Полезная информация про визы и новости

Віза до Великобританії з 100% гарантією. Міф чи реальність

Віза до Великобританії з 100% гарантією. Міф чи реальність | Хелпвиза

Візи до Великобританії для українців, як і раніше користуються попитом, незважаючи на труднощі їх отримання. Сполучене Королівство не входить в зону Шенгену, тому «безвіз» на них не поширюється. Чи реально гарантовано отримати візу в цю острівну державу? Це прямо легенда візового ринку України. Давайте розберемо.

віза до Великобританії

Нововведення в отриманні британської візи в 2019 році

У 2019 з’явилися деякі зміни в порядку оформлення британських віз. Наприклад, анкети категорії c-visit заповнюються на новому сайті. Віза нареченої, студентські візи і деякі інші стали дорожчими через збору IHS. Цей збір дозволяє тим, хто знаходиться по робочій, імміграційній сімейній або студентській візі з терміном дії більше 6 місяців отримувати послуги Служби охорони здоров’я нарівні з громадянами Великобританії.

З 8 січня 2019 року збір IHS подорожчав в два рази для громадян, які живуть за межами Європейського Союзу і становить 400 фунтів стерлінгів. Для студентів збір трохи менше — 300 фунтів. Очікується, що його величина з часом буде тільки збільшуватися.

Ще, згідно з новими змінами, громадяни тепер самі повинні сканувати всі документи і відправляти заяву на візу. Тільки як це робити і куди це все сканувати — візовий центр Великобританії так нормально і не пояснив. Ось і виходить, що на заявників просто поклали ще один додатковий збір за подачу до немаленької суми старого.

Як отримати візу до Великої Британії в Україні

Британська віза видається посольством Великобританії, яке фактично знаходиться у Варшаві. Стандартна віза видається на 6 місяців з правом багаторазових поїздок. З 2012 року відділ UK Visas & Immigration розташовується в Варшаві. Візовий центр Великобританії в Києві — посередницька компанія, яка встановлює комунікацію між аплікантами і посольством в Польщі. Центр приймає документи на пересилку, знімає біометричні дані, надає додаткові послуги і видає паспорти з готовими візами.

Спочатку треба визначитися з типом візи. У більшості випадків підійде туристична або гостьова. Також популярні ділові та студентські візи. На перший погляд, визначитися з метою візиту просто, але саме невірне її тлумачення є причиною 30% всіх відмов. Далі потрібно зібрати документи і перевести їх на англійську мову. Для більшості типів віз переклад має бути завірений печаткою бюро перекладів або професійного перекладача.

Потім заповнюють онлайн-анкету. Після її заповнення вибирають дату для подачі документів. Далі можна оплатити консульський збір. Це можна зробити онлайн за допомогою банківської карти. З роздрукованою анкетою відправляються до Візового центру для особистої подачі і здачі біометрії.

Після розгляду заявки потрібно забрати документи. Стандартні візи розглядають близько трьох тижнів. Цей термін залежить також від сезону. Якщо потрібно отримати візу в Англію швидко, можна замовити термінову візу, заявка на яку буде розглянута протягом 3–9 робочих днів.

Ціна візи до Великобританії

 • 110 євро — консульський збір. У разі відмови не повертається (ціна приблизна і може змінюватись в залежності від курсу фунта до євро)
 • Від 90 доларів — сервісний збір візового центру «Хелпвіза». Його розмір залежить від обраного пакета послуг.

Основні причини відмов

 • Порушення візового режиму Великобританії в минулому.
 • Порушення закону Великобританії.
 • Недостовірність відомостей у візовій анкеті.
 • Підробка документів з місця роботи або навчання.
 • Неможливість підтвердити фінансовий стан.
 • Прострочена бронь готелю або авіаквитків.
 • Виявлення мотивів емігрувати з метою нелегального працевлаштування.
 • Неофіційно — недостатня візова історія.

оформлення візи до Великобританії

Як відкрити візу до Великобританії через Helpvisa

І взагалі навіщо ми Вам.

 • Наші менеджери поглиблюються в суть Вашої ситуації і реально дають дуже цінні поради по списку документів саме для Вас, індивідуально.
 • Ми пишемо якісні супровідні листи, в яких пояснюємо самє Вашу ситуацію офіцерові. Це завжди спрощує його роботу і збільшує шанси на отримання візи.
 • Ми грамотно заповнюємо анкету, в ній досить складно розібратися самостійно.
 • Наші послуги включають у вартість переклад всіх документів. Найчастіше Ви заплатите в бюро перекладом таку ж суму (і навіть вище) просто за переклади без додаткових послуг.
 • Ми зробимо всі необхідні бронювання і складемо маршрут, якщо у Вас цього немає.

Чому така впевненість у важливості наших послуг?

Ми давно працюємо з консульством Великобританії і добре знаємо свою справу. Сотні туристів, які приходять до нас після відмови підтверджують — самому розібратися в цій візі реально складно. Звичайно можливо, але потрібно мати великий досвід самостійного відкриття віз і розуміння що потрібно консульству.

Ми в курсі останніх змін і керуємося найсвіжішою візовою інформацією.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика