Полезная информация про визы и новости

Возз’єднання сім’ї в Австрію. Кроки

Австрія — високорозвинена європейська країна. Багато українців хотіли б отримати австрійський вид на проживання, однак на практиці все не так просто, так як для цього потрібні вагомі підстави. Якщо у вас є близькі в цій країні, ви можете оформити візу на возз’єднання сім’ї в Австрію. Це непроста процедура, але це один з найнадійніших і зрозумілих шляхів імміграції. Той, хто правильно оформить документи, в майбутньому отримає можливість стати громадянином Австрії.

 

 

віза на возз'єднання сім'ї

Кому може бути відкритий вид на проживання в Австрії через возз’єднання сім’ї

 

В’їзний дозвіл через возз’єднання сім’ї відкривається культурним діячам, іноземним студентам, кваліфікованим робітникам, вченим, офіційно працевлаштованим на території європейських країн громадянам, а також просто родичам по першій лінії, наприклад чоловікові / дружині, неповнолітнім дітям. Подати заяву на возз’єднання з родичем може тільки громадянин, який має посвідку на проживання в Австрії або громадянин цієї держави. Принципово важливо, щоб у нього в минулому не було проблем з законом.

 

Міграційна служба Австрії регулює кількість в’їжджають іноземців за допомогою обмежених квот. Це і викликає складності і великий ажіотаж при оформленні віз. Повторюся, що возз’єднатися з сім’єю може чоловік або дружина старше 21 років, а також неповнолітні діти. Карту ВНЖ потрібно постійно продовжувати. Після 2–3 продовжень можна подавати запит на постійний ВНЖ. Термін оформлення візи на возз’єднання — 3–6 місяців. Продовжити дозвіл на возз’єднання вже не так складно: це можна зробити в Австрії за місцем проживання.

 

Етапи оформлення візи на возз’єднання

 

 • Визначити, чи входить заявник до тих, хто має право на возз’єднання.
 • Підготувати пакет документів на візу.
 • Подати документи в консульство Австрії в Києві.
 • Сплатити консульський збір.
 • Забрати закордонний паспорт з візою.

 

Скільки коштує віза на возз’єднання

 

При подачі документів в австрійське консульство сплачують збір в розмірі 120 євро. Чек потрібно обов’язково зберегти і надати представнику консульства, в іншому випадку візу не видадуть. Якщо оформляти візу через сервісний центр Helpvisa, потрібно додатково сплатити вартість послуг, куди входять апостилі, переклад документів, легалізація, заповнення анкет, запис, консультація та інші необхідні послуги по возз’єднанню родини в Австрію. Клієнт отримує комплексну підтримку, економить час і може бути впевнений, що його пакет документів буде правильним.

 

 

оформлення візи на возз'єднання сім'ї

Документи для возз’єднання сім’ї в Австрії

 

 • Заява — заповнюється німецькою.
 • Біометричний закордонний паспорт.
 • Свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб або розлучення. На них обов’язково робиться апостиль.
 • Підтвердження наявності орендованої або власної нерухомості в Австрії.
 • Медична страховка.
 • Довідка про несудимість.
 • Підтвердження фінансової спроможності. Для сімейних пар мінімальна сума місячного доходу — 1 300 євро. На кожну дитину до цієї суми додають 140 євро.
 • Кожен документ супроводжується ксерокопією та перекладом на німецьку. Громадяни від 14 років надають сертифікат про володіння німецькою мовою зразка А1. Також в консульстві можуть запросити і інші документи для уточнення фактів.

 

Де оформити процедуру возз’єднання сім’ї в Австрії?

 

Значно спростити процес отримання візи ви можете, звернувшись за допомогою до фахівців візового центру «Хелпвіза». Ми давно працюємо з австрійським консульством, тому зможемо вирішити навіть найскладнішу задачу. Також у нас ви можете замовити переклад текстів на німецьку мову, легалізацію, оформити страховий поліс, забронювати квитки на літак. З професійною допомогою возз’єднання з рідними пройде легко і без щонайменших неприємностей.

 

Процедура возз’єднання трудомістка. Всі зусилля будуть винагороджені в майбутньому, якщо сумлінно підійти до оформлення. Австрія славиться безпекою життя, високим рівнем освіти, красивою природою і архітектурою. Все це відкриється для вас, якщо ви разом з фахівцями в області візового оформлення ретельно зберете і підготуєте документи на візу.

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Меню
Яндекс.Метрика