Полезная информация про визы и новости укр

[us_page_title color=”#33455c” font_weight=”600″ font_size=”25px”]

Віза в Індію для українців тепер на 1 рік | Хелпвиза

Електронна віза в Індію (e-TOURIST VISA) — це прекрасна можливість познайомитися з однією з найцікавіших країн світу. Це оптимальне рішення в разі, якщо вам незручно іти в посольство. Замовити візу на рік можна онлайн не виходячи з дому. Щоб дізнатися як це робити, звертайтеся до фахівців Центру візових послуг Helpvisa. Тут вам допоможуть з документами і пояснять алгоритм дій. Що ж являє собою електронна віза на рік?

Електронна віза в Індію для українців

Оформити електронну візу в Індію можна було з 2014 року. Вона була доступна для громадян багатьох країн, в тому числі для громадян держав колишнього СРСР. З квітня 2019 року уряд Індії проявив лояльність і розширив можливості для перебування українців на своїй території. Тепер можна отримати електронну візу на рік. Віза видається з коридором 360 днів, мультів’їздом і терміном перебування 90 днів за 1 відвідування. Як бачите стало можливо оформити мультивізу в Індію. Завдяки такому спрощенню вже не треба звертатися до консульського відділу при посольстві Індії. Досить зареєструватися на сайті Міграційної служби цієї країни і слідувати інструкціям.

віза в Індію

Електронна віза в Індію на рік: процедура

Електронну візу можна оформити самостійно. Вона оформляється індивідуально на кожного окремого туриста із закордонним паспортом. Це стосується і дітей — вони теж повинні мати свій закордонний паспорт. Якщо дитина вписана в закордонний паспорт батьків, на нього не можна оформити онлайн-візу. 

Для процедури оформлення потрібно зарезервувати як мінімум чотири-п’ять днів до вильоту. Візова анкета заповнюється онлайн. Після проплати консульського збору через 1–2 дня на електронну пошту прийде сторінка з візою і код підтвердження. Потрібно роздрукувати бланк туристичної візи — його пред’являють після прибуття в індійському аеропорту.

Разом з роздруківкою візи пред’являють копію зворотного квитка та оригінал закордонного паспорта. Також в аеропорту після прибуття знімають біометричні дані. Копію візового бланка потрібно мати при собі весь час перебування в Індії. Продовжити електронну візу можна.

Вартість онлайн-візи до Індії

Консульський збір оплачується картою. Зробити це треба за 4–5 робочих днів до вильоту, оскільки заявка фізично не може бути оброблена швидше. Вартість електронної візи — 100 доларів США + оплата банківського переказу 2 $. Але потрібно бути обережним з оплатою, система працює не ідеально і були випадки коли оплачувати доводилося 2 рази. Повернення зайвих коштів тривало близько 5 місяців і 10 дзвінків в консульство.

Термін візи до Індії

Раніше тривалість перебування варіювалася від 60 до 180 днів залежно від громадянства заявника. Українці з 2017 року мали можливість в’їжджати на територію країни протягом 120 днів і відпочивати там до 60 днів з можливістю дворазового в’їзду. Тепер електронна віза в Індію видається на рік, з можливістю багаторазового відвідування країни. За один раз можна знаходиться в Індії 90 днів. При необхідності можна виїхати в сусідню країну на так званий візаран і повернутися назад. Але на кордоні зазвичай багато питань з цього приводу.

електронна віза в Індію

Документи на електронну візу в Індію

  • Закордонний паспорт з терміном дії мінімум 180 днів на момент виїзду. До анкети докладають кольоровий скан першої сторінки особистого закордонного паспорта в форматі PDF.
  • Візова анкета, заповнена особисто заявником.
  • Скан кольорової фотографії в форматі JPG.

Звичайно, можна оформити електронну візу в Індію самостійно, але ми рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців. У візовому центрі «Хелпвіза» вам допоможуть все заповнити правильно. Там забронюють квитки і житло, розроблять маршрут поїздки при необхідності. Професіонали підвищать ваші шанси на отримання візи. Крім того, ви заощадите час і гроші. Це допоможе вам краще підготуватися до знайомства з цією загадковою країною.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика