Полезная информация про визы и новости

Віза до Болівії для українців. Чому краще оформляти в консульстві заздалегідь

Віза до Болівії для українців. Чому краще оформляти в консульстві заздалегідь | Хелпвиза

Віза до Болівії для українців — це можливість побувати в одній з найбільш малодосліджених країн. Ця держава не знаходиться на шляху основних туристичних маршрутів, але цим вона і приваблива. Найчастіше сюди їдуть подивитися на пустелі, високогірне озеро Тітікака, соляні поля та інші природні пам’ятки. Особливо популярність країни зросла після сезону “Світ навиворіт” в Болівії) Наші співвітчизники помітили країну на карті і усвідомили наскільки цікаву і незвичайну культуру можна побачити.

Чи потрібна віза до Болівії для українців? Так, потрібна. Є кілька варіантів її оформлення. Найпопулярніший з них — отримання візи по прильоту або при перетині сухопутного кордону. Цей же вид і найбільш ризикований.

віза до Болівії

Віза до Болівії на кордоні: в чому труднощі

При отриманні візи по прильоту або при перетині сухопутного кордону туристи часто стикаються з корупцією і людським фактором. Сплатити візовий збір можна тільки в національній грошовій одиниці, причому обмінник у митниці, за словами туристів, працює по не самому вигідному курсу. Ще одна умова для в’їзду — це щеплення від жовтої лихоманки. Його роблять завчасно. Якщо раптом ви забули його зробити, вам запропонують зробити його в місцевому медпункті.

Факти корупції бувають не завжди, проте не сподівайтеся на везіння. Фахівці візового центру «Хелпвіза» рекомендують оформляти дозвіл через консульство Болівії в Україні. Це єдиний вірний спосіб уникнути неприємностей, затримок і корупції в майбутню поїздку.

Стандартна туристична віза діє 30 днів з моменту видачі. На такий же термін можна продовжити візу. Всього продовжувати можна два рази. Багаторазова віза відкривається на 180 днів — для цього отримують дозвіл від Міграційної служби Болівії.

Вартість візи в Болівію

Консульський збір — 30 $, оплачується при подачі документів. Окремо оплачується сервісний збір візового центру, через який оформляється віза. У нього входить консультація, заповнення анкети, бронювання, перевірка, подача і отримання документів.

оформлення візи в Болівію

Документи на візу в Болівію для українців в 2019 році

  • Закордонний паспорт, ксерокопія сторінки з особистими даними.
  • Одна кольорова фотокартка 30х40 мм.
  • Бронь номера в готелі / запрошення від фізичної особи або організації.
  • Довідка з місця працевлаштування.
  • Бронь авіаквитків в обидва кінці.
  • Довідка про щеплення від жовтої лихоманки (якщо плануєте відвідати джунглі).

Список документів стандартний. Зібрати документи просто, головне — правильно їх заповнити. Представник консульства може запросити додаткові документи для з’ясування обставин. Відмови у візі бувають рідко. Це одна з найбідніших країн, тому кожен турист для неї — це потенційне джерело доходу. Зловживати цим не варто, адже зневажливого ставлення до себе не потерпить ніхто.

Ви можете оформити візу при перетині кордону або заздалегідь в консульстві. Ми рекомендуємо другий варіант — він безпечний і позбавить вас неприємностей.

Центр візових послуг Helpvisa оформить болівійську візу швидко і недорого. Також у нас замовляють супутні послуги — переклад на іноземну мову, страховку, апостилювання. Ми запропонуємо вам консультацію з усіх питань, забронюємо готель і квитки на літак. Ви можете повністю розслабитися і налаштуватися на захоплюючу поїздку.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика