Полезная информация про визы и новости

Віза в Австралію 2018: приємні зміни


Віза в Австралію 2018: приємні зміни | Хелпвиза

Австралія — популярний серед українців напрямок. Для в’їзду на територію цієї країни українцям потрібна віза. Для її отримання доведеться надати чимало документів. Якщо з паперами у вас все в порядку, то проблем з оформленням не буде.

Австралійці добре ставляться до українців. На Зеленому континенті досить велика українська діаспора. Тому будьте впевнені, що ніхто навмисно не буде шукати приводу заборонити вам в’їзд в країну. Віза в Австралію для українців в 2018 році оформляється через інтернет, що значно спрощує процедуру підготовки до поїздки.

Туристичну одноразову візу видають на 1, 3 або 6 місяців, у виняткових випадках — на 12 місяців. Як правило, на рік візу дають для відвідування близьких родичів. Транзитна віза видається на 72 години.

віза в Австралію

Віза в Австралію 2018: що нового

Для отримання австралійської візи не треба приходити в посольство особисто — ніяких черг і поїздок. Раніше австралійські візи видавалися в найближчому посольстві, яке розташоване в Москві. З 16 лютого 2015 року оформленням віз для українців займається Австралійська комісія, розташована в Лондоні.

Якщо раніше для візи потрібно було висилати оригінал закордонного паспорта, то зараз досить якісною копії. З нею потрібно вислати акуратний пакет необхідних паперів. Таке спрощення процедури стало можливим з переходом Австралії на електронні візи.

Австралійське консульство працює чітко і злагоджено, але дуже повільно. Якщо у працівників виникнуть питання, вони пишуть на електронну пошту, дзвонять у виняткових випадках. На оформлення візи в Австралію в середньому йде 3–6 тижнів!!!

Консульський збір на візу в Австралію 2018

135 австралійських доларів — стільки коштує одноразова туристична віза. Збір сплачується при оформленні заявки онлайн. До оплати приймаються банківські картки MasterCard, Visa, Diners Club, а також JCB and STB. Готівкою сплатити збір неможливо навіть при відправці документів поштою.

В цьому випадку до документів додається Форма авторизації банківської карти — без неї в консульстві не зможуть зняти гроші. Якщо у видачі візи дана відмова, консульський збір не повертається. Транзитні візи консульським збором не обкладаються.

отримання візи в Австралію

Документи на візу в Австралію

 • Кольорове фото 35х45 мм.
 • Закордонний паспорт, якщо є – копії старих закордонних паспортів.
 • Підтвердження броні готелю або маршрут поїздки.
 • Запрошення приймаючої сторони в разі приватного візиту.
 • Підтвердження фінансової спроможності.
 • Документи, що підтверджують працевлаштування.
 • Страховий медичний поліс.
 • Для неповнолітніх дітей – свідоцтво про народження.

Всі ці документи потрібно відсканувати в хорошій якості з перекладом на англійську мову. Наступний етап — оформлення візи онлайн. Для цього потрібно створити обліковий запис на сайті Міграційної служби Австралії. Після заповнення онлайн-анкети та сплати консульського збору.

У разі позитивного результату на вказану електронну поштову скриньку прийде підтвердження. Його потрібно роздрукувати і надати представнику авіакомпанії, якою планується летіти.

Важливо, щоб всі документи були перекладені на англійську мову в акредитованому перекладацькому центрі. Австралійці не терплять легковажного ставлення до оформлення візи.

Якщо ви сумніваєтеся в мотивах поїздки, не знаєте що вибрати тур до Австралії або гостьовий мотив — краще проконсультуйтеся у фахівця. Обійдеться така послуга відносно недорого, зате вона істотно підвищить шанси на позитивний результат заходу.

Найчастіше у видачі австралійської візи відмовляють, якщо бракує будь-якого документа, підтверджень фінансової спроможності, якщо подана недостовірна інформація або допущені грубі помилки.

У Візовому центрі Helpvisa вас не тільки проконсультують, а й допоможуть заповнити і перевести всі документи. Вся інформація буде ретельно звірена, а «слабкі сторони» захищені. Так ви зможете більше зосередитися на самїй поїздці, а не на малоприємних паперових справах.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика