Полезная информация про визы и новости

Віза в США 2019 для українців. Реальний відсоток видачі віз

Віза в США 2019 для українців. Реальний відсоток видачі віз | Хелпвиза

Історично вже так склалося за останні роки, що США одним з найпопулярніших напрямків для українців. Візи до США для українців, як і раніше видаються з великим відсотком відмов. Щоб цього не допустити, потрібно відповідально підійти до справи — правильно заповнити анкету з розумінням особливостей і успішно пройти співбесіду. Грунтовно підготуватися до оформлення допомагає збір інформації або візові фахівці.

віза в США

Порядок оформлення візи в Америку з України

Для візи в США в 2019 році подають лише кілька документів, хоча я завжди готую клієнтів максимально. Відомості в анкеті мають бути прозорими і не викликати сумнівів у візового офіцера.

Якщо позначити процедуру покроково то можна виділити наступне:

1. Спочатку оплачуємо візовий збір через «Райффайзен Банк Аваль» в гривнях за поточним курсом. Банк видає квитанцію, номер якої потрібно внести в онлайн-анкету.

2. Далі робимо один кольоровий знімок на світлому фоні і зберігаємо його в цифровому вигляді. Особа на знімку анфас, не закрита головними уборами та окулярами. Особа має займати половину знімка. Термін давності фотографії не повинен перевищувати 6 місяців. Вона повинна відображати поточну зовнішність заявника.

3. Наступний етап — заповнення анкети DS-160. Вона знаходиться на сайті Держдепартаменту. Заповнюється вона англійською мовою. Щоб відповісти на питання, потрібно вкластися в 20 хвилин, в іншому випадку доведеться починати спочатку. Секрет успіху не складний — зберігайте анкету під час заповнення. Я зберігаю взагалі кожну сторінку, мало що.

DS-160 заповнюється окремо на кожного члена сім’ї. Чоловічий варіант включає питання про військову службу та участь в бойових операціях.

Ключові питання анкети — про мету візиту, сімейний стан і доходи. По завершенні заповнення до анкети прикріплюють фотографію. При заповненні анкети вказують бажаний тип візи. Після заповнення Ви повинні зберегти і роздрукувати Confirmation page, з ним Ви йдете на співбесіду. Анкету з відповідями Ви можете зберегти виключно для себе, роздруковувати її не потрібно. Я завжди зберігаю анкету заявника і дуже рекомендую робити це кожному. У разі відмови Ви можете захотіти переподатися через півроку або рік і важливо пам’ятати деталі інформації, яку Ви туди вписували.

4. Етап створення кабінету і запис на співбесіду. Робиться це також на сайті Держдепартаменту ustraveldocs. Ви вибираєте пункт «запис на співбесіду», створюєте кабінет, уважно вбиваєте свої дані з номерів анкети і квитанції оплати і вибираєте дату. Після запису Ви отримаєте лист Appointment confirmation, його обов’язково роздруковуєте і берете з собою — охоронець консульства США попросить показати його на вході.

5. Етап — співбесіда.

На співбесіді представник консульства буде ставити уточнюючі питання з приводу доходів і цілей поїздки. Інтерв’ю коротке, під час нього треба триматися впевнено і строго відповідати на поставлені запитання. Жарти і сарказм неприйнятні. Цифри про доходи, зазначені в анкеті, краще запам’ятати, щоб під час відповідей назвати саме їх.

! Найважливіше, що я завжди намагаюся донести клієнтам — в консульстві США презумпція винності! Ви прийшли — Ви потенційний емігрант і саме Ваша задача довести за ці 3 хвилини офіцеру, що це не так!

Багато заявників йдуть в консульство з думкою, що в разі відмови зажадають якихось пояснень і зможуть оскаржити рішення, тому що «ну доведіть що я брешу». Це не вірно в корні. Довести повинні Ви, а візовий офіцер може повірити, а може й ні. За їх інструкцією, в разі сумніву, вони швидше поставлять відмову ніж візу. Ось такі справи.

Підтвердження броні готелю, маршрут поїздки, запрошення в разі гостьової візи в США або бізнес візиту — необов’язкові вимоги. Однак нехай краще будуть з Вами, особливо якщо мета — відвідування фізичних або юридичних осіб в США. Відповіді на ключові питання потрібно заздалегідь продумати і навіть відрепетирувати, проговорити перед дзеркалом. Ви повинні вкластися в 2 хвилини. Не дивлячись на правдивість і прозорість усіх Ваших мотивів іноді складно впорається з хвилюванням і відповіді можуть вийти зім’ятими. Співробітники консульства добре розбираються в психології, тому можуть вирішити, що Ви просто в них не впевнені. Готуйтеся до співбесіди!

З деякими клієнтами (які особливо переживають) ми готуємося по 40 хвилин, в 3–4 заходи репетируємо відповіді і вишліфовуємо кожну їх деталь. Звичайно, відповіді візовому офіцерові не повинні бути награні, але коли у Вас є готовий кістяк відповіді і розуміння всіх нюансів мови — виглядати адекватно і впевнено простіше.

оформлення візи в США

Скільки коштує віза в США для українців

 • 160 доларів — обов’язковий консульський збір. Оплата здійснюється в гривнях по курсу консульства в будь-якому відділенні Райффайзен банку Аваль. Але тільки в ньому! Онлайн оплачувати нічого не можна.
 • від 75 доларів — сервісний збір при оформленні через центр «Хелпвіза». Вартість залежить від пакета послуг. Але в кожен пакет послуг входить консультація, заповнення анкети, реєстрація на сайті і підготовка до співбесіди. У бізнес-пакет входить комплексна підтримка та супровід.

Віза в США: документи для українців

 • Закордонний паспорт.
 • Другий або попередні закордонні паспорти
 • Ксерокопія паспорта громадянина України.
 • Довідка з місця працевлаштування.
 • Одна фотографія 50х50 мм.
 • Додатково: запрошення, підтвердження кваліфікації.

Статистика отримання віз в США

Детальна статистика про видачу віз за типами за останні 17 років перебуває на сайті Держдепу США. У 2006–2008 і 2010–2013 було зростання позитивних рішень у видачі віз українцям. У 2009, 2015 і 2016 відзначався зворотний процес. Ця статистика стосується віз категорії В — туристичних і ділових.

Я працюю з візами вже більше 12 років і зі свого досвіду можу сказати, що за останні 5 років, на превеликий жаль, відсоток видачі віз впав в 2 рази (за найоптимістичнішими оцінками).

Експерти відзначають посилення політики видачі віз В1 / В2. У той же час відсоток отримання візи в США для обдарованих людей О1 досягає 100%. З візами для інвесторів Е2 не все гладко, тому що для них потрібно підтвердити джерело інвестицій. Візи для працевлаштувалися професіоналів видають без проблем. У віз для поїздок по обміну J-1 статистика теж негативна, так як безліч хлопців залишаються в США.

Якщо Ви хочете опинитися в числі тих, кому видана віза в США готуйтеся ретельно або звертайтеся до професіоналів. Тільки не ведіться на рекламу про 100% гарантію, я Вас прошу. Ні за які гроші жодне агенство нічого Вам гарантувати не зможе. Ні у кого немає «своїх людей в консульстві» це апріорі неможливо.

Фахівці Helpvisa працюють з Америкою більше 10 років. Всі наші менеджери знають підводні камені співбесіди і заповнення анкети і підготують Вас до всіх нюансів процедури. Шанси отримання американської візи сильно залежать від вашої цілеспрямованості і підготовки.

Всім гарного настрою і хороших візових офіцерів. П.С. Ми завжди даємо первинну консультацію по телефону, телефонуйте, 2 хвилини розмови з нашим фахівцем можуть сильно прояснити Вам Вашу ситуацію в цілому.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика