Полезная информация про визы и новости

Віза в Руанду для українців в 2018 році


Віза в Руанду для українців в 2018 році | Хелпвиза

Руанда — невелика центральноафриканська держава, яка знаходиться біля самого екватора. Для в’їзду в країну українцям потрібно пред’явити візу. У нас в країні відсутне посольство Руанди. На щастя, візу в африканську державу можна оформити віддалено через інтернет або в консульстві однієї з країн, що межує з Руандою.

Вимоги для оформлення візи часто змінюються, тому їх потрібно уточнювати перед подачею заявки. Для початку потрібно вибрати тип візи:

  • В’їзна — видається туристам, а також особам з короткостроковим приватним або діловим візитом. Діє така віза 30 днів. Цей тип візи оформляється онлайн і може бути одноразовим або багаторазовим. Вона може бути продовжена і переоформлена в туристичну візу. Для цього звертаються в Центр імміграції.
  • Туристична — видається виключно в дипломатичних представництвах або офісах імміграційної служби. Така віза підходить туристам. Це мультивіза з терміном дії 90 днів. У разі необхідності резидент має право продовжити таку візу ще на 90 днів.
  • Транзитна — видається громадянам, які їдуть транзитом через Руанду в треті країни. Це одноразова віза, яку можна продовжити. Виняток становлять екстрені випадки. «Транзитну» не можна переоформити в інший тип візи. Вона оформляється через інтернет. Термін дії — 72 дня.

віза в Руанду

Оформлення візи в Руанду через інтернет

Для цього заповнюється форма на сайті імміграційної служби. Мова заповнення анкети — англійська. Заявник повинен вказати особисті дані — ПІБ, дату народження, номер паспорта, адресу проживання, номер телефону та електронну пошту, місце працевлаштування та займану посаду, ПІБ батьків.

Також в заявці зазначаються дати і цілі поїздки, пункти в’їзду на територію країни. Крім того, вказується назва готелю або адреса, де планується проживати. Важливо в стислій формі вказати план поїздки.

Коли анкета готова, до неї прикріплюють запрошення або підтвердження броні готелю. У разі транзитної поїздки надаються квитки в третю країну. Прикріплювані файли повинні бути в форматі PDF. Після введення захисного коду потрібно натиснути кнопку «Відправити».

На вказану адресу електронної пошти протягом доби прийде підтвердження. Його роздруковують і пред’являють разом із закордонним паспортом на прикордонному контролі. У підтвердженні вказано номер візи, штрих-код, дати перебування в країні, відомості про туриста і друк міграційної служби.

Розгляд заявки займає до трьох робочих днів. Після прибуття в країну пред’являють закордонний паспорт і роздруковану копію електронної візи. Також оплачується консульський збір.

отримання візи в Руанду

Вартість візи в Руанду

Консульський збір за стандартну візу:

  • 30 $ — одноразова.
  • 60 $ — багаторазова.

Консульський збір за транзитну візу — 30 $. Податок консульства оплачується в доларах США на паспортному контролі.

Консульський збір за туристичну візу:

  • При подачі заявки на території Руанди — 30 000 руандійських франків. Оплачується в національній валюті.
  • При подачі заявки в консульство в іншій країні — 30 $. Оплачується в доларах США або іншій валюті.

Після оплати візового збору в паспорті заявника буде вклеєний візовий стікер і поставлений штамп, що фіксує в’їзд.

Щоб змінити в’їзну візу на туристичну, потрібно ще до закінчення терміну візи піти в міграційну службу Руанди або консульство цієї країни і сплатити консульський збір. При цьому потрібно подати закордонний паспорт, який діє ще як мінімум 6 місяців, заповнену наново візову анкету, одну кольорову фотокартку на білому тлі. Заявка буде розглянута терміном до одного тижня.

Як видно, список документів на візу в Руанду зовсім скромний і не повинен викликати труднощів у заявника. Отримати допомогу в оформленні руандійськой візи ви можете в Центрі візової підтримки «Хелпвіза». У нас ви отримаєте вичерпні консультації, наведете довідки про країну і позбавите себе від усіляких ризиків. Крім того, ви заощадите час на підготовку до поїздки.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика