Полезная информация про визы и новости

Як оформити візу на Теркс і Кайкос

Як оформити візу на Теркс і Кайкос | Хелпвиза

Теркс і Кайкос — заморська територія Великобританії, розташована на півночі Карибського моря, біля Гаїті і Куби. Острови оточують коралові рифи, тому сюди їдуть займатися дайвінгом і підводним полюванням. Місцевий пляж Grace Bay названий кращим пляжем світу за версією сайту TripAdvisor. Теркс і Кайкос — це ще і офшорна зона, куди стікаються чималі капітали.

віза на Теркс і Кайкос

Чи потрібна віза в Теркс і Кайкос?

Оскільки це фактично територія Великобританії, віза в Теркс і Кайкос — це обов’язкова вимога для більшості іноземців. В Україні віза на острови оформляється в консульстві Великобританії. Документи не приймуть до розгляду без заповненої онлайн-анкети. Для цього потрібно зареєструватися на сайті Tls contact.

Спочатку вибирають тип анкети в залежності від цілей візиту. Потім заповнюють анкету англійською мовою. Після цього бланк роздруковують і ставлять особистий підпис. Заявник на вказану адресу електронної пошти отримає реєстраційний номер, за яким він може записатися на подачу документів в найближчому британському візовому центрі. Після вибору часу і дати система згенерує повідомлення з інформацією про візит до візового центру. Цей лист роздруковують і докладають до основного пакету документів.

Вартість візи в Теркс і Кайкос

 • 165 € — обов’язкове консульське мито. Його розмір може змінюватися, тому уточнюйте у візовому центрі. Оплачують його онлайн банківськими картами.
 • 100 € — оплата послуг візового центру. Сюди входить весь спектр основних і додаткових послуг, пов’язаних з оформленням візи: реєстрація на сайті міграційної служби, заповнення документів і анкети, подача в консульство, консультація, оформлення страховки, бронь готелю та квитків, отримання паспорта з готовою візою і переклад всіх Ваших документів.

оформлення візи на Теркс і Кайкос

Список документів для візи в Теркс і Кайкос

 • Чинний на момент в’їзду в країну закордонний паспорт з як мінімум однієї чистою сторінкою. До нього додається сторінка з особистими даними про заявника.
 • Анкета, заповнена на сайті Міграційної служби Сполученого Королівства. Після заповнення анкета роздруковується і підписується особисто заявником.
 • Свіжа фотографія 35х45 мм. Повинна бути зроблена на світлому тлі, наприклад, білому або блакитному. Овали, рамки і куточки неприпустимі.
 • Підтвердження фінансової спроможності здійснити поїздку. Для цього надають виписку з рахунку в банку, відомості про зарплату та інші дані.
 • Довідка з місця роботи із зазначенням посади та розміру з / п за останні півроку.
 • За бажанням до документів додаються старі закордонні паспорти зі штампами США, Канади, європейських країн.
 • Запрошення від приймаючої сторони — фізичної особи або юридичної організації.
 • За бажанням — квитки на літак в обидва кінці.

Анкета заповнюється виключно англійською мовою. Також всі документи повинні бути перекладені на англійську. Переклад може виконати перекладацьке бюро або сам заявник. Переклад документа додається на окремому аркуші. У ньому міститься інформація про те, хто, де і коли зробив цей переклад. Крім того, кожен документ повинен мати ксерокопію. Після подачі і звірки з оригіналами останні повертаються заявнику.

Для перетину кордону в аеропорту надають закордонний паспорт, підтвердження фінансової спроможності, зворотні квитки на літак або судно. Візовий центр Helpvisa допоможе вам отримати візу на Теркс і Кайкос. Щоб потрапити в райський куточок потрібно попрацювати, правильно зібравши і заповнивши документи. Ну а допоможуть вам у цьому фахівці нашої компанії!

автор Helpvisa

0/5 (0 Reviews)

Безкоштовно проконсультуємо з усіх візових питань!


Відправивши заявку Ви отримуєте безкоштовну консультацію з питань:

 • Повний перелік необхідних документів;
 • Нюанси з оформлення візи;
 • Наші вигідні пропозиції для Вас

Яндекс.Метрика