Полезная информация про визы и новости

Возз’єднання сім’ї до Італії для батьків. Особливості

Возз’єднання сім’ї до Італії для батьків. Особливості | Хелпвиза

Возз’єднання сім’ї в Італії — реальна можливість для родичів, які хочуть забрати своїх рідних з України. Така процедура допоможе не тільки зміцнити родинні зв’язки, а й підвищити їх рівень життя. Що потрібно, щоб возз’єднатися зі своїм батьком-пенсіонером? Які є нюанси, які потрібні документи і до кого звернутися за допомогою в цій непростій справі?

возз'єднання сім'ї в Італії

Як забрати батьків в Італію

Право на возз’єднання мають батьки, що знаходяться на утриманні у своїх дітей за умови, що вони не мають інших дітей в Україні, які могли б за ними піклуватися. Також під вимогу потрапляють батьки старше 65 років з іншими дітьми, які проживають в Україні за умови, що останні не можуть надати належний догляд через погане здоров’я.

До дитини, яка проживає в Італії, з якою планує возз’єднатися батько, теж висуваються вимоги. Він повинен мати житло, придатне для життя. Воно повинно бути досить просторим для комфортного проживання всіх членів сім’ї. Підтвердити це можна за допомогою спеціального сертифікату, видатного на 5 років. Житло може бути як у власності, так і в оренді. Дитина, з якою возз’єднуються, повинна мати рівень доходу не нижче річної суми соцдопомоги. Вимога до рівня доходу також залежить від кількості проживаючих з заявником людей і збільшується пропорційно до цього числа.

Якщо вищеописані вимоги дотримані, громадянин, який проживає в Італії, може отримати дозвіл Nulla Osta. Після цього Відділ імміграції ретельно звіряє дані, а поліція переконується в тому, що у громадянина України, який планує в’їхати в Італію немає судимостей та інших проблем з законом. Тільки після цієї процедури приймається рішення.

При позитивному рішенні заявнику прийде запрошення до Відділу імміграції. Туди подають документи про житло і доходи, а також підтвердження спорідненості. У письмовому повідомленні буде вказана адреса відділення, в яке протягом 8 днів батько з України повинен звернутися для отримання бланка-запиту з приводу дозволу на проживання за сімейними мотивами. Також на цій зустрічі буде видано податковий код і призначена ознайомча лекція. Заяви на видачу Nulla Osta розглядаються до 180 днів.

Які документи потрібні для возз’єднання сім’ї в Італії батькам

Після отримання дозволу іноземець звертається до посольства Італії в Києві на возз’єднання сім’ї. Туди подають документи:

  • Закордонний паспорт. Він повинен бути дійсний ще як мінімум 3 місяці після закінчення терміну дії візи.
  • Візова анкета.
  • Дві кольорові фотокартки 35х45 мм.
  • Докази спорідненості. Це може бути свідоцтво про шлюб, про народження тощо.
  • Nulla Osta – дозвіл від Імміграційної служби Італії, чинне пів року.
  • Згода на обробку персональних даних.
  • Банківські квитанції з Італії, де чітко видно, що дитина клала щомісяця батькові гроші.

І ряд інших документів. Точний список Вам надішле наш менеджер під Вашу ситуацію індивідуально!

оформити візу в Італію

Де в Україні оформити возз’єднання сім’ї в Італії

Оформити візу в Італію для батьків самому цілком реально. Однак це загрожує труднощами — не завжди зрозуміло які документи збирати, куди їх подавати, до того ж їх потрібно апостилювати і переводити у акредитованого перекладача. Через незнання зриваються терміни оформлення, допускаються грубі помилки, часто бракує відомостей про заявника та про особу, що возз’єднується. Все це може закінчитися відмовою у видачі візи і іншими санкціями. В результаті буде шкода витраченого часу, сил і грошей.

Найкращий спосіб — звернутися до фахівців. Вони мають напрацьовану схему, знають всі тонкощі оформлення та можуть вирішити навіть складні ситуації. Центр візових послуг «Хелпвіза» вже багато років надає послуги в оформленні возз’єднань з рідними і близькими. Також фірма надає весь спектр супутніх послуг — переклад документів на італійську мову, апостилювання, оформлення медичних страховок, консультацію і повний візовий супровід.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

  • Повний перелік необхідних документів;
  • Нюанси з оформлення візи;
  • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика