Полезная информация про визы и новости

Студентська віза в Ірландію: нюанси оформлення

Студентська віза в Ірландію: нюанси оформлення | Хелпвиза

Студентська віза в Ірландію необхідна для тих, хто планує отримати освіту в цій країні. Такий дозвіл дозволяє студенту перебувати в Ірландії протягом усього періоду навчання. Отримання студентської візи — технічно складний і тривалий процес. Однак зусилля повністю виправдані – разом з візою ви отримуєте ключ до високих стандартів життя, особистого успіху і самореалізації.

Перед тим, як почати збір документів, необхідно отримати запрошення від вузу. Для цього потрібно визначитися з ірландським навчальним закладом і подати в нього документи. Тільки після того як прийде підтвердження зарахування, ви можете приступати до підготовки документів на візу. Робити це краще завчасно, так як процес може зайняти до двох місяців.

віза в Ірландію

Іноді після закінчення навчання студентська віза може бути переоформлена на робочу, за умови звичайно що Вас працевлаштують.

Вартість студентської візи в Ірландію

 • Консульський збір — 60 євро одноразова, 100 євро мульти.

 • Сервісний збір візового центру — 200 євро допомогу в оформленні візи.

Оплата консульського збору — обов’язкова процедура. Чек про оплату цієї суми подається разом з пакетом документів. Збільшити ймовірність позитивного результату ви можете, звернувшись в один з візових центрів.

Документи на студентську візу в Ірландію

 • Дійсний закордонний паспорт, копії його сторінок.

 • Дві кольорові фотокартки 35х45 мм з терміном давності не більше півроку.

 • Анкета – 2 примірники. Скачується з сайту і заповнюється заявником.

 • Оригінал підтвердження з вузу про зарахування на курс і оплату навчання.

 • Документи про вже наявну освіту (атестати або дипломи).

 • Документ, що підтверджує фінансову спроможність студента.

 • Лист-рекомендація з останнього місця навчання або роботи.

 • Підтвердження рівня знання англійської мови (залікова книжка або сертифікат).

 • Страховий медичний поліс від установи в Ірландії.

У консульстві можуть зажадати доказів того, що по завершенні поїздки ви повернетеся на батьківщину, по-цьому краще завчасно подати будь-які документи які є на нерухомість, авто, свідоцтва про шлюб або народження дітей, які залишаються в Україні.

Також це може бути документ з роботи про відновлення робочого місця після закінчення навчання або документи. Ніколи не завадить подати в консульство і додаткові документи, яких немає в обов’язковому списку – вони підвищать шанси отримання візи.

Ірландія студентська віза

В якості останніх може виступати план навчання від навчального закладу, а також лист від роботодавця з описом перспектив студента на посаді після закінчення навчання.

Відмови у видачі візи найчастіше пов’язані з неправильним заповненням документів. Але навіть у разі відмови ви можете подати апеляцію і запросити повторний розгляд заявки.

Ви можете оформити студентську візу в Ірландію самостійно. Однак, як показує практика, це може призвести до багатьох складнощів. Фахівці нашого центру не один рік співпрацюють з ірландським посольством і прекрасно знають всі вимоги щодо віз.

У компанії Helpvisa нададуть компетентну допомогу всім, хто її потребує. У нашому центрі ви не тільки зможете замовити всі послуги з оформлення візи, але і за бажанням підключити додаткові послуги – супровід, оформлення медичної страховки, бронювання квитків, легалізацію документів.

Звернувшись до нас, ви зможете повністю зосередитися на підготовці до навчального процесу, а не відволікатися на паперову тяганину.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика