Полезная информация про визы и новости

Робоча віза в Румунію

Робоча віза в Румунію | Хелпвиза

Робоча віза в Румунію для українців — це реальна можливість збільшити свій заробіток, отримати навички та зробити кар’єру в європейській країні. Отримати візу з метою працевлаштування не так просто: потрібно зібрати і подати пакет документів, в тому числі запрошення від приймаючої компанії. На щастя, процедура істотно спрощується за сприяння спеціалізованих сервісних центрів.

робоча віза в Румунію

Порядок отримання робочої візи в Румунію

Відразу обмовимося, що по румунській робочій візі можна працювати виключно на території цієї країни. Працювати по ній в країнах Шенгену можна. Аналогічно і робочі візи в інші країни Європейського Союзу не дають права заявнику вести трудову діяльність на території Румунії.

З туристичною метою українці можуть в’їжджати на територію Румунії по біометричному паспорту на термін до 90 днів. Для трудової діяльності на території країни оформляється довгострокова віза категорії D. Вона дозволяє знаходиться в Румунії 90/180 днів протягом 1 року. За цією ж візою можна займатися комерційною, релігійної та гуманітарною діяльністю, вчитися, возз’єднуватися з родичами.

Термін в 90 днів може бути продовжений за заявою на адресу Служби у справах іноземців при МВС Румунії. Цю заяву потрібно надати до того, як закінчиться термін 90 днів. В іншому випадку візу не продовжать. Подавати заяву на продовження румунської візи можна необмежену кількість разів. Трудова віза в Румунію оформляється від 4 до 14 робочих днів.

Для отримання румунської візи звертаються в консульство цієї країни за адресою: вул. Гоголівська, 4, м Київ, 01054. Уточнити деталі ви можете за телефоном (044) 500-99-30 або написавши на електронну пошту kiev.cons@mae.ro. Документи на подачу приймаються з понеділка по п’ятницю, крім середи, з 9:00 до 13:00. Видають документи в ці ж дні, але з 14:30 до 15:30. Також консульства Румунії знаходяться в Одесі і Чернівцях, тому документи можна подавати за місцем проживання.

Вартість робочої візи в Румунію

 • 150 $ — оформлення робочої румунської візи при наявності контракту і запрошення через візовий центр Helpvisa. У пакет входить перевірка документів, консультація, отримання довідки про несудимість, заповнення візової анкети, онлайн-подача документів, призначення дати інтерв’ю в консульстві.

Окремо оплачується консульський збір:

 • 45 $ — стандартна віза з терміном розгляду 10 робочих днів.
 • 90 $ — термінова віза з терміном розгляду 1–3 робочих дня.

румунська робоча віза

Документи на румунську робочу візу

 • Закордонний паспорт.
 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Дві фотографії 35х45 мм.
 • Робочий контракт.
 • Ксерокопія свідоцтва про реєстрацію румунської компанії.
 • Виписка з банку.
 • Страховий медичний поліс.
 • Довідка про відсутність судимості.

При необхідності консульство може запросити додаткові документи. У разі відмови консульський збір не повертається. Найчастіше причиною відмови є недбале ставлення до збору та заповнення документів. Деякі заявники забувають, що до документів потрібно прикласти запит від румунської фірми, що надає робоче місце. Без нього візу просто не видадуть.

Робочу візу в Румунію ви можете оформити за допомогою центру візових послуг «Хелпвіза». Ми все перевіримо, проконсультуємо, заповнимо візову анкету та подамо документи онлайн. Також наші фахівці оформлять довідку про несудимість, страховку. З нашою допомогою ви призначите дату співбесіди і позбавите себе від багатьох формальностей. Так ви скоротите час на підготовку робочої візи і зосередитеся на підготовці до поїздки.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика