Полезная информация про визы и новости

Віза до Китаю 2017: що змінилося

Віза до Китаю 2017: що змінилося | Хелпвиза

Українцям для відвідування Китаю потрібна віза. Оформити її не складно, якщо знати нюанси. Як і раніше, віза в Китай в 2017 році оформлюється через посольство. Для в’їзду в країну доведеться зібрати невеликий пакет документів. Полегшити процес оформлення китайської візи можна за допомогою спеціалізованих візових центрів.

Китайська віза буває туристичної, транзитної, діловою та приватною. Перший тип віз дозволяє перебувати в країні 30 днів (іноді 60) протягом 90 днів. Транзитна віза діє 7 днів протягом 60 днів.

Іноді допускається отримання китайської візи в аеропорту Пекіна, однак це радше виняток для форс-мажорних обставин, ніж правило і сподіватися на таку опцію не варто. Щоб уникнути неприємностей потрібно завчасно оформити візу в Україні.

віза до Китаю

Вартість візи в Китай в 2017 році

 • 130 доларів — одноразова віза з коридором 90 днів і терміном перебування 30 днів.
 • 160 доларів — дворазова віза з коридором 180 днів і терміном перебування два рази по 30 днів.
 • Можна сплатити за прискорений розгляд, за 2 робочих дня, це буде коштувати +40 доларів до ціни будь-якого тіпу візи.

Консульський збір стягується також з дітей, не залежно від того, мають вони свій закордонний паспорт або вписані в паспорт батьків. Оплата візозового збору здійснюється в день отримання візи в консульстві. До оплати приймаються будь-які банківські карти. До суми додається комісія банку в розмірі 2,5% від розміру платежу.

Розмір візового збору можна уточнити на сайті консульства, або зателефонувавши нам. Крім того, якщо ви вирішили оформляти візу через приватний центр візової підтримки, додатково оплачується сервісний збір.

Документи на візу в посольстві приймають у понеділок, середу і  п’ятницю з 9.00 до 11.30. Віза в Китай для українців у 2017 році оформлюється в середньому один тиждень. Існує можливість отримати візу за три дні або навіть один, але за це доведеться додатково доплатити. Для термінової візи потрібно надати вагому причину — раптове запрошення або квитки на літак на найближчі дні.

Документи на візу в Китай в 2017 році

 • Закордонний паспорт з терміном дії ще як мінімум 6 місяців, з моменту подачі заявки. У ньому повинна бути мінімум одна чиста сторінка для проставлення візи.
 • Свіжа кольорова фотокартка 45х35 мм без куточків і овалів, на світлому фоні.
 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Запрошення від приватної особи в разі приватного візиту.
 • Довідка з місця працевлаштування. У ній повинна бути інформація про займану посаду і розмір окладу.

Китайська віза дозволяє вільно пересуватися по країні за винятком Тибету. Щоб потрапити в цей регіон, потрібна окрема віза, що робиться вже безпосередньо в Китаї. Потрапити в Тибет можна за допомогою туристичного бюро Тибету, представництва якого є в найбільших містах країни.

Віза видається тільки на групи, що складаються з п’яти людей, хоча на практиці групи можуть бути і менше. Без такої візи навіть не продадуть квитки на автобус або літак в Тибет.

отримати візу до Китаю

Якщо їдуть діти, на них надається копія свідоцтва про народження, анкета, одна фотографія. Якщо дитина подорожує з одним з батьків, необхідно мати нотаріально завірений дозвіл від другого батька, який залишається в Україні.

У Китаї діє безвізовий транзит, якщо пересадка з літака на літак здійснюється в тому ж аеропорту в той же день. В цей час допускається залишати транзитну зону терміналу. Якщо в кінцеву країну переїзд планується сухопутним транспортом, безвізовий транзит не діє.

Якщо ви не встигли виїхати з країни в терміни, зазначені в візі, за кожен день перебування в Китаї вам буде нараховуватися штраф у розмірі 500 юанів, але не більше 10 000 юанів за весь період. Якщо ви грубо порушуєте режим перебування в країні, вас депортують і заборонять в’їжджати як мінімум на десять років.

Отже, вимоги на візу в Китай в 2017 році не зазнали особливих змін. Оформити її можна самому, а можна звернутися за допомогою до фахівців компанії «Хелпвіза». Вони зможуть вирішити навіть нестандартну задачу і звільнять чимало Вашого часу, який можна витратити на підготовку до поїздки.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика