Полезная информация про визы и новости

Віза до Ангільї для українців

Віза до Ангільї для українців | Хелпвиза

Ангілья — заморська територія Великобританії. До її складу входить власне острів Ангілья, а також дрібні острова, включаючи острів Скраб і Сомбреро. Знаходиться Ангілья на північному сході Карибського моря, недалеко від Пуерто-Ріко. Тут займаються дайвінгом і пляжним відпочинком. Країна живе за рахунок туристів і офшорного бізнесу. Віза в Ангілью необхідна більшості в’їжджають іноземців.

віза до Ангільї

Порядок оформлення візи в Ангілью для українців

Українці для відвідування Ангильї повинні оформити візу. Однак якщо в закордонному паспорті стоїть діюча британська віза, окрему візу оформляти не потрібно. Термін дії стандартної візи — 6 місяців або 1 рік. Віза оформляється 15-60 робочих днів. Запит відправляється безпосередньо в імміграційну службу острівної держави.

Якщо острова є проміжним пунктом на шляху прямування в треті країни, оформляти транзитну візу немає необхідності. В цьому випадку мандрівник повинен прибути і відбути з Ангильї в один день. При цьому він не може покинути аеропорт і повинен надати квитки на транспорт по всьому маршруту слідування.

Вартість візи в Ангілью

 • 165 € — консульський збір. Його величина може змінюватися. Він оплачується онлайн після заповнення анкети. У разі відмови кошти не повертаються.
 • 100 € — сервісний збір при оформленні візи через «Хелпвізу». У послугу входить заповнення та подання документів, переклад всіх документів, реєстрація на сайті імміграційної служби для заповнення анкети та запису на співбесіду, оформлення страховки, консультація, бронь квитків на літак і номери в готелі. Детальніше про послуги візового центру ви можете дізнатися за телефоном (044) 227-32-60.

Список документів для візи в Ангілью

 • Дійсний закордонний паспорт з 1 чистою сторінкою.
 • Ксерокопія сторінки закордонного паспорта з особистими даними про власника.
 • Анкета, заповнена англійською мовою. Заповнюється на сайті Міграційної служби Великобританії. Заповнений бланк роздруковується і підписується заявником.
 • Одне свіже фото 35х45 мм. Знімок повинен бути зроблений на білому або блакитному тлі. Овали, рамки і куточки неприпустимі. На заявнику неприйнятні сонцезахисні окуляри, хустки і головні убори, за винятком, коли вони мають релігійне значення.
 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Довідка з місця праці з даними про зарплату за півроку, підписана директором, головним бухгалтером та печаткою організації.
 • Підтвердження наявності коштів на проживання в країні: виписка з банківського рахунку з інформацією про рух коштів за півроку, ксерокопія банківської книжки, квитанції про отримання зарплати та інше.
 • За бажанням – бронь готелю і маршрут подорожі.
 • Бонусом є старі закордонні паспорти, якщо в них є в’їзні штампи США, Канади, країн Шенгенського союзу.
 • Запрошення приймаючої фізичної або юридичної особи.

оформлення візи до Ангільї

Документи повинні бути продубльовані англійською мовою. Переклад до кожного документу робиться на окремому аркуші, на якому надають наступну інформацію: коли зроблений переклад, хто перекладав (контакти, підпис), відповідність перекладу оригіналу. Переказ можна зробити в перекладацькому бюро, приватною особою і в компанії Хелпвіза. Також це може зробити сам заявник.

Кожен документ супроводжується ксерокопією. Після звірки з копіями візовий відділ повертає оригінали заявнику. Щоб заповнити анкету, створюють аккаунт на сайті Міграційної служби Сполученого Королівства. Процедура нескладна і займе кілька хвилин. Після вибору типу анкети заповнюються всі поля. Потім можна вибрати дату і час подачі документів.

Оформити візу на Ангілью не так складно, але і не дуже просто. Якщо ви бували в Великобританії, то процес оформлення буде для вас знайомим. Щоб отримати «зелене світло», уважно зберіть і заповніть всі документи зі списку. Цього можна домогтися, плануючи поїздку заздалегідь: тоді не поспішаючи і крок за кроком готують пакет паперів. Підвищити шанси ви можете за допомогою професіоналів.

Візовий центр «Хелпвіза» заповнить анкету і підготує документи, переведе їх на англійську мову. Фахівці допоможуть зареєструватися в TLS contact і оплатять консульський збір, за бажанням оформлять медичну страховку і заберуть паспорт з готовою візою. Звернувшись до нас, ви спростуєте підготовку до поїздки і раціональніше використаєте час.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика