Полезная информация про визы и новости

Віза в США в Україні. Інструкція та опис процедури


Віза в США в Україні. Інструкція та опис процедури | Хелпвиза

Отримати візу в США в Україні можна через американське посольство, розташоване в Києві. Багатьох лякає сама думка оформлення американської візи, адже всі говорять, що отримати заповіту візу майже неможливо. Але наскільки така інформація відповідає дійсності? Насправді, строго дотримуючись покрокової інструкції і рекомендацій посольства, можна цілком реально і без зайвих труднощів оформити візу.

віза в США

Віза в США для громадян України в 2018 році: нововведення

У 2018 році в отриманні американської візи з’явилися незначні деталі. Тепер при повторному оформленні неімміграційної візи не потрібно особисто бути присутнім на співбесіді, якщо вона закінчилася, але не більше 12 місяців тому.

Повторну візу без інтерв’ю можна відкрити тим, хто вже був в Америці. Таким особам не потрібно при кожному новому оформленні візи проходити співбесіду. Виконуватися має тільки одна умова — термін закінчення попередньої візи не повинен бути більше ніж 12 місяців. Також правило діє на неповнолітніх до 14 і повнолітніх старше 80 років.

Якщо консульство в чомусь буде сумніватися, воно може все-таки призначити співбесіду.

Як отримати візу в США з України: покрокова інструкція

  • Заповнення онлайн-анкети. Дані вносяться англійською. На заповнення дається 20 хвилин, до неї потрібно прикріпити фотографію. Після заповнення на пошту приходить підтвердження. Його роздруковують і докладають до основного пакету документів.
  • Відправка документів в посольство або призначення співбесіди.
  • Сама співбесіда.
  • Видача закордонного паспорта з готовою візою.

Коли звертатися за візою США в Україні

Документи подають не раніше, ніж за три місяці до поїздки. Під час запису на співбесіду заявнику запропонують вільну дату. Літо — самий розпал поїздок, тому на співбесіду буває черга. У зв’язку з цим ми рекомендуємо подавати документи на візу заздалегідь.

Скільки робиться віза в США

Термін оформлення візи — від 1 тижня до 1 місяця. Термін залежить від завантаженості консульства. Найбільше завантаження літом.

Як пройти співбесіду на американську візу

Від інтерв’ю залежить підсумкове рішення консульства про видачу візи. Перед співбесідою візовий офіцер вивчає анкету, знаходить слабкі місця і робить на них упор. Він стежить за відповідями заявника та його емоціями. Процедура займає не більше 5 хвилин. За цей час представник консульства встигає задати 3–4 питання.

На співбесіду краще прийти за 15 хвилин. Цей час витрачається на проходження охорони, дорогу до кабінету і здачу біометричних даних. Щоб не виникло незручних ситуацій, краще завчасно продумати відповіді на основні питання.

Заявник повинен тримати себе в руках, вітається доброзичливість і спокій. Відповіді на питання повинні бути лаконічними. Якщо буде хоча б невелика невідповідність з даними, які значаться в анкеті і документах, буде відмова. Заявнику також не радиться жартувати і вести себе зухвало.

Умовно всі питання працівника консульства можна поділити на три категорії: мотиви поїздки, сімейне і фінансове становище і додаткові питання, які можуть стосуватися чого завгодно.

американська віза

Вартість візи в США

Для найпопулярніших віз розмір консульського збору однаковий і становить 160 доларів. Він оплачується за курсом посольства на день оплати. Оплатити його можна в будь-якому відділенні Райффайзен Банк Аваль готівкою в гривнях. Сплатити консульський збір іншими способами неможливо. Після оплати в банку видають квитанцію. Її не потрібно приносити в консульство під час співбесіди. Якщо у видачі візи було дано відмову, гроші не повертаються.

Посольство США в Україні для отримання візи

Адреса: м Київ, вул. Сікорського, 4, 04112.

Телефон: +38 044 521-50-00.

E-mail: kyivniv@state.gov.

Час роботи: 08.30-17.30 (понеділок-п’ятниця).

Схвалена віза в США для громадян України — це не щось з розділу фантастики. Отримати її цілком реально. Головне правильно зібрати і заповнити документи, подати правдиву інформацію, грамотно поводитися на співбесіді. Важливо переконати представників американського консульства в наявності тісних зв’язків з Україною. Істотно полегшити задачу вам допоможе візовий центр Helpvisa.

Наші фахівці оцінять шанси на успіх, посилять слабкі сторони, ретельно перевірять інформацію — одним словом, зроблять все, щоб отримання візи відбулося.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика