Полезная информация про визы и новости

Возз’єднання сім’ї з громадянином Марокко. як оформити

Возз’єднання сім’ї з громадянином Марокко. як оформити | Хелпвиза

Возз’єднання сім’ї — відмінна можливість отримати вид на проживання в іншій країні для себе і для своїх родичів. Процедура підходить для тих, хто вирішив ніколи не розлучатися і перебувати поруч зі своїм родичем, який проживає за кордоном. Віза на возз’єднання сім’ї дає право тривалий час перебувати на території іншої держави, згодом отримати посвідку на проживання і громадянство.

Марокко — екзотична для українців країна. Тут досить високий як для африканської країни рівень життя, а жителі великих міст ведуть цілком європейський спосіб життя. Біля узбережжя Атлантичного океану м’який і комфортний клімат. Домінуюче населення країни — це араби, які сповідують мусульманство.

віза в Марокко

З огляду на свою специфіку Марокко — не найпопулярнішє місце серед українців для переїзду. Однак багато марокканці навчаються у вузах України, знаходять тут собі другу половину і забирають на батьківщину. Тому багато хто з наших співвітчизників перевозять своїх родичів в країну вічного літа. Це складна процедура, але зробити її цілком реально.

Возз’єднання сім’ї в Марокко: правила оформлення

Марокко не є членом Гаазької Конвенції. Це означає, що заявнику потрібно проходити так звану процедуру легалізації. Це складний процес, що складається з декількох етапів. Наприклад, він передбачає завірення оригіналів документів печаткою Міністерства Юстиції та Міністерства Закордонних справ. Після цього робиться юридично завірений переклад на офіційну мову держави. Потім текст знову завіряється в Юстиції та МЗС. Завершальний етап — легалізація в посольстві.

Які документи потрібні для возз’єднання сім’ї в Марокко

 • Паспорт громадянина України.
 • Закордонний паспорт.
 • Візова анкета.
 • Свідоцтво про народження.
 • Підтвердження родинних зв’язків — свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження та інші документи.
 • Довідка з місця працевлаштування.
 • Виписка з банку про стан рахунку і рух коштів.
 • Дві кольорові фотокартки 35х45 мм.

Це орієнтовний список документів. Він може змінюватися в залежності від обставин конкретного заявника. Часто контролюючі органи вимагають додаткові документи. Документи, в тому числі анкета, оформляються в двох примірниках. Розгляд заявок проходить індивідуально. Велику роль відіграють доказ фінансової незалежності. Заявка на возз’єднання — це найпростіший шлях, щоб отримати посвідку на проживання в Марокко. Її розглядають довго, близько місяця з моменту подачі, тому підготовчі роботи потрібно почати якомога раніше.

Возз’єднані члени сім’ї мають право на громадянство. Також автоматично отримує громадянство дитина, якщо один з його батьків є громадянином Марокко. Громадянство отримують і ті, хто легально живе в країні мінімум 5 років. Цей термін не повинен перериватися. Підтвердити факт цього може тільки рішення Кабміну. Ще один спосіб — одруження і проживання в країні після розпису протягом двох років.

возз'єднання сім'ї в Марокко

Де оформити візу по возз’єднанню родини в Марокко?

Центр візової підтримки Helpvisa надає послуги по возз’єднанню сім’ї з громадянином Марокко. У нас є досвід в цьому питанні, тому працюємо навіть зі складними випадками. Наші фахівці проаналізують вашу ситуацію, визначать слабкі сторони і посилять їх. Ми надамо комплексну підтримку від самого першого дня підготовки до безпосередньої видачі візи.

У «Хелпвізі» ви зможете перевести документи на іноземну мову і зробити їх апостиль, оформити страховий медичний поліс і довідку про несудимість. Ми запропонуємо вам пораду з усіх питань, заповнимо і перевіримо документи, допоможемо подати їх в консульство. З нами ви значно спростите процедуру возз’єднання і зможете краще підготуватися до переїзду.

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика