Полезная информация про визы и новости

Відновлення візи в США в 2019 році

Відновлення візи в США в 2019 році | Хелпвиза

Поновлення візи в США — це повторне отримання американської візи, що проходить за спрощеною процедурою. З недавнього часу уряд США ускладнив повторне оформлення візи для громадян ряду держав, в тому числі і України. Щоб пройти процедуру відновлення, потрібно виконати кілька умов. Такі новації не дуже полегшили життя українцям, регулярно подорожуючим в США.

відновлення візи в США

Повторне отримання візи в США: ключові особливості

Зміна в продовженні візи в США торкнулася і співбесід. Раніше не було необхідності проходити співбесіду в посольстві і на повторну співбесіду викликали рідко. Зараз такі випадки почастішали!

Технічно процедура відновлення візи США відбувається ось так:

 • Оплачуємо консульський і заповнюємо анкету DS 160.
 • Створюємо кабінет або використовуємо старий, генеруємо Dropbox letter (необхідно лише дотримуватися питань в кабінеті і при відповідях про попередню візу він генерується сам).
 • Документи відправляються в консульство через ТММ.
 • Рішення про видачу візи приймається віддалено.
 • АЛЕ якщо візовий офіцер вважатиме за потрібне то може зателефонувати і викликати Вас на повторну подачу.
 • Продовжити неімміграційну візу неможливо за спрощеною процедурою, якщо з моменту закінчення попередньої візи пройшло більше 12 місяців.

Що потрібно для продовження американської візи? Доведеться повторно заповнювати візову анкету та оплачувати візовий збір. Також потрібно виконати і інші обов’язкові умови.

Вимоги для повторної візи в США

Згідно зі змінами по візі в США в 2019 році, з моменту закінчення попередньої візи повинно пройти не більше одного року. В іншому випадку проходити процедуру доведеться за стандартним сценарієм.

 • Віза повинна бути того ж типу, що і минула.
 • Попередня віза повинна містити правдиву інформацію про мету поїздки.
 • Заявник раніше не отримував відмов у видачі візи. Якщо отримував, то після нього повинна бути як мінімум одна схвалена віза.
 • Заявник повторно оформляє візу в тій же країні, в якій була оформлена попередня.
 • Спрощена процедура без співбесіди можлива тільки для громадян України, які перебувають на момент подачі на території України.

Якщо минула віза отримана до 3 грудня 2007 року і при цьому не було зроблено відбитків пальців, то потрібно проходити співбесіду.

оформлення повторної візи

Порядок оформлення повторної візи

Для повторного оформлення візи потрібно заповнити електронну анкету. Для цього реєструються на сайті консульства. Також потрібно зібрати документи і відправити їх в посольство. Перед проведенням процедури потрібно проаналізувати свої шанси, при необхідності — підсилити слабкі сторони. Якщо повторну візу оформляють всі члени сім’ї, потрібно документи відправити в єдиному конверті. Також для сім’ї запис на спрощену процедуру проводиться в рамках єдиної заяви.

Список документів, що подаються залежить від виду в’їзного дозволу і особистих обставин. Незалежно від цього в обов’язковому порядку надається закордонний паспорт з простроченим американськими візами, квитанція про оплату візового збору, роздруківка анкети DS-160, підтвердження того, що заявка прийнята в обробку без процедури співбесіди. Також докладають свіжу фотографію. Іноді можуть знадобитися запрошення від приймаючої сторони.

Візовий відділ консульства США залишає за собою право вимагати особисту присутність заявника при повторному оформленні американської візи з обов’язковим проходженням інтерв’ю. Якщо закордонний паспорт був вкрадений, відновити візу можна без співбесіди. У цьому випадку бажано надати довідку з поліції або паспортного столу про факт крадіжки паспорта.

Продовження візи в США зручно робити через візове агентство «Хелпвіза». Наші фахівці проконсультують в тому, як продовжити американську візу і зроблять всі кроки, включаючи подачу документів в консульство США без Вашої присутності. Крім того, у нас ви можете замовити квитки на літак, забронювати номер в готелі і оформити страховку. Також ми гарантуємо повний візовий супровід і сприяння в організації поїздки.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика