Полезная информация про визы и новости

Віза в Канаду 2019 для українців. Чи стало легше?

Віза в Канаду 2019 для українців. Чи стало легше? | Хелпвиза

Канада відома своєю жорсткою позицією в питаннях імміграції. Навіть торговим партнерам вона не робить ніяких послаблень. Кажуть, що між Києвом і Оттавою історично склалися особливі відносини, і зараз вони знаходяться в найвищій точці — але чи так це насправді для нас, простих громадян?

віза в Канаду

Зараз українці можуть в’їхати в Канаду по одному з типів віз:

 • Туристична.
 • Робоча.
 • Ділова.
 • Гостьова.
 • Студентська.

Також є транзитні, візи наречених і на возз’єднання сім’ї. Оформлення візи в Канаду для українців в 2019 році принципових змін не отримало. Але якщо говорити в цілому з оглядкою на останні роки, то тенденція в гіршу сторону, все ж, є.

Для оформлення візи і раніше подавали пакет документів, але тепер до цього всього потрібно обов’язково здати відбитки пальців. Це зробило візу дорожчою, так як збір знімають і за це, і, до того ж, тепер особиста присутність обов’язкова, ніхто за Вас відбитки не здасть. Якщо Ви з іншого міста то все одно Вам доведеться їхати до Києва чи Львова.

Вимоги для візи залежать від її типу

У 2018 році Канада «спростила» отримання довгострокових віз для українців. Суть його полягає в тому, що при повторному зверненні за візою не потрібно підтверджувати фінансову спроможність. АЛЕ. За фактом все одно краще підтвердити, так як це збільшить шанси на повторне отримання. Без них просто відмов больше. Ось таке сумнівне полегшення.

Як отримати візу в Канаду з України

Будь-яка віза в Канаду для громадян України оформляється в консульстві цієї країни — в Києві та Львові. З 2015 року візу в Країну кленового листя можна оформити і через інтернет. Але після введення правила про здачу відбитків вигода такої подачі стала дуже сумнівною — в консульство їхати все одно доведеться.

Віза оформляється в середньому 15 днів, тому поїздку потрібно планувати з урахуванням цього терміну.

Для оформлення візи через інтернет заповнюють форму eTA. Реєстрація та подача онлайн виробляється на офіційному сайті канадського консульства. Тут же оплачується консульський збір. З моменту реєстрації в сервісі дається 60 днів для завантаження сканів документів. Ті, хто не встиг, проходять реєстрацію знову.

Далі потрібно обов’язково здати відбитки — без них навіть розгляд не почнеться (я ж кажу — вигоди ніякої).

Готовність візи перевіряють на сайті в особистому кабінеті.

оформлення візи в Канаду

Скільки коштує віза в Канаду

 • 3950 грн — консульський збір. Його розмір збільшився з 31 липня 2018 року, коли Канада ввела процедуру біометрії. До цього розмір збору був меншим на третину. Вартість вказана приблизно за поточним курсом і може змінюватись, якщо курс зміниться.
 • Від 90 доларів — візова підтримка від компанії Helpvisa. Вартість послуг залежить від типу візи. У нього входить перевірка і заповнення всіх анкет, консультація, подача документів, переклад всіх документів, незалежно від кількості, на англійську, бронювання при необхідності, реєстрація на відбитки пальців.

Документи для візи в Канаду з України

 • Закордонний паспорт.
 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Довідка з роботи з інформацією по зарплаті за останні півроку.
 • Виписка з банку про стан рахунку за останні три місяці.
 • Якщо є — документи про наявність нерухомості або дорогого майна.
 • Для ділової поїздки додатково надають запрошення від юридичної особи. Оформляється на фірмовому бланку організації, що запрошує / фірми. Також надають виписку з Торгового Реєстру компанії.
 • Для гостьової поїздки надають запрошення, копію паспорта особи, що оформила запрошення, докази спорідненості або стосунків з запрошує особою. Це можуть бути спільні фото, документи про народження чи шлюб.

Незважаючи на лібералізацію візових відносин, Канада дає багато відмов українцям. Наприклад, за 5 перших місяців 2018 роки кількість відмов становила 26%. Експерти не можуть достовірно сказати, чому їх дають — можливо, від неправильного заповнення документів або слабких зв’язків з батьківщиною.

За свою практику можу сказати — треба довести прив’язку до батьківщини, туристичні мотиви (якщо вони такі) і стабільно високий дохід. Для цього можна використовувати безліч інструментів. Навіть професійно написаний супровідний лист може стати вирішальним пунктом в Вашу користь, але не всі про цю можливість знають.

Оформлення візи в Канаду процес не простий. Якщо Ви оформляєте всі самі — читайте форуми і дивіться відео на ютуб (до речі у нас є канал, де я записую безліч корисних роликів для самостійного оформлення віз). Не думайте що все просто і очевидно.

Компанія Helpvisa вже 10 років відома на ринку візових послуг і у нас працюють реально вправні менеджери. Ми уважно проаналізуємо Вашу ситуацію і посилимо слабкі сторони.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика