Полезная информация про визы и новости

Віза в Марокко в Києві: терміновий запис

Віза в Марокко в Києві: терміновий запис | Хелпвиза

Українцям вже набридла безвізова Європа — хочеться чогось нового, екзотичного, нестандартного. Віза в Марокко — це квиток в казку. Ця країна все ще може здивувати досвідчених мандрівників. Однак вся казка розвіюється, коли постає питання оформлення візи. Щоб просто записатися на подачу візу часто потрібно чекати цілий місяць. Таке випробування витримує не кожен, в результаті віддаючи перевагу країнам з більш комфортним процесом отримання в’їзного дозволу. Чи є вихід із ситуації і які особливості оформлення марокканської візи?

Туристична віза в Марокко для українців в 2019 році діє до 30 днів. Оформляють її через посольство цієї країни в Києві. Приймаються і видаються документи тільки по вівторках і четвергах виключно за попереднім записом. Подають документи особисто, через довірену особу або акредитованого кур’єра. Правила в’їзду в Марокко не передбачають здачу біометрії. Заявника можуть запросити на співбесіду або запросити додаткові документи для уточнення відомостей. Після подачі заявка розглядається від однієї до двох тижнів.

віза в Марокко

Скільки коштує віза в Марокко

150 доларів — віза під ключ на місяць. У вартість входить консульський збір, підготовка та подача документів. Пакет послуг не передбачає особисту присутність заявника, йому не потрібно робити попередній запис на візу в Марокко. Все це роблять фахівці візового центру «Хелпвіза» і подати документи ми можемо протягом 1–2 днів після отримання! Ми не стоїмо в офіційній черзі на подачу документів.

Документи для поїздки в Марокко

 • Закордонний паспорт з терміном дії ще як мінімум 3 місяці після закінчення поїздки, його ксерокопія.
 • Анкета, заповнена в трьох примірниках.
 • Дві кольорових свіжих фотокартки 35х45 мм. Заповнення кадру – 80%.
 • Запрошення від приймаючої особи або організації.
 • Підтвердження броні готелю. Якщо запрошуюча організація бере на себе витрати по готелю, підтвердження можна не надавати.
 • Квитки на літак в обидва кінці і їх копії.
 • Медична страховка з мінімальним покриттям в 30 тисяч євро. Реквізити страховки вносяться в візову анкету.
 • Підтвердження наявності достатньої суми грошей. Для цього достатньо довідки про доходи за останні пів року. Альтернатива – надати лист від спонсора поїздки. З розрахунку береться 100 доларів на 1 день.
 • Довідка з місця роботи або навчання.

Документи переводять на французьку або англійську мову. На дітей подають такі ж документи, як і на дорослих. Додатково на них надають юридично завірений дозвіл на виїзд за кордон від батьків, який залишається в Україні. В цілому пакет документів на марокканську візу виглядає стандартно.

оформлення візи в Марокко

Де оформити візу в Марокко з Києва

Отже, вихід із ситуації є. Бюрократичну процедуру можна швидко обійти і прискорити. Центр візових послуг «Хелпвіза» має можливість подавати документи на візу в Марокко позачергово. Це істотно прискорює процедуру. До того ж, фахівці компанії все зроблять за вас — підготують документи, зроблять переклад тексту на іноземну мову, оформлять страховку, забронюють квитки і номер в готелі. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам вирішувати навіть складні ситуації. Уточнити деталі ви завжди можете за телефонами, вказаними на сайті.

Відмови у візі бувають рідко, у нас їх ще ніколи не було. Невидача візи може бути пов’язана з помилками в документах, нестачею важливих паперів, невідповідністю зазначених відомостей з дійсністю. Якщо дано відмову у видачі візи, достатньо виправити допущені помилки і подати документи повторно. Звернувшись в компанію Helpvisa, ви отримаєте візу з першої спроби, заощадите час і зможете грунтовно підготуватися до відпустки.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика