Полезная информация про визы и новости

Що робити, якщо відмовили в британському консульстві


Що робити, якщо відмовили в британському консульстві | Хелпвиза

Відмова у візі до Великобританії — часте явище, але воно не означає, що в цю країну неможливо потрапити. Навіть якщо дана відмова, іноді зберігається можливість оскаржити рішення консульства, але частіше потрібно все таки робити нову подачу і оплачувати консульський, після чого питання буде переглянуте ще раз. У разі відмови не обійтися без допомоги фахівців, які визначать проблему і допоможуть її усунути.

віза до Великобританії

Причини відмови у видачі візи

 • Бракує документів. Якщо заявник впевнений, що документи подані в повному обсязі, скоріше за все, що працівник візового відділу помилково не відсканував потрібний документ. Щоб такої ситуації не було, потрібно ретельно готувати пакет документів і кілька разів перевірити наявність усіх необхідних паперів. Також потрібно уважно стежити за процесом складання документів — на якомусь етапі через неуважність документ або довідка може загубитися.
 • Слабкі соціальні зв’язки з Україною, недолік грошей на банківському рахунку.
 • Подача помилкових відомостей або підроблених документів. У цьому випадку швидше за все буде виписана заборона на в’їзд. Такий захід забороняє в’їзд до Великобританії на 5–10 років. Буває, що заборону на в’їзд можна отримати через незалежні від заявника обставини. Наприклад, банк заявника з якихось причин може не надати інформацію про рахунок консульству.
 • Приховування фактів, підроблені документи. Залежно від тяжкості, консульство відповідає на такі дії попередженням, або знову ж — забороною на в’їзд. Згідно з ним, Ви не зможете подавати документи на в’їзд в країну 10 років.

Як дізнатися, що дана відмова у візі до Англії?

Раніше все було куди складніше. Дізнатися про відмову у видачі візи можна було тільки забравши паспорт з британського консульства і відкривши конверт з описом рішення. Таким чином, відмова виглядав як лист, який додавався до паспорту. Зараз все набагато простіше. І відмова, і позитивне рішення приходять у вигляді листа на вказану електронну пошту.

отримання візи до Великобританії

Що робити, якщо дано відмову в отриманні візи

Жодна приватне візове агентство не дасть 100% гарантії видачі британської візи. Вирішальне слово завжди за консульством. Однак центр візової підтримки максимально підвищить шанси позитивного результату.

Наприклад, в компанії Helpvisa працюють фахівці з великим досвідом роботи з британським посольством. Вони розбирають кожну справу індивідуально і підсилюють «слабкі сторони» заявника.

Отже, порядок дій, якщо ви побачили лист відмови у візі:

 • Аналіз причин відмови у візі. Проводиться разом з фахівцем. Пересічний громадянин не кожен день стикається з подібною ситуацією, до того ж інтернет-форуми часто поширюють неправдиву інформацію.
 • Повторна підготовка документів. Важливо, щоб кожен документ був переведений на англійську мову акредитованим перекладацьким центром. Іноді підходить пакет колишніх документів, але краще все зробити «насвежо», надавши більш переконливу інформацію.
 • Заповнення візової анкети. В інтернеті багато відео, присвячених правилам заповнення британської анкети. Тим не менш, ми рекомендуємо звернутися до фахівців – тільки вони зможуть врахувати вашу специфіку.
 • Докласти до документів роз’яснювального листа. Він полегшить роботу візовому офіцерові і підвищить шанс в отриманні візи.
 • Налаштуйтеся на позитивний результат. Бойовий настрій і відповідальний підхід відіб’ється на якості підготовки документів.

Фахівці Центру візової підтримки «Хелпвіза» з радістю допоможуть вам отримати візу після відмови. Факти говорять про те, що відмова — це зовсім не хрест на поїздці, як вважає багато хто. Просто це привід переосмислити процедуру подачі документів та більш відповідально підійти до неї наступного разу.

Ми не рекомендуємо економити на допомозі фахівців: тільки вони зможуть тверезо оцінити ситуацію і визначити «слабку ланку». Вважайте, що сервісний збір за послугу роботи візового центру — це хороша інвестиція, яка позбавить вас багатьох переживань і турбот!

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика