Полезная информация про визы и новости

Що таке авторські тури?


Що таке авторські тури? | Хелпвиза

Авторські тури — протилежність звичним туристичними путівкам. Почнемо з того, що таку поїздку повністю організовує гід / провідник. Він розробляє маршрут, піклується про житло і харчування — одним словом, повністю продумує подорож. Такі тури мають фірмовий почерк їх творця, тому і називаються авторськими. У чому ж переваги таких подорожей і як створити авторські тури самому?

індивідуальні тури

Авторські індивідуальні тури: переваги

 • Оптимальне співвідношення ціни і пакета послуг.
 • Можливість замовити аналогічний тур, але на інші дати.
 • Ціни завжди обумовлюються, їх завжди можна зменшити за рахунок коригування маршруту.
 • Мандрівник може брати участь в моделюванні маршруту і його умов. Він може вибрати тип відпочинку, маршрут, тривалість.
 • Можливість гнучко підстроїтися під свою відпустку: авторський тур може бути хоч на два дні, хоч на цілий місяць.
 • Відчуття першовідкривача. Авторський тур можна прокласти по нетуристичним місцях. Це прекрасна можливість зробити унікальні фотографії, познайомитися з життям інших країн, спробувати смачну недорогу їжу.

Для кого підійдуть авторські екскурсійні тури

Авторські тури вибирають люди, які точно знають, що вони хочуть від подорожі. Їм байдужий рівень комфорту в готелі, для них важливу роль відіграє професіоналізм гіда і нестандартний підхід до побудови маршруту. Найбільшою популярністю авторські тури користуються у представників середнього класу у віці 25–60 років.

Групи, які набирає гід, обмежені за кількістю осіб. Зазвичай це кілька людей, об’єднані спільними інтересами або цілями. Завдяки цьому в колективі панує невимушена атмосфера, це своєрідний «клуб мандрівників». Це ще одна родзинка авторських турів. Часто після одного такого походу туристи збираються таким же складом і відправляються в походи знову.

Авторські тури 2018 року: що входить у вартість

 • Транспорт: квитки на літак, потяг, автобус, паром.
 • Проживання: готель, апартаменти.
 • Трансфер.
 • Екскурсії.
 • Квитки в музеї та на заходи.
 • Інші туристичні послуги.

Останні чотири пункти замовляються індивідуально, тому що спочатку в більшості авторських турів цих послуг не передбачено. Пакет послуг можна вибирати виходячи з бюджету і часу.

авторські тури

Як організувати авторський тур

Для початку потрібно скласти маршрут. Потім по ньому потрібно проїхати самостійно. При цьому планується час, полягають усні домовленості з власниками готелів, водіями та іншими постачальниками послуг. Бажано скласти алгоритм на кожен маршрут. Він повинен враховувати, де, що і як, повинні бути вказані контакти всіх задіяних осіб на місцях — гідів, водіїв, власників готелів.

Коли збереться група і купить квитки, потрібно обдзвонити всіх цих людей і надати їм всю інформацію по туру. Також на них потрібно забронювати номери в готелях, якщо в цьому є необхідність. Після цього можна зустрічати групу в аеропорту. З цього моменту починаються пригоди. Якщо на маршруті є слабка ланка, клієнтів потрібно попередити про це, щоб запобігти накладок і нестиковок.

Як бізнес авторські тури дуже вигідні. В останні роки популярність таких подорожей тільки росте: всім набридли популярні туристичні напрямки, хочеться чогось оригінального. Крім того, самому гіду подорожі приносять одне задоволення: маршрути рідко повторюються, так як для кожної групи вони розробляються індивідуально.

За свої послуги гід отримує гонорар. Перед оплатою турист з’ясовує у нього всі нюанси поїздки. Тільки після узгодження всіх моментів робиться оплата. Після цього заявнику надсилаються посилання на бронювання авіаквитків і готелів. Також мандрівникові надається логістика туру, корисна інформація, правила оформлення візи. При необхідності автор допоможе забронювати транспорт / готель. Для гнучкості турист спілкується безпосередньо з гідом через інтернет.

Ви шукаєте оригінальний тур на відпустку? Зверніться в компанію Helpvisa: наші фахівці підберуть авторський тур з урахуванням ваших можливостей і переваг. Ми запропонуємо вам кращих гідів, які поведуть вас нетуристичними стежками і допоможуть відчути справжнє життя екзотичних країн. Щоб дізнатися більше подробиць про авторські тури, зв’яжіться з нашим менеджером. Крім того, у нас ви можете оформити візу, страховку і комплексну підтримку в плануванні подорожі.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика