Полезная информация про визы и новости

Віза до Великобританії. Нові правила про скануванні документів

Віза до Великобританії. Нові правила про скануванні документів | Хелпвиза

Великобританія в особі UK Visas and Immigration ініціювала ряд змін для отримання візи. Одне з основних — ESOLO. Ця процедура передбачає, що заявник повинен сам сканувати і завантажувати документи на візу. Відтепер ви можете відправити заздалегідь відскановані документи через форму по завершенню заповнення анкети, оплати візового збору і запису в візовий центр.

Чи є альтернатива?

Якщо заявник не хоче або з якихось причин не може самостійно зробити скан документів на візу до Великобританії, він може вибрати варіант Assisted Service. В цьому випадку папери будуть відскановані і прикріплені до анкети представником візового центру. Іншими словами процес буде проходити по-старому. Однак на цей раз за нього вже доведеться заплатити близько 20 фунтів стерлінгів.

віза до Великобританії

Коли запрацювало правило ESOLO

Правило про скануванні документів на британську візу запрацювало в тестовому режимі 28 лютого 2019 року. Аж до кінця березня заявники могли вибрати опцію Assisted Service на безоплатній основі. З 6 квітня вся система запрацювала у звичному режимі.

Переваги ESOLO

Як стверджують самі розробники ідеї, заявники отримають від нововведення суцільні переваги. Цей процес дозволяє заявникам завчасно підготувати набір документів. Розробка доступна для звичайних клієнтів і тих, хто оформляє візу за прискореною процедурою. Якщо ви хочете, щоб співробітники консульства самі відсканували і завантажили скани в день відвідин візового центру, потрібно вибрати цю опцію під час заповнення анкети та оплати консульський збір. Вартість послуги — 20 фунтів стерлінгів. До цієї суми додайте ПДВ. У підсумку вийде близько 871 грн.

Нововведення позиціонується як нібито турбота про заявників. Однак тепер вся робота, яка раніше виконувалася співробітниками консульства безкоштовно, повинна виконуватися самим заявником. Або ж доступна звична процедура, як і раніше, але тепер уже за гроші. Розмір консульського збору і список документів для британської візи не змінився. Таким чином, платні послуги візового центру Великобританії TLS Contact поповнилися ще однією. Мета нововведення очевидна — зменшення витрат на візові центри і отримання більшого прибутку на додаткові послуги.

Так, британці не перестають дивувати дивними нововведеннями. Звичайно, вони не підвищують комфорт заявникам. Але якщо уявити, скільки по всьому світу британських консульств і які витрати Великобританія витрачає на їх утримання, стає зрозуміло, чому їх політика спрямована на максимальне скорочення витрат і оптимізацію всіх процесів. Звичайно, для самих громадян це не обіцяє нічого хорошого або принаймні приємного.

оформлення візи до Великобританії

Де отримати допомогу в подачі документів на візу до Великобританії

Звичайно, пересічному громадянину немає часу відстежувати всі зміни, які запроваджує британська корона. Багато дій, на перший погляд, не піддаються логіці з точки зору заявника. Щоб розібратися у всіх цих тонкощах може знадобитися допомога фахівців, які присвячені в суть проблеми. Як правило, це авторитетні візові центри.

Helpvisa — один з таких візових центрів, який багато років співпрацює з UK Visas and Immigration. Тут ви можете отримати наступні послуги:

 • Допомога в зборі та підготовці документів.
 • Реєстрація в системі.
 • Консультація з усіх питань.
 • Переклад на іноземну мову.
 • Заповнення анкети
 • Сканування і прикріплення документів
 • Оплата консульського збору
 • Запис на подачу документів
 • Оформлення страховки.
 • Бронь авіаквитків і готелю.
 • Написання супровідного листа.

Звернувшись в центр візових послуг «Хелпвіза», ви можете розраховувати на кваліфіковану підтримку від менеджерів з багаторічним успішним досвідом. Так ви заощадите час, сили і нерви і зможете спокійно зосередитися на поїздці.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика