Полезная информация про визы и новости

Що таке гарячі тури


Що таке гарячі тури | Хелпвиза

Гарячий тур — це туристична путівка, у якій наближаються терміни відправлення і яка ризикує бути непроданою. Така путівка продається дешевше в зв’язку з необхідністю реалізувати її якомога швидше і, найчастіше є вільні місця в чартерному літаку, який в будь-якому випадку полетить.

Агентству вигідно продати хоча б саме проживання в готелі без урахування вартості квитка і заробити хоча б на цьому. Чим ближче термін відправлення, тим дешевше обійдеться путівка. Бувають випадки, коли ціну путівки роблять нижче її собівартості — таким чином туроператори роблять собі рекламу.

Фраза «палаюча путівка» стала застосовуватися ще за часів Радянського Союзу, коли профспілки займалися розподілом путівок на відпочинок. Іноді через хворобу відпускника або з іншої причини путівки поверталися до профспілки. в таких випадках говорили, що путівка «горить».

гарячі тури

Фактори, що впливають на терміновість путівок

На відміну від звичайних путівок, придбати гарячі за кілька місяців неможливо. Як правило, путівка в безвізову країну переходить в статус палаючої за тиждень до рейсу, в країни з візовим режимом — за 10 днів. Путівка стає палаючою по одній з двох причин — на літак продано дуже мало квитків або занадто мало заброньовано номерів в готелі.

Перше буває, коли прогнози по конкретному туристичному напрямку були занадто оптимістичними. В результаті літаки летять напівпорожніми, а перевізники терплять великі збитки. Якщо літак привезе на курорт мало туристів, готелі залишаться порожніми. Оператори, які викупили номера в готелях, змушені терпіти фінансові втрати.

Готелі можуть виявитися порожніми з різних причин. Наприклад, відпочиваючі можуть не приїхати на курорт через похолодання зовнішньої політики двох держав. Також на це впливають фінансові кризи і природні катаклізми. Прорахуватися можуть і самі туроператори, не взявши до уваги хоча б один з безлічі зовнішніх факторів.

Коли бувають гарячі тури

Багато турагентств, які бажають залучити клієнтів, видають звичайні тури за палаючі. Як правило, такий трюк спрацьовує на тих, хто хоче заощадити. Однак, важливо розуміти, що у гарячих турів є чітка сезонність. Наприклад, в розпал літнього сезону не варто звертати увагу на гарячі тури в Таїланд і Емірати — в цих країнах літо це не сезон і туроператори спочатку не організовували туди чартерні рейси в великій кількості.

Тур буде істинно палаючим в ОАЕ в кінці вересня — жовтня, у більшості співвітчизників вже закінчилися відпустки, але в цій країні починається хороша погода для відпочинку, тому номери можуть бути незаповненими.

Інший приклад: гарячі тури «все включено» в Туніс бувають в березні — в цей час вода ще не сильно прогрілася, тому турпотік низький. Бажаючи привернути клієнтів, готелі і оператори пропонують особливо вигідні умови, в тому числі одну з послуг в подарунок.

відпочинок по палаючим турам

Коли не буває гарячих турів

Протягом року бувають періоди, коли гарячих турів в принципі бути не може. Це стосується свят — травневих, новорічних. Також сюди відносять липень-серпень, коли у більшості відпустки. В цей час найпопулярніші питання не «як полетіти задешево», а «як полетіти в принципі». Відповідно, оголошення з позначкою «горять» в цей період часу будуть обманом. Винятки становлять випадки, коли у однієї людини або у цілої групи відмінилася поїздка незадовго до відправлення, але це поодинокі варіанти.

Базовий склад палаючого туру «все включено» 2018 року

  • Медична страховка.
  • Квитки на літак в обидва кінці.
  • Сплачений готель.
  • Харчування.
  • Трансфер на курорті.

Гарячі тури 2018 все включено: плюси

Перевага гарячих путівок очевидна — це хороша можливість відпочити дешевше. При цьому зберігається той же набір послуг, що і для попередньо купленої путівки. Іноді можна заощадити до 30–70% від вартості первісної путівки. Ще одна перевага — спонтанність і терміновість. Такий туризм подобається окремим людям. Це хороша можливість кинути все і різко змінити запорошене місто на пісок, море і пальми.

Гарячі тури: мінуси

Головний недолік гарячих турів — відсутність впевненості в успіху заходу. Мандрівник не обов’язково потрапить в ті дати, в які очікує так як варіантів просто може і не бути. Для тих у кого чітко фіксується відпустка завчасно це ризикований захід. Термінові тури в візові країни можна брати тільки тоді, коли улагоджені всі питання з візою.

Ціни на відпочинок по палаючим турам

Палаюча путівка дешевше звичайної на 20–30%. Іноді її вартість падає на 50% і більше. Самі гарячі тури обійдуться дешевше всього, але відправлятися доведеться вже через кілька днів а буває і годин) Зараз можна знайти банки гарячих турів, які щодня знаходять і публікують у себе на сайті вигідні пропозиції.

Чим більше туристичний потік, тим більше пропозицій по палаючим путівками можна знайти. Тому майже завжди можна знайти гарячі тури з Києва, і рідше — з невеликих українських міст. Як правило, попит на палаючі путівки набагато перевищує пропозицію.

Отже, що таке гарячі тури? Це звичайні путівки, у яких скоро закінчується термін відправлення. Це прекрасна можливість добре відпочити, якщо у вас обмежений бюджет і Ви тільки що вирішили що відпустці бути і найближчим часом. Досвідчені туристи вміло користуються гарячими пропозиціями, щоб подивитися світ і відпочити від робочих буднів.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика