Полезная информация про визы и новости

Що таке віза в Мексику для українців?

Що таке віза в Мексику для українців? | Хелпвиза

Мексика — дуже цікава країна. Тут різні ландшафти, чудові пляжі і фешенебельні курорти, піраміди ацтеків і дике змішання цивілізацій і культур. Віза в Мексику для українців обов’язкова. Вона оформляється в посольстві Мексики в Києві. На сайті Інституту Міграції Мексики оформляють електронну візу.

віза в Мексику

Електронна віза в Мексику для українців

Туристичну і ділову візу оформляють через інтернет. Для цього заповнюють онлайн-анкету. Через 2–5 хвилин після її відправки приходить відповідь. Електронного вирішенню присвоюється унікальний номер. У ньому містяться дані про заявника, метою його поїздки і бар-код. Дозвіл роздруковують і пред’являють під час реєстрації на рейс представника авіакомпанії.

Після прибуття в Мексику візу з паспортом і міграційної картою надають офіцеру-прикордоннику. За підсумками перевірки в закордонний паспорт ставиться штамп про перетин кордону. Стікер з візою в паспорт не вклеюють. Без дозволу в друкованому вигляді потрапити в Мексику неможливо, хіба що у Вас є діюча віза в США. Дозвіл діє 30 днів з моменту видачі, але його можна продовжити.

Термін перебування в Мексиці відповідає термінам, зазначеним в анкеті. Електронний дозвіл дозволяє відвідувати країну одноразово. Щоб не було неприємностей під час посадки на борт, при собі потрібно мати ксерокс-пам’ятку з правилами в’їзду по електронній візі. Такий дозвіл дозволяє в’їжджати в країну виключно через міжнародні аеропорти.

Віза в Мексику для українців в 2019 році через консульство

Оформлення візи починають із заповнення онлайн-запиту на сайті мексиканського консульства. На заповнення анкети дається 10 хвилин. Дані вносяться латиницею. Готову анкету роздруковують. Після відправлення запиту на пошту прийде лист з датою звернення в консульство за візою. Далі йдуть в консульство і надають пакет документів, здають біометрію і оплачують консульський збір.

оформлення візи в Мексику

Скільки коштує віза в Мексику для українців

 • 250 грн — онлайн-оформлення електронного дозволу через Центр візової підтримки «Хелпвіза».

Ціна візи в Мексику для українців залежить від її типу. Наприклад, консульський збір при оформленні туристичної візи через консульство становить 60 доларів. Проплачується він, коли стає ясно, що віза схвалена, в момент подачі паспорта на вклеювання стікера.

Документи для поїздки в Мексику

 • Закордонний паспорт.
 • Ксерокопія його першої сторінки та сторінок з візами.
 • Роздруківка анкети з підписом.
 • Дві кольорові фотокартки 30х40 мм.
 • Підтвердження фінансової спроможності: виписки з банків, дорожні чеки, документи на нерухомість.
 • Довідка з останнього місця працевлаштування з підписом директора.
 • ПП надають копію свідоцтва про створення підприємства і його постановці в податкових органах.
 • Пенсіонери надають копію пенсійного посвідчення.
 • Учні надають довідку з місця навчання.

Туристична віза видається на 1 рік. Термін перебування за один візит зазвичай 90 днів. Віза через консульство оформляється за 2–3 дня. Через Мексику можливий безвізовий транзит, якщо пересадка не займає більше доби. Для цього потрібно мати квитки в країну кінцевого проходження. В цьому випадку залишати аеропорт не можна.

Неповнолітні, що їдуть без батьків, повинні надати юридично завірену довіреність від опікунів. Діти до 17 років можуть бути вписані в паспорт батьків, якщо подорожують разом з ними.

Поїздки до Мексики для українців організовує Центр візової підтримки Helpvisa. Наші фахівці мають десятирічний досвід роботи з країнами Північної та Південної Америки, тому вирішать вашу задачу найкращим чином. Ми перевіримо документи, проконсультуємо, оформимо страховку, переведемо документи на іноземну мову і підберемо туристичний тур. З нами ви невимушено підготуватися до відпустки і отримаєте неймовірні емоції від знайомства з країною.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика