Полезная информация про визы и новости

Віза на Сен-Мартен: правила оформлення і інші тонкощі

Віза на Сен-Мартен: правила оформлення і інші тонкощі | Хелпвиза

Острів Сен-Мартен належить одночасно двом державам: північна частина — заморська територія Франції, південна — самоврядна область під протекторатом Нідерландів. Сен-Мартен розташований в північно-східній частині Карибського моря, недалеко від Пуерто-Ріко. Для відвідування острова іноземцям, в тому числі і українцям, потрібно оформити візу.

Туризм — основна стаття доходу Сен-Мартена. Південна частина є офшорною зоною. Іноземні компанії, в тому числі і банки, звільнені від податків. Ще острів знаменитий пляжем Махо. Справа в тому, що злітна смуга аеропорту Сен-Мартена торцем примикає прямо до пляжу. Це ускладнює посадку літакам, але для туристів це атракціон.

віза на Сен-Мартен

Як оформити візу на Сен-Мартен

Процедура оформлення візи на Сен-Мартен залежить від того, на яку частину острова ви хочете потрапити. Щоб опинитися у французькій зоні, потрібно звертатися до візового відділу консульства Франції в Україні. Правила оформлення візи аналогічні до правил для отримання візи на острови Французької Полінезії.

Щоб потрапити на південь острова, візу оформляють через візовий центр Королівства Нідерландів. Оскільки це більш популярний напрям, в подальшому будемо говорити саме про те, як оформити візу на цю частину острова, але наші фахівці проконсультують Вас про отримання візи як на французьку частину, так і на територію Нідерландів — звертайтеся.

Потрапити на Сен-Мартен без візи можуть громадяни острівних держав Карибського басейну, особи, які мають посвідку на проживання в країнах шенгенської зони, Канаді або Сполучених Штатах.

На Сен-Мартен можливий безвізовий в’їзд за умови, що у мандрівника будуть квитки в третю країну і що він покине Сен-Мартен протягом 24 годин. При цьому іноземцю дозволяється залишати територію аеропорту, але заборонено переміщатися з острова на острів.

Термін дії візи на Сен-Мартен

Максимальний термін, на який може бути видана віза — півроку. Термін дії може складати 1 або 3 місяці. Сумарний термін, допустимий для перебування протягом року не може бути більше 3 місяців. Проте тривалість перебування на кожному окремому острові не може бути більше 30 днів. Також може бути видана мультивіза. Віза оформляється в середньому 10-15 робочих днів. Щоб все вчасно встигнути, заздалегідь подбайте про збір документів. Продовжити візу можна на островах в місцевому поліцейському відділку.

Вартість візи на Сен-Мартен

 • 100 € — заповнення візової анкети, бронь номера в готелі та авіаквитків. Також у вартість входить подача пакету документів у візовий центр, отримання паспорта з вклеєною візою, консультація, переклад всіх Ваших документів на англійську мову.
 • 60 € — консульський збір.

Податок консульства оплачується при подачі документів.

оформлення візи на Сен-Мартен

Документи для візи на Сен-Мартен (і південна і північна частина острова)

 • Закордонний паспорт.
 • Два фото 35х45 мм.
 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Довідка з місця працевлаштування з відомостями про зарплату за останні півроку.
 • Довідка з банку про стан рахунку та рух коштів по ньому за останні 4 місяці.
 • За бажанням — підтвердження броні номера в готелі та авіаквитків.

Візовий відділ може запросити додаткові документи для з’ясування певних обставин. При перетині кордону працівник митного контролю може попросити пред’явити докази достатньої кількості фінансових коштів для життя, медичну страховку, документи, що підтверджують терміни перебування та мети поїздки.

На дітей із закордонним паспортом надають повноцінний комплект документів. Якщо дитина записана в «загран» одного з батьків, необхідно надати одну фотокартку та заповнену візову анкету. За неповнолітнього в’їзну анкету підписують батьки. Якщо особа, яка не досягла 18 років, їде з одним з батьків, надають нотаріально завірений дозвіл на поїздку від батька, що залишається в Україні. Якщо неповнолітній їде з третьою особою, довіреність підписують обоє батьків.

За допомогою візового центру Helpvisa ви можете отримати весь спектр послуг. Ми підготуємо документи, заповнимо анкету, переведемо документи на іноземну мову, забронюємо квитки і номер в готелі, при необхідності розробимо маршрут. Ми проконсультуємо по будь-якому питанню і звіримо документи. За бажанням оформимо страховий поліс, подамо документи на розгляд і заберемо паспорт з готовою візою. Все, що вам залишиться — підготувати валізи в поїздку!

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика