава ретельно відстежує всіх іноземців, які прибувають на її територію. Щоб все зробити правильно, зверніться до фахівців візового центру «Хелпвіза». вони проконсультують з усіх важливих питань і підготують ваші папери на подачу в консульство.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика