Полезная информация про визы и новости

Возз’єднання сім’ї в Норвегії: нюанси, які потрібно знати

Возз’єднання сім’ї в Норвегії: нюанси, які потрібно знати | Хелпвиза

Віза для возз’єднання сім’ї в Норвегії відкриває широкі перспективи. Ця скандинавська країна має дуже високий рівень життя. Тут якісна освіта і медицина, високі зарплати і прекрасні умови для талановитої молоді.

Процедура отримання візи по возз’єднанню непроста, проте зусилля варті того — якщо відповідально підійдете до справи, ви вже скоро побачите своїх близьких.

Заявником, який запрошує родичів, може бути громадянин Норвегії або особа, що має дозвіл на проживання і проживає в країні не менше двох років. Право на переїзд в Норвегію мають чоловік / дружина, неповнолітні діти, літні батьки, які не мають власних джерел доходу, а також повнолітні діти-інваліди та інші особи при наданні компетентного обґрунтування.

Заявник повинен мати достатню житлоплощу для розміщення всіх запрошених осіб. Також він повинен мати відповідну зарплату, щоб забезпечити належні умови для своїх гостей.

Рівень доходів не повинен бути нижче 8-го розряду по державної сітці. Родич може подати документи на отримання візи в консульстві Норвегії, розташованому в Києві.

віза в Норвегію

Вартість оформлення візи на возз’єднання сім’ї в Норвегії

 • 200 євро — повний пакет послуг, в який входить оформлення документів.

 • 120 євро — консульський збір, але його актуальний розмір краще уточнити на момент початку оформлення.

Вищеописані суми складаються з консульського та сервісного збору. Чек про сплату консульського податку подається разом з документами. Сервісний збір – оплата послуг візового центру.

Ви можете пройти процедуру отримання візи і самостійно, але потрібно дуже добре готуватися. Ми рекомендуємо все-таки звернутися до фахівців – витрачені гроші окупляться зекономленим часом , силами і результатом.

Документи для возз’єднання сім’ї в Норвегії

 • Візова анкета.

 • Закордонний паспорт.

 • Паспорт громадянина України та його ксерокопія.

 • Свідоцтво про народження, шлюб / розлучення.

 • Запрошення від родича на території Норвегії.

 • Той, що запрошує родич повинен надати довідку про доходи і підтвердження наявності житла (основні документи, за деталями зверніться до наших фахівців).

 • Свіжа кольорова фотокартка паспортного зразка (35х35 мм).

Посольство Норвегії в праві вимагати додаткові документи для прояснення ситуації. Також в консульство може бути викликаний заявник для пояснення інформації, поданої в документах. Процедура займає приблизно один місяць.

Цей термін залежить від безлічі факторів – завантаженості посольства і зовнішніх чинників. У зв’язку з цим рекомендуємо почати підготовку до оформлення візи завчасно.

Норвегія віза

Найпоширеніша причина відмови — відсутність будь-якого документа, зазначеного в списку. Також дуже часто заявник свідомо чи помилково подає недостовірні дані. Нерідко причиною відмови є невпевнена поведінка під час особистої бесіди з консульським офіцером.

У будь-якому випадку відмова можна оскаржити, подавши апеляцію. Ми рекомендуємо підійти до оформлення візи відповідально, щоб отримати її з першого разу – так ви уникнете додаткових фінансових витрат.

Головне в процедурі — серйозність ваших намірів. Чим переконливіше ви надасте докази вашого споріднення, тим краще. На співбесіді поводьтеся впевнено – покажіть, що возз’єднання з родичем вам життєво необхідно, і що підтримка ваших відносин важливіше додаткових вигод, які ви отримаєте в якості бонусу в цій розвиненій країні.

Брак часу — ось основна причина неуважності і неуважного заповнення документів. Щоб уникнути подібних неприємностей, ми рекомендуємо звернутися до фахівців, які розбираються в цій сфері.

Багаторічний досвід дозволив компанії Helpvisa відпрацювати оптимальну схему возз’єднання з сім’єю, при якій заявник по мінімуму вникає в малозрозумілі тонкощі, але при цьому значно підвищує свої шанси на виїзд з країни.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика