Полезная информация про визы и новости

Возз’єднання сім’ї з громадянином Іспанії в 2019 році

Возз’єднання сім’ї з громадянином Іспанії в 2019 році | Хелпвиза

Віза по возз’єднанню родини в Іспанії — одна з кращих можливостей отримати посвідку на проживання в цій європейській країні. Близькі родинні зв’язки допоможуть вам поліпшити умови життя, отримати якісну освіту і працевлаштуватися. Возз’єднання — важка процедура, але ті, хто розібрався в ній і зважився на такий крок, роблять хорошу інвестицію в своє майбутнє.

віза в Іспанію

Хто має право на возз’єднання сім’ї в Іспанії

Зробити запрошення для своїх родичів можуть громадяни, які легально проживають в Іспанії мінімум рік. Громадянин / резидент Іспанії повинен надати докази наявності прийнятного житла для своїх родичів. Запрошення на возз’єднання може бути видано дітям до 18 років, чоловікові або дружині, батькам в похилому віці, які не можуть утримувати себе фінансово.

Возз’єднання родини в Іспанії 2019: вартість

Для оформлення візи оплачується консульський збір. Його величина змінюється, тому уточнюйте інформацію на сайті іспанського консульства. При оформленні візи через центр візових послуг додатково оплачується візовий збір. Чек про сплату консульського збору подається в консульство разом з основним пакетом документів. Без нього процедура оформлення візи неможлива.

Документи на возз’єднання родини в Іспанії

 • Анкета — 2 шт. Заповнюється іспанською, підписується заявником.
 • Паспорт громадянина України.
 • Медична довідка. Повинна бути видана не раніше, ніж за три місяці до подачі заяви на візу.
 • Оригінали паперів, що підтверджують родинні зв’язки осіб.
 • Ксерокопія карти резидента, що возз’єднує родинні зв’язки.
 • Дозвіл на возз’єднання сім’ї. Видається представниками влади в Іспанії.
 • Закордонний паспорт. Повинен діяти ще як мінімум 4 місяці після закінчення терміну дії візи.
 • На дітей надають дозвіл від батька, що не бере участі у возз’єднанні. Опікуни подають подібні документи.
 • Дві нових фотокартки 3,5х4,5 см — з непокритою головою, на білому фоні.
 • Нещодавно видана довідка про відсутність судимості.

Список документів є базовим, наш менеджер надасть Вам індивідуальний список документів для Вашої ситуації.

возз'єднання сім'ї в Іспанії

Возз’єднання сім’ї з громадянином Іспанії: нюанси оформлення

Документи на возз’єднання родини в Іспанії для українців подаються особисто або довіреною особою. Подаються оригінали і копії документів основного пакета. Кожен документ повинен мати переклад на іспанську з нотаріальним посвідченням. Також всі документи повинні мати апостиль.

Консульська установа може вимагати особисту присутність заявника для з’ясування деталей. Працівник консульської установи може запросити додаткові документи, не пояснюючи причини. Документи повинні мати достовірні відомості. Будь-яка спроба приховати інформацію може закінчитися відмовою.

Заявка на возз’єднання може розглядатися місяць або більше, тому процедуру починають якомога раніше. Після двох років проживання в Іспанії громадянину видають дозвіл на проживання. Далі він сам може запрошувати своїх родичів. Також його права максимально наближаються до прав місцевих жителів.

Особам, які проживають в Іспанії нелегально, дадуть відмову. Також їх можуть екстрадувати з країни. Багато уваги в консульстві приділяють історії життя родича. Його репутація повинна бути якомога кращою — тоді зросте ймовірність отримання візи. Також значення має рівень доходів особи, яка запрошує до себе. Від цього залежить його можливість утримувати запрошених близьких.

Де оформити возз’єднання родини в Іспанії для України

Якщо ви не хочете займатися трудомістким процесом, зверніться до професіоналів — вони знають всі тонкощі. Фахівці підготують документи, перевірять правильність їх заповнення, вирішать проблемні ситуації. Заявнику залишиться чітко слідувати керівництву і готуватися до великого переїзду.

У компанії Helpvisa ви зможете оформити страховку, перевести тексти на іспанську мову і проконсультуватися з усіх питань, отримати всебічну юридичну підтримку. Шанси на отримання візи збільшаться в рази. Все це допоможе вам заощадити час, гроші і сили, оскільки весь пакет послуг надається в одному місці.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика