Полезная информация про визы и новости

Віза в Австралію для українців в 2019 році

Віза в Австралію для українців в 2019 році | Хелпвиза

Віза в Австралію для українців одна з найскладніших. За важкістю оформлення австралійську візу можна порівняти з канадською або британською. Ця країна — не найпопулярніший напрям, тому коли постає необхідність оформлення візи виникає багато питань. У 2019 не відбулося особливих змін в алгоритмі отримання вїзи, але мені здається процедуру варто описати ще раз для свіжості інформації.

віза в Австралію

Умови отримання візи до Австралії

Мандрівники і відпочиваючі відкривають туристичну візу з терміном дії 1–3 місяці. Для більш тривалого перебування відкривають гостьову, ділову або студентську візу. Щоб відкрити мультивізу, потрібно мати історію багаторазових поїздок до Австралії або обгрунтувати важливість саме цього типу візи. Вагомою підставою є, наприклад, бізнес-запрошення. Термін дії ділової та гостьової візи може бути різним і рішення залежить від консульства.

Студентська віза видається на тривалий термін. Батьки дітей, які навчаються в Австралії, можуть отримати привілеї в оформленні візи для відвідування своїх дітей. Важливо, щоб термін дії закордонного паспорта був ще як мінімум 6 місяців після закінчення терміну дії візи. Австралійська віза не проставляється в паспорт. Відомості про неї зберігаються в базі даних Visa Entitlement Verification Online (VEVO). Як підтвердження наявності візи заявнику надсилається повідомлення електронної пошти з вкладенням.

Вкладення важливо роздрукувати! Без нього авіакомпанія може просто не посадити Вас на рейс. У нашій практиці були випадки коли і з ним в Борисполі відмовляли в посадці. Але це була некомпетентність співробітників перший час, так що якщо натрапите на таку ситуацію — кличте старшого.

Якщо запланований термін перебування в Австралії складає 3 роки і більше, незалежно від віку заявник повинен зробити рентген грудної клітини. Заяви на австралійську візу від українців приймаються в консульстві цієї країни в Лондоні. Британське представництво розташоване за адресою: Strand, London WC2B 4LA. Термін оформлення візи в Австралію становить від 25 до 45 календарних днів. У самий сезон — перед новим роком — розгляд може затягуватися до 60 днів тому оформляйте заздалегідь!

Віза в Австралію для громадян України в 2019 році оформляється онлайн. Для цього створюють аккаунт на сайті Міністерства імміграції та прикордонного контролю Австралії. Після заповнення онлайн-анкети англійською мовою оплачується візовий збір за допомогою банківської карти. До анкети прикріплюють документи, після чого відправляють її на перевірку.

В акаунті зручно відстежувати стан готовності візи. Якщо рішення про видачу візи схвалено, на електронну пошту буде надіслано підтвердження. Його роздруковують і надають уповноваженому при авіакомпанії особі під час посадки на борт.

Скільки коштує австралійська віза

 • 143 австралійський долари (110 доларів США) — консульський збір. Сплачується під час реєстрації анкети. Для транзитної візи Е771 консульський збір не стягується.
 • 120–150 доларів — сервісний збір при оформленні через візовий центр «Хелпвіза». Вартість пакета залежить від набору послуг.

оформлення візи в Австралію

Документи на отримання австралійської візи

 • Закордонний паспорт.
 • Одна фотографія 35х45 мм.
 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Довідка з банку про стан рахунку і рух за останні 3 місяці англійською
 • Довідка з місця працевлаштування.
 • Підтвердження мотивів поїздки. Це може бути запрошення від юридичної або фізичної особи.
 • Для ділової поїздки додатково надають копію диплома або свідчень, що підтверджують кваліфікацію заявника як фахівця. Також надають запрошення від приймаючої компанії / організації. Воно заповнюється у вільній формі на фірмовому бланку.
 • Для гостьової поїздки додатково надають копію ID людини, який оформив запрошення, а також підтвердження спорідненості / знайомства з особою що запрошує.

Кожен список документів індивідуальний і залежить від візової історії заявника. Посольство може змінювати базовий пакет документів і запитувати додаткові відомості для уточнення деталей.

Наші менеджери завжди підходять до ситуації індивідуально і вишлють список документів саме для Вас. З усім рекомендованим і додатковим, щоб Ваші шанси на отримання візи в Австралію були максимально високими.

Допомога в оформленні візи до Австралії

У Центрі візової підтримки Helpvisa працюють люди з величезним досвідом роботи і розумінням усіх нюансів оформлення. Ми завжди консультуємо людей чесно і по совісті, вникаючи в суть саме Вашої ситуації.

Ми заповнимо анкету, детально проконсультуємо, зробимо всі бронювання при необхідності, подамо документи в консульство. Також ми переводимо всі документи і це входить у вартість послуг, що рідко буває в інших компаніях. Ми хочемо щоб Ви відразу бачили скільки Вам потрібно заплатити і не переживали про приховані платежі.

З усіх питань і за безкоштовною консультацією звертайтеся за телефонами вказаними в шапці сайту або замовте безкоштовний дзвінок.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика