Полезная информация про визы и новости

Віза в Японію: нововведення 2018 року


Віза в Японію: нововведення 2018 року | Хелпвиза

Японія — найдивовижніша країна в світі. Сюди їдуть туристи і ділові люди. Тож не дивно, що віза до Японії в 2018 році одна з найпопулярніших. У цьому році для українців є приємна новина: умови отримання візи стали трохи легше. Проте отримати японську візу все ще непросто. Для цього потрібно зібрати пристойний список документів і дотримати багато формальностей.

віза в японію

Отримання візи в Японію в 2018 році: нововведення

Японія з 1 січня 2018 спростила вимоги для короткострокових віз українцям. Так, було розширено коло заявників, які можуть отримати мультивізи для короткострокового перебування з науковими, творчими та діловими цілями. Крім того, буде збільшено термін дії мультивиз з трьох до п’яти років. Такі візи зручні для короткочасних поїздок з метою туризму або бізнесу, але на практиці отримати їх складно. Відтепер, якщо заявник самостійно оплачує поїздку, йому не потрібно надавати документи від поручителя.

Очікується, що нововведення покращать умови поїздок для туристів і бізнесменів. Також збільшиться кількість громадян, які повторно відвідують Японію. Дипломати впевнені, що подібні заходи зміцнять відносини України і Японії.

Чи складно отримати візу в Японію в 2018 році?

Віза в Японію для українців в 2018 році оформляється за стандартним сценарієм. Як і раніше заявник може оформити туристичну, гостьову, ділову або транзитну візу. Також можна зробити студентську або довгострокову візу. Якщо раніше необхідно було надати документи поручителя-резидента Японії, то тепер, в разі одиночної поїздки цього не потрібно.

Рішення про видачу візи приймає не консульство в Україні, а МЗС Японії, тому оформлення візи займає багато часу. Іноді процедура займає 15 днів. Щоб не помилитися з планами на поїздку, ми радимо подавати документи на візу не пізніше, ніж за 20 днів до передбачуваного дня відправлення.

Японську візу неможливо продовжити, тому з її типом краще визначитися заздалегідь.

Документи на візу в Японію в 2018 році

 • Анкета (заповнюється англійською мовою).
 • Закордонний паспорт.
 • Дві кольорові фотографії 45х45 мм.
 • Внутрішній український паспорт.
 • Довідка з місця роботи або довідка з місця навчання.
 • Виписка з банку, що підтверджує достатню кількість коштів на рахунку і рух по рахунку за 3 місяці.
 • Медична страховка.
 • Бронь авіаквитків в обидва кінці.
 • Копія броні номера в готелі.

Всі документи, подані на японську візу, розглядаються максимально ретельно. Якщо будуть виявлені найменші неточності, буде дано відмову. У зв’язку з цим ми рекомендуємо поставитися до процедури оформлення візи дуже серйозно. В середньому японська віза оформляється 5–10 робочих днів. Термін залежить від типу візи.

оформлення японської візи

Вимоги до фото на візу в Японію в 2018 році

Для оформлення японської візи потрібні дві кольорові фотографії. Вони повинні бути зроблені не більше, ніж за 3 місяці до подачі заяви. Фотознімок повинен бути виконаний на світлому фоні. Риси обличчя повинні бути помітні. Особа має добре контрастувати по відношенню до фону. Фотографія повинна бути якісною, чіткою, особа повинна розташовуватися по центру фотографії.

Розмір зображення повинен бути строго 45х45 см. Обличчя має бути повністю видно на знімку. На ньому не повинно бути посмішки, сонцезахисних окулярів, головних уборів. Винятки становлять етнічні або релігійні головні убори. Знімки повинні друкуватися тільки на якісному фотопапері.

Іноземці не мають обмежень у пересуванні по країні. Японський уряд радить мати при собі закордонний паспорт. Крім цього, за оформленням візи відсутні будь-які збори.

Отже, отримання візи до Японії в 2018 році стало ще простіше. Все ж, заявнику доведеться зібрати великий список документів. Щоб позбавити себе від подібних турбот, звертайтеся в компанію Helpvisa. Наші фахівці оперативно оброблять Вашу заявку і максимально полегшать процес отримання японської візи. Також у нас Ви зможете оформити страховку, дізнатися довідкову інформацію по країні, зробити переклади текстів на іноземну мову.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика