Полезная информация про визы и новости укр

Віза нареченої в Австрію

Віза нареченої в Австрію | Хелпвиза

Громадяни України, а точніше – громадянки, мають чудову можливість швидко і без зайвої паперової тяганини оформити візу нареченої в Австрію для укладання шлюбу на території цієї країни.

Візовий центр «Хелпвіза» має у своєму розпорядженні всі необхідні можливості, інструменти, багаторічний досвід і знання справи, щоб відправити представницю прекрасної половини людства до свого нареченого у найбільш стислий термін.

невеста в астріі

Як відбувається подання документів на візу до Австрії?

Насамперед збирається потрібна документація, правильно заповнюються всі анкети, які вимагає консульство, а також подається сам пакет «паперів» у час, строго обумовлений співробітником австрійського органу.

Щоб зробити все правильно, більшість українок наважуються звернутися до професіоналів, які насправді тямлять у цій справі. Досвідчені працівники візового центру «Хелпвіза», які мають відповідну освіту, допомагають впоратися з найскладнішими випадками і в підсумку отримати довгоочікувану позитивну відповідь.

Порівняно доступне за вартістю, швидке і гарантоване отримання візи нареченої в Австрію з наявністю визначених документів – все це наша компанія пропонує кожному клієнту!

Від Вас вимагається тільки звернутися до спеціаліста, розповісти про свою ситуацію, проконсультуватися з ним, оформити замовлення і чекати на результат.

Віза в Австрію: вимоги

Посольство цієї країни висуває до майбутніх дружин австрійських громадян особливі вимоги.

Насамперед, звернення до уповноваженого органу, який здійснює реєстрацію шлюбу на території країни, до якої виїжджаєте. Це дозволяє отримати весь список документів, які буде необхідно зібрати нареченому і нареченій для безперешкодного укладення шлюбу в Австрії.

віза в австрію

Від українки, щоб отримати візу нареченої в Австрії, потрібні такі документи (основний базовий список):

  • реальні, документально підтверджені дані про попередній і нинішній сімейний стан;

  • свідоцтво про народження нового зразка, яке видається у РАЦСі за місцем видання первісного виду;

  • легалізація свідоцтва про народження або в обласному, або у міському Управлінні юстиції;

  • довідка про прописку за визначеною адресою;

  • та інші важливі для отримання візи нареченої документи.

Точний перелік можна дізнатися у співробітника нашої компанії.

Наскільки простим чи складним є подання документів на візу до Австрії?

Віза нареченої до Австрії – це вид документа, який необхідний для в’їзду до країни, коли мають намір укласти шлюб. Його нерідко називають «шлюбною візою».

Така «перепустка» докорінно відрізняється від гостьового чи туристичного характеру терміном та офіційним дозволом на одруження безпосередньо зі стороною, яка запрошує.

Проте варто пам’ятати, що до наречених у європейських країнах приглядаються найбільш насторожено.  Як правило, у цій категорії претендентів на австрійські візи спостерігається найбільше відмов.

Що ж робити? Не хвилюйтеся – візовий центр «Хелпвіза» бере на себе всі труднощі щодо оформлення необхідної «перепустки». З нами в декілька разів зростають шанси отримати позитивну відповідь із Консульства Австрії!

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню